Žebříček rozhodčích ČSKDV 2020

Žebříček rozhodčích ČSKDV pro rok 2020.

Aktualizace 5. 1. 2021

Všem děkuji za rozhodování v letošní sezóně a těším se na příští rok, snad už v normálním režimu. 

Případné reklamace mi stále zasílejte. Kdo se v seznamu nenašel, ať mi pošle výkaz nebo seznam závodů, kterých se zúčastnil.

Pořadí 2020 Jméno třída oddíl Počet bodů
1 Frolichová Pavlína 3 SKK Česká Lípa 109,5
2 Bednář Jaroslav 2 SK Česká Lípa 98,5
3 Jílek Ladislav icf Vodní sporty Zábřeh 96,5
4 Kuna Alois 1 SK VS ČB 93,5
5 Pípal Zdeněk 3 SKVS ČB 90,5
6 Bohatý Karel 1 SK Třebechovice 89,5
7 Bednářová Soňa 3 SK Česká Lípa 84,5
8 Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 83,5
9 Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 80,5
10 Kočí Antonín 2 SK Štětí 72,5
11 Vrána Karel 2 SK Štětí 72,5
12 Šedivá Martina 3 SKVS ČB 64,5
13 Kratochvílová Heda icf SKUP Olomouc 63,5
14 Paraniak Jan 2 SKVS ČB 56,5
15 Kneblová Hana icf TZUNAMI 54,5
16 Macíková Jana icf VSDK 53,5
17 Kutá Lenka icf TJVS Litovel 52
18 Míl Pavel 3 LOKO Trutnov 48
19 Hala Jiří 2 SKUP Olomouc 43
20 Galušková Anna 1 KVS Sušice 41,5
21 Mílová Terezie 3 LOKO Trutnov 41
22 Mráka Petr 2 SKUP Olomouc 40,5
23 Lagnerová Jana 1 SK Domeček 40
24 Kolářová Martina 3 SKVS ČB 38
25 Kovář Zbyněk 1 KK Brandýs 35,5
26 Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 34
27 Fiala Hynek 2 SKUP Olomouc 34
28 Piskáček Jan 1 SK Štětí 34
29 Rolečková Libuše icf SKK Vysoké Mýto 32
30 Stanovský Tomáš 3 SKVS ČB 32
31 Jordánová Lenka 3 SK Veselí 32
32 Nekolný Petr 3 KK Brandýs 31,5
33 Fialová Veronika 3 SKUP Olomouc 30
34 Martin Václav 1 Bohemians Pha 24
35 Šedivá Iva 1 SKK Česká Lípa 24
36 Skuhrovcová Ivana 1 SKK Česká Lípa 23
37 Fusková Dana 1 TJ VM 22
38 Černohouzová Jindřiška 1 SK UP Olomouc 21
39 Piskáčková Iva 1 SK Štětí 20
40 Břečka Jan 2 SK Veselí 19
41 Martinová Markéta 2 Bohemians Pha 18
42 Přinda Lukáš 2 USK Praha 18
43 Retková Jitka 3 SKUP Olomouc 18
44 Řeháková Bára 3 TJVS Litovel 18
45 Kratochvílová Michaela icf SK UP Olomouc 13
46 Halešová Dana 3 SK Vltava Č. Krumlov 12
47 Jarolímek Otto 3 TJ Trutnov 9
48 Kotek Miloš 3 VS Tábor 9
49 Márová Lenka 3 VS Tábor 9
50 Vaněk Martin 3 VS Tábor 9
51 Borská Alena 2 SKVS ČB 8
52 Kolařík Vladimír 1 TJ VM 6
53 Kolaříková Michaela 2 TJ VM 6

 


Partneři ČSK sekce divoká voda

AirMarineAlpinePRO

 

 

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00