Termínová listina ČSK DV 2021

Závodní komise předkládá konečnou verzi  temínové listiny závodů ČSK DV 2021. 

Terminová listina 2021.xls - zde je Termínová listina ČSK DV 2021 ke stažení

Hana Kneblová - předsedkyně Závodní komise ČSK DV

Webinář pro rozhodčí - sjezd

Pro rozhodčí 1. třídy, kteří by měli zájem skládat zkoušky mezinárodního rozhodčího ve sjezdu.

Vysvětlení Závodní komise ČSK DV ke kategorii C2

Vzhledem k tomu, že se vytvořila iniciativa k zachování kategorie C2 chci Vám vysvětlit, na základě jakých skutečností se závodní komise rozhodla pro to, že v letošním roce nebudou v seriálu ČP startovat kategirie C2 a C2mix. Vysvětlení viz níže.

Český seniorský reprezentační tým vodních slalomářů bude mít nového šéftrenéra

Ještě před Vánoci proběhl výběr nových šéftrenérů reprezentačních družstev ve slalomu a sjezdu a dalších vedoucích trenérů SCM. Po dlouholetém působení Jiřího Pultery, šéftrenéra seniorské reprezentace ve vodním slalomu, ho postupně během roku 2021 nahradí Jiří Prskavec, st. Změna ve vedení byla významně ovlivněna zrušením tokijské olympiády v roce 2020 a jejím posunutím do roku 2021, proto je nutný souběh činností obou trenérů. 

Návrh Směrnic pro závodění ČSK DV 2021

Předsedkyně závodní komise předkládá návrh Směrnic pro závodění pro rok 2021 včetně příloh č. 1, 2 a 6. V materiálech jsou změny označeny červenou, případně žlutou barvou.  Připomínky zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkuji

Hana Kneblová

Vodní slalomáři začali zimní přípravu: v teple i na běžkách

Už podruhé slalomářům začala zimní příprava na důležitou olympijskou sezónu. Tentokrát si ji však kvůli covidové pandemii nemůžou naplánovat tak, jak jsou zvyklí. Vypadá to totiž, že oblíbené slalomářské destinace – Austrálie a Nový Zéland zůstanou uzavřené. Slalomáři proto hledají alternativy. Jedna část začala zimním soustředěním na běžkách v Livignu (Itálie), další odjeli otestovat novou destinaci – slalomovou dráhu na francouzském ostrově Réunion. 


Partneři ČSK sekce divoká voda

AirMarineAlpinePRO

 

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00