Žebříček rozhodčích ČSKDV 2019

Zveřejňuji žebříček rozhodčích pro rok 2019

Všem děkuji za práci v letošním roce a těším se na spolupráci i v následující sezóně.

 Pokud máte nějaké reklamace, dejte mi vědět (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Pořadí 2019 Pořadí 2018 Jméno třída oddíl 2019
1 1 Kuna Alois 1 SK VS ČB 123
2 4 Bednář Jaroslav 3 SK Česká Lípa 112,5
3 10 Pípal Zdeněk 3 SKVS ČB 109
4 17 Jílek Ladislav icf Vodní sporty Zábřeh 108,5
5 3 Kneblová Hana icf TZUNAMI 108
6 6 Lagnerová Jana 1 Soběslav 102
7 20 Frolichová Pavlína 3 SKK Česká Lípa 101
8 2 Čiháček Jiří 1 Klatovy 99,5
9 9 Bohatý Karel 3 SK Třebechovice 92
10 5 Bednářová Soňa 2 SK Česká Lípa 91,5
11 16 Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 91
12 11 Šedivá Martina 3 SKVS ČB 91
13 13 Kutá Lenka 1 TJVS Litovel 85
14 8 Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 81
15 29 Rudorferová Hana 3 SKUP Olomouc 78
16 27 Vrána Karel 2 SK Štětí 67,5
17 14 Kolářová Martina 3 SKVS ČB 62
18 15 Černohouzová Jindřiška 1 SK UP Olomouc 61,5
19 23 Hala Jiří 3 SKUP Olomouc 60
20 7 Paraniak Jan 2 SKVS Č. Budějovice 59,5
21 33 Skuhrovcová Ivana 1 SKK Česká Lípa 51,5
22   Stanovský Tomáš 3 SKVS ČB 51
23 24 Kovář Zbyněk 3 KK Brandýs 50,5
24 12 Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 47
25 57 Halešová Dana 3 SK Vltava Č. Krumlov 45,5
26 19 Kočí Antonín 2 SK Mondi Štětí 45,5
27 18 Macíková Jana icf VSDK 45,5
28 28 Galušková Anna 3 KVS Sušice 44
29 22 Šedivá Iva 1 SKK Česká Lípa 40,5
30 26 Břečka Jan 2 SK Veselí n. Mor. 37
31 31 Ivánková Petra 3 SK Veselí 32
32 30 Fusková Dana 1 TJ VM 30
33   Bohatý Karel 3 Dukla Brandýs 29,5
34   Hanzel Martin 3 LOKO Plzeň 29
35 47 Řeháková Bára 3 TJVS Litovel 27,5
36   Panzerová Gabriela 3 LOKO Plzeň 27
37 42 Jordánová Lenka 3 SK Veselí 26
38 37 Kratochvílová Heda icf SKUP Olomouc 26
39 38 Hák Jiří 3 LOKO Trutnov 24,5
40   Nekolný Petr 3 KK Brandýs 24
41 39 Mráka Petr 3 SKUP Olomouc 24
42 34 Piskáček Jan 1 SK Mondi Štětí 22,5
43 45 Martin Václav 1 Bohemians Pha 19
44 44 Borská Alena 2 SKVS ČB 18
45 21 Burianová Eva 3 SKVS ČB 18
46   Fiala Hynek 3 SKUP Olomouc 18
47 32 Heger Martin 2 KVS HK 18
48 46 Přinda Lukáš 3 USK Praha 18
49   Rolečková Libuše icf SKK Vysoké Mýto 17
50 35 Piskáčková Iva 1 SK Mondi Štětí 16,5
51 40 Retková Jitka 3 SKUP Olomouc 15
52 51 Kolařík Vladimír 1 TJ Valašské Meziříčí 12
53 52 Kolaříková Michaela 2 TJ Valašské Meziříčí 12
54 41 Kratochvílová Michaela 1 SK UP Olomouc 12
55   Jarolímek Otto 3 TJ Trutnov 9
56 56 Kudějová Jana 1 Elektro 9
57 36 Martinová Markéta 2   9
58   Márová Lenka 3 VS Tábor 8
59   Vaněk Martin 3 VS Tábor 8
60   Mišoň Pavel 3   7,5
61 58 Brychcí Petr 3 TJ KK Železný Brod 6
62 59 Veřtát David 3 TJ KK Železný Brod 6
63 60 Veřtát Michael 3 TJ KK Železný Brod 6
64 61 Veřtátová Milena   TJ KK Železný Brod 6
65   Kašpar Jonáš 3 Dukla Brandýs 6
66 62 Macášek Josef 3 Jiskra Bechyně 4,5
67 63 Macášková Ladislava 3 Jiskra Bechyně 4,5

Tagy: rozhodčí


Partneři ČSK sekce divoká voda

AirMarineAlpinePRO

 

 

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00