• 1
  • 2
  • 3

Staň se i ty součástí Olympijského festivalu v Praze. Hledáme instruktory kanoistiky!

Chceš zažít olympijskou atmosféru, a ještě při tom ukázat vodní slalom jako ten správný sport pro další generace? Pak hledáme právě tebe! Pro OH Festival v Praze hledáme instruktory z řad slalomářů, sjezdařů i extreme disciplín.

O co jde? Chceme vodní slalom ukázat široké veřejnosti a návštěvníkům pražského OH Festivalu, který se koná ve sportovním areálu Olymp ve Stromovce, a nabídnout jim možnost si tenhle krásný sport vyzkoušet. K tomu potřebujeme ty správné parťáky, kteří s námi pomůžou s denním provozem a jednoduchou instruktáží přímo na vodě ve slepém rameni Vltavy.

Kdy se můžu zapojit? OH Festival probíhá od 23. 7. do 8. 8. a v tomhle období se k nám můžeš přidat prakticky kdykoliv. Je třeba se zapojit minimálně na 4 dny a počítat s tím, že u vody ve Stromovce strávíš celý den.

Co od vás můžu čekat? Kromě super party, která se snaží kanoistiku posouvat každým rokem zase o něco dál, i adekvátní honorář a stravu po celý den. Pokud nejsi z Prahy a stejně bys měl na více dní zájem se zapojit, v kempu u trojské slalomové dráhy bude tvůj stan a zázemí kempu samozřejmě zdarma.

Jak můj den v OH Festivalu bude vypadat? Během celého dne budeme pomáhat návštěvníkům s přípravou kajaků, pádel a vest a učit je první záběry na vodě. Připravíme jednoduchou slalomovou trať a ukážeme, proč je pádlování aktuálně jeden z nejvíce cool sportů, které se u nás dají provozovat.

Co bych měl splňovat? Základ je, aby ti bylo alespoň 16 let a byls vodou kovaný. Techniku záběru, eskymáka a teorii kanoistických disciplín bys měl mít v malíku. Být aktivní a nápomocný návštěvníkům.

Jdeš do toho s námi? Tak napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a pošli nám kontaktní údaje a dny, kdy bys mohl/a, ozveme se zpátky a domluvíme přesné podmínky.

Za Czech Canoe Crew

Ludvík Medřický

Festival vizual

 

Tagy: press, sjezd, Olympijské hry, vodní slalom, top


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidGalasportHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00