• 1
  • 2

Celonárodní žebříček klubových posádek dračích lodí a připravované MČR 2018

Český svaz dračích lodí ve spolupráci s Českým svazem kanoistů pro vás letos přichystal Celonárodní žebříček klubových posádek dračích lodí. Tento žebříček nezahrnuje pouze hodnocení posádek a jejich dosažené výsledky v závodech dračích lodí, ale také hodnotí samotné soutěže, kterých se tyto posádky účastní.

Úroveň závodů vytváří koeficient, kterým se dosažené výsledky klubových posádek násobí. Tato služba zprostředkuje pro příští rok tu možnost posádkám, že si budou moci vybrat z velké škály závodů, od těch, jenž nabízí například více regulérní sportovní prostředí až po ty, co se naopak snaží více zaměřit na zábavu, která však k prostředí hobby posádek neodmyslitelně patří.

Tento žebříček a jednotlivá hodnocení závodů, jenž se prozatím v sezóně 2018 uskutečnily naleznete na stránkách Českého svazu dračích lodí pod tímto odkazem.

Společně se sezónou i tento žebříček se blíží ke svému cíli a bude završen Mistrovstvím České republiky dračích lodí 2018, které se koná v Pasohlávkách společně s finálovým závodem EFG CUPU pod názvem Merkur CUP 2018 o víkendu 22.-23. září 2018. EFG CUP je partnerským seriálem závodů pro Český svaz dračích lodí v sezóně 2018. Více informací o tomto závodu naleznete pod tímto odkazem.

Facebook CzechDragonboat

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00