Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termínová listina a výsledky závodů Divoká voda, rok 2024  

Nejbližší akce

datumzávod
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném SK Vodní slalom České Budějovice
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 19.06.2024 23:59:59 propozice
22.06.2024 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
85 sl
23.06.2024 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
86 sl
Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích SK Vodní slalom České Budějovice
    propozice   propozice
24.06.2024 - 28.06.2024 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích
OST
87 sl

Nové výsledky

datumzávodvýsledkystav
ICF Světový pohár #3 Krakow (POL) ICF
13.06.2024 - 16.06.2024 ICF Světový pohár #3
MEZ
76 sl  
Slalomy ve Veselí nad Moravou SK Veselí nad Moravou
    propozice   propozice
15.06.2024 Slalom ve Veselí nad Moravou
OM
78 sl     
16.06.2024 Slalom ve Veselí nad Moravou
OM
79 sl     
Vysokomýtské slalomy a sjezd SKK Vysoké Mýto
    propozice   propozice
15.06.2024 Vysokomýtský sjezd
80 sj     
15.06.2024 Vysokomýtský slalom
81 sl     
16.06.2024 Vysokomýtský slalom
82 sl     
XXXIX. ročník Křivoklátských slalomů KK Rakovník
    propozice   propozice
15.06.2024 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
83 sl     
16.06.2024 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
84 sl     

Kalendář akcí a výsledky

datumzávodvýsledkystav
2024 Oceania Canoe Slalom Championships ICF
26.01.2024 - 28.01.2024 Oceania Canoe Slalom Championships
MEZ
1 sl 
2024 ICF CSL World Ranking - AUSTRALIAN OPEN ICF
02.02.2024 - 04.02.2024 ICF CSL World Ranking - AUSTRALIAN OPEN
MEZ
2 sl   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice   propozice
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce
3 sj    
Sjezdy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    propozice   propozice
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1
OM
4 sj    
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2
OM
5 sj    
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
    propozice   propozice
30.03.2024 Sjezd na Sázavě
6 sj    
30.03.2024 Sjezd na Sázavě
7 sj    
31.03.2024 Sjezd na Sázavě
8 sj    
31.03.2024 Sjezd na Sázavě
9 sj    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice   propozice
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce
10 sj    
Sprint a slalomy v Trutnově - 58. ročník + 1.Český pohár veteránů ve slalomu Loko Trutnov
    propozice   propozice
06.04.2024 Sprint v Trutnově
11 sp      
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů
ČPv OČ
12 sl      
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník
13 sl      
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    propozice   propozice
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích
OM
14 sj    
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích
OM
15 sj    
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích
OM
16 sj    
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích
OM
17 sj    
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK Vodní slalom České Budějovice
    propozice   propozice
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať
18 sl      
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
19 sl      
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať
20 sl      
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
21 sl      
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR družstev, veteránů a U23 na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
    propozice   propozice delegace r.
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů
MČRv ČP OČ OM
22 sj    
13.04.2024 MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
MČR
23 sj     
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
MČR23 ČP OČ OM
24 sj    
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    propozice   propozice
13.04.2024 Stružnická peřej
27 sl    
14.04.2024 Stružnická peřej
28 sl    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice   propozice
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce
29 sj    
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. a 2. nominační závod RDA, RD U23 a RDJ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    propozice   propozice delegace r.
20.04.2024 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 1. nominační závod RDA a RD U23
ČP
30 sl    
21.04.2024 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační závod RDJ
ČP
31 sl    
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí klasik TJ Bohemians Praha
    propozice   propozice
20.04.2024 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
ČP OČ OM
32 sj    
21.04.2024 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí
MČR ČP OČ OM
33 sj    
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    propozice   propozice
20.04.2024 Slalom v Zábřehu
OM
34 sl    
21.04.2024 Slalom v Zábřehu
OM
35 sl    
3. a 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. a 4. nominační závod RDA a RD U23 + Kayak cross time trial - 1.ČP v Kayak crossu Univerzitní sportovní klub Praha
    propozice   propozice delegace r.
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23
ČP
36 sl    
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23
ČP
37 sl    
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial
ČP
38 cx    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice   propozice
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce
41 sj    
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
    propozice   propozice
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
ČPž OČ OM
42 sl    
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
ČPž OČ OM
43 sl    
Krumlovský sjezd + KP + MČR kategorie C2mix ve sjezdu + Krumlovský sprint + KP SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    propozice   propozice
10.05.2024 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix
MČR OČ OST
44 sj    
11.05.2024 Krumlovský sprint
OČ OST
45 sp    
1. a 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2. a 3. nominační závod RDJ + 1. a 2. Český pohár juniorů ve slalomu Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
    propozice   propozice
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů
ČPj NKZ
46 sl    
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů
ČPj NKZ
47 sl    
Slalomy v Českém Krumlově SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    propozice   propozice
11.05.2024 Slalom o pracku Krumlovského medvěda
48 sl    
12.05.2024 Krumlovský slalom
49 sl    
ECA Mistrovství Evropy - Ljubljana Tacen (SLO) ECA
15.05.2024 - 19.05.2024 ECA Mistrovství Evropy
MEZ
50 sl  
Krajský přebor ve sprintu v Olomouci SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    propozice   propozice
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci
OM
51 sp    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice   propozice
16.05.2024 Sjezd na Chrudimce
52 sj    
7. a 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + MČR družstev dorostu + Akademické MČR TJ Bohemians Praha
    propozice   propozice
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR
MČRd ČP OČ OM OST
53 sp    
18.05.2024 MČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech
MČRd
54 sp     
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
ČP OČ OM
55 sp    
Slalomy na Paraplíčku +2.Český pohár veteránů Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
    propozice   propozice propozice
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů
ČPv OČ
56 sl    
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku
57 sl    
Krajský přebor ve slalomu v Olomouci SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    propozice   propozice
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci
OM
58 sl    
ICF World Ranking Race - Liptovský Mikuláš SVK
24.05.2024 - 26.05.2024 76. International Tatra Canoe Slalom
MEZ
sl 
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    propozice   propozice
25.05.2024 Slalom v Ostravě
OM
59 sl    
26.05.2024 Slalom v Ostravě
OM
60 sl    
Slalomy v Sušici + 3. Český pohár veteránů Klub vodních sportů Sušice z.s.
    propozice   propozice
25.05.2024 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů
ČPv OČ
61 sl    
26.05.2024 Slalom v Sušici
62 sl    
ICF Světový pohár #1 Augsburg (GER) ICF
30.05.2024 - 02.06.2024 ICF Světový pohár #1
MEZ
63 sl  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
30.05.2024 Sjezd na Chrudimce
64 sj     
3. a 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. a 5. nominační závod RDJ + 3. a 4. Český pohár juniorů SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    propozice   propozice delegace r.
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český pohár juniorů
ČPj NKZ
65 sl    
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český pohár juniorů
ČPj NKZ
66 sl    
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
Akce byla zrušena: VK Kroměříž nejsou schopni závody uspořádat
01.06.2024 Slalom v Kroměříži
OM
67 sl Závod zrušen
02.06.2024 Slalom v Kroměříži
OM
68 sl Závod zrušen
Krumlovský sjezd SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    propozice   propozice
04.06.2024 Egonův sjezd
69 sj    
ICF Světový pohár #2 Praha Troja (CZE) Univerzitní sportovní klub Praha
delegace r. časák
06.06.2024 - 09.06.2024 ICF Světový pohár #2
MEZ
70 sl  
MČR dorostu v klasickém sjezdu + MČR žáků v klasickém sjezdu + 5. a 6. Český pohár juniorů + 1. a 2. Český žáků ve sjezdu na Labi pod Dvorem Králové Loko Trutnov
    propozice   propozice
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové
MČRd ČPj ČPž OČ OM
71 sj    
08.06.2024 MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové
MČRd
72 sj     
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Český pohár juniorů
MČRž ČPj ČPž OČ OM
73 sj    
09.06.2024 MČR družstev žáků v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové
MČRž
74 sj     
09.06.2024 Nominační závod RD sjezd - kategorie C2 ženy
OST
75 sj     
ICF Světový pohár #3 Krakow (POL) ICF
13.06.2024 - 16.06.2024 ICF Světový pohár #3
MEZ
76 sl  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    propozice   propozice
13.06.2024 Sjezd na Chrudimce
77 sj  
Slalomy ve Veselí nad Moravou SK Veselí nad Moravou
    propozice   propozice
15.06.2024 Slalom ve Veselí nad Moravou
OM
78 sl     
16.06.2024 Slalom ve Veselí nad Moravou
OM
79 sl     
Vysokomýtské slalomy a sjezd SKK Vysoké Mýto
    propozice   propozice
15.06.2024 Vysokomýtský sjezd
80 sj     
15.06.2024 Vysokomýtský slalom
81 sl     
16.06.2024 Vysokomýtský slalom
82 sl     
XXXIX. ročník Křivoklátských slalomů KK Rakovník
    propozice   propozice
15.06.2024 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
83 sl     
16.06.2024 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
84 sl     
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném SK Vodní slalom České Budějovice
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 19.06.2024 23:59:59 propozice
22.06.2024 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
85 sl  
23.06.2024 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
86 sl  
Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích SK Vodní slalom České Budějovice
    propozice   propozice
24.06.2024 - 28.06.2024 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích
OST
87 sl  
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 21.06.2024 23:59:59
29.06.2024 Slalom v Dolních Kounicích
OM
88 sl  
30.06.2024 Slalom v Dolních Kounicích
OM
89 sl  
Slalomy ve Strakonicích + MČR veteránů Otava Strakonice
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 25.06.2024 23:59:59
29.06.2024 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků
MČRv OČ
90 sl  
30.06.2024 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků
91 sl  
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Liptovský Mikuláš (SVK) ICF
02.07.2024 - 07.07.2024 ICF Mistrovství světa juniorů a U23
MEZ
92 sl  
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 ve sjezdu - Dalenwill (SUI) ECA
03.07.2024 - 06.07.2024 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23
MEZ
93 sj  
Slalomy pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů TJ Loko Plzeň
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 03.07.2024 23:59:59
05.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou
158 sl  
06.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + 3. pohár předžáků
ČPv OČ
94 sl  
07.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou + 4. pohár předžáků
95 sl  
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 11.07.2024 23:59:59
13.07.2024 32. Podřipský slalom
26 sl  
14.07.2024 32.Podřipský slalom
25 sl  
Slalomy na voleji v Pardubicích TJ Syntesia Pardubice
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 12.07.2024 09:00:59
13.07.2024 Slalom na voleji v Pardubicích
109 sl  
14.07.2024 Slalom na voleji v Pardubicích
110 sl  
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK Vodní slalom České Budějovice
   přihlášky on-line do 16.07.2024 23:59:59
20.07.2024 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů
ČPv OČ
96 sl  
21.07.2024 Letní slalom v Českém Vrbném
97 sl  
ECA Junior Cup ve slalomu v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
   přihlášky on-line do 15.07.2024 23:59:59
20.07.2024 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
MEZ
98 sl  
21.07.2024 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
MEZ
99 sl  
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 24.07.2024 23:59:59
27.07.2024 Sjezd v Třebechovicích
100 sj  
27.07.2024 Sprint v Třebechovicích
101 sp  
28.07.2024 Sjezd v Třebechovicích
102 sj  
28.07.2024 Sprint v Třebechovicích
103 sp  
Letní slalomy v Opavě KK Opava
27.07.2024 Letní slalom v Opavě
OM
104 sl  
28.07.2024 Letní slalom v Opavě
OM
105 sl  
ICF World Ranking Race Praha + Kayak cross + 2. a 4.ČP v Kayak cross + MČR Kayak cross dospělí Univerzitní sportovní klub Praha
   přihlášky on-line do 19.07.2024 23:59:59 výsledky
02.08.2024 - 03.08.2024 ICF WorldRanking Race Praha
MEZ OST
106 sl  
04.08.2024 MČR dospělých kayak cross + 2. Český pohár v kayak cross - time trial
MČR ČP
107 cx  
04.08.2024 MČR dospělých kayak cross + 3. Český pohár v kayak cross - vyřazovací část
MČR ČP
108 cx  
5. a +6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
10.08.2024 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať
ČPž OČ OM
111 sl  
11.08.2024 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať
ČPž OČ OM
112 sl  
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Krakow (POL) ECA
15.08.2024 - 18.08.2024 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23
MEZ
113 sl  
Slalomy v Benátkách + 6. Český pohár veteránů SK VS Benátky nad Jizerou
    propozice   propozice
17.08.2024 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů
ČPv OČ
114 sl  
18.08.2024 Slalom O cenu Tyrolitu
115 sl  
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých SK Vodní slalom České Budějovice
23.08.2024 MČR družstev dospělých ve slalomu na Lipně
MČR
116 sl  
24.08.2024 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých
MČR ČP
117 sl  
25.08.2024 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
MČR23 ČP
118 sl  
9. a 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně SK Vltava Č. Krumlov z.s.
24.08.2024 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
ČP OČ OM
119 sj  
25.08.2024 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
ČP OČ OM
120 sl  
11. a 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + Český pohár juniorů + 3. a 4. Český pohár žáků v klasickém sjezdu a sprintu + MČR veteránů + MČR družstev dospělých + MČR U23 + MČR dospělí TJ Syntesia Pardubice
31.08.2024 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
121 sj  
31.08.2024 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23
MČRv MČR23 ČP OČ OM
122 sp  
31.08.2024 MČR družstev dospělých ve sprintu v Českém Vrbném
MČR
123 sp  
01.09.2024 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
124 sp  
01.09.2024 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR dospělých
MČR ČP OČ OM
125 sp  
Memoriál J.Froňka st.ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
31.08.2024 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
126 sl  
01.09.2024 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
127 sl  
MČR žáků ve slalomu, sprintu a kombinaci v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu + 5. Český pohár žáků ve sjezdu Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
07.09.2024 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu
MČRž ČPž
128 sl  
07.09.2024 MČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
MČRž
129 sl  
07.09.2024 - 08.09.2024 MČR žáků v kombinaci slalom a sprint v Brandýse n.L.
MČRž
130 sl  
08.09.2024 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. Český pohár žáků ve sjezdu
MČRž ČPž
131 sp  
08.09.2024 MČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
MČRž
132 sp  
ICF Světový pohár #4 Ivrea (ITA) ICF
12.09.2024 - 15.09.2024 ICF Světový pohár #4
MEZ
133 sl  
5. a 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 6. a 7. Český pohár juniorů + Akademické MČR TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
14.09.2024 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 6. Český pohár juniorů + Akademické MČR
ČPj OST
134 sl  
15.09.2024 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 7. Český pohár juniorů
ČPj
135 sl  
ICF Světový pohár #5 La Seu D'Urgell (ESP) ICF
19.09.2024 - 22.09.2024 ICF Světový pohár #5
MEZ
136 sl  
MČR dorostu ve slalomu, MČR dorostu kayak cross, MČR dorostu v kombinaci v Českém Vrbném + 4. a 5. Český pohár v kayak cross + 5. Český pohár juniorů ve slalomu SK Vodní slalom České Budějovice
21.09.2024 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
MČRd
137 sl  
21.09.2024 MČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
MČRd
138 sl  
21.09.2024 - 22.09.2024 MČR dorostu v kombinaci slalom a kayak cross v Českém Vrbném
139 sl  
22.09.2024 4. Český pohár kayak cross - time trial v Českém Vrbném
140 cx  
22.09.2024 5. Český pohár kayak cross + MČR dorostu kayak cross v Českém Vrbném
MČRd
141 cx  
55. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje VS Tábor
    propozice   propozice    přihlášky on-line do 18.09.2024 23:59:59
21.09.2024 55. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje
142 sl  
22.09.2024 55. ročník Slalomu o štít města Tábora
143 sl  
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
28.09.2024 Slalom v Třebechovicích
144 sl  
29.09.2024 Slalom v Třebechovicích
145 sl  
Hanácké slalomy v Olomouci SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
28.09.2024 Hanácký slalom
OM
146 sl  
29.09.2024 Hanácký slalom
OM
147 sl  
Bobr Cup TJ Vodní Sporty Litovel
05.10.2024 Bobr Cup
OST
148 sj  
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
05.10.2024 Klatovský slalom ve Strakonicích
149 sl  
06.10.2024 Klatovský slalom ve Strakonicích
150 sl  
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
12.10.2024 Krumlovský maraton
OST
151 sj  
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
19.10.2024 Podzimní sjezd na Lužnici
152 sj  
19.10.2024 Podzimní sjezd na Lužnici
153 sj  
Sjezdy na rozloučenou v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
19.10.2024 Sjezd na rozloučenou v Brně
OM
154 sj  
19.10.2024 Sjezd na rozloučenou v Brně
OM
155 sj  
20.10.2024 Sjezd na rozloučenou v Brně
OM
156 sj  
20.10.2024 Sjezd na rozloučenou v Brně
OM
157 sj  

Význam zkratek:
sl - slalom   sj - sjezd   sp - sprint   cx - kayak cross   sc - školení  
MEZ - Mezinárodní závod   MČR - Mistrovství ČR   MČRv - MČR veteránů   MČR23 - MČR do 23 let   MČRd - Mistrovství ČR dorostu   MČRž - Mistrovství ČR žáků   ČP - Český pohár   ČPv - Český pohár veteránů   ČPj - Český pohár juniorů   ČPž - Český pohár žáků   NKZ - Národní kvalifikační závod   - Veřejný závod Čechy   OM - Veřejný závod Morava   OST - Ostatní závody  
- odkaz   - výsledky živě   - video   - televize   - fotogalerie  

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Stránky využívají cookies pro zajištění co nejlepšího fungování pro čtenáře. Pokud se rozhodnete odmítnout použití cookies, nemusít stránky fungovat dle vašich představ.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Číst více
Nezbytné
Tytot cookies jsou potřebné pro zajištění správného fungování webu. Tyto nelze vypnout.
Admin Tools
Přijmout
Analyticcké
Nástroje pro analýzu dat návštěvnosti stránek.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout