Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termínová listina a výsledky závodů Divoká voda, rok 2024  

Kalendář akcí a výsledky

závoddatumvýsledkystav
2024 Oceania Canoe Slalom Championships ICF
1 sl Oceania Canoe Slalom Championships
MEZ
26.01.2024 - 28.01.2024 
2024 ICF CSL World Ranking - AUSTRALIAN OPEN ICF
2 sl ICF CSL World Ranking - AUSTRALIAN OPEN
MEZ
02.02.2024 - 04.02.2024  
Sjezd na Chrudimce
3 sj Sjezd na Chrudimce
21.03.2024  
Sjezdy v Brně
    propozice    přihlášky on-line do 20.03.2024 23:59:59
4 sj Sjezd v Brně závod č. 1
OM
23.03.2024  
5 sj Sjezd v Brně závod č. 2
OM
23.03.2024  
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
    propozice    přihlášky on-line do 27.03.2024 12:00:59
6 sj Sjezd na Sázavě
30.03.2024  
7 sj Sjezd na Sázavě
30.03.2024  
8 sj Sjezd na Sázavě
31.03.2024  
9 sj Sjezd na Sázavě
31.03.2024  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
10 sj Sjezd na Chrudimce
04.04.2024  
Sprint a slalomy v Trutnově - 58. ročník + 1.Český pohár veteránů ve slalomu
    propozice
11 sp Sprint v Trutnově
06.04.2024  
12 sl Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů
ČPv OČ
06.04.2024  
13 sl Slalom v Trutnově - 58. ročník
07.04.2024  
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
   přihlášky on-line do 29.03.2024 23:59:59
14 sl Sjezd v Hanušovicích
OM
06.04.2024  
15 sl Sjezd v Hanušovicích
OM
06.04.2024  
16 sl Sjezd v Hanušovicích
OM
07.04.2024  
17 sl Sjezd v Hanušovicích
OM
07.04.2024  
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK Vodní slalom České Budějovice
18 sl Jarní slalom v Českém Vrbném
06.04.2024  
19 sl Jarní slalom v Českém Vrbném
06.04.2024  
20 sl Jarní slalom v Českém Vrbném
07.04.2024  
21 sl Jarní slalom v Českém Vrbném
07.04.2024  
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR družstev, veteránů a U23 na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
    propozice    přihlášky on-line do 03.04.2024 23:59:59
22 sj 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů
MČRv ČP OČ OM
13.04.2024  
23 sj MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
MČR
13.04.2024  
24 sj 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
MČR23 ČP OČ OM
14.04.2024  
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    propozice    přihlášky on-line do 11.04.2024 23:59:59
25 sl 32.Podřipský slalom
13.04.2024  
26 sl 32. Podřipský slalom
14.04.2024  
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    propozice    přihlášky on-line do 09.04.2024 23:59:59
27 sl Stružnická peřej
13.04.2024  
28 sl Stružnická peřej
14.04.2024  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
29 sj Sjezd na Chrudimce
18.04.2024  
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. a 2. nominační závod RDA, RD U23 a RDJ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
30 sl 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23
ČP
20.04.2024  
31 sl 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační závod RDJ
ČP
21.04.2024  
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici TJ Bohemians Praha
   přihlášky on-line do 17.04.2024 12:00:59
32 sj 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
ČP OČ OM
20.04.2024  
33 sj 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
ČP OČ OM
21.04.2024  
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
34 sl Slalom v Zábřehu
OM
20.04.2024  
35 sl Slalom v Zábřehu
OM
21.04.2024  
3. a 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. a 4. nominační závod RDA a RD U23 + Kayak cross time trial - 1.ČP v Kayak crossu Univerzitní sportovní klub Praha
36 sl 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23
ČP
27.04.2024  
37 sl 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23
ČP
28.04.2024  
38 cx 1. Český pohár v Kayak cross - time trial
ČP
28.04.2024  
5. a 6. Český pohár ve sprintu a klasickém sjezdu ve Spindlerově Mlýně + MČR v klasickém sjezdu SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
39 sp 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně
ČP OČ OM
27.04.2024  
40 sj 6. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR v klasickém sjezdu
MČR ČP OČ OM
28.04.2024  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
41 sj Sjezd na Chrudimce
02.05.2024  
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
42 sl 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
ČPž OČ OM
04.05.2024  
43 sl 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
ČPž OČ OM
05.05.2024  
Krumlovský sjezd + KP + MČR kategorie C2mix ve sjezdu + Krumlovský sprint + KP SK Vltava Č. Krumlov z.s.
44 sj Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix
MČR OČ OST
10.05.2024  
45 sp Krumlovský sprint + KP JČ
OČ OST
11.05.2024  
1. a 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2. a 3. nominační závod RDJ + 1. a 2. Český pohár juniorů ve slalomu Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
46 sl 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů
ČPj NKZ
11.05.2024  
47 sl 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů
ČPj NKZ
12.05.2024  
Slalomy v Českém Krumlově SK Vltava Č. Krumlov z.s.
48 sl Slalom v Českém Krumlově " O pracku krumlovského medvěda"
11.05.2024  
49 sl Krumlovský slalom
12.05.2024  
ECA Mistrovství Evropy - Ljubljana Tacen (SLO) ECA
50 sl ECA Mistrovství Evropy
MEZ
15.05.2024 - 19.05.2024  
Krajský přebor ve sprintu v Olomouci SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
51 sp Krajský přebor ve sprintu v Olomouci
OM
15.05.2024  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
52 sj Sjezd na Chrudimce
16.05.2024  
7. a 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + MČR družstev dorostu + Akademické MČR TJ Bohemians Praha
53 sp 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR
MČRd ČP OČ OM OST
18.05.2024  
54 sp MČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech
MČRd
18.05.2024  
55 sp 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
ČP OČ OM
19.05.2024  
Slalomy na Paraplíčku +2.Český pohár veteránů Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
56 sl Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů
ČPv OČ
18.05.2024  
57 sl Slalom na Paraplíčku
19.05.2024  
Krajský přebor ve slalomu v Olomouci SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
58 sl Krajský přebor ve slalomu v Olomouci
OM
22.05.2024  
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
59 sl Slalom v Ostravě
OM
25.05.2024  
60 sl Slalom v Ostravě
OM
26.05.2024  
Slalomy v Sušici + 3. Český pohár veteránů Klub vodních sportů Sušice z.s.
61 sl Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů
ČPv OČ
25.05.2024  
62 sl Slalom v Sušici
26.05.2024  
ICF Světový pohár #1 Augsburg (GER) ICF
63 sl ICF Světový pohár #1
MEZ
30.05.2024 - 02.06.2024  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
64 sj Sjezd na Chrudimce
30.05.2024  
3. a 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. a 5. nominační závod RDJ + 3. a 4. Český pohár juniorů SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
65 sl 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3. Český pohár juniorůů
ČPj NKZ
01.06.2024  
66 sl 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český pohár juniorů
ČPj NKZ
02.06.2024  
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
67 sl Slalom v Kroměříži
OM
01.06.2024  
68 sl Slalom v Kroměříži
OM
02.06.2024  
Krumlovský sjezd SK Vltava Č. Krumlov z.s.
69 sj Krumlovský sjezd
04.06.2024  
ICF Světový pohár #2 Praha Troja (CZE) ICF
70 sl ICF Světový pohár #2
MEZ
06.06.2024 - 09.06.2024  
MČR dorostu v klasickém sjezdu + MČR žáků v klasickém sjezdu + Český pohár juniorů + 1. a 2. Český pohár žáků + veřejné sjezdy v Litovli TJ Vodní Sporty Litovel
71 sj MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků v Litovli
MČRd ČPj ČPž OČ OM
08.06.2024  
72 sj MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu v Litovli
MČRd
08.06.2024  
73 sj MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků v Litovli
MČRž ČPž OČ OM
09.06.2024  
74 sj MČR družstev žáků v klasickém sjezdu v Litovli
MČRž
09.06.2024  
75 sj Nominační závod RD sjezd - kategorie C2 ženy
OST
09.06.2024  
ICF Světový pohár #3 Krakow (POL) ICF
76 sl ICF Světový pohár #3
MEZ
13.06.2024 - 16.06.2024  
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
77 sj Sjezd na Chrudimce
13.06.2024  
Slalomy ve Veselí nad Moravou SK Veselí nad Moravou
78 sl Slalom ve Veselí nad Moravou
OM
15.06.2024  
79 sl Slalom ve Veselí nad Moravou
OM
16.06.2024  
Vysokomýtské slalomy a sjezd SKK Vysoké Mýto
80 sj Vysokomýtský sjezd
15.06.2024  
81 sl Vysokomýtský slalom
16.06.2024  
82 sl Vysokomýtský slalom
16.06.2024  
XXXIX. ročník Křivoklátských slalomů KK Rakovník
83 sl XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
15.06.2024  
84 sl XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu
16.06.2024  
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném SK Vodní slalom České Budějovice
85 sl 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
22.06.2024  
86 sl 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
23.06.2024  
Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích SK Vodní slalom České Budějovice
87 sl Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích
OST
24.06.2024 - 28.06.2024  
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
88 sl Slalom v Dolních Kounicích
OM
29.06.2024  
89 sl Slalom v Dolních Kounicích
OM
30.06.2024  
Slalomy ve Strakonicích + MČR veteránů Otava Strakonice
90 sl Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů
MČRv OČ
29.06.2024  
91 sl Slalom ve Strakonicích
30.06.2024  
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Liptovský Mikuláš (SVK) ICF
92 sl ICF Mistrovství světa juniorů a U23
MEZ
02.07.2024 - 07.07.2024  
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 ve sjezdu - Dalenwill (SUI) ECA
93 sj ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23
MEZ
03.07.2024 - 06.07.2024  
Slalomy pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů TJ Loko Plzeň
   přihlášky on-line do 03.07.2024 23:59:59
158 sl Slalom pod Borskou přehradou
05.07.2024  
94 sl Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů
ČPv OČ
06.07.2024  
95 sl Slalom pod Borskou přehradou
07.07.2024  
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK Vodní slalom České Budějovice
96 sl Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů
ČPv OČ
20.07.2024  
97 sl Letní slalom v Českém Vrbném
21.07.2024  
ECA Junior Cup ve slalomu v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
98 sl ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
MEZ
20.07.2024  
99 sl ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
MEZ
21.07.2024  
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
100 sj Sjezd v Třebechovicích
27.07.2024  
101 sp Sprint v Třebechovicích
27.07.2024  
102 sj Sjezd v Třebechovicích
28.07.2024  
103 sp Sprint v Třebechovicích
28.07.2024  
Letní slalomy v Opavě KK Opava
104 sl Letní slalom v Opavě
OM
27.07.2024  
105 sl Letní slalom v Opavě
OM
28.07.2024  
ICF World Ranking Race Praha + Kayak cross + 2. a 4.ČP v Kayak cross + MČR Kayak cross dospělí Univerzitní sportovní klub Praha
106 sl ICF WorldRanking Race Praha
MEZ OST
02.08.2024 - 03.08.2024  
107 cx MČR dospělých kayak cross + 2. Český pohár v kayak cross - time trial
MČR ČP
04.08.2024  
108 cx MČR dospělých kayak cross + 3. Český pohár v kayak cross - vyřazovací část
MČR ČP
04.08.2024  
Slalomy na voleji v Pardubicích TJ Syntesia Pardubice
109 sl Slalom na voleji v Pardubicích
03.08.2024  
110 sl Slalom na voleji v Pardubicích
04.08.2024  
5. a +6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
111 sl 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať
ČPž OČ OM
10.08.2024  
112 sl 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať
ČPž OČ OM
11.08.2024  
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Krakow (POL) ECA
113 sl ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23
MEZ
15.08.2024 - 18.08.2024  
Slalomy v Benátkách + 6. Český pohár veteránů SK VS Benátky nad Jizerou
114 sl Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů
ČPv OČ
17.08.2024  
115 sl Slalom O cenu Tyrolitu
18.08.2024  
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých SK Vodní slalom České Budějovice
116 sl MČR družstev dospělých ve slalomu na Lipně
MČR
23.08.2024  
117 sl 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých
MČR ČP
24.08.2024  
118 sl 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
MČR23 ČP
25.08.2024  
9. a 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně SK Vltava Č. Krumlov z.s.
119 sj 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
ČP OČ OM
24.08.2024  
120 sl 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
ČP OČ OM
25.08.2024  
11. a 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + Český pohár juniorů + 3. a 4. Český pohár žáků v klasickém sjezdu a sprintu + MČR veteránů + MČR družstev dospělých + MČR U23 + MČR dospělí TJ Syntesia Pardubice
121 sj 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
31.08.2024  
122 sp 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23
MČRv MČR23 ČP OČ OM
31.08.2024  
123 sp MČR družstev dospělých ve sprintu v Českém Vrbném
MČR
31.08.2024  
124 sp 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
ČPž OČ OM
01.09.2024  
125 sp 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR dospělých
MČR ČP OČ OM
01.09.2024  
Memoriál J.Froňka st.ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
126 sl Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
31.08.2024  
127 sl Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech
01.09.2024  
MČR žáků ve slalomu, sprintu a kombinaci v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu + 5. Český pohár žáků ve sjezdu Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
128 sl MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu
MČRž ČPž
07.09.2024  
129 sl MČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
MČRž
07.09.2024  
130 sl MČR žáků v kombinaci slalom a sprint v Brandýse n.L.
MČRž
07.09.2024 - 08.09.2024  
131 sp MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. Český pohár žáků ve sjezdu
MČRž ČPž
08.09.2024  
132 sp MČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
MČRž
08.09.2024  
ICF Světový pohár #4 Ivrea (ITA) ICF
133 sl ICF Světový pohár #4
MEZ
12.09.2024 - 15.09.2024  
5. a 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 6. a 7. Český pohár juniorů + Akademické MČR TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
134 sl 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 6. Český pohár juniorů + Akademické MČR
ČPj OST
14.09.2024  
135 sl 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 7. Český pohár juniorů
ČPj
15.09.2024  
ICF Světový pohár #5 La Seu D'Urgell (ESP) ICF
136 sl ICF Světový pohár #5
MEZ
19.09.2024 - 22.09.2024  
MČR dorostu ve slalomu, MČR dorostu kayak cross, MČR dorostu v kombinaci v Českém Vrbném + 4. a 5. Český pohár v kayak cross + 5. Český pohár juniorů ve slalomu SK Vodní slalom České Budějovice
137 sl MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
MČRd
21.09.2024  
138 sl MČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
MČRd
21.09.2024  
139 sl MČR dorostu v kombinaci slalom a kayak cross v Českém Vrbném
21.09.2024 - 22.09.2024  
140 cx 4. Český pohár kayak cross - time trial v Českém Vrbném
22.09.2024  
141 cx 5. Český pohár kayak cross + MČR dorostu kayak cross v Českém Vrbném
MČRd
22.09.2024  
55. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje VS Tábor
142 sl 55. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje
21.09.2024  
143 sl 55. ročník Slalomu o štít města Tábora
22.09.2024  
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
144 sl Slalom v Třebechovicích
28.09.2024  
145 sl Slalom v Třebechovicích
29.09.2024  
Hanácké slalomy v Olomouci SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
146 sl Hanácký slalom
OM
28.09.2024  
147 sl Hanácký slalom
OM
29.09.2024  
Bobr Cup TJ Vodní Sporty Litovel
148 sj Bobr Cup
OST
05.10.2024  
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
149 sl Klatovský slalom ve Strakonicích
05.10.2024  
150 sl Klatovský slalom ve Strakonicích
06.10.2024  
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
151 sj Krumlovský maraton
OST
12.10.2024  
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
152 sj Podzimní sjezd na Lužnici
19.10.2024  
153 sj Podzimní sjezd na Lužnici
19.10.2024  
Sjezdy na rozloučenou v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
154 sj Sjezd na rozloučenou v Brně
OM
19.10.2024  
155 sj Sjezd na rozloučenou v Brně
OM
19.10.2024  
156 sj Sjezd na rozloučenou v Brně
OM
20.10.2024  
157 sj Sjezd na rozloučenou v Brně
OM
20.10.2024  

Význam zkratek:
sl - slalom   sj - sjezd   sp - sprint   cx - kayak cross   sc - školení  
MEZ - Mezinárodní závod   MČR - Mistrovství ČR   MČRv - MČR veteránů   MČR23 - MČR do 23 let   MČRd - Mistrovství ČR dorostu   MČRž - Mistrovství ČR žáků   ČP - Český pohár   ČPv - Český pohár veteránů   ČPj - Český pohár juniorů   ČPž - Český pohár žáků   NKZ - Národní kvalifikační závod   - Veřejný závod Čechy   OM - Veřejný závod Morava   OST - Ostatní závody  
- odkaz   - výsledky živě  

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Stránky využívají cookies pro zajištění co nejlepšího fungování pro čtenáře. Pokud se rozhodnete odmítnout použití cookies, nemusít stránky fungovat dle vašich představ.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Číst více
Essential
Tytot cookies jsou potřebné pro zajištění správného fungování webu. Tyto nelze vypnout.
Admin Tools
Přijmout
Analytics
Nástroje pro analýzu dat návštěvnosti stránek.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout