• 152  31.07.2021 sobota, 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, startovné: mládež 100,-   dospělí 0,-
  • 154  01.08.2021 neděle, 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, startovné: mládež 100,-   dospělí 0,-
31.07.2021 - 01.08.2021, SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
on-line přihlašování od 24.06.2021 00:00:00 do 28.07.2021 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MIndruch Tomáš2008ZS2KVS Hradec Králové045002  152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
C1MRetek Toman2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119188  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MRetek Václav2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119189  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  152 so
 154 ne
26.07.21 18:55:12
C1MBohatý Oto2007ZS2KK Brandýs nad Labem011088  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C1MKutín Filip2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119218  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MMaděrka Tobiáš2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119214  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MNovák Tobiáš2008ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119182  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MHanzel Jáchym2008ZS3+TJ Loko Plzeň039039  152 so
 154 ne
26.07.21 18:55:12
C1MVenc Ondřej2007ZS3+KK Brandýs nad Labem011022  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C1MVoneš Jakub2007ZS3+KK Brandýs nad Labem011065  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C1MFröhlich Jáchym2007ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  152 so
 154 ne
28.07.21 19:58:59
C1MŘežábek Dominik2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009040  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
C1MBareš Hugo2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009027  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
C1MVít Matyáš2009ZM3KVS Hradec Králové045027  152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
C1MHauck Marek2007ZS3KVS Hradec Králové045019  152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
C1MKrál Samuel2010ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119232  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MKratochvíl Jakub2009ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119175  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MSamek Petr2008ZS3SK Třebechovice061004  152 so
 154 ne
21.07.21 22:23:10
C1MKvasnička Matěj20083Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
C1MKliment Tomáš20083Vodácký oddíl Horšovský Týn066012  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
C1MUhlík Jan2008ZS3TJ Jiskra Bechyně076028  152 so
 154 ne
25.07.21 08:41:32
C1MKvapil Matěj2009ZM3TJ Slavia K. Vary035017  152 so
 154 ne
26.07.21 08:43:52
C1MVosmek Jáchym2007ZS3SKK Vysoké Mýto064039  152 so
 154 ne
26.07.21 23:45:27
C1MFabian František2009ZM3VK Tzunami Ostrava118018  152 so
 154 ne
27.07.21 10:01:10
C1MDragon Jakub2007ZS3KK Opava121031  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C1MŠefčík Václav2008ZS3KK Opava121033  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C1MStolín Antonín2008ZS3Loko Trutnov060059  152 so
 154 ne
27.07.21 17:09:58
C1MUhlík Kryštof2008ZS3KK Brandýs nad Labem011030  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C1MNovotný Matyáš2009ZM3KK Brandýs nad Labem011031  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C1MMartin Jakub2009ZM3TJ Bohemians Praha001107  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
C1MHanuš Jakub2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009156  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
C1MJančar Štěpán2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009020  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
C1MLanger Filip2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009071  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
C1MPinkava Matyáš2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009072  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
C1MNiedl Robin2008ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024053  152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
C1MPalouda Mikoláš2007ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
C1MŠafařík Pavel2008ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
C1MŠutta Jan2008ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024065  152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
C1MČermák Vojtěch2010ZMSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119253  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MSteklý Pavel2010ZMSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119231  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1MVejvančický Pavel2009Vodácký oddíl Horšovský Týn066019  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
C1MKvapil Kryštof2012PZTJ Slavia K. Vary035001  152 so
 154 ne
26.07.21 08:43:52
C1MPlocek Matyáš Jan2008ZSSK VS Č. Budějovice023064  152 so
 154 ne
28.07.21 10:16:33
C1MKrejčí Matěj2011PZSK VS Č. Budějovice023026  152 so
 154 ne
28.07.21 10:16:33
C1MHladík Šimon2009ZMTJ Bohemians Praha001136  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
C1MŠtochl Vojtěch2007ZSTJ Bohemians Praha001010  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
celkem C1M: 47    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKočířová Valentýna2008ZS2+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119208  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1ŽŠtěpánková Markéta2008ZS2TJ Šumperk z.s.129041  152 so
 154 ne
19.07.21 10:14:06
C1ŽMalá Magdalena2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119192  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1ŽVrbová Marie2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119198  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1ŽBergmannová Sandra2008ZS2Kanoe Klub Spoj Brno103010  152 so
 154 ne
22.07.21 08:28:58
C1ŽHojdová Markéta20072Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
C1ŽFabianová Anna2007ZS2VK Tzunami Ostrava118017  152 so
 154 ne
27.07.21 10:01:10
C1ŽJílková Pavla2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119227  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1ŽStloukalová Aneta2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119196  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119176  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1ŽŠvehlová Rozárie2008ZS3+SK VS Č. Budějovice023015  152 so
 154 ne
28.07.21 10:16:33
C1ŽVaculová Lucie2008ZS3+KK Brandýs nad Labem011075  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C1ŽVojtíková Klára2007ZS3+KK Brandýs nad Labem011078  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZS3+KK Brandýs nad Labem011071  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C1ŽDavidová Michaela2009ZM3KVS Hradec Králové045004  152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
C1ŽMarousková Tereza2009ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119177  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C1ŽBeierová Běta2008ZS3Loko Trutnov060063  152 so
 154 ne
27.07.21 17:09:58
C1ŽIndruchová Daniela2011PZKVS Hradec Králové045023  152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
C1ŽLebedová Adéla2010ZMKK Opava121014  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C1ŽUlitzková Laura2007ZSKK Opava121121  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C1ŽVaculová Silvie2010ZMKK Brandýs nad Labem011079  152 so
 154 ne
28.07.21 15:52:46
C1ŽVatěrová Amálie2010ZMKK Brandýs nad Labem011083  152 so
 154 ne
28.07.21 15:52:46
celkem C1Ž: 22    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MPanzer Martin
Hanzel Jáchym
2007
2008
ZS2TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039033
039039
 152 so
 154 ne
26.07.21 18:55:12
C2MIndruch Tomáš
Vít Matyáš
2008
2009
ZS3KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045002
045027
 152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
C2MUhlík Jan
Tomeček Adam
2008
2008
ZS3TJ Jiskra Bechyně
SK Veselí nad Moravou
076028
133015
 152 so
 154 ne
25.07.21 08:41:32
C2MAntl Tomáš
Dragon Jakub
2008
2007
ZS3KK Opava
KK Opava
121001
121031
 152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C2MBaar Dominik
Kubita Tomáš
2007
2008
ZS3KK Opava
KK Opava
121061
121016
 152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C2MKovář Michal
Rousek David
2009
2010
ZM3KK Opava
KK Opava
121022
121057
 152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C2MBalarin Evžen
Baar Patrik
2008
2007
ZS3KK Opava
KK Opava
121044
121015
 152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C2MNiedl Robin
Šutta Jan
2008
2008
ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024053
024065
 152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
C2MPalouda Mikoláš
Šafařík Pavel
2007
2008
ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024004
024037
 152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
C2MCihlář David
Táborský Vojtěch
2009
2010
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066010
066028
 152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
C2MKvapil Ondřej
Kotrba Matěj
2007
2007
ZSSKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064040
064036
 152 so
 154 ne
26.07.21 23:45:27
celkem C2M: 11    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XMarousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
119177
119182
 152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
C2XHojdová Markéta
Kopeček Michal
2007
2007
2Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
066017
030034
 152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
C2XSaifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
ZS2KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011071
011022
 152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C2XVaculová Lucie
Bohatý Oto
2008
2007
ZS2KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011075
011088
 152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C2XVojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
ZS2KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011078
011065
 152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
C2XZaťková Eliška
Kepšta Martin
2009
2009
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011062
011027
 152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
C2XVencová Alžběta
Mrůzek David
2010
2010
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011080
011053
 152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
C2XLebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
ZM3KK Opava
KK Opava
121014
121057
 152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
C2XBeierová Běta
Stolín Antonín
2008
2008
ZS3Loko Trutnov
Loko Trutnov
060063
060059
 152 so
 154 ne
27.07.21 17:09:58
C2XFoltín Radim
Pádivá Františka
2010
2010
ZMKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011052
011036
 152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
C2XVaculová Silvie
Novotný Matyáš
2010
2009
ZMKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011079
011031
 152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
celkem C2X: 11    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MŠvejd Jáchym2007ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  152 so
 154 ne
20.07.21 12:55:26
K1MHauck Marek2007ZS2KVS Hradec Králové045019  152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
K1MNovák Tobiáš2008ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119182  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MRetek Toman2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119188  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MRetek Václav2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119189  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MUhlík Jan2008ZS2TJ Jiskra Bechyně076028  152 so
 154 ne
25.07.21 08:41:32
K1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  152 so
 154 ne
26.07.21 18:55:12
K1MAntl Tomáš2008ZS2KK Opava121001  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MDragon Jakub2007ZS2KK Opava121031  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MKubita Tomáš2008ZS2KK Opava121016  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MKopeček Michal2007ZS2VS Tábor030034  152 so
 154 ne
28.07.21 00:53:37
K1MTomeček Adam2008ZS2SK Veselí nad Moravou133015  152 so
 154 ne
28.07.21 08:11:53
K1MBohatý Oto2007ZS2KK Brandýs nad Labem011088  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1MVenc Ondřej2007ZS2KK Brandýs nad Labem011022  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1MVoneš Jakub2007ZS2KK Brandýs nad Labem011065  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1MFröhlich Jáchym2007ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  152 so
 154 ne
28.07.21 19:58:59
K1MHanuš Jakub2007ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009156  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MKápka Lukáš2009ZM3+VK Tzunami Ostrava118028  152 so
 154 ne
05.07.21 16:01:30
K1MKápka Kryštof2007ZS3+VK Tzunami Ostrava118027  152 so
 154 ne
05.07.21 16:01:30
K1MKutín Filip2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119218  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MMaděrka Tobiáš2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119214  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MKratochvíl Jakub2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119175  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MSamek Petr2008ZS3+SK Třebechovice061004  152 so
 154 ne
21.07.21 22:23:10
K1MKvapil Matěj2009ZM3+TJ Slavia K. Vary035017  152 so
 154 ne
26.07.21 08:43:52
K1MHanzel Jáchym2008ZS3+TJ Loko Plzeň039039  152 so
 154 ne
26.07.21 18:55:12
K1MKvapil Ondřej2007ZS3+SKK Vysoké Mýto064040  152 so
 154 ne
26.07.21 23:45:27
K1MFabian František2009ZM3+VK Tzunami Ostrava118018  152 so
 154 ne
27.07.21 10:01:10
K1MBalarin Evžen2008ZS3+KK Opava121044  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MStropek Tobiáš2007ZS3+KK Opava121007  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MUhlík Kryštof2008ZS3+KK Brandýs nad Labem011030  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1MPelikán Martin2009ZM3+TJ Bohemians Praha001131  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MŘežábek Dominik2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009040  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MBareš Hugo2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009027  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MJančar Štěpán2007ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009020  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MKrál Matěj2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009047  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MLanger Filip2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009071  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MPetřík Marek2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009088  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MPinkava Matyáš2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009072  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MPlas Tobiáš2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MSynek Přemysl2007ZS3+TJ Loko Žatec052060  152 so
 154 ne
28.07.21 22:29:57
K1MSvrčina David2007ZS3TJ Šumperk z.s.129001  152 so
 154 ne
19.07.21 10:14:06
K1MSvrčina Tomáš2008ZS3TJ Šumperk z.s.129003  152 so
 154 ne
19.07.21 10:14:06
K1MNekuda Lukáš2010ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103018  152 so
 154 ne
22.07.21 08:28:58
K1MŠamánek Filip2010ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103003  152 so
 154 ne
22.07.21 08:28:58
K1MVítek David2007ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103012  152 so
 154 ne
22.07.21 08:28:58
K1MHrňák Matouš2009ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  152 so
 154 ne
22.07.21 11:04:25
K1MHrňák Šimon2007ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  152 so
 154 ne
22.07.21 11:04:25
K1MKlimeš Vít2007ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  152 so
 154 ne
22.07.21 11:04:25
K1MPáca Jan2009ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014004  152 so
 154 ne
22.07.21 11:04:25
K1MCihlář David20093Vodácký oddíl Horšovský Týn066010  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
K1MVejvančický Pavel20093Vodácký oddíl Horšovský Týn066019  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
K1MTáborský Vojtěch20103Vodácký oddíl Horšovský Týn066028  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
K1MBouda Vladimír20093Vodácký oddíl Horšovský Týn066015  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
K1MKaplický Daniel2009ZM3KK Brandýs nad Labem011076  152 so
 154 ne
24.07.21 08:17:27
K1MKaplický Jindřich2007ZS3KK Brandýs nad Labem011016  152 so
 154 ne
24.07.21 08:17:27
K1MUhlík Vojtěch2010ZM3TJ Jiskra Bechyně076017  152 so
 154 ne
25.07.21 08:41:32
K1MZuna Jáchym2010ZM3TJ Semily059051  152 so
 154 ne
25.07.21 12:38:37
K1MZuna Vilém2007ZS3TJ Semily059052  152 so
 154 ne
25.07.21 12:38:37
K1MŠenk Alexandr2008ZS3KK Brandýs nad Labem011014  152 so
 154 ne
26.07.21 09:13:35
K1MSládek Michal2009ZM3TJ Loko Plzeň039005  152 so
 154 ne
26.07.21 18:55:12
K1MSyrový Filip2007ZS3SKK Vysoké Mýto064026  152 so
 154 ne
26.07.21 23:45:27
K1MVosmek Jáchym2007ZS3SKK Vysoké Mýto064039  152 so
 154 ne
26.07.21 23:45:27
K1MKotrba Matěj2007ZS3SKK Vysoké Mýto064036  152 so
 154 ne
26.07.21 23:45:27
K1MVaněk Daniel2008ZS3KK Brandýs nad Labem011059  152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
K1MKepšta Martin2009ZM3KK Brandýs nad Labem011027  152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
K1MRůžička Jan2009ZM3KK Brandýs nad Labem011063  152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
K1MMrůzek David2010ZM3KK Brandýs nad Labem011053  152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
K1MFoltín Radim2010ZM3KK Brandýs nad Labem011052  152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
K1MBaar Dominik2007ZS3KK Opava121061  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MBaar Patrik2007ZS3KK Opava121015  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MJakubík Štěpán2008ZS3KK Opava121038  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MKovář Michal2009ZM3KK Opava121022  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MRousek David2010ZM3KK Opava121057  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MŠefčík Václav2008ZS3KK Opava121033  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1MVelenovský Vojta2008ZS3VS Tábor030074  152 so
 154 ne
28.07.21 00:53:37
K1MRiant Antonín2010ZM3VS Tábor030040  152 so
 154 ne
28.07.21 00:53:37
K1MPlocek Matyáš Jan2008ZS3SK VS Č. Budějovice023064  152 so
 154 ne
28.07.21 10:16:33
K1MRezek Adam2010ZM3SK VS Č. Budějovice023128  152 so
 154 ne
28.07.21 10:16:33
K1MDočkal Radek2008ZS3TJ Dukla Praha012015  152 so
 154 ne
28.07.21 11:20:26
K1MMalinský Petr2008ZS3KK Brandýs nad Labem011067  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1MNovotný Matyáš2009ZM3KK Brandýs nad Labem011031  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1MBartoš Vojtěch2010ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049027  152 so
 154 ne
28.07.21 19:58:59
K1MSemerád Vít2010ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049026  152 so
 154 ne
28.07.21 19:58:59
K1MHladík Šimon2009ZM3TJ Bohemians Praha001136  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MMartin Jakub2009ZM3TJ Bohemians Praha001107  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MŠtochl Vojtěch2007ZS3TJ Bohemians Praha001010  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MTrefný Vojtěch2007ZS3TJ Bohemians Praha001134  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MZachystal Adam2010ZM3TJ Bohemians Praha001137  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MPokorný Daniel2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009003  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MKrál Ondřej2008ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009079  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MPollert Jonáš2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009113  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MVlnas Ota2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009151  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MKrál Jakub2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009009  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1MŠutta Jan2008ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024065  152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
K1MŠafařík Pavel2008ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
K1MPalouda Mikoláš2007ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
K1MNiedl Robin2008ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024053  152 so
 154 ne
28.07.21 22:13:02
K1MPetříček Adam2007ZS3TJ Loko Žatec052026  152 so
 154 ne
28.07.21 22:24:57
K1MŠubrt Jan2007ZSTJ Šumperk z.s.129006  152 so
 154 ne
19.07.21 10:14:06
K1MČermák Vojtěch2010ZMSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119253  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MKrál Samuel2010ZMSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119232  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MSteklý Pavel2010ZMSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119231  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1MKovárník Matěj2010ZMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014051  152 so
 154 ne
22.07.21 11:04:25
K1MKováč Tobiáš2011PZTJ Ohře Klášterec048024  152 so
 154 ne
23.07.21 12:09:25
K1MMazanec Jakub2011PZTJ Ohře Klášterec048035  152 so
 154 ne
23.07.21 12:09:25
K1MRolinec František2008ZSTJ Ohře Klášterec048020  152 so
 154 ne
23.07.21 12:09:25
K1MKvapil Kryštof2012PZTJ Slavia K. Vary035001  152 so
 154 ne
26.07.21 08:43:52
K1MMaťha Petr2010ZMVS Tábor030051  152 so
 154 ne
28.07.21 00:53:37
K1MKrejčí Matěj2011PZSK VS Č. Budějovice023026  152 so
 154 ne
28.07.21 10:16:33
K1MCardoselli Lukas2010ZMTJ Bohemians Praha001125  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MRendón Marco2008ZSTJ Bohemians Praha001144  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MSeidl Marek2010ZMTJ Bohemians Praha001122  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MSýkora Ondřej2010ZMTJ Bohemians Praha001108  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1MBernard Ondřej2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009086  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
celkem K1M: 114    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZS2TJ Šumperk z.s.129041  152 so
 154 ne
19.07.21 10:14:06
K1ŽKočířová Valentýna2008ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119208  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1ŽVrbová Marie2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119198  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119176  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  152 so
 154 ne
22.07.21 11:04:25
K1ŽHojdová Markéta20072Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  152 so
 154 ne
22.07.21 19:47:34
K1ŽFabianová Anna2007ZS2VK Tzunami Ostrava118017  152 so
 154 ne
27.07.21 10:01:10
K1ŽRiantová Anežka2008ZS2VS Tábor030067  152 so
 154 ne
28.07.21 00:53:37
K1ŽŠvehlová Rozárie2008ZS2SK VS Č. Budějovice023015  152 so
 154 ne
28.07.21 10:16:33
K1ŽVojtíková Klára2007ZS2KK Brandýs nad Labem011078  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1ŽVaculová Lucie2008ZS2KK Brandýs nad Labem011075  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  152 so
 154 ne
28.07.21 19:59:00
K1ŽJirasová Klára2008ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009041  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1ŽMalá Magdalena2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119192  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1ŽBergmannová Sandra2008ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103010  152 so
 154 ne
22.07.21 08:28:58
K1ŽSakalová Markéta2007ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  152 so
 154 ne
22.07.21 11:04:25
K1ŽŠimáková Anna2008ZS3+SK VS Č. Budějovice023065  152 so
 154 ne
28.07.21 10:16:33
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZS3+KK Brandýs nad Labem011071  152 so
 154 ne
28.07.21 17:32:45
K1ŽPetriková Barbora2008ZS3+TJ Loko Žatec052046  152 so
 154 ne
28.07.21 22:29:58
K1ŽMichajlovičová Sára2009ZM3VK Tzunami Ostrava118013  152 so
 154 ne
05.07.21 16:01:30
K1ŽOndráčková Barbora2010ZM3TJ Šumperk z.s.129028  152 so
 154 ne
19.07.21 10:14:06
K1ŽDavidová Michaela2009ZM3KVS Hradec Králové045004  152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
K1ŽJílková Pavla2007ZS3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119227  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1ŽMarousková Tereza2009ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119177  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1ŽStloukalová Aneta2007ZS3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119196  152 so
 154 ne
20.07.21 23:54:54
K1ŽHronová Šárka2009ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014087  152 so
 154 ne
22.07.21 11:04:25
K1ŽBláhová Karolína2007ZS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043008  152 so
 154 ne
26.07.21 23:53:40
K1ŽZaťková Eliška2009ZM3KK Brandýs nad Labem011062  152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
K1ŽVencová Alžběta2010ZM3KK Brandýs nad Labem011080  152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
K1ŽPádivá Františka2010ZM3KK Brandýs nad Labem011036  152 so
 154 ne
27.07.21 10:10:35
K1ŽLebedová Adéla2010ZM3KK Opava121014  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1ŽUlitzková Laura2007ZS3KK Opava121121  152 so
 154 ne
27.07.21 12:44:30
K1ŽMarková Kristýna2009ZM3Loko Trutnov060043  152 so
 154 ne
27.07.21 17:09:58
K1ŽBeierová Běta2008ZS3Loko Trutnov060063  152 so
 154 ne
27.07.21 17:09:58
K1ŽVaculová Silvie2010ZM3KK Brandýs nad Labem011079  152 so
 154 ne
28.07.21 15:52:46
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049038  152 so
 154 ne
28.07.21 19:59:00
K1ŽMilotová Dora2007ZS3TJ Bohemians Praha001120  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1ŽMrázová Ema2009ZM3TJ Bohemians Praha001009  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1ŽČellárová Zuzana2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009054  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1ŽPodušková Klára2008ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009124  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1ŽKoucká Mariana2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009111  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1ŽPokorná Emílie2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009126  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1ŽPodušková Jůlie2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009128  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
K1ŽMichajlovičová Ester2012PZVK Tzunami Ostrava118004  152 so
 154 ne
05.07.21 16:01:30
K1ŽIndruchová Daniela2011PZKVS Hradec Králové045023  152 so
 154 ne
20.07.21 19:01:25
K1ŽSamková Valerie2011PZSK Třebechovice061003  152 so
 154 ne
21.07.21 22:23:10
K1ŽVatěrová Amálie2010ZMKK Brandýs nad Labem011083  152 so
 154 ne
28.07.21 15:52:46
K1ŽFiedlerová Nela2007ZSTJ Bohemians Praha001039  152 so
 154 ne
28.07.21 20:39:32
K1ŽMalinská Aneta2009ZMKK Brandýs nad Labem011051  152 so
 154 ne
28.07.21 20:53:47
K1ŽJumrová Johana2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009109  152 so
 154 ne
28.07.21 22:02:33
celkem K1Ž: 50    
počty C1M: 47   C1Ž: 22   C2M: 11   C2X: 11   K1M: 114   K1Ž: 50     celkem: 255