akce přihlašování od-dopočty přihlášených
C1MC1ŽC2MC2XC2ŽK1MK1Žcelkem
Slalomy v Zábřehu
27.04.2019-28.04.2019 Vodní sporty Zábřeh
od 19.03.19 23:00:00
do 18.04.19 23:59:59
přihlašování uzavřeno20132626527135
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile
27.04.2019-28.04.2019 TJ Loko Plzeň
Hlídku přihlásíte tak, že přihlásíte jednoho člena hlídky, zbylé členy na místě.
od 01.04.19 23:00:00
do 23.04.19 23:59:59
přihlašování uzavřeno371618016441177
Stružnická peřej
27.04.2019-28.04.2019 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
od 01.04.19 23:00:00
do 24.04.19 23:59:59
přihlašování uzavřeno72100461773
55. ročník Trutnovských slalomů + 1.Český pohár veteránů
27.04.2019-28.04.2019 Loko Trutnov
od 19.03.19 23:00:00
do 25.04.19 12:00:59
přihlašování uzavřeno47116609632198
50. ročník Slalomů o štít města Tábora + 2.ČP veteránů + KP Jihočeského kraje
04.05.2019-05.05.2019 VS Tábor
od 15.04.19 23:00:00
do 30.04.19 23:59:59
14211012636
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové
04.05.2019-05.05.2019 TJ Dvůr Králové
od 27.03.19 23:00:00
do 01.05.19 23:59:59
00000000
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
11.05.2019-11.05.2019 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
od 18.04.19 00:00:00
do 07.05.19 23:59:59
0000-000
Slalomy "O pracku krumlovského medvěda"
11.05.2019-12.05.2019 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Počet přihlášených lodí omezen na 150.
od 18.04.19 00:00:00
do 07.05.19 23:59:59
00000011
Slalomy v Ostravě
11.05.2019-12.05.2019 VK Tzunami Ostrava
od 04.04.19 00:00:00
do 07.05.19 23:59:59
00000000
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
15.05.2019-15.05.2019 UP Olomouc
od 29.04.19 00:00:00
do 12.05.19 23:59:59
přihlašování ještě není možné00000000 
1. a 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
18.05.2019-19.05.2019 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
od 11.04.19 00:00:00
do 15.05.19 23:59:59
00000022
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
22.05.2019-22.05.2019 UP Olomouc
od 09.05.19 23:00:00
do 17.05.19 23:59:59
přihlašování ještě není možné000-0000 
5. a 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23
25.05.2019-26.05.2019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
od 18.04.19 00:00:00
do 20.05.19 23:59:59
000-0000
Český pohár ve sprintu ve Veltrusech boat cross
25.05.2019-26.05.2019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
od 18.04.19 00:00:00
do 20.05.19 23:59:59
000-0000
Slalomy v Kroměříži
01.06.2019-02.06.2019 VK Kroměříž
od 25.04.19 00:00:00
do 27.05.19 23:59:59
00000000
XXXIV. ročník Křivoklátských slalomů + 3. Český pohár veteránů
01.06.2019-02.06.2019 KK Rakovník
od 25.04.19 00:00:00
do 29.05.19 23:59:59
00000011
3. a 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
08.06.2019-09.06.2019 UP Olomouc
od 26.05.19 23:59:00
do 03.06.19 23:59:59
přihlašování ještě není možné00000000 
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
15.06.2019-16.06.2019 KK Rakovník
od 09.05.19 00:00:00
do 12.06.19 23:59:59
přihlašování ještě není možné00000000 
WRR + ECA CUP Trója
03.08.2019-04.08.2019 Univerzitní sportovní klub Praha
od 16.04.19 00:00:00
do 18.07.19 23:59:59
0000-000
Slalomy pod Borskou přehradou
03.08.2019-04.08.2019 TJ Loko Plzeň
od 08.07.19 00:00:00
do 29.07.19 23:59:59
přihlašování ještě není možné00000000 
7. a 8. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
17.08.2019-18.08.2019 TJ Syntesia Pardubice
od 22.03.19 00:00:00
do 14.08.19 23:59:59
00000000
7. a 8. Český pohár dospělých ve sprintu v Českém Vrbném + MČR + MČR veteránů
17.08.2019-18.08.2019 TJ Syntesia Pardubice
od 22.03.19 00:00:00
do 14.08.19 23:59:59
00000000
MČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném
17.08.2019-18.08.2019 TJ Syntesia Pardubice
od 22.03.19 00:00:00
do 14.08.19 23:59:59
00000000
Podzimní sjezdy na Lužnici
19.10.2019-19.10.2019 TJ Jiskra Bechyně
od 06.10.19 00:00:00
do 15.10.19 23:59:59
přihlašování ještě není možné00000000