competitionsentry datesnumber of applied competitors
C1MC1WC2MC2WC2XK1MK1Wtotal
1. a 2. Český pohár ve sprintu a klasickém sjezdu
04.04.2020-05.04.2020 UP Olomouc
from 12.03.20 00:00:00
till 31.03.20 23:59:59
entries are closed0000-000
Stružnická peřej
04.04.2020-05.04.2020 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
from 15.03.20 00:00:00
till 01.04.20 09:00:59
entries are closed00000000
Jarní slalomy v Českém Vrbném
04.04.2020-05.04.2020 SK VS Č. Budějovice
from 06.03.20 00:00:00
till 01.04.20 23:59:59
entries are closed00000404
Podřipské slalomy
11.04.2020-12.04.2020 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
from 04.03.20 23:00:00
till 07.04.20 23:59:59
00000101
Slalomy v Zábřehu
18.04.2020-19.04.2020 Vodní sporty Zábřeh
from 05.03.20 21:00:00
till 09.04.20 23:59:59
00000101
Jarní sjezdy na Lužnici
18.04.2020-19.04.2020 TJ Jiskra Bechyně
from 10.03.20 23:00:00
till 14.04.20 23:59:59
00000000
Trutnovské slalomy + MČR veteránů + 1.Český pohár veteránů
18.04.2020-19.04.2020 Loko Trutnov
from 15.03.20 23:00:00
till 15.04.20 23:59:59
00001102
Spálovské slalomy
25.04.2020-26.04.2020 Delfín Jablonec
from 06.04.20 01:00:00
till 20.04.20 23:00:59
entries are not opened yet000--000 
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové
09.05.2020-10.05.2020 TJ Dvůr Králové
from 01.04.20 00:00:00
till 03.05.20 23:59:59
00000000
51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje
09.05.2020-10.05.2020 VS Tábor
from 01.04.20 00:00:00
till 05.05.20 23:59:59
00000000
5. a 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici
16.05.2020-17.05.2020 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
from 01.04.20 00:00:00
till 14.05.20 11:59:59
00000000
Slalomy v Kroměříži
30.05.2020-31.05.2020 VK Kroměříž
from 23.04.20 00:00:00
till 25.05.20 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
Slalomy ve Veselí n.M.
04.07.2020-05.07.2020 SK Veselí nad Moravou
from 28.05.20 00:00:00
till 26.06.20 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
Slalomy na voleji + 4. Český pohár veteránů
11.07.2020-12.07.2020 TJ Syntesia Pardubice
from 01.03.20 00:00:00
till 09.07.20 23:59:59
00000000
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů
18.07.2020-19.07.2020 SK VS Č. Budějovice
from 11.06.20 00:00:00
till 14.07.20 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
Slalomy pod Borskou přehradou
01.08.2020-02.08.2020 TJ Loko Plzeň
from 01.07.20 00:00:00
till 28.07.20 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
7. a 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů
08.08.2020-09.08.2020 TJ Syntesia Pardubice
from 01.03.20 00:00:00
till 05.08.20 23:59:59
0000-000
3. a 4. Český pohár ve sprintu a sjezdu v Českém Vrbném
08.08.2020-09.08.2020 TJ Syntesia Pardubice
from 01.03.20 00:00:00
till 05.08.20 23:59:59
0000-000
MČR družstev ve sprintu Českém Vrbném
08.08.2020-09.08.2020 TJ Syntesia Pardubice
from 01.03.20 00:00:00
till 05.08.20 23:59:59
00000000
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
15.08.2020-16.08.2020 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
from 09.07.20 00:00:00
till 11.08.20 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
5. a 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
05.09.2020-06.09.2020 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
from 30.07.20 00:00:00
till 02.09.20 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
Podzimní sjezdy na Lužnici
17.10.2020-17.10.2020 TJ Jiskra Bechyně
from 10.09.20 00:00:00
till 13.10.20 23:59:59
entries are not opened yet00000000