competitionsentry datesnumber of applied competitors
C1MC1WC2MC2WC2XK1MK1Wtotal
Slalomy v Zábřehu
27.04.2019-28.04.2019 Vodní sporty Zábřeh
from 19.03.19 23:00:00
till 18.04.19 23:59:59
entries are closed20132266527135
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile
27.04.2019-28.04.2019 TJ Loko Plzeň
from 01.04.19 23:00:00
till 23.04.19 23:59:59
entries are closed371618106441177
55. ročník Trutnovských slalomů + 1.Český pohár veteránů
27.04.2019-28.04.2019 Loko Trutnov
from 19.03.19 23:00:00
till 24.04.19 20:00:59
2775027123135
Stružnická peřej
27.04.2019-28.04.2019 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
from 01.04.19 23:00:00
till 24.04.19 23:59:59
60100351254
50. ročník Slalomů o štít města Tábora + 2.ČP veteránů + KP Jihočeského kraje
04.05.2019-05.05.2019 VS Tábor
from 15.04.19 23:00:00
till 30.04.19 23:59:59
1121019630
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
11.05.2019-11.05.2019 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
from 18.04.19 00:00:00
till 07.05.19 23:59:59
000-0000
Slalomy "O pracku krumlovského medvěda"
11.05.2019-12.05.2019 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
from 18.04.19 00:00:00
till 07.05.19 23:59:59
00000000
Slalomy v Ostravě
11.05.2019-12.05.2019 VK Tzunami Ostrava
from 04.04.19 00:00:00
till 07.05.19 23:59:59
00000000
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
15.05.2019-15.05.2019 UP Olomouc
from 29.04.19 00:00:00
till 12.05.19 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
1. a 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
18.05.2019-19.05.2019 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
from 11.04.19 00:00:00
till 15.05.19 23:59:59
00000022
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
22.05.2019-22.05.2019 UP Olomouc
from 09.05.19 23:00:00
till 17.05.19 23:59:59
entries are not opened yet0000-000 
Slalomy v Kroměříži
01.06.2019-02.06.2019 VK Kroměříž
from 25.04.19 00:00:00
till 27.05.19 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
XXXIV. ročník Křivoklátských slalomů + 3. Český pohár veteránů
01.06.2019-02.06.2019 KK Rakovník
from 25.04.19 00:00:00
till 29.05.19 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
3. a 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
08.06.2019-09.06.2019 UP Olomouc
from 26.05.19 23:59:00
till 03.06.19 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
15.06.2019-16.06.2019 KK Rakovník
from 09.05.19 00:00:00
till 12.06.19 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
Slalomy pod Borskou přehradou
03.08.2019-04.08.2019 TJ Loko Plzeň
from 08.07.19 00:00:00
till 29.07.19 23:59:59
entries are not opened yet00000000 
7. a 8. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
17.08.2019-18.08.2019 TJ Syntesia Pardubice
from 22.03.19 00:00:00
till 14.08.19 23:59:59
00000000
7. a 8. Český pohár dospělých ve sprintu v Českém Vrbném + MČR + MČR veteránů
17.08.2019-18.08.2019 TJ Syntesia Pardubice
from 22.03.19 00:00:00
till 14.08.19 23:59:59
00000000
MČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném
17.08.2019-18.08.2019 TJ Syntesia Pardubice
from 22.03.19 00:00:00
till 14.08.19 23:59:59
00000000
Podzimní sjezdy na Lužnici
19.10.2019-19.10.2019 TJ Jiskra Bechyně
from 06.10.19 00:00:00
till 15.10.19 23:59:59
entries are not opened yet00000000