- 152 31.07.2021 sobota, 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, startovné: mládež 100,- dospělí 0,-
- 154 01.08.2021 neděle, 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, startovné: mládež 100,- dospělí 0,-
31.07.2021 - 01.08.2021, SK VS Benátky nad Jizerou
on-line přihlašování od 24.06.2021 00:00:00 do 28.07.2021 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvasnička Matěj | 2008 | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
C1M | Vejvančický Pavel | 2009 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | |||
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045002 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 152 so 154 ne | 26.07.21 18:55:12 | |
C1M | Bohatý Oto | 2007 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 011088 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 152 so 154 ne | 26.07.21 18:55:12 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 19:58:59 | |
C1M | Bareš Hugo | 2008 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
C1M | Hauck Marek | 2007 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové | 045019 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | |
C1M | Samek Petr | 2008 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061004 | 152 so 154 ne | 21.07.21 22:23:10 | |
C1M | Uhlík Jan | 2008 | ZS | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 152 so 154 ne | 25.07.21 08:41:32 | |
C1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 152 so 154 ne | 26.07.21 23:45:27 | |
C1M | Dragon Jakub | 2007 | ZS | 3 | KK Opava | 121031 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
C1M | Šefčík Václav | 2008 | ZS | 3 | KK Opava | 121033 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
C1M | Stolín Antonín | 2008 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060059 | 152 so 154 ne | 27.07.21 17:09:58 | |
C1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
C1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
C1M | Niedl Robin | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024053 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
C1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
C1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
C1M | Šutta Jan | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
C1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 152 so 154 ne | 28.07.21 10:16:33 | ||
C1M | Štochl Vojtěch | 2007 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001010 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | ||
C1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
C1M | Vít Matyáš | 2009 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 045027 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | |
C1M | Král Samuel | 2010 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 152 so 154 ne | 26.07.21 08:43:52 | |
C1M | Fabian František | 2009 | ZM | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:01:10 | |
C1M | Novotný Matyáš | 2009 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
C1M | Langer Filip | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
C1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | ||
C1M | Steklý Pavel | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119231 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | ||
C1M | Hladík Šimon | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | ||
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 152 so 154 ne | 26.07.21 08:43:52 | ||
C1M | Krejčí Matěj | 2011 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023026 | 152 so 154 ne | 28.07.21 10:16:33 | ||
celkem C1M: 47 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 152 so 154 ne | 19.07.21 10:14:06 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 152 so 154 ne | 22.07.21 08:28:58 | |
C1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:01:10 | |
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 152 so 154 ne | 28.07.21 10:16:33 | |
C1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060063 | 152 so 154 ne | 27.07.21 17:09:58 | |
C1Ž | Ulitzková Laura | 2007 | ZS | KK Opava | 121121 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | ||
C1Ž | Davidová Michaela | 2009 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 045004 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZM | KK Opava | 121014 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | ||
C1Ž | Vaculová Silvie | 2010 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 | 152 so 154 ne | 28.07.21 15:52:46 | ||
C1Ž | Vatěrová Amálie | 2010 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011083 | 152 so 154 ne | 28.07.21 15:52:46 | ||
C1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | PZ | KVS Hradec Králové | 045023 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | ||
celkem C1Ž: 22 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Cihlář David Táborský Vojtěch | 2009 2010 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066010 066028 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | |||
C2M | Panzer Martin Hanzel Jáchym | 2007 2008 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039033 039039 | 152 so 154 ne | 26.07.21 18:55:12 | |
C2M | Indruch Tomáš Vít Matyáš | 2008 2009 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045002 045027 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | |
C2M | Uhlík Jan Tomeček Adam | 2008 2008 | ZS | 3 | TJ Jiskra Bechyně SK Veselí nad Moravou | 076028 133015 | 152 so 154 ne | 25.07.21 08:41:32 | |
C2M | Antl Tomáš Dragon Jakub | 2008 2007 | ZS | 3 | KK Opava KK Opava | 121001 121031 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
C2M | Baar Dominik Kubita Tomáš | 2007 2008 | ZS | 3 | KK Opava KK Opava | 121061 121016 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
C2M | Balarin Evžen Baar Patrik | 2008 2007 | ZS | 3 | KK Opava KK Opava | 121044 121015 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
C2M | Niedl Robin Šutta Jan | 2008 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024053 024065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
C2M | Palouda Mikoláš Šafařík Pavel | 2007 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 024037 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
C2M | Kvapil Ondřej Kotrba Matěj | 2007 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064040 064036 | 152 so 154 ne | 26.07.21 23:45:27 | ||
C2M | Kovář Michal Rousek David | 2009 2010 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121022 121057 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
celkem C2M: 11 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Hojdová Markéta Kopeček Michal | 2007 2007 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn VS Tábor | 066017 030034 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
C2X | Marousková Tereza Novák Tobiáš | 2009 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 119182 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
C2X | Saifrtová Magdaléna Venc Ondřej | 2008 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 011022 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C2X | Vaculová Lucie Bohatý Oto | 2008 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. SK Třebechovice | 011075 011088 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C2X | Vojtíková Klára Voneš Jakub | 2007 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 011065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
C2X | Beierová Běta Stolín Antonín | 2008 2008 | ZS | 3 | Loko Trutnov Loko Trutnov | 060063 060059 | 152 so 154 ne | 27.07.21 17:09:58 | |
C2X | Zaťková Eliška Kepšta Martin | 2009 2009 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011062 011027 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
C2X | Vencová Alžběta Mrůzek David | 2010 2010 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 011053 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
C2X | Lebedová Adéla Rousek David | 2010 2010 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121014 121057 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
C2X | Foltín Radim Pádivá Františka | 2010 2010 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 011036 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | ||
C2X | Vaculová Silvie Novotný Matyáš | 2010 2009 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 011031 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | ||
celkem C2X: 11 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Cihlář David | 2009 | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066010 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
K1M | Bouda Vladimír | 2009 | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066015 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 152 so 154 ne | 20.07.21 12:55:26 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045019 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZS | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 152 so 154 ne | 25.07.21 08:41:32 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 152 so 154 ne | 26.07.21 18:55:12 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZS | 2 | KK Opava | 121001 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZS | 2 | KK Opava | 121031 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZS | 2 | KK Opava | 121016 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZS | 2 | VS Tábor | 030034 | 152 so 154 ne | 28.07.21 00:53:37 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 152 so 154 ne | 28.07.21 08:11:53 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 011088 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 19:58:59 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Kápka Kryštof | 2007 | ZS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118027 | 152 so 154 ne | 05.07.21 16:01:30 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | ZS | 3+ | SK Třebechovice | 061004 | 152 so 154 ne | 21.07.21 22:23:10 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 152 so 154 ne | 26.07.21 18:55:12 | |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZS | 3+ | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 152 so 154 ne | 26.07.21 23:45:27 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZS | 3+ | KK Opava | 121044 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZS | 3+ | KK Opava | 121007 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1M | Bareš Hugo | 2008 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052060 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:29:57 | |
K1M | Svrčina David | 2007 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129001 | 152 so 154 ne | 19.07.21 10:14:06 | |
K1M | Svrčina Tomáš | 2008 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129003 | 152 so 154 ne | 19.07.21 10:14:06 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 152 so 154 ne | 22.07.21 08:28:58 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 152 so 154 ne | 22.07.21 11:04:25 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 152 so 154 ne | 22.07.21 11:04:25 | |
K1M | Kaplický Jindřich | 2007 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011016 | 152 so 154 ne | 24.07.21 08:17:27 | |
K1M | Zuna Vilém | 2007 | ZS | 3 | TJ Semily | 059052 | 152 so 154 ne | 25.07.21 12:38:37 | |
K1M | Šenk Alexandr | 2008 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011014 | 152 so 154 ne | 26.07.21 09:13:35 | |
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 152 so 154 ne | 26.07.21 23:45:27 | |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 152 so 154 ne | 26.07.21 23:45:27 | |
K1M | Kotrba Matěj | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 152 so 154 ne | 26.07.21 23:45:27 | |
K1M | Vaněk Daniel | 2008 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011059 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZS | 3 | KK Opava | 121061 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZS | 3 | KK Opava | 121015 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Jakubík Štěpán | 2008 | ZS | 3 | KK Opava | 121038 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZS | 3 | KK Opava | 121033 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | ZS | 3 | VS Tábor | 030074 | 152 so 154 ne | 28.07.21 00:53:37 | |
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 152 so 154 ne | 28.07.21 10:16:33 | |
K1M | Dočkal Radek | 2008 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009166 | 152 so 154 ne | 28.07.21 11:20:26 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001010 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
K1M | Trefný Vojtěch | 2007 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001134 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
K1M | Král Ondřej | 2008 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009079 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Šutta Jan | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
K1M | Niedl Robin | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024053 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:13:02 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZS | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:24:57 | |
K1M | Šubrt Jan | 2007 | ZS | TJ Šumperk z.s. | 129006 | 152 so 154 ne | 19.07.21 10:14:06 | ||
K1M | Rolinec František | 2008 | ZS | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 152 so 154 ne | 23.07.21 12:09:25 | ||
K1M | Rendón Marco | 2008 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001144 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | ||
K1M | Kápka Lukáš | 2009 | ZM | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118028 | 152 so 154 ne | 05.07.21 16:01:30 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 152 so 154 ne | 26.07.21 08:43:52 | |
K1M | Fabian František | 2009 | ZM | 3+ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:01:10 | |
K1M | Pelikán Martin | 2009 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
K1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Langer Filip | 2009 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 152 so 154 ne | 22.07.21 08:28:58 | |
K1M | Šamánek Filip | 2010 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 152 so 154 ne | 22.07.21 08:28:58 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 152 so 154 ne | 22.07.21 11:04:25 | |
K1M | Páca Jan | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014004 | 152 so 154 ne | 22.07.21 11:04:25 | |
K1M | Kaplický Daniel | 2009 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011076 | 152 so 154 ne | 24.07.21 08:17:27 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZM | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 152 so 154 ne | 25.07.21 08:41:32 | |
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | ZM | 3 | TJ Semily | 059051 | 152 so 154 ne | 25.07.21 12:38:37 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 152 so 154 ne | 26.07.21 18:55:12 | |
K1M | Kepšta Martin | 2009 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011027 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
K1M | Růžička Jan | 2009 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011063 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
K1M | Mrůzek David | 2010 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011053 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
K1M | Foltín Radim | 2010 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
K1M | Kovář Michal | 2009 | ZM | 3 | KK Opava | 121022 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Rousek David | 2010 | ZM | 3 | KK Opava | 121057 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | ZM | 3 | VS Tábor | 030040 | 152 so 154 ne | 28.07.21 00:53:37 | |
K1M | Rezek Adam | 2010 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023128 | 152 so 154 ne | 28.07.21 10:16:33 | |
K1M | Novotný Matyáš | 2009 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 152 so 154 ne | 28.07.21 19:58:59 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 152 so 154 ne | 28.07.21 19:58:59 | |
K1M | Hladík Šimon | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
K1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
K1M | Zachystal Adam | 2010 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
K1M | Pokorný Daniel | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009003 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Vlnas Ota | 2010 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009151 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Král Jakub | 2010 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009009 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | ||
K1M | Král Samuel | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | ||
K1M | Steklý Pavel | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119231 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | ||
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 152 so 154 ne | 22.07.21 11:04:25 | ||
K1M | Maťha Marduk | 2010 | ZM | VS Tábor | 030051 | 152 so 154 ne | 28.07.21 00:53:37 | ||
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001122 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | ||
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001108 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | ||
K1M | Kováč Tobiáš | 2011 | PZ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 152 so 154 ne | 23.07.21 12:09:25 | ||
K1M | Mazanec Jakub | 2011 | PZ | TJ Ohře Klášterec | 048035 | 152 so 154 ne | 23.07.21 12:09:25 | ||
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 152 so 154 ne | 26.07.21 08:43:52 | ||
K1M | Krejčí Matěj | 2011 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023026 | 152 so 154 ne | 28.07.21 10:16:33 | ||
K1M | Bernard Ondřej | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009086 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | ||
celkem K1M: 114 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 152 so 154 ne | 22.07.21 19:47:34 | ||
K1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 152 so 154 ne | 19.07.21 10:14:06 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 152 so 154 ne | 22.07.21 11:04:25 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:01:10 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | ZS | 2 | VS Tábor | 030067 | 152 so 154 ne | 28.07.21 00:53:37 | |
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 152 so 154 ne | 28.07.21 10:16:33 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 152 so 154 ne | 28.07.21 19:59:00 | |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 152 so 154 ne | 22.07.21 08:28:58 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 152 so 154 ne | 22.07.21 11:04:25 | |
K1Ž | Šimáková Anna | 2008 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 152 so 154 ne | 28.07.21 10:16:33 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 152 so 154 ne | 28.07.21 17:32:45 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052046 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:29:58 | |
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1Ž | Bláhová Karolína | 2007 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043008 | 152 so 154 ne | 26.07.21 23:53:40 | |
K1Ž | Ulitzková Laura | 2007 | ZS | 3 | KK Opava | 121121 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060063 | 152 so 154 ne | 27.07.21 17:09:58 | |
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
K1Ž | Čellárová Zuzana | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009054 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1Ž | Podušková Klára | 2008 | ZS | 3 | Sokol Trója | 086008 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1Ž | Koucká Mariana | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009111 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1Ž | Fiedlerová Nela | 2007 | ZS | Wild Water Canoe Club FROL | 001039 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | ||
K1Ž | Michajlovičová Sára | 2009 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 152 so 154 ne | 05.07.21 16:01:30 | |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 152 so 154 ne | 19.07.21 10:14:06 | |
K1Ž | Davidová Michaela | 2009 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 045004 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 152 so 154 ne | 20.07.21 23:54:54 | |
K1Ž | Hronová Šárka | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 | 152 so 154 ne | 22.07.21 11:04:25 | |
K1Ž | Zaťková Eliška | 2009 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011062 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
K1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
K1Ž | Pádivá Františka | 2010 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011036 | 152 so 154 ne | 27.07.21 10:10:35 | |
K1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZM | 3 | KK Opava | 121014 | 152 so 154 ne | 27.07.21 12:44:30 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 152 so 154 ne | 27.07.21 17:09:58 | |
K1Ž | Vaculová Silvie | 2010 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 | 152 so 154 ne | 28.07.21 15:52:46 | |
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 152 so 154 ne | 28.07.21 19:59:00 | |
K1Ž | Mrázová Ema | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009186 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:39:32 | |
K1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1Ž | Podušková Julie | 2010 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | |
K1Ž | Vatěrová Amálie | 2010 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011083 | 152 so 154 ne | 28.07.21 15:52:46 | ||
K1Ž | Malinská Aneta | 2009 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011051 | 152 so 154 ne | 28.07.21 20:53:47 | ||
K1Ž | Michajlovičová Ester | 2012 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118004 | 152 so 154 ne | 05.07.21 16:01:30 | ||
K1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | PZ | KVS Hradec Králové | 045023 | 152 so 154 ne | 20.07.21 19:01:25 | ||
K1Ž | Samková Valerie | 2011 | PZ | SK Třebechovice | 061003 | 152 so 154 ne | 21.07.21 22:23:10 | ||
K1Ž | Jumrová Johana | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 152 so 154 ne | 28.07.21 22:02:33 | ||
celkem K1Ž: 50 | |||||||||
počty C1M: 47 C1Ž: 22 C2M: 11 C2X: 11 K1M: 114 K1Ž: 50 celkem: 255 |