• 127  14.09.2019 sobota, Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,-   dospělí 0,-
14.09.2019 - 15.09.2019, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 08.08.2019 00:00:00 do 11.09.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  127 so
Šumperk28.08.19 16:28:13
C1MKrál Adam2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009114  127 so
Matyáš Říha, Tomáš Větrovský05.09.19 13:43:53
C1MLhota Kryštof2002DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  127 so
Adam Gurtler, Lukáš Příhoda05.09.19 13:43:53
C1MKratochvíl Martin2003DM2+UP Olomouc119139  127 so
11.09.19 23:44:28
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  127 so
045012 - Indruch Matěj, 045024 - Součková Lucie29.08.19 09:14:46
C1MUlitzka Oliver2002DS2KK Opava121003  127 so
31.08.19 07:55:48
C1MBeier Matouš2004DM2Loko Trutnov060047  127 so
Loko Trutnov, 060054 Beier Alva, 060051 Míl Jakub07.09.19 18:19:02
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  127 so
Hartl Jakub 66024, kuneš Daniel 6602008.09.19 11:53:50
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  127 so
Pollert Jáchym, Jiras Filip10.09.19 20:15:06
C1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  127 so
3xC1 VS Tábor A Vaňková Klára DS 030043 Válek Michal ŽS 030025 Prosím o odstup při startu, jedou i 3xK1 - VSTábor B11.09.19 07:19:52
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  127 so
11.09.19 21:53:18
C1MKosík Dan2004DM2UP Olomouc119173  127 so
11.09.19 23:44:28
celkem C1M: 12    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Tereza2003DMMTUP Olomouc119053  127 so
11.09.19 23:44:28
C1ŽKrálová Adéla2001DS1Univerzitní sportovní klub Praha009103  127 so
Morenová Adriana, Freislebenová Patricie05.09.19 13:43:53
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  127 so
Růžičková Kateřina, Kremrová Adéla05.09.19 13:43:53
C1ŽKarlíková Barbora2002DS2DUKLA Brandýs012069  127 so
012038 Beková Kateřina, 012052 Capalini Nicola10.09.19 23:40:13
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  127 so
11.09.19 23:44:28
celkem C1Ž: 5    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XHartl Jakub
Hojdová Markéta
2004
2007
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066017
 127 so
66007 Hojdová Eliška-66020 Kuneš Daniel,66018 Wendl Samuel- 23085 Tesařová Hana08.09.19 11:53:50
C2XKneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119053
119139
 127 so
11.09.19 23:44:28
C2XDoležalová Bára
Novák Matyáš
2005
2005
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119127
119076
 127 so
11.09.19 23:44:28
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKrejčí Jakub2002DS1DUKLA Brandýs012054  127 so
012046 Procházka Josef, 012053 Bohatý Karel10.09.19 23:40:13
K1MRouča Samuel2002DS2+TJ Šumperk z.s.129002  127 so
Šumperk A28.08.19 16:28:13
K1MMrázek Jakub2004DM2+KK Opava121103  127 so
31.08.19 07:55:48
K1MVeverka Lukáš2002DS2+SK VS Karbo Benátky010008  127 so
SK VS Benátky 010102 Matěj Sahula, 010103 Daniel Stránský05.09.19 15:47:28
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  127 so
Šumperk B28.08.19 16:28:13
K1MIvánek Roman2002DS2SK Veselí nad Moravou133063  127 so
06.09.19 06:03:47
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  127 so
66007 Hojdova Eliška, 66017 Hojdová Marketa08.09.19 11:53:50
K1MKovařík Vít2003DM2KK Brandýs nad Labem011072  127 so
08.09.19 20:42:44
K1MKökörčin Matěj2003DM2Vodní sporty Desná128008  127 so
128013 Pavelka 128014 Rutar09.09.19 10:01:29
K1MSemerád Adam2004DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  127 so
KK Roudnice nad Labem, 049008 Jakub Semerád, 049067 Kryštof Marek09.09.19 17:57:58
K1MHrňák Jáchym2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  127 so
jako další, Brambora 014077, Chochola 01407809.09.19 19:07:59
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  127 so
024067 Matyáš Olšák, 024009 Tereza Kratochvílová09.09.19 21:06:16
K1MNovák Filip2002DS2TJ Bohemians Praha001030  127 so
09.09.19 22:35:11
K1MMatějíček Vojtěch2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103036  127 so
103016 Satková Gabriela 103042 Bergmann Bořivoj10.09.19 07:16:53
K1MTurner Karel2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  127 so
10.09.19 09:19:34
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  127 so
Šampaíková Klára 039029 Mádrová Amálie 3902710.09.19 19:00:15
K1MFrencl Josef2002DS2Univerzitní sportovní klub Praha009134  127 so
Houska Jan, Pecháč10.09.19 20:15:06
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  127 so
Jinek, Ondruš10.09.19 20:15:06
K1MKárník Tadeáš2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009029  127 so
Pollert Antonín, Černík Štěpán10.09.19 20:15:06
K1MVenc Štěpán2004DM2DUKLA Brandýs012066  127 so
012076 Bízek Marek , 012073 Kudrna Josef10.09.19 23:40:13
K1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  127 so
3xK1 VS Tábor B Vaňková Klára DS 030043 Kopeček Michal ŽM 030034 Prosím o odstup na startu, jedou i 3xC1 - VS Tábor A11.09.19 07:19:52
K1MKörner Adam2004DM2KK Brandýs nad Labem011061  127 so
KK Brandýs ´´B´´: Ondřej Venc 011022, Petr Popelka 01104711.09.19 09:12:45
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  127 so
11.09.19 21:53:18
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  127 so
11.09.19 21:53:18
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  127 so
11.09.19 21:53:18
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  127 so
11.09.19 23:44:28
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  127 so
11.09.19 23:44:28
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  127 so
11.09.19 23:44:28
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  127 so
103009 Dziadková Zuzana 103001 Sobotka Adam10.09.19 07:16:53
K1MKosík Dan2004DM3+UP Olomouc119173  127 so
11.09.19 23:44:28
celkem K1M: 30    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽBeková Kateřina2002DS1DUKLA Brandýs012038  127 so
012038 Beková Kateřina, 012052 Capalini Nicola10.09.19 23:40:13
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DS2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  127 so
jako další, Hrdličková 014015, Machutová 01401909.09.19 19:07:59
K1ŽKneblová Tereza2003DM2+UP Olomouc119053  127 so
11.09.19 23:44:28
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  127 so
045006 - Haucková Gabriela, 045024 - Součková Lucie29.08.19 09:14:46
K1ŽKofroňová Zuzana2002DS2SK VS Karbo Benátky010009  127 so
SK VS Benátky 010107 Markéta Pavelková, 010110 Viktorie Doležalová05.09.19 15:47:28
K1ŽPollertová Ema2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009008  127 so
10.09.19 09:57:38
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  127 so
Erlová, Jelínková10.09.19 20:15:06
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  127 so
Červenková, Červenková10.09.19 20:15:06
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  127 so
11.09.19 23:44:28
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  127 so
11.09.19 23:44:28
celkem K1Ž: 10    
počty C1M: 12   C1Ž: 5   C2X: 3   K1M: 30   K1Ž: 10     celkem: 60