- 127 14.09.2019 sobota, Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,- dospělí 0,-
14.09.2019 - 15.09.2019, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line přihlašování od 08.08.2019 00:00:00 do 11.09.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012088 | 127 so | Šumperk | 28.08.19 16:28:13 |
C1M | Lhota Kryštof | 2002 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009106 | 127 so | Adam Gurtler, Lukáš Příhoda | 05.09.19 13:43:53 |
C1M | Ulitzka Oliver | 2002 | DS | 2 | KK Opava | 121003 | 127 so | 31.08.19 07:55:48 | |
C1M | Král Adam | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 127 so | Matyáš Říha, Tomáš Větrovský | 05.09.19 13:43:53 |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 127 so | Loko Trutnov, 060054 Beier Alva, 060051 Míl Jakub | 07.09.19 18:19:02 |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 127 so | Hartl Jakub 66024, kuneš Daniel 66020 | 08.09.19 11:53:50 |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 127 so | 3xC1 VS Tábor A Vaňková Klára DS 030043 Válek Michal ŽS 030025 Prosím o odstup při startu, jedou i 3xK1 - VSTábor B | 11.09.19 07:19:52 |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 127 so | 11.09.19 21:53:18 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045022 | 127 so | 045012 - Indruch Matěj, 045024 - Součková Lucie | 29.08.19 09:14:46 |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 127 so | Pollert Jáchym, Jiras Filip | 10.09.19 20:15:06 |
celkem C1M: 12 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Králová Adéla | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009103 | 127 so | Morenová Adriana, Freislebenová Patricie | 05.09.19 13:43:53 |
C1Ž | Karlíková Barbora | 2002 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012069 | 127 so | 012038 Beková Kateřina, 012052 Capalini Nicola | 10.09.19 23:40:13 |
C1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | MT | TJ DUKLA Praha | 119053 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 127 so | Růžičková Kateřina, Kremrová Adéla | 05.09.19 13:43:53 |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
celkem C1Ž: 5 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Hartl Jakub Hojdová Markéta | 2004 2007 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066017 | 127 so | 66007 Hojdová Eliška-66020 Kuneš Daniel,66018 Wendl Samuel- 23085 Tesařová Hana | 08.09.19 11:53:50 |
C2X | Kneblová Tereza Kratochvíl Martin | 2003 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 119053 119139 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
C2X | Doležalová Bára Novák Matyáš | 2005 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 119076 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
celkem C2X: 3 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Krejčí Jakub | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012054 | 127 so | 012046 Procházka Josef, 012053 Bohatý Karel | 10.09.19 23:40:13 |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 127 so | Šumperk A | 28.08.19 16:28:13 |
K1M | Veverka Lukáš | 2002 | DS | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010008 | 127 so | SK VS Benátky 010102 Matěj Sahula, 010103 Daniel Stránský | 05.09.19 15:47:28 |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 127 so | 06.09.19 06:03:47 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 127 so | 09.09.19 22:35:11 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 127 so | 103016 Satková Gabriela 103042 Bergmann Bořivoj | 10.09.19 07:16:53 |
K1M | Frencl Josef | 2002 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 127 so | Houska Jan, Pecháč | 10.09.19 20:15:06 |
K1M | Rezek Tomáš | 2001 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023162 | 127 so | 11.09.19 21:53:18 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 127 so | 31.08.19 07:55:48 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 127 so | Šumperk B | 28.08.19 16:28:13 |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 127 so | 66007 Hojdova Eliška, 66017 Hojdová Marketa | 08.09.19 11:53:50 |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 127 so | 08.09.19 20:42:44 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 127 so | 128013 Pavelka 128014 Rutar | 09.09.19 10:01:29 |
K1M | Semerád Adam | 2004 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 127 so | KK Roudnice nad Labem, 049008 Jakub Semerád, 049067 Kryštof Marek | 09.09.19 17:57:58 |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 127 so | jako další, Brambora 014077, Chochola 014078 | 09.09.19 19:07:59 |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 127 so | 024067 Matyáš Olšák, 024009 Tereza Kratochvílová | 09.09.19 21:06:16 |
K1M | Turner Karel | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 127 so | 10.09.19 09:19:34 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 127 so | Jinek, Ondruš | 10.09.19 20:15:06 |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 127 so | 012076 Bízek Marek , 012073 Kudrna Josef | 10.09.19 23:40:13 |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 127 so | 3xK1 VS Tábor B Vaňková Klára DS 030043 Kopeček Michal ŽM 030034 Prosím o odstup na startu, jedou i 3xC1 - VS Tábor A | 11.09.19 07:19:52 |
K1M | Körner Adam | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 127 so | KK Brandýs ´´B´´: Ondřej Venc 011022, Petr Popelka 011047 | 11.09.19 09:12:45 |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 127 so | 11.09.19 21:53:18 | |
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 127 so | Pollert Antonín, Černík Štěpán | 10.09.19 20:15:06 |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 127 so | 11.09.19 21:53:18 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 127 so | 103009 Dziadková Zuzana 103001 Sobotka Adam | 10.09.19 07:16:53 |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 127 so | Šampaíková Klára 039029 Mádrová Amálie 39027 | 10.09.19 19:00:15 |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
celkem K1M: 30 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Beková Kateřina | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012038 | 127 so | 012038 Beková Kateřina, 012052 Capalini Nicola | 10.09.19 23:40:13 |
K1Ž | Neugebauerová Anna Marie | 2002 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014065 | 127 so | jako další, Hrdličková 014015, Machutová 014019 | 09.09.19 19:07:59 |
K1Ž | Keprtová Markéta | 2001 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045028 | 127 so | 045006 - Haucková Gabriela, 045024 - Součková Lucie | 29.08.19 09:14:46 |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 127 so | SK VS Benátky 010107 Markéta Pavelková, 010110 Viktorie Doležalová | 05.09.19 15:47:28 |
K1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119053 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
K1Ž | Pollertová Ema | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 127 so | 10.09.19 09:57:38 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 127 so | Červenková, Červenková | 10.09.19 20:15:06 |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 127 so | Erlová, Jelínková | 10.09.19 20:15:06 |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 127 so | 11.09.19 23:44:28 | |
celkem K1Ž: 10 | |||||||||
počty C1M: 12 C1Ž: 5 C2X: 3 K1M: 30 K1Ž: 10 celkem: 60 |