- 95 27.07.2019 sobota, Slalom - přebor Brna, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 96 28.07.2019 neděle, Slalom přebor Jm kraje, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
27.07.2019 - 28.07.2019, Kanoe Klub Spoj Brno
on-line přihlašování od 20.06.2019 00:00:00 do 19.07.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Košík Michal | 1995 | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | ||
C1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | |
C1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
C1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | ||
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
C1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
C1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | |
C1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | ||
C1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
C1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
C1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | KK Opava | 121001 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | ||
C1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | ||
celkem C1M: 13 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
C1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121006 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
C1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | ||
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:24 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
C1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | |
celkem C1Ž: 9 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Gabrlík Jakub Urban Jaroslav | 2004 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119205 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
C2M | Balarin Evžen Kubita Tomáš | 2008 2008 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121044 121016 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
C2M | Baar Patrik Šefčík Václav | 2007 2008 | ZM | KK Opava KK Opava | 121015 121033 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | ||
celkem C2M: 3 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Kočířová Valentýna Malá Magdalena | 2008 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 119192 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
celkem C2Ž: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Kratochvílová Adéla Malý Vojtěch | 2007 2006 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 119191 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
celkem C2X: 1 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Košík Michal | 1995 | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | ||
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | ||
K1M | Gross Benedikt | 2005 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103006 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |||
K1M | Ligurský Ivo | 1968 | V | 2 | VK Kroměříž | 112019 | 95 so 96 ne | 18.07.19 08:39:01 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 95 so 96 ne | 18.07.19 08:39:01 | |
K1M | Rousek Martin | 1965 | V | 2 | KK Opava | 121024 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Šamánek Pavel | 1972 | V | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103038 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1M | Němec Jakub | 1969 | V | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103039 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Doležal Tomáš | 2002 | DS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133022 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:24 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 3+ | KK Opava | 121017 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Chytil Lumír | 2006 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:23 | |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121001 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Ježek Jakub | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103027 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121061 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121044 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Jakubík Štěpán | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121038 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121033 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121016 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1M | Dorničák Maxim | 2007 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103029 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | ||
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZM | KK Opava | 121015 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | ||
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | ||
K1M | Šamánek Filip | 2010 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | ||
K1M | Tomeček David | 2011 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133020 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | ||
K1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | ||
K1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | ||
celkem K1M: 47 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Rousková Kateřina | 1973 | V | 2 | KK Opava | 121034 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1Ž | Procházková Pavla | 1983 | V | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103011 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 95 so 96 ne | 19.07.19 11:36:50 | |
K1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3+ | KK Opava | 121006 | 95 so 96 ne | 19.07.19 19:11:12 | |
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:24 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:24 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:24 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 95 so 96 ne | 18.07.19 09:06:24 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 95 so 96 ne | 15.07.19 08:34:47 | |
K1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | PZ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 95 so 96 ne | 17.07.19 17:53:41 | ||
celkem K1Ž: 12 | |||||||||
počty C1M: 13 C1Ž: 9 C2M: 3 C2Ž: 1 C2X: 1 K1M: 47 K1Ž: 12 celkem: 86 |