• 95  27.07.2019 sobota, Slalom - přebor Brna, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 96  28.07.2019 neděle, Slalom přebor Jm kraje, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
27.07.2019 - 28.07.2019, Kanoe Klub Spoj Brno
on-line přihlašování od 20.06.2019 00:00:00 do 19.07.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
C1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
C1MKošík Michal19953+SK Veselí nad Moravou133058  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
C1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
C1MBergmann Bořivoj2003DM3Kanoe Klub Spoj Brno103042  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
C1MHeřmanský Jan2005ZS3TJ Šumperk z.s.129039  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
C1MTomeček Adam2008ZM3SK Veselí nad Moravou133015  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
C1MDragon Jakub2007ZM3KK Opava121031  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
C1MDziadek Marek2005ZSKanoe Klub Spoj Brno103017  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
C1MLoun Matěj2004DMTJ Šumperk z.s.129040  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
C1MAntl Tomáš2008ZMKK Opava121001  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
C1MKovář Michal2009PZKK Opava121022  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
celkem C1M: 13    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKošíková Denisa2002DS2+SK Veselí nad Moravou133047  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:24
C1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
C1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
C1ŽŠefčíková Anastázie2004DM3KK Opava121006  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
C1ŽChromá Nicol2004DMUP Olomouc119224  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
celkem C1Ž: 9    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MGabrlík Jakub
Urban Jaroslav
2004
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119205
 95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
C2MBalarin Evžen
Kubita Tomáš
2008
2008
ZM3KK Opava
KK Opava
121044
121016
 95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
C2MBaar Patrik
Šefčík Václav
2007
2008
ZMKK Opava
KK Opava
121015
121033
 95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
celkem C2M: 3    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽKočířová Valentýna
Malá Magdaléna
2008
2007
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119208
119192
 95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119176
119191
 95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
celkem C2X: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
K1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
K1MLigurský Ivo1968V2VK Kroměříž112019  95 so
 96 ne
18.07.19 08:39:01
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  95 so
 96 ne
18.07.19 08:39:01
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
K1MIvánek Roman2002DS2SK Veselí nad Moravou133063  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MTomeček Adam2008ZM2SK Veselí nad Moravou133015  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MRousek Martin1965V2KK Opava121024  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MŠamánek Pavel1972V3+Kanoe Klub Spoj Brno103038  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
K1MUrban Jaroslav2004DM3+UP Olomouc119205  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:24
K1MDoležal Filip2004DM3+SK Veselí nad Moravou133023  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MRolenc Jakub2004DM3+SK Veselí nad Moravou133025  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MZeman Šimon2004DM3+SK Veselí nad Moravou133127  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MAntl Tomáš2008ZM3+KK Opava121001  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MKovář Filip2006ZS3+KK Opava121017  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MBernat Pavel2004DM3Kanoe Klub Spoj Brno103019  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MJežek Jakub2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103027  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MNěmec Jakub1969V3Kanoe Klub Spoj Brno103039  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MVítek David2007ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103012  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MLoun Matěj2004DM3TJ Šumperk z.s.129040  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
K1MChytil Lumír2006ZS3TJ Šumperk z.s.129042  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
K1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:23
K1MDoležal Tomáš2002DS3SK Veselí nad Moravou133022  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MKadubec Matěj2005ZS3SK Veselí nad Moravou133035  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MPolášek Martin2005ZS3SK Veselí nad Moravou133034  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MZeman Jakub2007ZM3SK Veselí nad Moravou133017  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MBaar Dominik2007ZM3KK Opava121061  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MBalarin Evžen2008ZM3KK Opava121044  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MDragon Jakub2007ZM3KK Opava121031  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MJakubík Štěpán2008ZM3KK Opava121038  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MStropek Tobiáš2007ZM3KK Opava121007  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MŠefčík Václav2008ZM3KK Opava121033  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MKubita Tomáš2008ZM3KK Opava121016  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MDorničák Maxim2007ZMKanoe Klub Spoj Brno103029  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MGross Benedikt2005Kanoe Klub Spoj Brno103006  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MNekuda Lukáš2010PZKanoe Klub Spoj Brno103018  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MŠamánek Filip2010PZKanoe Klub Spoj Brno103003  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1MTomeček David2011PZSK Veselí nad Moravou133020  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1MBaar Patrik2007ZMKK Opava121015  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MKovář Michal2009PZKK Opava121022  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1MRousek David2010PZKK Opava121057  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
celkem K1M: 47    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:24
K1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  95 so
 96 ne
19.07.19 11:36:50
K1ŽRousková Kateřina1973V2KK Opava121034  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:24
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:24
K1ŽŠefčíková Anastázie2004DM3+KK Opava121006  95 so
 96 ne
19.07.19 19:11:12
K1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1ŽProcházková Pavla1983V3Kanoe Klub Spoj Brno103011  95 so
 96 ne
15.07.19 08:34:47
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
K1ŽChromá Nicol2004DM3UP Olomouc119224  95 so
 96 ne
18.07.19 09:06:24
K1ŽOndráčková Barbora2010PZTJ Šumperk z.s.129028  95 so
 96 ne
17.07.19 17:53:41
celkem K1Ž: 12    
počty C1M: 13   C1Ž: 9   C2M: 3   C2Ž: 1   C2X: 1   K1M: 47   K1Ž: 12     celkem: 86