• 63  25.05.2019 sobota, Slalom v Sušici, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 64  26.05.2019 neděle, Slalom v Sušici, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
25.05.2019 - 26.05.2019, Klub vodních sportů Sušice z.s.
on-line přihlašování od 29.04.2019 00:00:00 do 22.05.2019 18:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  63 so
 64 ne
05.05.19 16:46:11
C1MPohanka Vít20002Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  63 so
 64 ne
15.05.19 08:50:39
C1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  63 so
 64 ne
15.05.19 20:49:20
C1MHartl Jakub2004DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C1MHojda Ladislav1973V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066002  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C1MWendl Miloslav1978V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066011  63 so
 64 ne
16.05.19 20:53:17
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  63 so
 64 ne
16.05.19 20:53:17
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  63 so
 64 ne
20.05.19 08:51:01
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  63 so
 64 ne
20.05.19 08:52:42
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  63 so
 64 ne
20.05.19 11:29:50
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  63 so
 64 ne
20.05.19 11:29:50
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  63 so
 64 ne
21.05.19 13:07:59
C1MKeller Miloslav1962V2VS Tábor030009  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MHabich Bohumil19912VS Tábor030003  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MHabich Tomáš19972VS Tábor030061  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  63 so
 64 ne
22.05.19 13:21:57
C1MChod David1982V2VS Blovice033014  63 so
 64 ne
22.05.19 13:55:23
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  63 so
 64 ne
22.05.19 16:47:23
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1MKuna Alois1960V2SK VS Č. Budějovice023059  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1MWeber Oldřich19872SK VS Č. Budějovice023133  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C1MPollert Jáchym2004DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  63 so
 64 ne
20.05.19 07:17:26
C1MŠvejd Jakub2001DS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
C1MTurner Karel2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
C1MKubát Jiří1959V3+Kanoistický klub Klatovy z.s.036007  63 so
 64 ne
21.05.19 10:20:35
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
C1MSmetánka Radek1976V3+TJ SK Hubertus KV034022  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
C1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
C1MBlahník Miroslav1980V3+TJ Slavia K. Vary035014  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
C1MHabich Karel19943+VS Tábor030031  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MVálek Michal1974V3+VS Tábor030022  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MKrofta Dominik19933+VS Tábor030047  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MKrofta Zdeněk1959V3+VS Tábor030045  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MBačina Jan1973V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043056  63 so
 64 ne
21.05.19 22:56:31
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  63 so
 64 ne
21.05.19 23:34:06
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  63 so
 64 ne
22.05.19 16:47:23
C1MPinkava Lukáš1976V3+SK VS Č. Budějovice023016  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1MHajduch Jaroslav2004DM3Otava Strakonice027010  63 so
 64 ne
16.05.19 09:34:35
C1MNěmec Aleš1976V3TJ DNT VS Kadaň047015  63 so
 64 ne
18.05.19 21:18:08
C1MKolman Filip1973V3SK Žižkov008022  63 so
 64 ne
20.05.19 10:26:47
C1MSvoboda Adam2006ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009119  63 so
 64 ne
20.05.19 18:35:57
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  63 so
 64 ne
21.05.19 08:22:16
C1MČervenka Jaroslav1964V3TJ SK Hubertus KV034003  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
C1MSýkora Jaroslav1961V3TJ SK Hubertus KV034024  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
C1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  63 so
 64 ne
21.05.19 20:12:59
C1MPoula Jan1955V3TJ Slavia K. Vary035012  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
C1MČapek Vojtěch2002DS3VS Tábor030069  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MBohatý Oto2007ZM3SK Třebechovice061038  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
C1MFoltín Marek1973V3KK Brandýs nad Labem011010  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
C1MBandas Matěj2006ZS3KK Brandýs nad Labem011069  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
C1MBeier Alva2005ZS3Loko Trutnov060054  63 so
 64 ne
22.05.19 16:47:23
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  63 so
 64 ne
22.05.19 16:47:23
C1MPípal Zbyněk2003DM3SK VS Č. Budějovice023041  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1MHojda Jakub1993Vodácký oddíl Horšovský Týn066001  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C1MPivoňka Zdeněk1982VVodácký oddíl Horšovský Týn066006  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C1MŠerý Michal1971VC&K Rožátov088003  63 so
 64 ne
17.05.19 21:51:51
C1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
C1MPotužák Jan1988Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
C1MFröhlich Jáchym2007ZMKlub Kanoistika Roudnice n.L.049065  63 so
 64 ne
21.05.19 13:16:08
C1MHluchý Vilém2006ZSKK Brandýs nad Labem011045  63 so
 64 ne
21.05.19 18:21:04
C1MPechlát Hynek1971VKlub vodních sportů Sušice z.s.042019  63 so
 64 ne
21.05.19 20:12:59
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
C1MVelenovský Jiří1978VVS Tábor030072  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1MNovosad Jonáš2006ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024049  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
C1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
C1MVadlejch Jan1989SK VS Č. Budějovice023027  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
celkem C1M: 73    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  63 so
 64 ne
21.05.19 17:20:45
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
C1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  63 so
 64 ne
22.05.19 16:53:58
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1ŽHojdová Markéta2007ZM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C1ŽHaucková Gabriela2002DS3+KVS Hradec Králové045006  63 so
 64 ne
20.05.19 11:29:50
C1ŽŠindelářová Tereza2004DM3+VS Tábor030046  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C1ŽHoušková Kateřina2003DM3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043014  63 so
 64 ne
21.05.19 22:56:31
C1ŽMílová Terezie19983+Loko Trutnov060037  63 so
 64 ne
22.05.19 16:47:23
C1ŽKolářová Markéta2005ZS3Wild Water Canoe Club FROL090033  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
C1ŽTesařová Hana2004DM3SK VS Č. Budějovice023085  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C1ŽŠvehlová Rozárie2008ZMSK VS Č. Budějovice023015  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
celkem C1Ž: 15    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MHartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066020
 63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C2MHolý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
V2KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
017007
042019
 63 so
 64 ne
20.05.19 11:58:13
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V2KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 63 so
 64 ne
20.05.19 14:55:28
C2MNedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
V2TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
053011
060002
 63 so
 64 ne
21.05.19 08:22:16
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C2MVálek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
V2VS Tábor
VS Tábor
030022
030011
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C2MHabich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
2VS Tábor
VS Tábor
030003
030031
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C2MHanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061041
061025
 63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
C2MMartin Václav
Háša Michal
1971
1981
V2TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
001027
076013
 63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
C2MUhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
V3TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
076007
076004
 63 so
 64 ne
15.05.19 20:49:20
C2MKrejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
V3TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
065026
014039
 63 so
 64 ne
17.05.19 10:28:21
C2MVozka Aleš
Potužák Jan
1989
1988
3Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
042029
042032
 63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
C2MŠvejd Jakub
Turner Karel
2001
2004
DS3Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
042008
042017
 63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
C2MLepík Filip
Mulač Oldřich
1976
1961
V3TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
034017
034020
 63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
C2MHorák David
Císařovský Adam
1976
2005
V3Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
090008
090016
 63 so
 64 ne
Máme jednu loď pro dvě posádky21.05.19 21:01:30
C2MSlavík Vojtěch
Hadraba Martin
2005
2005
ZS3Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
090011
090014
 63 so
 64 ne
Máme jednu loď pro dvě posádky21.05.19 21:01:30
C2MNovák Václav
Novák Matouš
2005
2006
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030071
030024
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C2MVelenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
V3VS Tábor
VS Tábor
030072
030065
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C2MBačina Jan
Bačina Jan
1973
2006
V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
043056
043001
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:56:31
C2MNovák Matěj
Kopeček Michal
2004
2007
DM3VS Tábor
VS Tábor
030039
030034
 63 so
 64 ne
22.05.19 12:57:24
C2MUhlík Jan2008ZMTJ Jiskra Bechyně076028  63 so
 64 ne
15.05.19 20:49:20
C2MHanzel Jáchym
Panzer Martin
2008
2007
ZMTJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039039
039033
 63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
C2MKolman Vít
Trefný Martin
2010
2010
PZTJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001127
001140
 63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
C2MTrefný Jiří
Trefný Vojtěch
1982
2007
VTJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001046
001134
 63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
C2MMartin Jakub
Pelikán Martin
2009
2009
PZTJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001107
001131
 63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
celkem C2M: 25    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽHojdová Eliška
Galušková Bára
2005
2006
ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
066007
042006
 63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 63 so
 64 ne
16.05.19 20:53:17
C2XWendl Miloslav
Habichová Polesná Jitka
1978
1990
2Vodácký oddíl Horšovský Týn
TJ Loko Plzeň
066011
039058
 63 so
 64 ne
16.05.19 20:53:17
C2XDrábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
ZS2KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
045022
061039
 63 so
 64 ne
20.05.19 11:29:50
C2XPospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2VS Tábor
VS Tábor
030019
030009
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C2XMarek Matyáš
Kliščová Barbora
2003
2002
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061025
061042
 63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
C2XKonvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057042
057033
 63 so
 64 ne
21.05.19 23:34:06
C2XMartin Václav
Hochheim Kristýna
1971
1991
2TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001027
001033
 63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
C2XBoček Zdeněk
Bočková Kateřina
1975
2007
V2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023006
023007
 63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C2XČihovský Šimon
Bočková Bára
2003
2003
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023069
023068
 63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C2XŠedivý Vít
Švehlová Kateřina
2004
2005
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023135
023017
 63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
C2XHojda Jakub
Hojdová Markéta
1993
2007
3Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066001
066017
 63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
C2XKubát Zdeněk
Vrzalová Veronika
1991
1991
3Kanoistický klub Klatovy z.s.
TJ Loko Plzeň
036024
039012
 63 so
 64 ne
21.05.19 08:00:18
C2XŠindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
DM3VS Tábor
VS Tábor
030046
030025
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C2XHabich Tomáš
Brotánková Petra
1997
2001
3VS Tábor
TJ Loko Plzeň
030061
039015
 63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
C2XHanuš Tomáš
Haviárová Zuzana
2005
2005
ZSSK Třebechovice
SK Třebechovice
061011
061035
 63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
C2XRiantová Marie
Čapek Vojtěch
2006
2002
DSVS Tábor
VS Tábor
030068
030069
 63 so
 64 ne
22.05.19 14:06:53
celkem C2X: 16    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MPohanka Vít20001Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  63 so
 64 ne
15.05.19 08:50:39
K1MCubr Filip20002+TJ ČSAD Plzeň038008  63 so
 64 ne
19.05.19 19:04:40
K1MHoral Vojtěch2002DS2Delfín Jablonec046079  63 so
 64 ne
06.05.19 19:30:35
K1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  63 so
 64 ne
15.05.19 20:49:20
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  63 so
 64 ne
16.05.19 09:34:35
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  63 so
 64 ne
18.05.19 21:18:08
K1MČepička Ladislav2003DM2TJ ČSAD Plzeň038014  63 so
 64 ne
19.05.19 19:04:40
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MGaluška Vladislav1965V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042016  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MPotužák Jan19882Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MŠvejd Jan2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MTurner Karel2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MVozka Aleš19892Klub vodních sportů Sušice z.s.042029  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MGaluška Zdeněk2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MBouzek Filip19922Klub vodních sportů Sušice z.s.042024  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MKubát Zdeněk19912Kanoistický klub Klatovy z.s.036024  63 so
 64 ne
21.05.19 08:00:18
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  63 so
 64 ne
21.05.19 18:21:04
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  63 so
 64 ne
21.05.19 20:12:59
K1MBláha Petr20002TJ Loko Plzeň039077  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1MHorák David1976V2Wild Water Canoe Club FROL090008  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  63 so
 64 ne
21.05.19 22:18:02
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MHanuš Jiří2002DS2SK Třebechovice061041  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MKoudelka Tomáš1964V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  63 so
 64 ne
21.05.19 23:34:06
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  63 so
 64 ne
22.05.19 09:20:37
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  63 so
 64 ne
22.05.19 13:10:51
K1MStrasser Marek2004DM2TJ Loko Žatec052025  63 so
 64 ne
22.05.19 13:10:51
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  63 so
 64 ne
22.05.19 13:10:51
K1MChod Václav1961V2VS Blovice033001  63 so
 64 ne
22.05.19 13:55:23
K1MMartin Václav1971V2TJ Bohemians Praha001027  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  63 so
 64 ne
22.05.19 16:47:23
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1MŠedivý Jan2003DM2SK VS Č. Budějovice023134  63 so
 64 ne
Střídá loď s 023135 Vít Šedivý22.05.19 17:47:24
K1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  63 so
 64 ne
Střídá loď s 023134 Jan Šedivý22.05.19 17:47:24
K1MŠimák Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023050  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1MTesař Vojtěch2002DS2SK VS Č. Budějovice023077  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1MHynek Pavel2003DM3+TJ Semily059012  63 so
 64 ne
13.05.19 15:08:09
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  63 so
 64 ne
14.05.19 19:13:00
K1MPazourek Pavel1976V3+TJ Jiskra Bechyně076004  63 so
 64 ne
15.05.19 20:49:20
K1MUhlík František1975V3+TJ Jiskra Bechyně076007  63 so
 64 ne
15.05.19 20:49:20
K1MKrejčí Hynek1978V3+TJ Permon Roztoky065026  63 so
 64 ne
17.05.19 10:28:21
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  63 so
 64 ne
18.05.19 21:18:08
K1MKraus Václav1961V3+TJ ČSAD Plzeň038004  63 so
 64 ne
19.05.19 19:04:40
K1MBurger Jáchym2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MKárník Tadeáš2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009029  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MPollert Antonín2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009022  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  63 so
 64 ne
20.05.19 11:29:50
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  63 so
 64 ne
20.05.19 14:55:28
K1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  63 so
 64 ne
20.05.19 18:35:57
K1MSopek Milan2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042010  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1MRendón Enrique2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090013  63 so
 64 ne
21.05.19 08:40:29
K1MKubát Jiří1984V3+Kotva Bráník077002  63 so
 64 ne
21.05.19 11:46:37
K1MHluchý Vilém2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011045  63 so
 64 ne
21.05.19 18:21:04
K1MPetr Lukáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011048  63 so
 64 ne
21.05.19 18:21:04
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  63 so
 64 ne
21.05.19 18:21:04
K1MLepík Vlastimil1950V3+TJ SK Hubertus KV034018  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  63 so
 64 ne
21.05.19 19:55:16
K1MBabouček Antonín2007ZM3+Wild Water Canoe Club FROL090039  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MHadraba Martin2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090014  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MBlahník Miroslav1980V3+TJ Slavia K. Vary035014  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
K1MJacoš Pavel19883+TJ Slavia K. Vary035023  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
K1MKubát Jiří19883+TJ Slavia K. Vary035024  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
K1MVolf Matěj2003DM3+VS Tábor030064  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MČapek Vojtěch2002DS3+VS Tábor030069  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MNovák Matěj2004DM3+VS Tábor030039  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MVelenovský Jiří1978V3+VS Tábor030072  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MNovák Matouš2006ZS3+VS Tábor030024  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MŠkop Jáchym2005ZS3+Otava Strakonice027017  63 so
 64 ne
21.05.19 22:46:39
K1MVondra Václav1957V3+Otava Strakonice027020  63 so
 64 ne
21.05.19 22:46:39
K1MAdamec Jakub1984V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043024  63 so
 64 ne
21.05.19 22:56:31
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MKlišč Zdeněk19993+SK Třebechovice061017  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MPártl Mirek1954V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024018  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MKörner Adam2004DM3+KK Brandýs nad Labem011061  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MŠtibrányi David2004DM3+KK Brandýs nad Labem011068  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MKovařík Vít2003DM3+KK Brandýs nad Labem011072  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MZvolský Kristián2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009161  63 so
 64 ne
22.05.19 07:32:26
K1MMilyan Daniel2006ZS3+TJ Loko Žatec052022  63 so
 64 ne
22.05.19 13:10:51
K1MDodal Jan1953V3+TJ Bohemians Praha001008  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MSemerád Jakub2006ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  63 so
 64 ne
22.05.19 16:15:49
K1MStanovský Tomáš1972V3+SK VS Č. Budějovice023052  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1MUhlík Jan2008ZM3TJ Jiskra Bechyně076028  63 so
 64 ne
15.05.19 20:49:20
K1MHartl Jakub2004DM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1MTáborský Pavel1972V3Vodácký oddíl Horšovský Týn066004  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1MŽatecký Jiří1969V3TJ Permon Roztoky065008  63 so
 64 ne
17.05.19 10:28:21
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MPetřík Marek2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009088  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MPlas Tobiáš2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009093  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MSladovník Jakub2006ZS3SK Domeček Soběslav026002  63 so
 64 ne
20.05.19 06:50:59
K1MJančar Štěpán2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009020  63 so
 64 ne
20.05.19 07:31:51
K1MBrebta Vladimír1972V3Delfín Jablonec046002  63 so
 64 ne
20.05.19 12:33:23
K1MBureš Jan1978V3Klub vodních sportů Sušice z.s.042062  63 so
 64 ne
21.05.19 05:54:56
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  63 so
 64 ne
21.05.19 08:22:16
K1MNeuwirth Josef1961V3TJ SK Hubertus KV034021  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1MDolejš Martin1980V3TJ SK Hubertus KV034015  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  63 so
 64 ne
21.05.19 20:12:59
K1MHanzel Jáchym2008ZM3TJ Loko Plzeň039039  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1MVeverka Čeněk2007ZM3TJ Loko Plzeň039014  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1MBabouček Ondřej1977V3Wild Water Canoe Club FROL090001  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MCísařovský Adam2005ZS3Wild Water Canoe Club FROL090016  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MKutek Michal2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090023  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MJiras Filip2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009130  63 so
 64 ne
21.05.19 22:01:13
K1MRiant Martin1977V3VS Tábor030065  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MŠíma Lukáš2006ZS3Otava Strakonice027002  63 so
 64 ne
21.05.19 22:46:39
K1MŠkop Jan2007ZM3Otava Strakonice027016  63 so
 64 ne
21.05.19 22:46:39
K1MBačina Jan2006ZS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043001  63 so
 64 ne
21.05.19 22:56:31
K1MHanuš Tomáš2005ZS3SK Třebechovice061011  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MJahna Ondřej2005ZS3SK Třebechovice061007  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MSamek Petr2008ZM3SK Třebechovice061004  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MKoudelka Samson2002DS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024011  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MPalouda Mikoláš2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MŠafařík Pavel2008ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MNovosad Jonáš2006ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024049  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MNovotný Petr2006ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024066  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MOndřich Adam2004DM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024006  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1MŠenk Alexandr2008ZM3KK Brandýs nad Labem011014  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MFuks Jáchym2008ZM3KK Brandýs nad Labem011060  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MBandas Matěj2006ZS3KK Brandýs nad Labem011069  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MFoltín Šimon2006ZS3KK Brandýs nad Labem011049  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MPředota Kristián2006ZS3KK Brandýs nad Labem011066  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MJeřábek Tomáš2004DM3KK Brandýs nad Labem011073  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MDovala Jakub2007ZM3TJ Loko Žatec052043  63 so
 64 ne
22.05.19 13:10:51
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  63 so
 64 ne
22.05.19 13:10:51
K1MSalák Petr2004DM3VS Blovice033004  63 so
 64 ne
22.05.19 13:55:23
K1MMartin Václav2002DS3TJ Bohemians Praha001074  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MPelikán Václav2005ZS3TJ Bohemians Praha001111  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MPohanka František2008ZM3KK Brandýs nad Labem011033  63 so
 64 ne
22.05.19 16:55:57
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
K1MDruska Vojta2006ZS3SK VS Č. Budějovice023021  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
K1MHotový Václav2006ZS3SK VS Č. Budějovice023057  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
K1MKolář Jakub2006ZS3SK VS Č. Budějovice023058  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:23
K1MPlocek Matyáš Jan2008ZM3SK VS Č. Budějovice023064  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1MUhlík Vojtěch2010PZTJ Jiskra Bechyně076017  63 so
 64 ne
15.05.19 20:49:20
K1MKliment Tomáš2008ZMVodácký oddíl Horšovský Týn066012  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1MKvasnička Matěj2008ZMVodácký oddíl Horšovský Týn066026  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1MTáborský Vojtěch2010PZVodácký oddíl Horšovský Týn066028  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1MVejvančický Pavel2009PZVodácký oddíl Horšovský Týn066019  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1MKuneš Daniel2003DMVodácký oddíl Horšovský Týn066020  63 so
 64 ne
16.05.19 20:53:17
K1MHoření Hynek2011PZTJ DNT VS Kadaň047024  63 so
 64 ne
18.05.19 21:18:08
K1MLupinski Zdeněk2006ZSTJ DNT VS Kadaň047022  63 so
 64 ne
18.05.19 21:18:08
K1MMihalik Tomáš2004DMTJ DNT VS Kadaň047023  63 so
 64 ne
18.05.19 21:18:08
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MKrál Matěj2008ZMUniverzitní sportovní klub Praha009047  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1MKremla Jakub2006ZSSK Domeček Soběslav026008  63 so
 64 ne
20.05.19 06:50:59
K1MPoduška Mikuláš2012PZSokol Trója086007  63 so
 64 ne
20.05.19 09:24:22
K1MPoduška Patrik1976VSokol Trója086006  63 so
 64 ne
20.05.19 09:24:22
K1MKubát Jan1982VKanoistický klub Klatovy z.s.036010  63 so
 64 ne
21.05.19 12:39:13
K1MSmetánka Kilián2005ZSTJ SK Hubertus KV034001  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1MTesař Petr2006ZSTJ Loko Plzeň039042  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1MCarbol Jáchym2006ZSWild Water Canoe Club FROL090004  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MHadraba Michal1976VWild Water Canoe Club FROL090032  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1MDolejš Petr1974VTJ Slavia K. Vary035007  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
K1MRiant Antonín2010PZVS Tábor030040  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MVelenovský Jonáš2011PZVS Tábor030073  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MVelenovský Vojta2008ZMVS Tábor030074  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1MHonzík Jáchym2009PZOtava Strakonice027052  63 so
 64 ne
21.05.19 22:46:39
K1MBačina Tomáš2008ZMSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043004  63 so
 64 ne
21.05.19 22:56:31
K1MMalinský Petr2008ZMKK Brandýs nad Labem011067  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MUhlík Kryštof2008ZMKK Brandýs nad Labem011030  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MWais Jakub2007ZMKK Brandýs nad Labem011032  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MFoltín Radim2010PZKK Brandýs nad Labem011052  63 so
 64 ne
22.05.19 07:20:18
K1MTrefný Jiří1982VTJ Bohemians Praha001046  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MTrefný Vojtěch2007ZMTJ Bohemians Praha001134  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MTrefný Martin2010PZTJ Bohemians Praha001140  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MSeidl Marek2010PZTJ Bohemians Praha001122  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MMartin Jakub2009PZTJ Bohemians Praha001107  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MCardoselli Lukas2010PZTJ Bohemians Praha001125  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MPelikán Martin2009PZTJ Bohemians Praha001131  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MPluta Adam2008ZMTJ Bohemians Praha001109  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MPluta Štěpán2012PZTJ Bohemians Praha001110  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MSýkora Ondřej2010PZTJ Bohemians Praha001108  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MHrubec Matěj2010PZTJ Bohemians Praha001094  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MZachystal Adam2010PZTJ Bohemians Praha001137  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1MSemerád Vít2010PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049026  63 so
 64 ne
22.05.19 16:15:49
K1MAugustýn Jakub2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049031  63 so
 64 ne
22.05.19 16:15:49
celkem K1M: 203    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1ŽGalušková Karolína19951Univerzitní sportovní klub Praha009137  63 so
 64 ne
21.05.19 15:38:47
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  63 so
 64 ne
15.05.19 22:43:02
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  63 so
 64 ne
18.05.19 21:18:08
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1ŽLagnerová Jana1959V2SK Domeček Soběslav026010  63 so
 64 ne
20.05.19 06:50:59
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  63 so
 64 ne
20.05.19 11:29:50
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  63 so
 64 ne
20.05.19 11:29:50
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  63 so
 64 ne
20.05.19 15:11:12
K1ŽGalušková Anna1970V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042003  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1ŽGalušková Bára2006ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  63 so
 64 ne
20.05.19 22:34:58
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  63 so
 64 ne
21.05.19 17:20:45
K1ŽTůmová Veronika2006ZS2TJ SK Hubertus KV034027  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  63 so
 64 ne
21.05.19 20:21:30
K1ŽKolářová Markéta2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090033  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  63 so
 64 ne
21.05.19 22:24:17
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1ŽBednářová Anna2002DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  63 so
 64 ne
21.05.19 22:56:31
K1ŽHoušková Kateřina2003DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043014  63 so
 64 ne
21.05.19 22:56:31
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  63 so
 64 ne
22.05.19 09:20:37
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  63 so
 64 ne
22.05.19 16:15:49
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  63 so
 64 ne
22.05.19 16:53:58
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1ŽTesařová Hana2004DM2SK VS Č. Budějovice023085  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1ŽMulačová Marta19863+Raft klub Trója097012  63 so
 64 ne
14.05.19 21:33:43
K1ŽDoležalová Viktorie2001DS3+SK VS Karbo Benátky010110  63 so
 64 ne
20.05.19 15:11:12
K1ŽTurčinová Anna2002DS3+TJ SK Hubertus KV034013  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1ŽLepíková Markéta1979V3+TJ SK Hubertus KV034007  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1ŽPřibylová Karolina1978V3+TJ SK Hubertus KV034016  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1ŽPechlátová Nikola2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  63 so
 64 ne
21.05.19 20:12:59
K1ŽBrotánková Petra2001DS3+TJ Loko Plzeň039015  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1ŽHabichová Polesná Jitka19903+TJ Loko Plzeň039058  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1ŽBurgerová Ester2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090019  63 so
 64 ne
21.05.19 21:01:30
K1ŽRiantová Marie2006ZS3+VS Tábor030068  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1ŽKliščová Barbora2002DS3+SK Třebechovice061042  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1ŽJelínková Sára2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009012  63 so
 64 ne
22.05.19 07:32:26
K1ŽHochheim Kristýna19913+TJ Bohemians Praha001033  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1ŽŠvehlová Rozárie2008ZM3+SK VS Č. Budějovice023015  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1ŽŽatecká Taťána2007ZM3TJ Permon Roztoky065014  63 so
 64 ne
17.05.19 10:28:21
K1ŽKohoutová Lenka1974V3KK Rakovník017057  63 so
 64 ne
17.05.19 18:49:57
K1ŽJirasová Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009041  63 so
 64 ne
21.05.19 13:07:59
K1ŽLepíková Barbora2008ZM3TJ SK Hubertus KV034008  63 so
 64 ne
21.05.19 19:38:54
K1ŽNováková Marcela1974V3VS Tábor030070  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1ŽRiantová Anežka2008ZM3VS Tábor030067  63 so
 64 ne
21.05.19 22:44:07
K1ŽHonzíková Eva2005ZS3Otava Strakonice027008  63 so
 64 ne
21.05.19 22:46:39
K1ŽHonzíková Lucie2003DM3Otava Strakonice027013  63 so
 64 ne
21.05.19 22:46:39
K1ŽKylbergerová Iva2007ZM3Otava Strakonice027003  63 so
 64 ne
21.05.19 22:46:39
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZS3SK Třebechovice061035  63 so
 64 ne
21.05.19 23:08:56
K1ŽŠafaříková Alena2006ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024098  63 so
 64 ne
21.05.19 23:26:10
K1ŽKristl Anouk2003DM3Univerzitní sportovní klub Praha009015  63 so
 64 ne
22.05.19 07:32:26
K1ŽMilotová Dora2007ZM3TJ Bohemians Praha001120  63 so
 64 ne
22.05.19 14:56:42
K1ŽŠimáková Anna2008ZM3SK VS Č. Budějovice023065  63 so
 64 ne
22.05.19 17:47:24
K1ŽPodoušková Klára2008ZMUniverzitní sportovní klub Praha009124  63 so
 64 ne
19.05.19 22:10:11
K1ŽSamešová Věra1955VDelfín Jablonec046018  63 so
 64 ne
20.05.19 12:33:23
K1ŽKubátová Anna1960VKanoistický klub Klatovy z.s.036009  63 so
 64 ne
21.05.19 10:20:35
K1ŽSládková Linda2004DMTJ Loko Plzeň039009  63 so
 64 ne
21.05.19 20:22:15
K1ŽŠrámková Michaela1991Klub vodních sportů Sušice z.s.042026  63 so
 64 ne
22.05.19 09:01:33
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049038  63 so
 64 ne
22.05.19 16:15:49
celkem K1Ž: 64    
počty C1M: 73   C1Ž: 15   C2M: 25   C2Ž: 1   C2X: 16   K1M: 203   K1Ž: 64     celkem: 397

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 1
K1M: 1     celkem : 1

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 73   C1Ž: 15   C2M: 25   C2Ž: 1   C2X: 16   K1M: 204   K1Ž: 64     celkem : 398