- 63 25.05.2019 sobota, Slalom v Sušici, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 64 26.05.2019 neděle, Slalom v Sušici, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
25.05.2019 - 26.05.2019, Klub vodních sportů Sušice z.s.
on-line přihlašování od 29.04.2019 00:00:00 do 22.05.2019 18:00:59
C&K Rožátov | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | C&K Rožátov | 088003 | 63 so 64 ne | 17.05.19 21:51:51 | ||
celkem C1M: 1 | |||||||||
Delfín Jablonec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Horal Vojtěch | 2002 | DS | 2 | Delfín Jablonec | 046079 | 63 so 64 ne | 06.05.19 19:30:35 | |
K1M | Brebta Vladimír | 1972 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046002 | 63 so 64 ne | 20.05.19 12:33:23 | |
K1Ž | Samešová Věra | 1955 | V | Delfín Jablonec | 046018 | 63 so 64 ne | 20.05.19 12:33:23 | ||
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Foltín Marek | 1973 | V | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011010 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
C1M | Bandas Matěj | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
C1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 63 so 64 ne | 21.05.19 18:21:04 | ||
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 63 so 64 ne | 21.05.19 18:21:04 | |
K1M | Báča Milan | 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011021 | 63 so 64 ne | 22.05.19 09:20:37 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 63 so 64 ne | 21.05.19 18:21:04 | |
K1M | Petr Lukáš | 2004 | DM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011048 | 63 so 64 ne | 21.05.19 18:21:04 | |
K1M | Valášek Jan | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 63 so 64 ne | 21.05.19 18:21:04 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | DM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | DM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Šenk Alexandr | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011014 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Fuks Jáchym | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011060 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Bandas Matěj | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Předota Kristián | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011066 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | DM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | |
K1M | Pohanka František | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011033 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:55:57 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | ||
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | ||
K1M | Wais Jakub | 2007 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011032 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | ||
K1M | Foltín Radim | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:20:18 | ||
K1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 63 so 64 ne | 22.05.19 09:20:37 | ||
celkem C1M: 3 K1M: 19 K1Ž: 1 | |||||||||
Kanoistický klub Klatovy z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Pohanka Vít | 2000 | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 63 so 64 ne | 15.05.19 08:50:39 | ||
C1M | Kubát Jiří | 1959 | V | 3+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036007 | 63 so 64 ne | 21.05.19 10:20:35 | |
C2X | Kubát Zdeněk Vrzalová Veronika | 1991 1991 | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. TJ Loko Plzeň | 036024 039012 | 63 so 64 ne | 21.05.19 08:00:18 | ||
K1M | Pohanka Vít | 2000 | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 63 so 64 ne | 15.05.19 08:50:39 | ||
K1M | Kubát Zdeněk | 1991 | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036024 | 63 so 64 ne | 21.05.19 08:00:18 | ||
K1M | Kubát Jan | 1982 | V | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036010 | 63 so 64 ne | 21.05.19 12:39:13 | ||
K1Ž | Kubátová Anna | 1960 | V | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036009 | 63 so 64 ne | 21.05.19 10:20:35 | ||
celkem C1M: 2 C2X: 1 K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
KK Rakovník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Holý Jiří Pechlát Hynek | 1957 1971 | V | 2 | KK Rakovník Klub vodních sportů Sušice z.s. | 017007 042019 | 63 so 64 ne | 20.05.19 11:58:13 | |
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 2 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 63 so 64 ne | 20.05.19 14:55:28 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 63 so 64 ne | 20.05.19 14:55:28 | |
K1Ž | Kohoutová Lenka | 1974 | V | 3 | Kotva Bráník | 077016 | 63 so 64 ne | 17.05.19 18:49:57 | |
celkem C2M: 2 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 63 so 64 ne | 21.05.19 13:16:08 | ||
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 63 so 64 ne | 14.05.19 19:13:00 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:15:49 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:15:49 | ||
K1M | Augustýn Jakub | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049031 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:15:49 | ||
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:15:49 | |
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:15:49 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 4 K1Ž: 2 | |||||||||
Klub vodních sportů Sušice z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
C1M | Turner Karel | 2004 | DM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:12:59 | |
C1M | Potužák Jan | 1988 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |||
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:12:59 | ||
C2M | Vozka Aleš Potužák Jan | 1989 1988 | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042029 042032 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | ||
C2M | Švejd Jakub Turner Karel | 2001 2004 | DS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. SK Vodní slalom České Budějovice | 042008 023096 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1M | Galuška Vladislav | 1965 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042016 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | ||
K1M | Švejd Jan | 2004 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1M | Vozka Aleš | 1989 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042029 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | ||
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | ||
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:12:59 | |
K1M | Sopek Milan | 2004 | DM | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042010 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:55:16 | |
K1M | Bureš Jan | 1978 | V | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 | 63 so 64 ne | 21.05.19 05:54:56 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:12:59 | |
K1Ž | Galušková Antonie | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009185 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1Ž | Galušková Anna | 1970 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042003 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 63 so 64 ne | 20.05.19 22:34:58 | |
K1Ž | Pechlátová Nikola | 2004 | DM | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:12:59 | |
K1Ž | Šrámková Michaela | 1991 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042026 | 63 so 64 ne | 22.05.19 09:01:33 | |||
celkem C1M: 5 C2M: 2 K1M: 14 K1Ž: 5 | |||||||||
Kotva Bráník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kubát Jiří | 1984 | V | 3+ | Kotva Bráník | 077002 | 63 so 64 ne | 21.05.19 11:46:37 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
KVS Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hauck Marek | 1977 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045035 | 63 so 64 ne | 20.05.19 11:29:50 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045022 | 63 so 64 ne | 20.05.19 11:29:50 | |
C1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045006 | 63 so 64 ne | 20.05.19 11:29:50 | |
C2X | Drábek Matyáš Samková Olga | 2005 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové SK Třebechovice | 045022 061039 | 63 so 64 ne | 20.05.19 11:29:50 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 63 so 64 ne | 20.05.19 11:29:50 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 63 so 64 ne | 20.05.19 11:29:50 | |
K1Ž | Haucková Ilona | 1978 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045036 | 63 so 64 ne | 20.05.19 11:29:50 | |
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 C2X: 1 K1M: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:47:23 | |
C1M | Hák Jiří | 1952 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:47:23 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:47:23 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | V | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:47:23 | |
C1Ž | Mílová Terezie | 1998 | 3+ | Loko Trutnov | 060037 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:47:23 | ||
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:47:23 | |
celkem C1M: 4 C1Ž: 1 K1M: 1 | |||||||||
Otava Strakonice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 63 so 64 ne | 16.05.19 09:34:35 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 63 so 64 ne | 16.05.19 09:34:35 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:46:39 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | V | 3+ | Otava Strakonice | 027020 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:46:39 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027002 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:46:39 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027016 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:46:39 | |
K1M | Honzík Jáchym | 2009 | PZ | Otava Strakonice | 027052 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:46:39 | ||
K1Ž | Honzíková Eva | 2005 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027008 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:46:39 | |
K1Ž | Honzíková Lucie | 2003 | DM | 3 | Otava Strakonice | 027013 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:46:39 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:46:39 | |
celkem C1M: 1 K1M: 6 K1Ž: 3 | |||||||||
Raft klub Troja | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Mulačová Marta | 1986 | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 097012 | 63 so 64 ne | 14.05.19 21:33:43 | ||
celkem K1Ž: 1 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 63 so 64 ne | 20.05.19 06:50:59 | |
K1M | Kremla Jakub | 2006 | ZS | SK Domeček Soběslav | 026008 | 63 so 64 ne | 20.05.19 06:50:59 | ||
K1Ž | Lagnerová Jana | 1959 | V | 2 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 63 so 64 ne | 20.05.19 06:50:59 | |
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Bačina Jan | 1973 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043056 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:56:31 | |
C1Ž | Houšková Kateřina | 2003 | DM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:56:31 | |
C2M | Bačina Jan Bačina Jan | 1973 2006 | V | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043056 043001 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:56:31 | |
K1M | Adamec Jakub | 1984 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:56:31 | |
K1M | Bačina Jan | 2006 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:56:31 | |
K1M | Bačina Tomáš | 2008 | ZM | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043004 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:56:31 | ||
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:56:31 | |
K1Ž | Houšková Kateřina | 2003 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:56:31 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2M: 1 K1M: 3 K1Ž: 2 | |||||||||
SK Třebechovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 011088 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
C2M | Hanuš Jiří Marek Matyáš | 2002 2003 | DS | 2 | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061041 061025 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
C2X | Marek Matyáš Kliščová Barbora | 2003 2002 | DS | 2 | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061025 061042 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
C2X | Hanuš Tomáš Haviárová Zuzana | 2005 2005 | ZS | SK Třebechovice TJ Syntesia Pardubice | 061011 057170 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | ||
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061041 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 2 | SK Třebechovice | 061014 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | ||
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1M | Klišč Zdeněk | 1999 | 3+ | SK Třebechovice | 061017 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | ||
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1M | Hanuš Tomáš | 2005 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061011 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1M | Jahna Ondřej | 2005 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061007 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 061004 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1Ž | Kliščová Barbora | 2002 | DS | 3+ | SK Třebechovice | 061042 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
K1Ž | Haviárová Zuzana | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057170 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:08:56 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2M: 1 C2X: 2 K1M: 9 K1Ž: 3 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | ||
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | V | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Koudelka Samson | 2002 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1M | Ondřich Adam | 2004 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:26:10 | |
celkem C1M: 1 K1M: 10 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1M | Weber Oldřich | 1987 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | ||
C1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1M | Šedivý Jan | 2003 | DM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023134 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1M | Vadlejch Jan | 1989 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023027 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |||
C1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1Ž | Tesařová Hana | 2004 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | ||
C2X | Boček Zdeněk Bočková Kateřina | 1975 2007 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 023007 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C2X | Čihovský Šimon Bočková Bára | 2003 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 023068 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
C2X | Šedivý Vít Švehlová Kateřina | 2004 2005 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 023017 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1M | Šedivý Jan | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023134 | 63 so 64 ne | Střídá loď s 023135 Vít Šedivý | 22.05.19 17:47:24 |
K1M | Šedivý Vít | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 63 so 64 ne | Střídá loď s 023134 Jan Šedivý | 22.05.19 17:47:24 |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1M | Tesař Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023077 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1M | Stanovský Tomáš | 1972 | V | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023052 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1M | Bombic Erik | 2005 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023079 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Kolář Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023058 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:23 | |
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1Ž | Bočková Bára | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023068 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1Ž | Bočková Kateřina | 2007 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023007 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
K1Ž | Šimáková Anna | 2008 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 63 so 64 ne | 22.05.19 17:47:24 | |
celkem C1M: 9 C1Ž: 3 C2X: 3 K1M: 17 K1Ž: 6 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 63 so 64 ne | 20.05.19 15:11:12 | |
K1Ž | Doležalová Viktorie | 2001 | DS | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 | 63 so 64 ne | 20.05.19 15:11:12 | |
celkem K1Ž: 2 | |||||||||
Sokol Trója | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Poduška Mikuláš | 2012 | PZ | Sokol Trója | 086007 | 63 so 64 ne | 20.05.19 09:24:22 | ||
K1M | Poduška Patrik | 1976 | V | Sokol Trója | 086006 | 63 so 64 ne | 20.05.19 09:24:22 | ||
celkem K1M: 2 | |||||||||
SPORT Zbraslav, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | V | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 63 so 64 ne | 20.05.19 08:51:01 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 63 so 64 ne | 20.05.19 10:26:47 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
C2M | Martin Václav Háša Michal | 1971 1981 | V | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Jiskra Bechyně | 001027 076013 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | |
C2M | Kolman Vít Trefný Martin | 2010 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. TJ Bohemians Praha | 008127 001140 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
C2M | Trefný Jiří Trefný Vojtěch | 1982 2007 | V | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001046 001134 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
C2M | Martin Jakub Pelikán Martin | 2009 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 001107 009189 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
C2X | Martin Václav Bokrová Kristýna | 1971 1991 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001027 001033 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001008 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | |
K1M | Martin Václav | 2002 | DS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001074 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | |
K1M | Trefný Jiří | 1982 | V | TJ Bohemians Praha | 001046 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Trefný Vojtěch | 2007 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001134 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Trefný Martin | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001140 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001107 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Pluta Adam | 2008 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001109 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Pluta Štěpán | 2012 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001110 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001108 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001094 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1Ž | Bokrová Kristýna | 1991 | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001033 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | ||
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:56:42 | |
celkem C1M: 1 C2M: 4 C2X: 1 K1M: 17 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ ČSAD Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Cubr Filip | 2000 | 2+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 63 so 64 ne | 19.05.19 19:04:40 | ||
K1M | Čepička Ladislav | 2003 | DM | 2 | TJ ČSAD Plzeň | 038014 | 63 so 64 ne | 19.05.19 19:04:40 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | V | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 63 so 64 ne | 19.05.19 19:04:40 | |
celkem K1M: 3 | |||||||||
TJ DNT VS Kadaň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Němec Aleš | 1976 | V | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 63 so 64 ne | 18.05.19 21:18:08 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 63 so 64 ne | 18.05.19 21:18:08 | |
K1M | Budák David | 2003 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047010 | 63 so 64 ne | 18.05.19 21:18:08 | |
K1M | Hoření Hynek | 2011 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 63 so 64 ne | 18.05.19 21:18:08 | ||
K1M | Lupinski Zdeněk | 2006 | ZS | TJ DNT VS Kadaň | 047022 | 63 so 64 ne | 18.05.19 21:18:08 | ||
K1M | Mihalik Tomáš | 2004 | DM | TJ DNT VS Kadaň | 047023 | 63 so 64 ne | 18.05.19 21:18:08 | ||
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 63 so 64 ne | 18.05.19 21:18:08 | |
celkem C1M: 1 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Dvůr Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 63 so 64 ne | 21.05.19 08:22:16 | |
C2M | Nedvídek František Hák Jiří | 1944 1952 | V | 2 | TJ Dvůr Králové Loko Trutnov | 053011 060002 | 63 so 64 ne | 21.05.19 08:22:16 | |
K1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 63 so 64 ne | 21.05.19 08:22:16 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 63 so 64 ne | 15.05.19 20:49:20 | |
C2M | Uhlík František Pazourek Pavel | 1975 1976 | V | 3 | TJ Jiskra Bechyně TJ Jiskra Bechyně | 076007 076004 | 63 so 64 ne | 15.05.19 20:49:20 | |
C2M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 63 so 64 ne | 15.05.19 20:49:20 | ||
K1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 63 so 64 ne | 15.05.19 20:49:20 | |
K1M | Pazourek Pavel | 1976 | V | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076004 | 63 so 64 ne | 15.05.19 20:49:20 | |
K1M | Uhlík František | 1975 | V | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076007 | 63 so 64 ne | 15.05.19 20:49:20 | |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 63 so 64 ne | 15.05.19 20:49:20 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 63 so 64 ne | 15.05.19 20:49:20 | ||
celkem C1M: 1 C2M: 2 K1M: 5 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | |
C2M | Hanzel Jáchym Panzer Martin | 2008 2007 | ZM | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039039 039033 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | ||
K1M | Bláha Petr | 2000 | 2 | TJ Loko Plzeň | 039077 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | ||
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | |
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039014 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | |
K1M | Tesař Petr | 2006 | ZS | TJ Loko Plzeň | 039042 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | ||
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039015 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | |
K1Ž | Habichová Polesná Jitka | 1990 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039058 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | ||
K1Ž | Sládková Linda | 2004 | DM | TJ Loko Plzeň | 039009 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:22:15 | ||
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 6 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052012 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:10:51 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052025 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:10:51 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:10:51 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:10:51 | |
K1M | Dovala Jakub | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052043 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:10:51 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:10:51 | |
celkem K1M: 6 | |||||||||
TJ Roztoky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Krejčí Hynek Krejčí Antonín | 1978 1955 | V | 3 | TJ Roztoky TJ Roztoky | 065026 065002 | 63 so 64 ne | 17.05.19 10:28:21 | |
K1M | Krejčí Hynek | 1978 | V | 3+ | TJ Roztoky | 065026 | 63 so 64 ne | 17.05.19 10:28:21 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 63 so 64 ne | 17.05.19 10:28:21 | |
K1Ž | Žatecká Taťána | 2007 | ZM | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 63 so 64 ne | 17.05.19 10:28:21 | |
celkem C2M: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 3+ | TJ Semily | 059012 | 63 so 64 ne | 13.05.19 15:08:09 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Mulač Oldřich | 1961 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034020 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
C1M | Smetánka Radek | 1976 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034022 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
C1M | Červenka Jaroslav | 1964 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034003 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
C1M | Sýkora Jaroslav | 1961 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034024 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
C2M | Lepík Filip Mulač Oldřich | 1976 1961 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV TJ SK Hubertus KV | 034017 034020 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1M | Lepík Vlastimil | 1950 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034018 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1M | Neuwirth Josef | 1961 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034021 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1M | Dolejš Martin | 1980 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034015 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1M | Smetánka Kilián | 2005 | ZS | TJ SK Hubertus KV | 034001 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | ||
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZS | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1Ž | Turčinová Anna | 2002 | DS | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034013 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1Ž | Lepíková Markéta | 1979 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034007 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1Ž | Přibylová Karolína | 1978 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034016 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
K1Ž | Lepíková Barbora | 2008 | ZM | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034008 | 63 so 64 ne | 21.05.19 19:38:54 | |
celkem C1M: 4 C2M: 1 K1M: 7 K1Ž: 5 | |||||||||
TJ Slavia K. Vary | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Blahník Miroslav | 1980 | V | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035014 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | |
C1M | Poula Jan | 1955 | V | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035012 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | ||
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | |
K1M | Blahník Miroslav | 1980 | V | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035014 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | |
K1M | Jacoš Pavel | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035023 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | ||
K1M | Kubát Jiří | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035024 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | ||
K1M | Dolejš Petr | 1974 | V | TJ Slavia K. Vary | 035007 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | ||
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:24:17 | |
celkem C1M: 3 C1Ž: 1 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Sokol Písek | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 63 so 64 ne | 05.05.19 16:46:11 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:34:06 | |
C2X | Konvalinková Irena Outrata Jindřich | 1977 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057042 057033 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:34:06 | |
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 63 so 64 ne | 21.05.19 23:34:06 | |
celkem C1M: 1 C2X: 1 K1M: 1 | |||||||||
TJ Turnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Miller Jan | 1968 | V | 2 | TJ Turnov | 062010 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:21:57 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 63 so 64 ne | 20.05.19 08:52:42 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 63 so 64 ne | 21.05.19 13:07:59 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 63 so 64 ne | 20.05.19 07:17:26 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 63 so 64 ne | 20.05.19 18:35:57 | |
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | ||
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 63 so 64 ne | 21.05.19 17:20:45 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:53:58 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:18:02 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 63 so 64 ne | 20.05.19 18:35:57 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:32:26 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 63 so 64 ne | 20.05.19 07:31:51 | |
K1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:01:13 | |
K1M | Horák David | 2009 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 090025 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | ||
K1M | Langer Filip | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | ||
K1M | Král Matěj | 2008 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | ||
K1Ž | Galušková Karolína | 1995 | 1 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 009137 | 63 so 64 ne | 21.05.19 15:38:47 | ||
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 63 so 64 ne | 21.05.19 17:20:45 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 63 so 64 ne | 21.05.19 20:21:30 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 63 so 64 ne | 22.05.19 16:53:58 | |
K1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:32:26 | |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 63 so 64 ne | 21.05.19 13:07:59 | |
K1Ž | Kristl Anouk | 2003 | DM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009015 | 63 so 64 ne | 22.05.19 07:32:26 | |
K1Ž | Podušková Klára | 2008 | ZM | Sokol Trója | 086008 | 63 so 64 ne | 19.05.19 22:10:11 | ||
celkem C1M: 5 C1Ž: 2 K1M: 16 K1Ž: 10 | |||||||||
Vodácký oddíl Horšovský Týn | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
C1M | Hojda Ladislav | 1973 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066002 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
C1M | Wendl Miloslav | 1978 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066011 | 63 so 64 ne | 16.05.19 20:53:17 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 63 so 64 ne | 16.05.19 20:53:17 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
C1M | Hojda Jakub | 1993 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066001 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |||
C1M | Pivoňka Zdeněk | 1982 | V | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066006 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | ||
C1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
C1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
C2M | Hartl Jakub Kuneš Daniel | 2004 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066020 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
C2Ž | Hojdová Eliška Galušková Bára | 2005 2006 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Klub vodních sportů Sušice z.s. | 066007 042006 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
C2X | Wendl Samuel Tesařová Hana | 2003 2004 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn SK Vodní slalom České Budějovice | 066018 023085 | 63 so 64 ne | 16.05.19 20:53:17 | |
C2X | Wendl Miloslav Habichová Polesná Jitka | 1978 1990 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn TJ Loko Plzeň | 066011 039058 | 63 so 64 ne | 16.05.19 20:53:17 | ||
C2X | Hojda Jakub Hojdová Markéta | 1993 2007 | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066001 066017 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | ||
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
K1M | Hartl Jakub | 2004 | DM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
K1M | Táborský Pavel | 1972 | V | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066004 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | ||
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | ||
K1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 63 so 64 ne | 16.05.19 20:53:17 | ||
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 63 so 64 ne | 15.05.19 22:43:02 | |
celkem C1M: 7 C1Ž: 2 C2M: 1 C2Ž: 1 C2X: 3 K1M: 8 K1Ž: 2 | |||||||||
VS Blovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Chod David | 1982 | V | 2 | VS Blovice | 033014 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:55:23 | |
K1M | Chod Václav | 1961 | V | 2 | VS Blovice | 033001 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:55:23 | |
K1M | Salák Petr | 2004 | DM | 3 | VS Blovice | 033004 | 63 so 64 ne | 22.05.19 13:55:23 | |
celkem C1M: 1 K1M: 2 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Keller Miloslav | 1962 | V | 2 | VS Tábor | 030009 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 2 | VS Tábor | 030061 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C1M | Habich Karel | 1994 | 3+ | VS Tábor | 030031 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030025 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C1M | Krofta Dominik | 1993 | 3+ | VS Tábor | 030047 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3+ | VS Tábor | 030045 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C1M | Čapek Vojtěch | 2002 | DS | 3 | VS Tábor | 030069 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | VS Tábor | 030072 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 3+ | VS Tábor | 030046 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C2M | Krofta Dominik Krofta Zdeněk | 1993 1959 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030047 030045 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C2M | Habich Lukáš Habich Karel | 1991 1994 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030003 030031 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C2M | Novák Václav Novák Matouš | 2005 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030071 030024 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C2M | Velenovský Jiří Riant Martin | 1978 1977 | V | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030072 030065 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C2M | Novák Matěj Kopeček Michal | 2004 2007 | DM | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030039 030034 | 63 so 64 ne | 22.05.19 12:57:24 | |
C2X | Pospíšilová Jitka Keller Miloslav | 1989 1962 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030019 030009 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C2X | Šindelářová Tereza Válek Michal | 2004 2006 | DM | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030046 030025 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
C2X | Habich Tomáš Brotánková Petra | 1997 2001 | 3 | VS Tábor TJ Loko Plzeň | 030061 039015 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
C2X | Riantová Marie Čapek Vojtěch | 2006 2002 | DS | VS Tábor VS Tábor | 030068 030069 | 63 so 64 ne | 22.05.19 14:06:53 | ||
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Volf Matěj | 2003 | DM | 3+ | VS Tábor | 030064 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Čapek Vojtěch | 2002 | DS | 3+ | VS Tábor | 030069 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030025 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Novák Matěj | 2004 | DM | 3+ | VS Tábor | 030039 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030024 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Riant Martin | 1977 | V | 3 | VS Tábor | 030065 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
K1M | Velenovský Jonáš | 2011 | PZ | VS Tábor | 030073 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | ZM | VS Tábor | 030074 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | ||
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030046 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030068 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1Ž | Nováková Marcela | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030070 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | ZM | 3 | VS Tábor | 030067 | 63 so 64 ne | 21.05.19 22:44:07 | |
celkem C1M: 11 C1Ž: 2 C2M: 6 C2X: 4 K1M: 12 K1Ž: 5 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
C1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
C2M | Horák David Císařovský Adam | 1976 2005 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090008 090016 | 63 so 64 ne | Máme jednu loď pro dvě posádky | 21.05.19 21:01:30 |
C2M | Slavík Vojtěch Hadraba Martin | 2005 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090011 090014 | 63 so 64 ne | Máme jednu loď pro dvě posádky | 21.05.19 21:01:30 |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001023 | 63 so 64 ne | 21.05.19 08:40:29 | |
K1M | Babouček Antonín | 2007 | ZM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090039 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1M | Babouček Ondřej | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090001 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1M | Carbol Jáchym | 2006 | ZS | Wild Water Canoe Club FROL | 090004 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | ||
K1M | Hadraba Michal | 1976 | V | Wild Water Canoe Club FROL | 090032 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | ||
K1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 63 so 64 ne | 21.05.19 21:01:30 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2M: 2 K1M: 11 K1Ž: 2 | |||||||||
počty C1M: 73 C1Ž: 15 C2M: 25 C2Ž: 1 C2X: 16 K1M: 203 K1Ž: 64 celkem: 397 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
SK vodní slalom České Budějovice: 1K1M: 1 celkem : 1