• 132  02.09.2018 neděle, Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Českém Vrbném, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
01.09.2018 - 02.09.2018, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 26.07.2018 00:00:00 do 29.08.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBeier Matouš2004ZS1Loko Trutnov060047  132 ne
27.08.18 22:11:14
C1MŠťastný Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057075  132 ne
27.08.18 19:06:30
C1MVejnar Samuel2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  132 ne
29.08.18 13:05:01
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  132 ne
29.08.18 18:53:39
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  132 ne
29.08.18 22:51:02
C1MKosík Dan2004ZS3UP Olomouc119173  132 ne
29.08.18 22:51:02
C1MRetek Toman2007ZMUP Olomouc119188  132 ne
29.08.18 22:51:02
celkem C1M: 7    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Klára2005ZS1UP Olomouc119064  132 ne
29.08.18 22:51:02
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  132 ne
29.08.18 22:51:02
C1ŽMalá Magdaléna2007ZMUP Olomouc119192  132 ne
29.08.18 22:51:02
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
ZS2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 132 ne
27.08.18 19:06:30
C2MPapula Jan
Salaj František
2005
2004
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116094
116095
 132 ne
29.08.18 18:53:39
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 132 ne
29.08.18 22:51:03
C2MKleinová Štěpánka
Novosadová Kristina
2005
2004
ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024059
024024
 132 ne
29.08.18 13:05:01
C2MBočková Kateřina
Prüher Vojtěch
2007
2006
ZMSK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023007
023071
 132 ne
29.08.18 23:53:16
celkem C2M: 5    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MNěmec Radek2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057036  132 ne
27.08.18 19:06:30
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  132 ne
27.08.18 22:11:14
K1MViragh Tomáš2004ZS2SK Týniště nad Orlicí063062  132 ne
28.08.18 22:35:25
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  132 ne
29.08.18 09:52:42
K1MPanzer Martin2007ZM3TJ Loko Plzeň039033  132 ne
Veverka Čeněk 039014, Šampalíková Klára 03902927.08.18 11:17:08
K1MZeman Šimon2004ZS3SK Veselí nad Moravou133127  132 ne
27.08.18 20:38:13
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  132 ne
28.08.18 08:19:45
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  132 ne
29.08.18 08:23:00
K1MVálek Michal2006ZM3VS Tábor030025  132 ne
29.08.18 09:52:42
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  132 ne
29.08.18 13:05:01
K1MMráka Jan2004ZS3UP Olomouc119154  132 ne
29.08.18 22:51:03
K1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  132 ne
29.08.18 22:51:03
K1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  132 ne
29.08.18 22:51:03
K1MUrban Michal2004ZSTJ Šumperk z.s.129024  132 ne
16.08.18 19:08:02
K1MSemerád Adam2004ZSKlub Kanoistika Roudnice n.L.049003  132 ne
27.08.18 20:42:39
K1MSemerád Jakub2006ZMKlub Kanoistika Roudnice n.L.049008  132 ne
27.08.18 20:42:39
K1MPokorný Ctibor2005ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024044  132 ne
29.08.18 13:05:01
K1MKratochvíl Lukáš2005ZSUP Olomouc119045  132 ne
29.08.18 22:51:02
K1MMalý Vojtěch2006ZMUP Olomouc119191  132 ne
29.08.18 22:51:02
K1MStanovský Jakub2004ZSSK VS Č. Budějovice023048  132 ne
29.08.18 23:53:16
celkem K1M: 20    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDobešová Eva2004ZS2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  132 ne
29.08.18 21:54:08
K1ŽKneblová Klára2005ZS2UP Olomouc119064  132 ne
29.08.18 22:51:03
K1ŽStřechová Ela2005ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  132 ne
29.08.18 21:54:08
K1ŽVojtěchová Barbora2004ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  132 ne
29.08.18 21:54:08
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  132 ne
29.08.18 22:51:03
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS3SK VS Č. Budějovice023017  132 ne
29.08.18 23:53:16
K1ŽMalá Magdaléna2007ZMUP Olomouc119192  132 ne
29.08.18 22:51:03
celkem K1Ž: 7    
počty C1M: 7   C1Ž: 3   C2M: 5   K1M: 20   K1Ž: 7     celkem: 42