- 132 02.09.2018 neděle, Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Českém Vrbném, startovné: mládež 150,- dospělí 0,-
01.09.2018 - 02.09.2018, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line přihlašování od 26.07.2018 00:00:00 do 29.08.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 132 ne | 27.08.18 22:11:14 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 132 ne | 27.08.18 19:06:30 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 132 ne | 29.08.18 13:05:01 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 132 ne | 29.08.18 18:53:39 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 132 ne | 29.08.18 22:51:02 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 132 ne | 29.08.18 22:51:02 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 132 ne | 29.08.18 22:51:02 | ||
celkem C1M: 7 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 132 ne | 29.08.18 22:51:02 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 132 ne | 29.08.18 22:51:02 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 132 ne | 29.08.18 22:51:02 | ||
celkem C1Ž: 3 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Němec Radek Veselý Ondřej | 2004 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057036 057054 | 132 ne | 27.08.18 19:06:30 | |
C2M | Papula Jan Salaj František | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 106095 | 132 ne | 29.08.18 18:53:39 | |
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 132 ne | 29.08.18 22:51:03 | |
C2M | Kleinová Štěpánka Novosadová Kristina | 2005 2004 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 024024 | 132 ne | 29.08.18 13:05:01 | ||
C2M | Bočková Kateřina Prüher Vojtěch | 2007 2006 | ZM | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023007 023071 | 132 ne | 29.08.18 23:53:16 | ||
celkem C2M: 5 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Němec Radek | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 132 ne | 27.08.18 19:06:30 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 132 ne | 27.08.18 22:11:14 | |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061013 | 132 ne | 28.08.18 22:35:25 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 132 ne | 29.08.18 09:52:42 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 132 ne | 27.08.18 20:38:13 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 132 ne | 28.08.18 08:19:45 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 132 ne | 29.08.18 08:23:00 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 132 ne | 29.08.18 22:51:03 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | ZS | TJ DUKLA Praha | 012089 | 132 ne | 16.08.18 19:08:02 | ||
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 132 ne | 27.08.18 20:42:39 | ||
K1M | Pokorný Ctibor | 2005 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024044 | 132 ne | 29.08.18 13:05:01 | ||
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 132 ne | 29.08.18 22:51:02 | ||
K1M | Stanovský Jakub | 2004 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023048 | 132 ne | 29.08.18 23:53:16 | ||
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 132 ne | Veverka Čeněk 039014, Šampalíková Klára 039029 | 27.08.18 11:17:08 |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3 | VS Tábor | 030025 | 132 ne | 29.08.18 09:52:42 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 132 ne | 29.08.18 13:05:01 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 132 ne | 29.08.18 22:51:03 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 132 ne | 29.08.18 22:51:03 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 132 ne | 27.08.18 20:42:39 | ||
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 132 ne | 29.08.18 22:51:02 | ||
celkem K1M: 20 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Dobešová Eva | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 132 ne | 29.08.18 21:54:08 | |
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 132 ne | 29.08.18 22:51:03 | |
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 132 ne | 29.08.18 21:54:08 | |
K1Ž | Vojtěchová Barbora | 2004 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 132 ne | 29.08.18 21:54:08 | ||
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 132 ne | 29.08.18 23:53:16 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 132 ne | 29.08.18 22:51:03 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 132 ne | 29.08.18 22:51:03 | ||
celkem K1Ž: 7 | |||||||||
počty C1M: 7 C1Ž: 3 C2M: 5 K1M: 20 K1Ž: 7 celkem: 42 |