- 111 11.08.2018 sobota, Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů ve slalomu, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 112 12.08.2018 neděle, Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů ve slalomu, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
11.08.2018 - 12.08.2018, SK VS Benátky nad Jizerou
on-line přihlašování od 05.07.2018 00:00:00 do 08.08.2018 23:59:59
Delfín Jablonec | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 111 so 112 ne | 08.08.18 20:28:13 | |
K1M | Kulhánek Jan | 1978 | V | 2 | Delfín Jablonec | 046012 | 111 so 112 ne | 08.08.18 20:28:13 | |
K1M | Kořínek Martin | 1977 | V | 3+ | Delfín Jablonec | 046006 | 111 so 112 ne | 08.08.18 20:28:13 | |
K1M | Kulhánek Josef | 1951 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046010 | 111 so 112 ne | 08.08.18 20:28:13 | |
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | ZS | 3 | Delfín Jablonec | 046049 | 111 so 112 ne | 08.08.18 20:28:13 | |
K1M | Zoubek Adam | 2004 | ZS | 3 | Delfín Jablonec | 046096 | 111 so 112 ne | 08.08.18 20:28:13 | |
celkem K1M: 6 | |||||||||
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
C1M | Foltín Marek | 1973 | V | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011010 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:37:54 | |
K1M | Báča Milan | 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011021 | 111 so 112 ne | 06.08.18 20:58:18 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 011070 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Petr Lukáš | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011048 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Šulc Karel | 2000 | DS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011017 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Valášek Jan | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 111 so 112 ne | 08.08.18 20:28:22 | |
K1M | Báča Jakub | 1994 | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011019 | 111 so 112 ne | 06.08.18 20:58:18 | ||
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:37:54 | |
K1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 111 so 112 ne | 06.08.18 20:58:18 | ||
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 111 so 112 ne | 07.08.18 13:57:47 | |
celkem C1M: 3 K1M: 14 K1Ž: 3 | |||||||||
KK Beroun | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Brtek Tomáš | 1981 | V | 3+ | KK Beroun | 013001 | 111 so 112 ne | 09.07.18 11:24:48 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
KK Postřelmov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:13:28 | |
C1M | Svítil Vladan | 1974 | V | 3+ | KK Postřelmov | 185006 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:13:28 | |
C2M | Rašner Karel Rašner Jiří | 1976 2008 | V | KK Postřelmov KK Postřelmov | 185011 185008 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:13:28 | ||
K1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:13:28 | |
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
KK Rakovník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3+ | KK Rakovník | 017026 | 111 so 112 ne | 03.08.18 00:09:15 | |
C1M | Pšenička Václav | 2001 | DS | 3 | KK Rakovník | 017022 | 111 so 112 ne | 03.08.18 00:09:15 | |
K1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3+ | KK Rakovník | 017026 | 111 so 112 ne | 03.08.18 00:09:15 | |
K1M | Pšenička Václav | 2001 | DS | 3+ | KK Rakovník | 017022 | 111 so 112 ne | 03.08.18 00:09:15 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 111 so 112 ne | 06.08.18 08:59:34 | |
K1M | Egert Tomáš | 2004 | ZS | 3+ | KK Rakovník | 017003 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:07:23 | |
K1Ž | Pšeničková Jana | 1998 | 3+ | KK Rakovník | 017023 | 111 so 112 ne | 03.08.18 00:09:15 | ||
celkem C1M: 2 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Havránek Jakub | 2002 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049064 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1M | Hek Jan | 1979 | V | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049013 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1M | Klement Maxim | 2001 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049019 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2005 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049009 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 111 so 112 ne | 02.08.18 19:59:29 | |
celkem K1M: 7 K1Ž: 3 | |||||||||
Klub Larse Heletága | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Horák David Císařovský Adam | 1976 2005 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090008 090016 | 111 so 112 ne | 04.08.18 20:55:11 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 111 so 112 ne | 14.07.18 10:52:59 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 111 so 112 ne | 04.08.18 20:49:02 | |
celkem C2M: 1 K1M: 2 | |||||||||
Klub vodních sportů Sušice z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 111 so 112 ne | 07.08.18 17:34:17 | |
C2M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 111 so 112 ne | 07.08.18 17:34:17 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 111 so 112 ne | 08.08.18 19:57:44 | |
K1M | Bureš Jan | 1978 | V | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 | 111 so 112 ne | 06.08.18 13:08:45 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 111 so 112 ne | 07.08.18 17:34:17 | |
K1Ž | Pechlátová Nikola | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 111 so 112 ne | 07.08.18 17:34:17 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
Kotva Bráník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Jančar Filip | 1976 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009118 | 111 so 112 ne | 07.08.18 10:01:30 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
KVS Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | David Ondřej | 1984 | 2 | KVS Hradec Králové | 045009 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | ||
C1M | Hauck Marek | 1977 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045035 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
C1M | Heger Jonáš | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045012 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
C1M | Indruch Tomáš | 1976 | V | 3+ | KVS Hradec Králové | 045001 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
C1M | Ladýř Karel | 1972 | V | 3+ | KVS Hradec Králové | 045013 | 111 so 112 ne | Jen sobota | 31.07.18 19:18:18 |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045022 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | PZ | KVS Hradec Králové | 045002 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | ||
C1Ž | Keprtová Markéta | 2001 | DS | KVS Hradec Králové | 045028 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | ||
C2X | Součková Lucie Drábek Matyáš | 2004 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045024 045022 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
C2X | Motlová Andrea Indruch Matěj | 2006 2006 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045016 045012 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
K1M | Heger Jonáš | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
K1M | Vít Matyáš | 2009 | PZ | KVS Hradec Králové | 045027 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | ||
K1M | Indruch Tomáš | 2008 | PZ | KVS Hradec Králové | 045002 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | ||
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
K1Ž | Keprtová Markéta | 2001 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045028 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
K1Ž | Součková Lucie | 2004 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
K1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045016 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
K1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
K1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 117321 | 111 so 112 ne | 31.07.18 19:18:18 | |
celkem C1M: 8 C1Ž: 1 C2X: 2 K1M: 4 K1Ž: 6 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
C1M | Beier Artur | 1970 | V | 2 | Loko Trutnov | 060001 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
C1M | Hák Jiří | 1952 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | V | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
C2X | Beier Artur Volková Pavla | 1970 1985 | 2 | Loko Trutnov Loko Trutnov | 060001 060022 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | ||
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
K1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060047 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | |
K1Ž | Beierová Běta | 2008 | PZ | Loko Trutnov | 060063 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:20 | ||
celkem C1M: 6 C2X: 1 K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | V | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026020 | 111 so 112 ne | 08.08.18 21:11:30 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | ||
C1M | Bačina Jan | 1973 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043056 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
C1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
C1M | Filipi Robert | 1964 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
C2M | Šrámek Jaroslav Šrámek Jiří | 1957 1966 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. KK Rakovník | 043068 017058 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
C2M | Bačina Jan Bačina Jan | 2006 1973 | V | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 043056 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | ||
C2X | Houšková Kateřina Kruťa Kryštof | 2003 2000 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 043013 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | ||
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
K1M | Puškarčuk Aleš | 1989 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043015 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | ||
K1M | Adamec Jakub | 1984 | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | ||
K1M | Bačina Jan | 2006 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
K1Ž | Bednářová Markéta | 2004 | ZS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043005 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
K1Ž | Houšková Kateřina | 2003 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 | 111 so 112 ne | 08.08.18 00:05:18 | |
celkem C1M: 4 C2M: 2 C2X: 1 K1M: 6 K1Ž: 3 | |||||||||
SK Štětí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Čermák Vlastimil | 1973 | V | 3 | SK Štětí | 050005 | 111 so 112 ne | 02.08.18 06:46:06 | |
K1M | Čermák Vlastimil | 1973 | V | 3 | SK Štětí | 050005 | 111 so 112 ne | 02.08.18 06:46:06 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
SK Třebechovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 011088 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
C2M | Hanuš Jiří Marek Matyáš | 2002 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061041 061025 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
C2X | Kliščová Barbora Marek Matyáš | 2002 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061042 061025 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
K1M | Jeremiaš Jan | 1985 | 2 | SK Třebechovice | 061008 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | ||
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061041 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
K1M | Říha Zdeněk | 1987 | 2 | SK Třebechovice | 061023 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | ||
K1M | Měchura Jiří | 1987 | 2 | SK Třebechovice | 061020 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | ||
K1M | Měchura Jiří | 1954 | V | 2 | SK Třebechovice | 061019 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | PZ | SK Třebechovice | 061004 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | ||
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
K1Ž | Kliščová Barbora | 2002 | DM | 3+ | SK Třebechovice | 061042 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
K1Ž | Haviárová Zuzana | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057170 | 111 so 112 ne | 05.08.18 17:47:57 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2M: 1 C2X: 1 K1M: 9 K1Ž: 3 | |||||||||
SK Týniště nad Orlicí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | ZS | 3+ | SK Třebechovice | 061013 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:57:39 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:15:30 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:15:30 | |
C2M | Pinkava Lukáš Pinkava Matyáš | 1976 2009 | V | SK Vodní slalom České Budějovice Univerzitní sportovní klub Praha | 023016 009072 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:15:30 | ||
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:15:30 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:15:30 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:15:30 | |
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 3 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Sahula Matěj Juda Mikuláš | 2003 2003 | DM | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 010109 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
C2M | Abraham Tomáš Abraham Tomáš | 1992 1969 | SK VS Benátky nad Jizerou SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 010003 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |||
C2Ž | Doležalová Viktorie Kofroňová Zuzana | 2001 2002 | DS | SK VS Benátky nad Jizerou SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 010009 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | ||
K1M | Abraham Tomáš | 1992 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:49 | ||
K1M | Stránský Dominik | 1999 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010026 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | ||
K1M | Špalek Matěj | 2000 | DS | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010099 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
K1M | Veverka Lukáš | 2002 | DM | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010008 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
K1M | Juda Mikuláš | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010109 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:49 | |
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
K1M | Špalek Vojtěch | 1996 | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010100 | 111 so 112 ne | jenom sobota | 08.08.18 18:55:50 | |
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | PZ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | ||
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | PZ | TJ DUKLA Praha | 010112 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | ||
K1M | Abraham Jiří | 1977 | V | SK VS Benátky nad Jizerou | 010001 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | ||
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
K1Ž | Bašková Petra | 1981 | V | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010040 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
K1Ž | Nováčková Michala | 1984 | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010012 | 111 so 112 ne | jenom sobota | 08.08.18 18:55:50 | |
K1Ž | Plavjaniková Petra | 1975 | V | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010034 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |
K1Ž | Tichá Anna | 1988 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010006 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | |||
K1Ž | Doležalová Viktorie | 2001 | DS | SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | ||
K1Ž | Šimková Hana | 1980 | V | SK VS Benátky nad Jizerou | 010037 | 111 so 112 ne | 08.08.18 18:55:50 | ||
celkem C2M: 2 C2Ž: 1 K1M: 11 K1Ž: 8 | |||||||||
Sk VS Slávia Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Polívka Karel | 1945 | V | 3 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055021 | 111 so 112 ne | 31.07.18 07:20:34 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SPORT Zbraslav, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | V | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 111 so 112 ne | 01.08.18 18:53:04 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kašpar Martin | 1967 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008010 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:39:39 | |
C1M | Kašpar Čeněk | 2000 | DS | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008081 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:39:39 | |
celkem C1M: 2 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 111 so 112 ne | 08.08.18 13:53:02 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ DNT VS Kadaň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 111 so 112 ne | 03.08.18 14:34:44 | |
K1M | Budák David | 2003 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047010 | 111 so 112 ne | 03.08.18 14:34:44 | |
K1M | Manas Adam | 2004 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047012 | 111 so 112 ne | 03.08.18 14:34:44 | |
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 111 so 112 ne | 03.08.18 14:34:44 | |
celkem K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ DUKLA Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kašpar Jonáš | 1991 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012024 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:14:42 | ||
C1M | Karlovský Ondřej | 1991 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012022 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:14:43 | ||
C1M | Krč Ladislav | 1999 | 3 | TJ DUKLA Praha | 012016 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:14:43 | ||
C2X | Krč Ladislav Báčová Michaela | 1999 1998 | 3 | TJ DUKLA Praha Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012016 011023 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:14:43 | ||
K1M | Krč Ladislav | 1999 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012016 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:14:43 | ||
celkem C1M: 3 C2X: 1 K1M: 1 | |||||||||
TJ Dvůr Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:50:52 | |
C2M | Nedvídek František Hák Jiří | 1944 1952 | V | 2 | TJ Dvůr Králové Loko Trutnov | 053011 060002 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:50:52 | |
C2M | Záruba Martin Vorel Zdeněk | 1974 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové TJ Syntesia Pardubice | 053026 057044 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:50:52 | |
K1M | Troch Petr | 1971 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053021 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:50:52 | |
K1M | Záruba Martin | 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053026 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:50:52 | |
K1M | Jánský Pavel | 1975 | V | 3+ | TJ Dvůr Králové | 053013 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:50:52 | |
K1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:50:52 | |
K1M | Troch Jan | 2003 | DM | 3 | TJ Dvůr Králové | 053023 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:50:52 | |
celkem C1M: 1 C2M: 2 K1M: 5 | |||||||||
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | ||
C1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1M | Dolista Jan | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014005 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | ||
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1M | Voves Ladislav | 1985 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014003 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | ||
K1M | Kysela David | 1977 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1M | Westfal Mattias | 2004 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | ||
K1Ž | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | ||
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | |
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 111 so 112 ne | 08.08.18 22:19:58 | ||
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 K1M: 10 K1Ž: 7 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 111 so 112 ne | 07.08.18 20:29:37 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 111 so 112 ne | 07.08.18 20:29:37 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 111 so 112 ne | 07.08.18 20:29:37 | |
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039014 | 111 so 112 ne | 07.08.18 20:29:37 | |
celkem C1M: 1 K1M: 3 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052012 | 111 so 112 ne | 08.08.18 23:22:18 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 111 so 112 ne | jen v neděli | 26.07.18 19:48:39 |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 111 so 112 ne | 26.07.18 19:48:39 | |
celkem K1M: 3 | |||||||||
TJ Roztoky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Egert Luděk | 1971 | V | 3 | KK Rakovník | 017012 | 111 so 112 ne | 07.08.18 21:04:45 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hajský Stanislav | 1969 | V | 2 | TJ Semily | 059016 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 3+ | TJ Semily | 059012 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1M | Hajský Stanislav | 1969 | V | 3+ | TJ Semily | 059016 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | ZS | 3+ | TJ Semily | 059049 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1M | Řehák Jiří | 2003 | DM | 3 | TJ Semily | 059044 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | ZM | 3 | TJ Semily | 059026 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1Ž | Lacinová Leona | 1974 | V | 3+ | TJ Semily | 059008 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1Ž | Řeháková Dana | 1970 | V | 3+ | TJ Semily | 059045 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | |
K1Ž | Buriánková Anežka | 1994 | 3+ | TJ Semily | 059011 | 111 so 112 ne | 06.08.18 21:03:30 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 6 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Nováček Michal | 1977 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034025 | 111 so 112 ne | 08.08.18 12:58:18 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 111 so 112 ne | 08.08.18 12:58:18 | |
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 111 so 112 ne | 08.08.18 12:58:18 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 111 so 112 ne | 08.08.18 12:58:18 | |
K1M | Dolejš Martin | 1980 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034015 | 111 so 112 ne | 08.08.18 12:58:18 | |
K1M | Maceček Dušan | 1962 | V | TJ SK Hubertus KV | 034019 | 111 so 112 ne | 08.08.18 12:58:18 | ||
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZM | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 111 so 112 ne | 08.08.18 12:58:18 | |
celkem C1M: 1 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Slavia K. Vary | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kubát Jiří | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035024 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:45:02 | ||
K1M | Jacoš Pavel | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035023 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:45:02 | ||
celkem K1M: 2 | |||||||||
TJ Sokol Písek | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 111 so 112 ne | 14.07.18 08:06:25 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vorel Zdeněk | 1974 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057044 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:30:26 | |
C2X | Konvalinková Irena Outrata Jindřich | 1977 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057042 057033 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:02:06 | |
K1M | Vorel Zdeněk | 1974 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057044 | 111 so 112 ne | 07.08.18 18:30:26 | |
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:02:06 | |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 111 so 112 ne | 08.08.18 08:02:06 | ||
celkem C1M: 1 C2X: 1 K1M: 3 | |||||||||
TJ Turnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Miller Jan | 1968 | V | 2 | TJ Turnov | 062010 | 111 so 112 ne | 17.07.18 15:10:43 | |
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 111 so 112 ne | 08.08.18 21:25:56 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 111 so 112 ne | 01.08.18 18:55:39 | |
C1M | Kremr Patrik | 1972 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009108 | 111 so 112 ne | 07.08.18 15:58:48 | |
C1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 111 so 112 ne | 06.08.18 20:27:58 | |
C1M | Ondruš Mikuláš | 2003 | DM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009127 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:18:33 | |
C1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:18:33 | ||
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:12:35 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 111 so 112 ne | 06.08.18 10:12:51 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 111 so 112 ne | 06.08.18 19:35:02 | |
C1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 111 so 112 ne | 07.08.18 15:58:48 | |
C1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 111 so 112 ne | 06.08.18 10:15:49 | |
C1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 111 so 112 ne | 06.08.18 10:15:49 | |
C2M | Červenková Amélie Ondruš Mario | 2005 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 009133 | 111 so 112 ne | 06.08.18 10:15:49 | |
C2M | Svoboda Adam Saidl František | 2006 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 009153 | 111 so 112 ne | 06.08.18 20:27:58 | |
C2M | Čmejrek Cyril Jinek Hugo | 2004 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 009146 | 111 so 112 ne | 08.08.18 16:56:10 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 111 so 112 ne | 02.08.18 10:16:28 | |
K1M | Ondruš Mikuláš | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009127 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:18:33 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 111 so 112 ne | 07.08.18 23:25:46 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 111 so 112 ne | 08.08.18 10:49:11 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 111 so 112 ne | 29.07.18 23:27:21 | |
K1M | Babouček Antonín | 2007 | ZM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090039 | 111 so 112 ne | 30.07.18 10:52:12 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 111 so 112 ne | 05.08.18 15:08:34 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 111 so 112 ne | 05.08.18 15:08:34 | |
K1M | Saidl František | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009153 | 111 so 112 ne | 06.08.18 20:27:58 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 111 so 112 ne | 07.08.18 09:18:33 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 111 so 112 ne | 08.08.18 10:26:13 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 111 so 112 ne | 08.08.18 17:59:02 | |
K1M | Lžičař David | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090006 | 111 so 112 ne | 08.08.18 21:46:56 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 111 so 112 ne | 30.07.18 08:09:18 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 111 so 112 ne | 04.08.18 20:48:05 | |
K1M | Horák David | 2009 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 090025 | 111 so 112 ne | 11.07.18 09:59:32 | ||
K1M | Král Matěj | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 111 so 112 ne | 31.07.18 00:27:13 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 111 so 112 ne | 31.07.18 13:05:06 | ||
K1M | Petřík Marek | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 111 so 112 ne | 07.08.18 07:57:27 | ||
K1M | Langer Filip | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 111 so 112 ne | 08.08.18 05:49:18 | ||
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 111 so 112 ne | 08.08.18 13:10:37 | ||
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 111 so 112 ne | 06.08.18 10:12:51 | |
K1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 111 so 112 ne | 06.08.18 10:15:49 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 111 so 112 ne | 06.08.18 10:15:49 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 111 so 112 ne | 06.08.18 19:35:02 | |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:12:35 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:12:35 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 111 so 112 ne | 07.08.18 15:58:48 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 111 so 112 ne | 08.08.18 19:19:26 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 111 so 112 ne | 05.08.18 15:08:34 | |
K1Ž | Horáková Ela | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090009 | 111 so 112 ne | 14.07.18 10:51:30 | |
K1Ž | Podušková Klára | 2008 | PZ | Sokol Trója | 086008 | 111 so 112 ne | Klára se jmenuje PODUŠKOVÁ ! | 05.08.18 22:01:49 | |
celkem C1M: 5 C1Ž: 6 C2M: 3 K1M: 21 K1Ž: 11 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Keller Miloslav | 1962 | V | 2 | VS Tábor | 030009 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3+ | VS Tábor | 030045 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
C1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | ||
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030046 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
C2X | Pospíšilová Jitka Keller Miloslav | 1989 1962 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030019 030009 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | ||
C2X | Šindelářová Tereza Válek Michal | 2004 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030046 030025 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030024 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | ||
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | ||
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030046 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:58 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030068 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:59 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | PZ | VS Tábor | 030067 | 111 so 112 ne | 07.08.18 12:17:59 | ||
celkem C1M: 5 C1Ž: 2 C2M: 1 C2X: 2 K1M: 5 K1Ž: 4 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Babouček Ondřej | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090001 | 111 so 112 ne | 30.07.18 10:54:39 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
počty C1M: 57 C1Ž: 11 C2M: 15 C2Ž: 1 C2X: 9 K1M: 147 K1Ž: 56 celkem: 296 |