• 111  11.08.2018 sobota, Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů ve slalomu, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 112  12.08.2018 neděle, Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů ve slalomu, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
11.08.2018 - 12.08.2018, SK VS Karbo Benátky
on-line přihlašování od 05.07.2018 00:00:00 do 08.08.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MIndruch Tomáš1976V2+KVS Hradec Králové045001  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  111 so
 112 ne
14.07.18 08:06:25
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  111 so
 112 ne
17.07.18 15:10:43
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  111 so
 112 ne
01.08.18 18:53:04
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  111 so
 112 ne
01.08.18 18:55:39
C1MSvítil Vladan1974V2KK Postřelmov185006  111 so
 112 ne
07.08.18 12:13:28
C1MKubeš Vladimír1961V2VS Tábor030011  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C1MKeller Miloslav1962V2VS Tábor030009  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C1MKrofta Zdeněk1959V2VS Tábor030045  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C1MKremr Patrik1972V2Univerzitní sportovní klub Praha009108  111 so
 112 ne
07.08.18 15:58:48
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  111 so
 112 ne
07.08.18 18:15:30
C1MKuna Alois1960V2SK VS Č. Budějovice023059  111 so
 112 ne
07.08.18 18:15:30
C1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  111 so
 112 ne
07.08.18 18:30:26
C1MBeier Artur1970V2Loko Trutnov060001  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
C1MHák Jiří1952V2Loko Trutnov060002  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
C1MNováček Michal1977V2TJ SK Hubertus KV034025  111 so
 112 ne
08.08.18 12:58:18
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
C1MKašpar Martin1967V2SK Žižkov008010  111 so
 112 ne
08.08.18 22:39:39
C1MBrtek Tomáš1981V3+KK Beroun013001  111 so
 112 ne
09.07.18 11:24:48
C1MDavid Ondřej19843+KVS Hradec Králové045009  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C1MHeger Jonáš2006ZM3+KVS Hradec Králové045021  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C1MIndruch Matěj2006ZM3+KVS Hradec Králové045012  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C1MDrábek Matyáš2005ZS3+KVS Hradec Králové045022  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  111 so
 112 ne
03.08.18 00:09:15
C1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  111 so
 112 ne
03.08.18 00:09:15
C1MHajský Stanislav1969V3+TJ Semily059016  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
C1MKašpar Jonáš19913+DUKLA Brandýs012024  111 so
 112 ne
07.08.18 09:14:42
C1MKarlovský Ondřej19913+DUKLA Brandýs012022  111 so
 112 ne
07.08.18 09:14:43
C1MRašner Karel2004ZS3+KK Postřelmov185007  111 so
 112 ne
07.08.18 12:13:28
C1MVálek Michal1974V3+VS Tábor030022  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C1MMíl Pavel1967V3+Loko Trutnov060038  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
C1MMíl Jakub2003DM3+Loko Trutnov060051  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
C1MGotvald Robert19903+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
C1MKeš Miroslav1967V3+SK Domeček Soběslav026020  111 so
 112 ne
08.08.18 21:11:30
C1MČermák Vlastimil1973V3SK Štětí050005  111 so
 112 ne
02.08.18 06:46:06
C1MBohatý Oto2007ZM3SK Třebechovice061038  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
C1MSaidl František2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009153  111 so
 112 ne
06.08.18 20:27:58
C1MKrč Ladislav19993DUKLA Brandýs012016  111 so
 112 ne
07.08.18 09:14:43
C1MOndruš Mikuláš2003DM3Univerzitní sportovní klub Praha009127  111 so
 112 ne
07.08.18 09:18:33
C1MVálek Michal2006ZM3VS Tábor030025  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
C1MFoltín Marek1973V3KK Brandýs nad Labem011010  111 so
 112 ne
07.08.18 18:37:54
C1MPanzer Martin2007ZM3TJ Loko Plzeň039033  111 so
 112 ne
07.08.18 20:29:37
C1MEgert Luděk1971V3TJ Permon Roztoky065002  111 so
 112 ne
07.08.18 21:04:45
C1MBačina Jan1973V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043056  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
C1MKruťa Kryštof2000DS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  111 so
 112 ne
08.08.18 08:50:52
C1MKašpar Čeněk2000DS3SK Žižkov008041  111 so
 112 ne
08.08.18 22:39:39
C1MLadýř Karel1972VKVS Hradec Králové045013  111 so
 112 ne
Jen sobota31.07.18 19:18:18
C1MIndruch Tomáš2008PZKVS Hradec Králové045002  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C1MOndruš Mario2005ZSUniverzitní sportovní klub Praha009133  111 so
 112 ne
07.08.18 09:18:33
C1MVenc Ondřej2007ZMKK Brandýs nad Labem011022  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
C1MPechlát Adam2007ZMKlub vodních sportů Sušice z.s.042018  111 so
 112 ne
07.08.18 17:34:17
C1MBeier Alva2005ZSLoko Trutnov060054  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
celkem C1M: 57    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009120  111 so
 112 ne
06.08.18 10:12:51
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  111 so
 112 ne
07.08.18 12:12:35
C1ŽSamková Olga2005ZS3+SK Třebechovice061039  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
C1ŽErlová Natálie2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009019  111 so
 112 ne
06.08.18 19:35:02
C1ŽPospíšilová Jitka19893+VS Tábor030019  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C1ŽKeprtová Markéta2001DS3KVS Hradec Králové045028  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C1ŽČervenková Amélie2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009138  111 so
 112 ne
06.08.18 10:15:49
C1ŽČervenková Vanessa2003DM3Univerzitní sportovní klub Praha009139  111 so
 112 ne
06.08.18 10:15:49
C1ŽŠindelářová Tereza2004ZS3VS Tábor030046  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009034  111 so
 112 ne
07.08.18 15:58:48
C1ŽHoráková Julie2006ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
celkem C1Ž: 11    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MVálek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
V2VS Tábor
VS Tábor
030022
030011
 111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C2MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  111 so
 112 ne
07.08.18 17:34:17
C2MŠrámek Jaroslav
Šrámek Jiří
1957
1966
V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
KK Rakovník
043068
017058
 111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
C2MNedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
V2TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
053011
060002
 111 so
 112 ne
08.08.18 08:50:52
C2MZáruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
V2TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
053026
057044
 111 so
 112 ne
08.08.18 08:50:52
C2MHanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
DM3SK Třebechovice
SK Třebechovice
061041
061025
 111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
C2MČervenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009138
009133
 111 so
 112 ne
06.08.18 10:15:49
C2MSvoboda Adam
Saidl František
2006
2006
ZM3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009119
009153
 111 so
 112 ne
06.08.18 20:27:58
C2MRašner Karel
Rašner Jiří
1976
2008
V3KK Postřelmov
KK Postřelmov
185011
185008
 111 so
 112 ne
07.08.18 12:13:28
C2MČmejrek Cyril
Jinek Hugo
2004
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009140
009146
 111 so
 112 ne
08.08.18 16:56:10
C2MSahula Matěj
Juda Mikuláš
2003
2003
DM3SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
010102
010109
 111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
C2MHorák David
Císařovský Adam
1976
2005
VKlub Larse Heletága
Univerzitní sportovní klub Praha
091008
009076
 111 so
 112 ne
04.08.18 20:55:11
C2MPinkava Lukáš
Pinkava Matyáš
1976
2009
VSK VS Č. Budějovice
Univerzitní sportovní klub Praha
023016
009072
 111 so
 112 ne
07.08.18 18:15:30
C2MBačina Jan
Bačina Jan
2006
1973
VSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
043001
043056
 111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
C2MAbraham Tomáš
Abraham Tomáš
1992
1969
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
010013
010003
 111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
celkem C2M: 15    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽDoležalová Viktorie
Kofroňová Zuzana
2001
2002
DSSK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
010110
010009
 111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XPospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2VS Tábor
VS Tábor
030019
030009
 111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C2XMotlová Andrea
Indruch Matěj
2006
2006
ZM3KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045016
045012
 111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C2XSoučková Lucie
Drábek Matyáš
2004
2005
ZS3KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045024
045022
 111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
C2XKliščová Barbora
Marek Matyáš
2002
2003
DM3SK Třebechovice
SK Třebechovice
061042
061025
 111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
C2XKrč Ladislav
Báčová Michaela
1999
1998
3DUKLA Brandýs
KK Brandýs nad Labem
012016
011023
 111 so
 112 ne
07.08.18 09:14:43
C2XŠindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030046
030025
 111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
C2XBeier Artur
Volková Pavla
1970
1985
3Loko Trutnov
Loko Trutnov
060001
060022
 111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
C2XHoušková Kateřina
Kruťa Kryštof
2003
2000
DS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
043014
043013
 111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
C2XKonvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
V3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057042
057033
 111 so
 112 ne
08.08.18 08:02:06
celkem C2X: 9    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:49
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1MŠpalek Matěj2000DS2+SK VS Karbo Benátky010099  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1MHorák David1976V2Klub Larse Heletága091008  111 so
 112 ne
14.07.18 10:52:59
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  111 so
 112 ne
02.08.18 10:16:28
K1MHavránek Jakub2002DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1MKlement Maxim2001DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049019  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  111 so
 112 ne
03.08.18 14:34:44
K1MJeremiaš Jan19852SK Třebechovice061008  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MPavlík Jiří1964V2SK Třebechovice061021  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MŘíha Zdeněk19872SK Třebechovice061023  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MMěchura Jiří19872SK Třebechovice061020  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MMěchura Jiří1954V2SK Třebechovice061019  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  111 so
 112 ne
06.08.18 20:58:18
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1MKrč Ladislav19992DUKLA Brandýs012016  111 so
 112 ne
07.08.18 09:14:43
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  111 so
 112 ne
07.08.18 09:18:33
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  111 so
 112 ne
07.08.18 09:18:33
K1MJančar Filip1976V2Kotva Bráník077018  111 so
 112 ne
07.08.18 10:01:30
K1MRašner Karel2004ZS2KK Postřelmov185007  111 so
 112 ne
07.08.18 12:13:28
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
K1MJacoš Pavel19882TJ Slavia K. Vary035023  111 so
 112 ne
07.08.18 12:45:02
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MŠulc Karel2000DS2KK Brandýs nad Labem011017  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  111 so
 112 ne
07.08.18 18:15:30
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  111 so
 112 ne
07.08.18 18:15:30
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  111 so
 112 ne
07.08.18 18:15:30
K1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  111 so
 112 ne
07.08.18 18:30:26
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  111 so
 112 ne
07.08.18 20:29:37
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1MPuškarčuk Aleš19892SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043015  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  111 so
 112 ne
08.08.18 08:02:06
K1MTroch Petr1971V2TJ Dvůr Králové053021  111 so
 112 ne
08.08.18 08:50:52
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  111 so
 112 ne
08.08.18 08:50:52
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  111 so
 112 ne
08.08.18 10:49:11
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  111 so
 112 ne
08.08.18 12:58:18
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  111 so
 112 ne
08.08.18 12:58:18
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  111 so
 112 ne
08.08.18 12:58:18
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  111 so
 112 ne
08.08.18 13:53:02
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:49
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1MVeverka Lukáš2002DM2SK VS Karbo Benátky010008  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1MKoshelev Sergey1960V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  111 so
 112 ne
08.08.18 19:57:44
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  111 so
 112 ne
08.08.18 20:28:13
K1MKulhánek Jan1978V2Delfín Jablonec046012  111 so
 112 ne
08.08.18 20:28:13
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MVoves Ladislav19852TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014003  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  111 so
 112 ne
08.08.18 23:22:18
K1MPolívka Karel1945V3+Sk VS Slávia Hradec Králové055021  111 so
 112 ne
31.07.18 07:20:34
K1MHeger Jonáš2006ZM3+KVS Hradec Králové045021  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  111 so
 112 ne
03.08.18 00:09:15
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  111 so
 112 ne
03.08.18 00:09:15
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  111 so
 112 ne
03.08.18 14:34:44
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  111 so
 112 ne
06.08.18 08:59:34
K1MSaidl František2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009153  111 so
 112 ne
06.08.18 20:27:58
K1MHynek Pavel2003DM3+TJ Semily059012  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1MVodrážka Matěj2004ZS3+TJ Semily059049  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
K1MNovák Václav2005ZS3+VS Tábor030071  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
K1MKubát Jiří19883+TJ Slavia K. Vary035024  111 so
 112 ne
07.08.18 12:45:02
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  111 so
 112 ne
07.08.18 20:29:37
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
K1MBeier Matouš2004ZS3+Loko Trutnov060047  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
K1MViragh Tomáš2004ZS3+SK Týniště nad Orlicí063062  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:39
K1MČerník Štěpán2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009036  111 so
 112 ne
07.08.18 23:25:46
K1MAdamec Jakub19843+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043024  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1MKruťa Kryštof2000DS3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1MNedvídek František1944V3+TJ Dvůr Králové053011  111 so
 112 ne
08.08.18 08:50:52
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  111 so
 112 ne
08.08.18 10:26:13
K1MDolejš Martin1980V3+TJ SK Hubertus KV034015  111 so
 112 ne
08.08.18 12:58:18
K1MMaceček Dušan1962V3+TJ SK Hubertus KV034019  111 so
 112 ne
08.08.18 12:58:18
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  111 so
 112 ne
08.08.18 17:59:02
K1MAbraham Jiří1977V3+SK VS Karbo Benátky010001  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1MKulhánek Josef1951V3+Delfín Jablonec046010  111 so
 112 ne
08.08.18 20:28:13
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  111 so
 112 ne
08.08.18 20:28:13
K1MZoubek Adam2004ZS3+Delfín Jablonec046096  111 so
 112 ne
08.08.18 20:28:13
K1MŠtibrányi David2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011068  111 so
 112 ne
08.08.18 20:28:22
K1MPetříček Adam2007ZM3TJ Loko Žatec052026  111 so
 112 ne
jen v neděli26.07.18 19:48:39
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  111 so
 112 ne
26.07.18 19:48:39
K1MKárník Tadeáš2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009029  111 so
 112 ne
29.07.18 23:27:21
K1MKutek Michal2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009073  111 so
 112 ne
30.07.18 08:09:18
K1MBabouček Antonín2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009069  111 so
 112 ne
30.07.18 10:52:12
K1MBabouček Ondřej1977V3WWCC FROL090001  111 so
 112 ne
30.07.18 10:54:39
K1MHauck Marek2007ZM3KVS Hradec Králové045019  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1MČermák Vlastimil1973V3SK Štětí050005  111 so
 112 ne
02.08.18 06:46:06
K1MPištora Michal2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1MManas Adam2004ZS3TJ DNT VS Kadaň047012  111 so
 112 ne
03.08.18 14:34:44
K1MCísařovský Adam2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009076  111 so
 112 ne
04.08.18 20:48:05
K1MCísařovský Petr1977V3Klub Larse Heletága091010  111 so
 112 ne
04.08.18 20:49:02
K1MBurger Jáchym2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009050  111 so
 112 ne
05.08.18 15:08:34
K1MHadraba Martin2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009074  111 so
 112 ne
05.08.18 15:08:34
K1MBureš Jan1978V3Klub vodních sportů Sušice z.s.042062  111 so
 112 ne
06.08.18 13:08:45
K1MBáča Jakub19943KK Brandýs nad Labem011019  111 so
 112 ne
06.08.18 20:58:18
K1MHajský Stanislav1969V3TJ Semily059016  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1MŘehák Jiří2003DM3TJ Semily059044  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1MSlavík Daniel2006ZM3TJ Semily059026  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1MTaraba Matyáš2004ZS3KK Brandýs nad Labem011070  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MPetr Lukáš2004ZS3KK Brandýs nad Labem011048  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  111 so
 112 ne
07.08.18 17:34:17
K1MFoltín Šimon2006ZM3KK Brandýs nad Labem011049  111 so
 112 ne
07.08.18 18:37:54
K1MVeverka Čeněk2007ZM3TJ Loko Plzeň039014  111 so
 112 ne
07.08.18 20:29:37
K1MEgert Tomáš2004ZS3KK Rakovník017003  111 so
 112 ne
07.08.18 21:07:23
K1MBačina Jan2006ZM3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043001  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1MCinko Radek19933TJ Syntesia Pardubice057065  111 so
 112 ne
08.08.18 08:02:06
K1MJánský Pavel1975V3TJ Dvůr Králové053013  111 so
 112 ne
08.08.18 08:50:52
K1MŠpalek Vojtěch19963SK VS Karbo Benátky010100  111 so
 112 ne
jenom sobota08.08.18 18:55:50
K1MKořínek Vojtěch2004ZS3Delfín Jablonec046049  111 so
 112 ne
08.08.18 20:28:13
K1MJarolímek Otta1961V3TJ Turnov062006  111 so
 112 ne
08.08.18 21:25:56
K1MLžičař David2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009046  111 so
 112 ne
08.08.18 21:46:56
K1MWestfal Mattias2004ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  111 so
 112 ne
11.07.18 09:59:32
K1MKrál Matěj2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009047  111 so
 112 ne
31.07.18 00:27:13
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  111 so
 112 ne
31.07.18 13:05:06
K1MVít Matyáš2009PZKVS Hradec Králové045027  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1MIndruch Tomáš2008PZKVS Hradec Králové045002  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1MSamek Petr2008PZSK Třebechovice061004  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1MPetřík Marek2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009088  111 so
 112 ne
07.08.18 07:57:27
K1MRiant Antonín2010PZVS Tábor030040  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  111 so
 112 ne
08.08.18 05:49:18
K1MTroch Jan2003DMTJ Dvůr Králové053023  111 so
 112 ne
08.08.18 08:50:52
K1MPlas Tobiáš2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009093  111 so
 112 ne
08.08.18 13:10:37
K1MSlušný Vojtěch2008PZSK VS Karbo Benátky010115  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1MSvoboda Šimon2008PZSK VS Karbo Benátky010112  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1MHrňák Matouš2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
celkem K1M: 147    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1ŽSoučková Lucie2004ZS2KVS Hradec Králové045024  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  111 so
 112 ne
06.08.18 10:12:51
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  111 so
 112 ne
06.08.18 10:15:49
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  111 so
 112 ne
06.08.18 10:15:49
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  111 so
 112 ne
06.08.18 20:58:18
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  111 so
 112 ne
07.08.18 12:12:35
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  111 so
 112 ne
07.08.18 12:12:35
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
K1ŽŠindelářová Tereza2004ZS2VS Tábor030046  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:58
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  111 so
 112 ne
07.08.18 15:58:48
K1ŽBednářová Anna2002DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1ŽHoušková Kateřina2003DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043014  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1ŽTůmová Veronika2006ZM2TJ SK Hubertus KV034027  111 so
 112 ne
08.08.18 12:58:18
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1ŽVaňková Kristýna19912TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014040  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1ŽČerná Lucie1977V3+TJ DNT VS Kadaň047013  111 so
 112 ne
03.08.18 14:34:44
K1ŽKliščová Barbora2002DM3+SK Třebechovice061042  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1ŽErlová Natálie2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009019  111 so
 112 ne
06.08.18 19:35:02
K1ŽLacinová Leona1974V3+TJ Semily059008  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1ŽŘeháková Dana1970V3+TJ Semily059045  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1ŽBuriánková Anežka19943+TJ Semily059011  111 so
 112 ne
06.08.18 21:03:30
K1ŽPechlátová Nikola2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  111 so
 112 ne
07.08.18 17:34:17
K1ŽBednářová Markéta2004ZS3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043005  111 so
 112 ne
08.08.18 00:05:18
K1ŽDoležalová Viktorie2001DS3+SK VS Karbo Benátky010110  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1ŽBašková Petra1981V3+SK VS Karbo Benátky010040  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1ŽNováčková Michala19843+SK VS Karbo Benátky010012  111 so
 112 ne
jenom sobota08.08.18 18:55:50
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009099  111 so
 112 ne
08.08.18 19:19:26
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1ŽHoráková Ela2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009109  111 so
 112 ne
14.07.18 10:51:30
K1ŽMotlová Andrea2006ZM3KVS Hradec Králové045016  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1ŽŠtěpánková Julie2006ZM3KVS Hradec Králové045033  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1ŽŠtěpánková Stella2006ZM3KVS Hradec Králové045034  111 so
 112 ne
31.07.18 19:18:18
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  111 so
 112 ne
02.08.18 19:59:29
K1ŽPšeničková Jana19983KK Rakovník017023  111 so
 112 ne
03.08.18 00:09:15
K1ŽBurgerová Ester2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009179  111 so
 112 ne
05.08.18 15:08:34
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZS3SK Třebechovice061035  111 so
 112 ne
05.08.18 17:47:57
K1ŽRiantová Marie2006ZM3VS Tábor030068  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:59
K1ŽNekolná Žofie2006ZM3KK Brandýs nad Labem011034  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1ŽPlavjaniková Petra1975V3SK VS Karbo Benátky010034  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
K1ŽPodoušková Klára2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009124  111 so
 112 ne
Klára se jmenuje PODUŠKOVÁ !05.08.18 22:01:49
K1ŽRiantová Anežka2008PZVS Tábor030067  111 so
 112 ne
07.08.18 12:17:59
K1ŽVojtíková Klára2007ZMKK Brandýs nad Labem011078  111 so
 112 ne
07.08.18 13:57:47
K1ŽBeierová Běta2008PZLoko Trutnov060063  111 so
 112 ne
07.08.18 21:57:20
K1ŽDandová Anna1988SK VS Karbo Benátky010006  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1ŽŠimková Hana1980VSK VS Karbo Benátky010037  111 so
 112 ne
08.08.18 18:55:50
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014018  111 so
 112 ne
08.08.18 22:19:58
celkem K1Ž: 56    
počty C1M: 57   C1Ž: 11   C2M: 15   C2Ž: 1   C2X: 9   K1M: 147   K1Ž: 56     celkem: 296