• 102  04.08.2018 sobota, ECA Junior CUP v Českém Vrbném, startovné: mládež 800,-   dospělí 0,-
04.08.2018 - 05.08.2018, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 01.06.2018 00:00:00 do 31.07.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBohatý Karel2001DS2+DUKLA Brandýs012053  102 so
26.07.18 21:30:29
C1MLerch Eduard2002DM2+DUKLA Brandýs012072  102 so
26.07.18 21:30:29
C1MWendl Denis2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  102 so
26.07.18 23:06:39
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  102 so
23.06.18 19:40:52
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  102 so
04.07.18 06:27:06
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  102 so
25.07.18 18:13:29
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  102 so
27.07.18 00:08:16
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  102 so
30.07.18 21:42:41
C1MRašner Karel2004ZS3+KK Postřelmov185007  102 so
04.07.18 06:32:17
C1MMíl Jakub2003DM3+Loko Trutnov060051  102 so
30.07.18 21:42:41
celkem C1M: 10    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKrálová Adéla2001DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009103  102 so
13.07.18 19:42:56
C1ŽKošíková Denisa2002DM2+SK Veselí nad Moravou133047  102 so
24.07.18 09:35:25
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009120  102 so
26.07.18 10:13:44
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  102 so
26.07.18 21:30:06
C1ŽCapalini Nicola2002DM3+DUKLA Brandýs012052  102 so
26.07.18 21:30:29
celkem C1Ž: 5    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MPohanka Vít2000DS2+Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  102 so
15.07.18 20:15:10
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  102 so
24.07.18 09:35:25
K1MRouča Samuel2002DM2TJ Šumperk z.s.129002  102 so
04.07.18 06:27:06
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  102 so
04.07.18 06:27:06
K1MRašner Karel2004ZS2KK Postřelmov185007  102 so
04.07.18 06:32:17
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  102 so
10.07.18 07:36:50
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  102 so
24.07.18 13:59:25
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  102 so
24.07.18 13:59:25
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  102 so
26.07.18 21:30:29
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  102 so
26.07.18 21:30:29
K1MProcházka Josef2002DM2DUKLA Brandýs012046  102 so
26.07.18 21:30:29
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  102 so
26.07.18 21:30:29
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  102 so
27.07.18 00:08:16
K1MŠimák Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023050  102 so
27.07.18 00:08:16
K1MZvolánek Jan19952SK VS Č. Budějovice023040  102 so
27.07.18 00:08:16
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  102 so
27.07.18 00:08:16
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  102 so
27.07.18 00:08:16
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  102 so
27.07.18 11:13:36
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  102 so
29.07.18 18:22:32
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  102 so
29.07.18 20:30:09
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  102 so
29.07.18 20:30:09
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  102 so
29.07.18 20:30:09
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  102 so
30.07.18 17:47:25
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  102 so
30.07.18 21:42:41
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  102 so
31.07.18 09:03:25
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  102 so
24.07.18 13:59:25
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  102 so
27.07.18 00:08:16
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  102 so
28.07.18 10:11:11
K1MPischek Jan Gabin2006ZMSK VS Č. Budějovice023003  102 so
27.07.18 00:08:16
celkem K1M: 29    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  102 so
27.07.18 11:13:36
K1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  102 so
24.07.18 09:35:25
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  102 so
26.07.18 10:13:44
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  102 so
26.07.18 21:30:06
K1ŽCapalini Nicola2002DM2DUKLA Brandýs012052  102 so
26.07.18 21:30:29
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  102 so
27.07.18 00:08:16
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  102 so
27.07.18 00:08:16
celkem K1Ž: 7    
počty C1M: 10   C1Ž: 5   K1M: 29   K1Ž: 7     celkem: 51

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MBARZON MARTINO
2003
DMITA Italy
canoa club verona
 102 so
12.06.18 10:12:58
C1MFarrell Donnchadh
2004
ZSIRL Ireland
Ireland
 102 so
12.06.18 12:30:03
C1MHASLMAIER-MÜLLNERITSCH Timo
2004
ZSAUT Austria
Kajakverein Klagenfurt
 102 so
18.06.18 08:47:49
C1MKrižaj Adam
2003
DMSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
19.06.18 13:43:05
C1MUlitzka Oliver
2003
DMCZE Czech republic
KK Opava
 102 so
26.06.18 22:16:45
C1MRohrer Pitt
2002
DMSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
C1MKreul Gregor
1997
GER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
C1MQueißer Jonathan
2000
DSGER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
C1MDeetjen Jonathan
2003
DMGER Germany
AKV Augsburg
 102 so
30.06.18 10:16:47
C1MBraune Willi
1996
GER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
C1MHarlak Marc
1999
GER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
C1MBorrmann Eric
1999
GER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
C1MSell Jacob
2002
DMGER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
C1MBraune Leo
2000
DSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
C1MGoettling Felix
2001
DSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
C1MTöpfer Florian
2001
DSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
C1MKies Benjamin
2003
DMGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
C1MBorrmann Ben
2005
ZSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
C1MSeumel Hannes
2000
DSGER Germany
Kanuverein Zeitz
 102 so
06.07.18 19:55:14
C1MPickert Fabian
2001
DSGER Germany
Kanuverein Zeitz
 102 so
06.07.18 19:55:14
C1MDieška Juraj
2002
DMSVK Slovakia
ŽKV
 102 so
12.07.18 07:08:24
C1MGale Martin
2004
ZSSLO Slovenia
kanu klub Simon
 102 so
13.07.18 07:55:14
C1MBengeri Roko
2004
ZSCRO Croatia
Croatian Canoe Federation
 102 so
13.07.18 17:47:20
C1MKrál Adam
2003
DMCZE Czech republic
USK PRAHA
 102 so
19.07.18 07:30:27
C1MŘíha Matyáš
2003
DMCZE Czech republic
USK PRAHA
 102 so
19.07.18 07:30:27
C1MBarricelli Nicola
1999
ITA Italy
POLISPORTIVA MONTEREALE
 102 so
19.07.18 10:38:18
C1MKořínek Miroslav
2001
DSSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
C1MRiegel Marek
2003
DMSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
C1MKrajčí Samuel
2005
ZSSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
C1MLATIMIER Hugo
2000
DSFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
C1MLHUILLIER Thomas
2001
DSFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
C1MTRENCHANT Loic
2002
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
C1MLapornik Lenart
2003
DMSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
C1MJanovčík Adam
2002
DMSVK Slovakia
kanoe tatra klub
 102 so
31.07.18 12:36:51
celkem C1M: 34    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1ŽAltman Marcella
2004
ZSUSA United States
PWRC
 102 so
19.06.18 15:33:03
C1ŽKaup Marisa
2003
DMGER Germany
DJK Coesfeld
 102 so
22.06.18 13:48:49
C1ŽKloboučková Ivana
2003
DMCZE Czech republic
KK Opava
 102 so
26.06.18 22:16:45
C1ŽSträhl Florina
2002
DMSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
C1ŽPanzlaff Jannemien
2002
DMGER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
C1ŽHarzer Franziska
2001
DSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
C1ŽHarlak Claire
2002
DMGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
C1ŽDieškova Ema
2005
ZSSVK Slovakia
ŽKV
 102 so
12.07.18 07:08:24
C1ŽBengeri katja
2001
DSCRO Croatia
Croatian Canoe Federation
 102 so
13.07.18 17:47:20
C1ŽMorenová Adriana
2004
ZSCZE Czech republic
USK PRAHA
 102 so
19.07.18 07:30:27
C1ŽFreislebenová Patricie
2003
DMCZE Czech republic
USK PRAHA
 102 so
19.07.18 07:30:27
C1ŽChlebová Ivana
2003
DMSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
C1ŽMassarenti Carolina
2000
DSITA Italy
Ivrea Canoa Club
 102 so
31.07.18 22:08:38
celkem C1Ž: 13    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MPreisl Pauli
2004
ZSAUT Austria
Naturfreunde Höflein
 102 so
08.06.18 11:35:26
K1MManert Linus-Fynn
2003
DMGER Germany
NRW Kader
 102 so
11.06.18 20:33:48
K1MBARZON GIACOMO
1999
ITA Italy
canoa club verona
 102 so
12.06.18 10:12:58
K1MBARZON TOMMASO
2001
DSITA Italy
canoa club verona
 102 so
12.06.18 10:12:58
K1MRIGHETTI NOE
2002
DMITA Italy
canoa club verona
 102 so
12.06.18 10:12:58
K1MGREGORELLI CARLO
2003
DMITA Italy
canoa club verona
 102 so
12.06.18 10:12:58
K1MFarrell Oisín
1996
IRL Ireland
Ireland
 102 so
12.06.18 12:30:03
K1MAIXNER Lucas
2002
DMAUT Austria
Kajakverein Klagenfurt
 102 so
18.06.18 08:47:49
K1MBolte Julian
2002
DMGER Germany
WSC Lippstadt
 102 so
18.06.18 21:36:52
K1MRogozinski Jonah
1998
GER Germany
WSC Lippstadt
 102 so
18.06.18 21:36:52
K1MRogozinski Kolja
2005
ZSGER Germany
WSC Lippstadt
 102 so
18.06.18 21:36:52
K1MBožič Štefan
2001
DSSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
19.06.18 13:43:05
K1MPavšič Andraž
2001
DSSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
19.06.18 13:43:05
K1MBezeljak Rok
2002
DMSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
19.06.18 13:43:05
K1MGajšek Urban
2003
DMSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
19.06.18 13:43:05
K1MŠavli Jakob
2004
ZSSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
19.06.18 13:43:05
K1MPolenčič Vid
2004
ZSSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
19.06.18 13:43:05
K1MŠavli Erazem
2001
DSSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
19.06.18 13:43:05
K1MJung Holger
2000
DSGER Germany
Wsf Zweibrücken
 102 so
21.06.18 07:40:32
K1MJung Ulf
2000
DSGER Germany
Wsf Zweibrücken
 102 so
21.06.18 07:40:32
K1MJung Holger
2002
DMGER Germany
Wsf Zweibrücken
 102 so
21.06.18 07:40:32
K1MKämmerling Till
2002
DMGER Germany
WSC Lippstadt
 102 so
24.06.18 13:52:31
K1MMrázek Jakub
2004
ZSCZE Czech republic
KK Opava
 102 so
26.06.18 22:16:45
K1MVavrla Adam
2001
DSCZE Czech republic
KK Opava
 102 so
26.06.18 22:16:45
K1MWidmer Calvin
2002
DMSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
K1MMatti Livio
2004
ZSSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
K1MHuber Noah
2002
DMSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
K1MRohrer Pitt
2002
DMSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
K1MRöller Tillmann
2001
DSGER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
K1MRaab Patrick
2001
DSGER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
K1MStainert Simon
2001
DSGER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
K1MQueißer Jonathan
2000
DSGER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
K1MDeetjen Jonathan
2003
DMGER Germany
AKV Augsburg
 102 so
30.06.18 10:16:47
K1MKammermeier Severin
2003
DMGER Germany
AKV Augsburg
 102 so
30.06.18 10:16:47
K1MSvintsitsky Kirill
2003
DMGER Germany
AKV Augsburg
 102 so
30.06.18 10:16:47
K1MDosch Patrick
2003
DMGER Germany
AKV Augsburg
 102 so
30.06.18 10:16:47
K1MThümmel Patrick
2002
DMGER Germany
AKV Augsburg
 102 so
30.06.18 10:16:47
K1MRameseder Moritz
2001
DSGER Germany
AKV Augsburg
 102 so
30.06.18 10:16:47
K1MUebbing Amos
2002
DMGER Germany
Kanu Club Hilden
 102 so
01.07.18 22:44:17
K1MDietz Joshua
2000
DSGER Germany
RKV Bad Kreuznach
 102 so
02.07.18 18:32:25
K1MDietz Enrico
2005
ZSGER Germany
RKV Bad Kreuznach
 102 so
02.07.18 18:32:25
K1MSchmidt Felix
2000
DSGER Germany
RKV Bad Kreuznach
 102 so
02.07.18 18:32:25
K1MDilli Maxi
2001
DSGER Germany
VFL Bad Kreuznach
 102 so
03.07.18 09:18:41
K1MHeid Steven
2001
DSGER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
K1MSell Jacob
2002
DMGER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
K1MSchwarz Julian
2002
DMGER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
K1MMittinger Max
2003
DMGER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
K1MTrödel Cedric
2001
DSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
K1MKuplin Julius
2002
DMGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
K1MKies Benjamin
2003
DMGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
K1MMarkwort Niklas
2004
ZSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
K1MBorrmann Ben
2005
ZSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
K1MForliti Michele
2001
DSITA Italy
Canoa Club Portogruaro
 102 so
05.07.18 07:59:58
K1MROMPAPAS GEORGIOS
2003
DMGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1MVASILOPOULOS EMMANOUIL
2003
DMGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1MKOLLIAS GEORGIOS
2000
DSGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1MTROIANNOS CHARALAMPOS
2000
DSGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1MTHANASOULAS VASILIOS
2001
DSGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1MSTAVRIANIDIS AIMILIOS
1998
GRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1MŠavli Erazem
2001
DSSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
10.07.18 11:22:43
K1MUrbančič Zobec Atej
2006
ZMSLO Slovenia
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
10.07.18 11:22:43
K1MDieška Marek
2004
ZSSVK Slovakia
ŽKV
 102 so
12.07.18 07:08:24
K1MMorley Tom
2003
DMIRL Ireland
Trim CC
 102 so
12.07.18 09:30:28
K1MBengeri Roko
2004
ZSCRO Croatia
Croatian Canoe Federation
 102 so
13.07.18 17:47:20
K1MRehberg Christian
2004
ZSGER Germany
KSV Bad Kreuznach
 102 so
14.07.18 13:36:20
K1MGrimandi Leonardo
2001
DSITA Italy
Canoa Club Bologna
 102 so
18.07.18 08:27:24
K1MGrimandi Gabriele
2005
ZSITA Italy
Canoa Club Bologna
 102 so
18.07.18 08:27:24
K1MMALINGRE Tanguy
2003
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
18.07.18 09:42:34
K1MPANICO TOMASO
2002
DMITA Italy
CANOA CLUB NERVI ASD
 102 so
18.07.18 10:15:39
K1MHENE Simon
1999
FRA France
GRAND EST
 102 so
18.07.18 16:19:56
K1MDuřt Vojtěch
2003
DMCZE Czech republic
USK PRAHA
 102 so
19.07.18 07:30:27
K1MFrencl Josef
2002
DMCZE Czech republic
USK PRAHA
 102 so
19.07.18 07:30:27
K1MBlaščík Matej
2002
DMSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
K1MMráz Peter
2002
DMSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
K1MStanko Filip
2004
ZSSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
K1MRumanský Richard
2005
ZSSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
K1MBOSTOEN Paul
2002
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1MHENE Simon
1999
FRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1MHILLION Oskar
2004
ZSFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1MKOFFEL Mathieu
2003
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1MMALINGRE Tanguy
2003
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1MMERIEUX-DANNEAUX Aurelien
2002
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1MREBY Théo
2004
ZSFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1MROBERT Antonin
2003
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1MBregar Domen
2006
ZMSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MDemšar Potza Dan
2005
ZSSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MKern Filip
2006
ZMSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MLange Twan
2002
DMSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MMarinko Anže
2006
ZMSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MŠenk Tit
2004
ZSSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MŠenk Jon
2005
ZSSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MZidar Žiga
2004
ZSSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MBurgar Lenart
2001
DSSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MMiljavec Jaka
2002
DMSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1MAugu Lucas
2002
DMFRA France
Vick
 102 so
24.07.18 08:51:09
K1MFERRAZZI Xabier
2005
ZSITA Italy
CCK Valstagna
 102 so
24.07.18 08:56:57
K1MRomano Marco
2000
DSITA Italy
Canoa club Brescia
 102 so
29.07.18 23:29:22
K1MHACQUART JEAN-CHARLES
2002
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
31.07.18 10:52:41
K1MGhirardo Matteo
2004
ZSITA Italy
Ivrea Canoa Club
 102 so
31.07.18 22:08:38
K1MGregotti Lorenzo
2001
DSITA Italy
Ivrea Canoa Club
 102 so
31.07.18 22:08:38
K1MPistoni Matteo
2003
DMITA Italy
Ivrea Canoa Club
 102 so
31.07.18 22:08:38
celkem K1M: 101    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽPANATO LUNA
2001
DSITA Italy
canoa club verona
 102 so
12.06.18 10:12:58
K1ŽFarrell Ciara
1999
IRL Ireland
Ireland
 102 so
12.06.18 12:30:03
K1ŽAltman Marcella
2004
ZSUSA United States
PWRC
 102 so
19.06.18 15:33:03
K1ŽKriesinger Janina
2000
DSGER Germany
KSV Bad Kreuznach
 102 so
26.06.18 14:49:47
K1ŽKriesinger Lara
2005
ZSGER Germany
KSV Bad Kreuznach
 102 so
26.06.18 14:49:47
K1ŽKloboučková Ivana
2003
DMCZE Czech republic
KK Opava
 102 so
26.06.18 22:16:45
K1ŽMrázková Klára
2006
ZMCZE Czech republic
KK Opava
 102 so
26.06.18 22:16:45
K1ŽMatti Svenja
2002
DMSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
K1ŽKöcher Johanna
2002
DMSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
K1ŽSträhl Florina
2002
DMSUI Switzerland
Swiss Canoe Federation
 102 so
27.06.18 11:30:34
K1ŽSzillat Maren
2001
DSGER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
K1ŽPanzlaff Jannemien
2002
DMGER Germany
Kanu- und Surfverein Schwerte e.V.
 102 so
28.06.18 14:08:40
K1ŽMartin Maxine
2001
DSGER Germany
AKV Augsburg
 102 so
30.06.18 10:16:47
K1ŽBaikowski Nele
2003
DMGER Germany
Kanu Club Hilden
 102 so
01.07.18 22:44:17
K1ŽMehlhorn Stella
1999
GER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
K1ŽFeine Constanze
1999
GER Germany
Böllberger Sportverein Halle
 102 so
04.07.18 19:46:10
K1ŽHarzer Franziska
2001
DSGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
K1ŽHarlak Claire
2002
DMGER Germany
LKV Sachsen-Anhalt
 102 so
04.07.18 19:57:38
K1ŽKONSTANTINIDI AIKATERINI
2002
DMGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1ŽROMPAPA EVAGELIA
2002
DMGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1ŽKANATA EVAGELIA
2003
DMGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1ŽTHANASOULA CHRISANTHI
2000
DSGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1ŽKOLLIA ARIADNI AFRODITE
2001
DSGRE Greece
Athens Kayak Club
 102 so
05.07.18 11:05:54
K1ŽJacobshagen Pauline
2000
DSGER Germany
Kanuverein Zeitz
 102 so
06.07.18 19:55:14
K1ŽDieškova Ema
2005
ZSSVK Slovakia
ŽKV
 102 so
12.07.18 07:08:24
K1ŽBengeri Katja
2001
DSCRO Croatia
Croatian Canoe Federation
 102 so
13.07.18 17:47:20
K1ŽAlina RASSEL
1996
BEL Belgium
team Belgium
 102 so
17.07.18 11:59:23
K1ŽAltman Isabella
2007
ZMUSA United States
Potomac Whitewater Racing Center
 102 so
18.07.18 08:50:53
K1ŽBeranová Hana
2003
DMCZE Czech republic
USK PRAHA
 102 so
19.07.18 07:30:27
K1ŽMarini Milena
2002
DMITA Italy
POLISPORTIVA MONTEREALE
 102 so
19.07.18 10:38:18
K1ŽChlebová Ivana
2003
DMSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
K1ŽKaliská Ester
2005
ZSSVK Slovakia
Kanoe Tatra Klub
 102 so
20.07.18 12:52:07
K1ŽSEGUY Lolita
2002
DMFRA France
GRAND EST
 102 so
23.07.18 10:17:42
K1ŽBitenc Gaja
2006
ZMSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1ŽJan Stupica Neža
2004
ZSSLO Slovenia
KKK Tacen
 102 so
24.07.18 07:59:55
K1ŽALDUCCI Beatrice
2000
DSITA Italy
CCK Valstagna
 102 so
24.07.18 08:56:57
K1ŽBALDO ANNA
2000
DSITA Italy
CANOA CLUB SACILE
 102 so
26.07.18 13:20:10
K1ŽŠribar Ria
2002
DMUSA United States
Kajak klub Soške elektrarne
 102 so
31.07.18 06:48:46
celkem K1W: 38    
počty zahraničních závodníků C1M: 34   C1Ž: 13   K1M: 101   K1Ž: 38     celkem : 186
Celkové součty: C1M: 44   C1Ž: 18   K1M: 130   K1Ž: 45     celkem : 237

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 5
C1M: 3   K1M: 2     celkem : 5

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 47   C1Ž: 18   K1M: 132   K1Ž: 45     celkem : 242