- 102 04.08.2018 sobota, ECA Junior CUP v Českém Vrbném, startovné: mládež 800,- dospělí 0,-
04.08.2018 - 05.08.2018, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line přihlašování od 01.06.2018 00:00:00 do 31.07.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Bohatý Karel | 2001 | DS | 2+ | SK Třebechovice | 061027 | 102 so | 26.07.18 21:30:29 | |
C1M | Wendl Denis | 2000 | DS | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066016 | 102 so | 26.07.18 23:06:39 | |
C1M | Lerch Eduard | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012072 | 102 so | 26.07.18 21:30:29 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 102 so | 30.07.18 21:42:41 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 102 so | 23.06.18 19:40:52 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 102 so | 04.07.18 06:27:06 | |
C1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 102 so | 04.07.18 06:32:17 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 102 so | 25.07.18 18:13:29 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 102 so | 30.07.18 21:42:41 | |
celkem C1M: 10 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Králová Adéla | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009103 | 102 so | 13.07.18 19:42:56 | |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 102 so | 24.07.18 09:35:25 | |
C1Ž | Capalini Nicola | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012052 | 102 so | 26.07.18 21:30:29 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 102 so | 26.07.18 10:13:44 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 102 so | 26.07.18 21:30:06 | |
celkem C1Ž: 5 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Košík Michal | 1995 | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 102 so | 24.07.18 09:35:25 | ||
K1M | Zvolánek Jan | 1995 | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076010 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | ||
K1M | Pohanka Vít | 2000 | DS | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 102 so | 15.07.18 20:15:10 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 102 so | 29.07.18 20:30:09 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DM | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 102 so | 04.07.18 06:27:06 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 102 so | 26.07.18 21:30:29 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | |
K1M | Tesař Vojtěch | 2002 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023077 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | |
K1M | Ondruš Mikuláš | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009127 | 102 so | 29.07.18 18:22:32 | |
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 102 so | 30.07.18 21:42:41 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 102 so | 04.07.18 06:27:06 | |
K1M | Rašner Karel | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 102 so | 04.07.18 06:32:17 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 102 so | 10.07.18 07:36:50 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 102 so | 24.07.18 13:59:25 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 102 so | 26.07.18 21:30:29 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 102 so | 26.07.18 21:30:29 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 102 so | 26.07.18 21:30:29 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 102 so | 27.07.18 11:13:36 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 102 so | 29.07.18 20:30:09 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 102 so | 29.07.18 20:30:09 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 102 so | 31.07.18 09:03:25 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 102 so | 30.07.18 17:47:25 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 102 so | 24.07.18 13:59:25 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 102 so | 24.07.18 13:59:25 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 102 so | 28.07.18 10:11:11 | |
K1M | Pischek Jan Gabin | 2006 | ZM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023003 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | ||
celkem K1M: 29 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2+ | VS Tábor | 030043 | 102 so | 27.07.18 11:13:36 | |
K1Ž | Capalini Nicola | 2002 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012052 | 102 so | 26.07.18 21:30:29 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 102 so | 24.07.18 09:35:25 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 102 so | 26.07.18 10:13:44 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 102 so | 26.07.18 21:30:06 | |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 102 so | 27.07.18 00:08:16 | |
celkem K1Ž: 7 | |||||||||
počty C1M: 10 C1Ž: 5 K1M: 29 K1Ž: 7 celkem: 51 |
Zahraniční závodníci
Kategorie C1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kreul Gregor | 1997 | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | ||
C1M | Braune Willi | 1996 | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | ||
C1M | Harlak Marc | 1999 | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | ||
C1M | Borrmann Eric | 1999 | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | ||
C1M | Barricelli Nicola | 1999 | ITA Italy POLISPORTIVA MONTEREALE | 102 so | 19.07.18 10:38:18 | ||
C1M | Queißer Jonathan | 2000 | DS | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | |
C1M | Braune Leo | 2000 | DS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
C1M | Goettling Felix | 2001 | DS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
C1M | Töpfer Florian | 2001 | DS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
C1M | Seumel Hannes | 2000 | DS | GER Germany Kanuverein Zeitz | 102 so | 06.07.18 19:55:14 | |
C1M | Pickert Fabian | 2001 | DS | GER Germany Kanuverein Zeitz | 102 so | 06.07.18 19:55:14 | |
C1M | Kořínek Miroslav | 2001 | DS | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
C1M | LATIMIER Hugo | 2000 | DS | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
C1M | LHUILLIER Thomas | 2001 | DS | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
C1M | BARZON MARTINO | 2003 | DM | ITA Italy canoa club verona | 102 so | 12.06.18 10:12:58 | |
C1M | Križaj Adam | 2003 | DM | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 19.06.18 13:43:05 | |
C1M | Ulitzka Oliver | 2003 | DM | CZE Czech republic KK Opava | 102 so | 26.06.18 22:16:45 | |
C1M | Rohrer Pitt | 2002 | DM | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
C1M | Deetjen Jonathan | 2003 | DM | GER Germany AKV Augsburg | 102 so | 30.06.18 10:16:47 | |
C1M | Sell Jacob | 2002 | DM | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | |
C1M | Kies Benjamin | 2003 | DM | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
C1M | Dieška Juraj | 2002 | DM | SVK Slovakia ŽKV | 102 so | 12.07.18 07:08:24 | |
C1M | Král Adam | 2003 | DM | CZE Czech republic USK PRAHA | 102 so | 19.07.18 07:30:27 | |
C1M | Říha Matyáš | 2003 | DM | CZE Czech republic USK PRAHA | 102 so | 19.07.18 07:30:27 | |
C1M | Riegel Marek | 2003 | DM | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
C1M | TRENCHANT Loic | 2002 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
C1M | Lapornik Lenart | 2003 | DM | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
C1M | Janovčík Adam | 2002 | DM | SVK Slovakia kanoe tatra klub | 102 so | 31.07.18 12:36:51 | |
C1M | Farrell Donnchadh | 2004 | ZS | IRL Ireland Ireland | 102 so | 12.06.18 12:30:03 | |
C1M | HASLMAIER-MÜLLNERITSCH Timo | 2004 | ZS | AUT Austria Kajakverein Klagenfurt | 102 so | 18.06.18 08:47:49 | |
C1M | Borrmann Ben | 2005 | ZS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
C1M | Gale Martin | 2004 | ZS | SLO Slovenia kanu klub Simon | 102 so | 13.07.18 07:55:14 | |
C1M | Bengeri Roko | 2004 | ZS | CRO Croatia Croatian Canoe Federation | 102 so | 13.07.18 17:47:20 | |
C1M | Krajčí Samuel | 2005 | ZS | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
celkem C1M: 34 | |||||||
Kategorie C1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Harzer Franziska | 2001 | DS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
C1Ž | Bengeri katja | 2001 | DS | CRO Croatia Croatian Canoe Federation | 102 so | 13.07.18 17:47:20 | |
C1Ž | Massarenti Carolina | 2000 | DS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 102 so | 31.07.18 22:08:38 | |
C1Ž | Kaup Marisa | 2003 | DM | GER Germany DJK Coesfeld | 102 so | 22.06.18 13:48:49 | |
C1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | CZE Czech republic KK Opava | 102 so | 26.06.18 22:16:45 | |
C1Ž | Strähl Florina | 2002 | DM | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
C1Ž | Panzlaff Jannemien | 2002 | DM | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | |
C1Ž | Harlak Claire | 2002 | DM | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
C1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | CZE Czech republic USK PRAHA | 102 so | 19.07.18 07:30:27 | |
C1Ž | Chlebová Ivana | 2003 | DM | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
C1Ž | Altman Marcella | 2004 | ZS | USA United States PWRC | 102 so | 19.06.18 15:33:03 | |
C1Ž | Dieškova Ema | 2005 | ZS | SVK Slovakia ŽKV | 102 so | 12.07.18 07:08:24 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | CZE Czech republic USK PRAHA | 102 so | 19.07.18 07:30:27 | |
celkem C1Ž: 13 | |||||||
Kategorie K1M | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | BARZON GIACOMO | 1999 | ITA Italy canoa club verona | 102 so | 12.06.18 10:12:58 | ||
K1M | Farrell Oisín | 1996 | IRL Ireland Ireland | 102 so | 12.06.18 12:30:03 | ||
K1M | Rogozinski Jonah | 1998 | GER Germany WSC Lippstadt | 102 so | 18.06.18 21:36:52 | ||
K1M | STAVRIANIDIS AIMILIOS | 1998 | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | ||
K1M | HENE Simon | 1999 | FRA France GRAND EST | 102 so | 18.07.18 16:19:56 | ||
K1M | HENE Simon | 1999 | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | ||
K1M | BARZON TOMMASO | 2001 | DS | ITA Italy canoa club verona | 102 so | 12.06.18 10:12:58 | |
K1M | Božič Štefan | 2001 | DS | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 19.06.18 13:43:05 | |
K1M | Pavšič Andraž | 2001 | DS | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 19.06.18 13:43:05 | |
K1M | Šavli Erazem | 2001 | DS | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 19.06.18 13:43:05 | |
K1M | Jung Holger | 2000 | DS | GER Germany Wsf Zweibrücken | 102 so | 21.06.18 07:40:32 | |
K1M | Jung Ulf | 2000 | DS | GER Germany Wsf Zweibrücken | 102 so | 21.06.18 07:40:32 | |
K1M | Vavrla Adam | 2001 | DS | CZE Czech republic KK Opava | 102 so | 26.06.18 22:16:45 | |
K1M | Röller Tillmann | 2001 | DS | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | |
K1M | Raab Patrick | 2001 | DS | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | |
K1M | Stainert Simon | 2001 | DS | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | |
K1M | Queißer Jonathan | 2000 | DS | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | |
K1M | Rameseder Moritz | 2001 | DS | GER Germany AKV Augsburg | 102 so | 30.06.18 10:16:47 | |
K1M | Dietz Joshua | 2000 | DS | GER Germany RKV Bad Kreuznach | 102 so | 02.07.18 18:32:25 | |
K1M | Schmidt Felix | 2000 | DS | GER Germany RKV Bad Kreuznach | 102 so | 02.07.18 18:32:25 | |
K1M | Dilli Maxi | 2001 | DS | GER Germany VFL Bad Kreuznach | 102 so | 03.07.18 09:18:41 | |
K1M | Heid Steven | 2001 | DS | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | |
K1M | Trödel Cedric | 2001 | DS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
K1M | Forliti Michele | 2001 | DS | ITA Italy Canoa Club Portogruaro | 102 so | 05.07.18 07:59:58 | |
K1M | KOLLIAS GEORGIOS | 2000 | DS | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1M | TROIANNOS CHARALAMPOS | 2000 | DS | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1M | THANASOULAS VASILIOS | 2001 | DS | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1M | Šavli Erazem | 2001 | DS | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 10.07.18 11:22:43 | |
K1M | Grimandi Leonardo | 2001 | DS | ITA Italy Canoa Club Bologna | 102 so | 18.07.18 08:27:24 | |
K1M | Burgar Lenart | 2001 | DS | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | Romano Marco | 2000 | DS | ITA Italy Canoa club Brescia | 102 so | 29.07.18 23:29:22 | |
K1M | Gregotti Lorenzo | 2001 | DS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 102 so | 31.07.18 22:08:38 | |
K1M | Manert Linus-Fynn | 2003 | DM | GER Germany NRW Kader | 102 so | 11.06.18 20:33:48 | |
K1M | RIGHETTI NOE | 2002 | DM | ITA Italy canoa club verona | 102 so | 12.06.18 10:12:58 | |
K1M | GREGORELLI CARLO | 2003 | DM | ITA Italy canoa club verona | 102 so | 12.06.18 10:12:58 | |
K1M | AIXNER Lucas | 2002 | DM | AUT Austria Kajakverein Klagenfurt | 102 so | 18.06.18 08:47:49 | |
K1M | Bolte Julian | 2002 | DM | GER Germany WSC Lippstadt | 102 so | 18.06.18 21:36:52 | |
K1M | Bezeljak Rok | 2002 | DM | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 19.06.18 13:43:05 | |
K1M | Gajšek Urban | 2003 | DM | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 19.06.18 13:43:05 | |
K1M | Jung Holger | 2002 | DM | GER Germany Wsf Zweibrücken | 102 so | 21.06.18 07:40:32 | |
K1M | Kämmerling Till | 2002 | DM | GER Germany WSC Lippstadt | 102 so | 24.06.18 13:52:31 | |
K1M | Widmer Calvin | 2002 | DM | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
K1M | Huber Noah | 2002 | DM | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
K1M | Rohrer Pitt | 2002 | DM | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
K1M | Deetjen Jonathan | 2003 | DM | GER Germany AKV Augsburg | 102 so | 30.06.18 10:16:47 | |
K1M | Kammermeier Severin | 2003 | DM | GER Germany AKV Augsburg | 102 so | 30.06.18 10:16:47 | |
K1M | Svintsitsky Kirill | 2003 | DM | GER Germany AKV Augsburg | 102 so | 30.06.18 10:16:47 | |
K1M | Dosch Patrick | 2003 | DM | GER Germany AKV Augsburg | 102 so | 30.06.18 10:16:47 | |
K1M | Thümmel Patrick | 2002 | DM | GER Germany AKV Augsburg | 102 so | 30.06.18 10:16:47 | |
K1M | Uebbing Amos | 2002 | DM | GER Germany Kanu Club Hilden | 102 so | 01.07.18 22:44:17 | |
K1M | Sell Jacob | 2002 | DM | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | |
K1M | Schwarz Julian | 2002 | DM | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | |
K1M | Mittinger Max | 2003 | DM | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | |
K1M | Kuplin Julius | 2002 | DM | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
K1M | Kies Benjamin | 2003 | DM | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
K1M | ROMPAPAS GEORGIOS | 2003 | DM | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1M | VASILOPOULOS EMMANOUIL | 2003 | DM | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1M | Morley Tom | 2003 | DM | IRL Ireland Trim CC | 102 so | 12.07.18 09:30:28 | |
K1M | MALINGRE Tanguy | 2003 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 18.07.18 09:42:34 | |
K1M | PANICO TOMASO | 2002 | DM | ITA Italy CANOA CLUB NERVI ASD | 102 so | 18.07.18 10:15:39 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | CZE Czech republic USK PRAHA | 102 so | 19.07.18 07:30:27 | |
K1M | Frencl Josef | 2002 | DM | CZE Czech republic USK PRAHA | 102 so | 19.07.18 07:30:27 | |
K1M | Blaščík Matej | 2002 | DM | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
K1M | Mráz Peter | 2002 | DM | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
K1M | BOSTOEN Paul | 2002 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
K1M | KOFFEL Mathieu | 2003 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
K1M | MALINGRE Tanguy | 2003 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
K1M | MERIEUX-DANNEAUX Aurelien | 2002 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
K1M | ROBERT Antonin | 2003 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
K1M | Lange Twan | 2002 | DM | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | Miljavec Jaka | 2002 | DM | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | Augu Lucas | 2002 | DM | FRA France Vick | 102 so | 24.07.18 08:51:09 | |
K1M | HACQUART JEAN-CHARLES | 2002 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 31.07.18 10:52:41 | |
K1M | Pistoni Matteo | 2003 | DM | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 102 so | 31.07.18 22:08:38 | |
K1M | Preisl Pauli | 2004 | ZS | AUT Austria Naturfreunde Höflein | 102 so | 08.06.18 11:35:26 | |
K1M | Rogozinski Kolja | 2005 | ZS | GER Germany WSC Lippstadt | 102 so | 18.06.18 21:36:52 | |
K1M | Šavli Jakob | 2004 | ZS | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 19.06.18 13:43:05 | |
K1M | Polenčič Vid | 2004 | ZS | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 19.06.18 13:43:05 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | ZS | CZE Czech republic KK Opava | 102 so | 26.06.18 22:16:45 | |
K1M | Matti Livio | 2004 | ZS | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
K1M | Dietz Enrico | 2005 | ZS | GER Germany RKV Bad Kreuznach | 102 so | 02.07.18 18:32:25 | |
K1M | Markwort Niklas | 2004 | ZS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
K1M | Borrmann Ben | 2005 | ZS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
K1M | Dieška Marek | 2004 | ZS | SVK Slovakia ŽKV | 102 so | 12.07.18 07:08:24 | |
K1M | Bengeri Roko | 2004 | ZS | CRO Croatia Croatian Canoe Federation | 102 so | 13.07.18 17:47:20 | |
K1M | Rehberg Christian | 2004 | ZS | GER Germany KSV Bad Kreuznach | 102 so | 14.07.18 13:36:20 | |
K1M | Grimandi Gabriele | 2005 | ZS | ITA Italy Canoa Club Bologna | 102 so | 18.07.18 08:27:24 | |
K1M | Stanko Filip | 2004 | ZS | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
K1M | Rumanský Richard | 2005 | ZS | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
K1M | HILLION Oskar | 2004 | ZS | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
K1M | REBY Théo | 2004 | ZS | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
K1M | Demšar Potza Dan | 2005 | ZS | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | Šenk Tit | 2004 | ZS | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | Šenk Jon | 2005 | ZS | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | Zidar Žiga | 2004 | ZS | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | FERRAZZI Xabier | 2005 | ZS | ITA Italy CCK Valstagna | 102 so | 24.07.18 08:56:57 | |
K1M | Ghirardo Matteo | 2004 | ZS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 102 so | 31.07.18 22:08:38 | |
K1M | Urbančič Zobec Atej | 2006 | ZM | SLO Slovenia Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 10.07.18 11:22:43 | |
K1M | Bregar Domen | 2006 | ZM | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | Kern Filip | 2006 | ZM | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1M | Marinko Anže | 2006 | ZM | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
celkem K1M: 101 | |||||||
Kategorie K1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Farrell Ciara | 1999 | IRL Ireland Ireland | 102 so | 12.06.18 12:30:03 | ||
K1Ž | Mehlhorn Stella | 1999 | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | ||
K1Ž | Feine Constanze | 1999 | GER Germany Böllberger Sportverein Halle | 102 so | 04.07.18 19:46:10 | ||
K1Ž | Alina RASSEL | 1996 | BEL Belgium team Belgium | 102 so | 17.07.18 11:59:23 | ||
K1Ž | PANATO LUNA | 2001 | DS | ITA Italy canoa club verona | 102 so | 12.06.18 10:12:58 | |
K1Ž | Kriesinger Janina | 2000 | DS | GER Germany KSV Bad Kreuznach | 102 so | 26.06.18 14:49:47 | |
K1Ž | Szillat Maren | 2001 | DS | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | |
K1Ž | Martin Maxine | 2001 | DS | GER Germany AKV Augsburg | 102 so | 30.06.18 10:16:47 | |
K1Ž | Harzer Franziska | 2001 | DS | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
K1Ž | THANASOULA CHRISANTHI | 2000 | DS | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1Ž | KOLLIA ARIADNI AFRODITE | 2001 | DS | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1Ž | Jacobshagen Pauline | 2000 | DS | GER Germany Kanuverein Zeitz | 102 so | 06.07.18 19:55:14 | |
K1Ž | Bengeri Katja | 2001 | DS | CRO Croatia Croatian Canoe Federation | 102 so | 13.07.18 17:47:20 | |
K1Ž | ALDUCCI Beatrice | 2000 | DS | ITA Italy CCK Valstagna | 102 so | 24.07.18 08:56:57 | |
K1Ž | BALDO ANNA | 2000 | DS | ITA Italy CANOA CLUB SACILE | 102 so | 26.07.18 13:20:10 | |
K1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | CZE Czech republic KK Opava | 102 so | 26.06.18 22:16:45 | |
K1Ž | Matti Svenja | 2002 | DM | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
K1Ž | Köcher Johanna | 2002 | DM | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
K1Ž | Strähl Florina | 2002 | DM | SUI Switzerland Swiss Canoe Federation | 102 so | 27.06.18 11:30:34 | |
K1Ž | Panzlaff Jannemien | 2002 | DM | GER Germany Kanu- und Surfverein Schwerte e.V. | 102 so | 28.06.18 14:08:40 | |
K1Ž | Baikowski Nele | 2003 | DM | GER Germany Kanu Club Hilden | 102 so | 01.07.18 22:44:17 | |
K1Ž | Harlak Claire | 2002 | DM | GER Germany LKV Sachsen-Anhalt | 102 so | 04.07.18 19:57:38 | |
K1Ž | KONSTANTINIDI AIKATERINI | 2002 | DM | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1Ž | ROMPAPA EVAGELIA | 2002 | DM | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1Ž | KANATA EVAGELIA | 2003 | DM | GRE Greece Athens Kayak Club | 102 so | 05.07.18 11:05:54 | |
K1Ž | Beranová Hana | 2003 | DM | CZE Czech republic USK PRAHA | 102 so | 19.07.18 07:30:27 | |
K1Ž | Marini Milena | 2002 | DM | ITA Italy POLISPORTIVA MONTEREALE | 102 so | 19.07.18 10:38:18 | |
K1Ž | Chlebová Ivana | 2003 | DM | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
K1Ž | SEGUY Lolita | 2002 | DM | FRA France GRAND EST | 102 so | 23.07.18 10:17:42 | |
K1Ž | Šribar Ria | 2002 | DM | USA United States Kajak klub Soške elektrarne | 102 so | 31.07.18 06:48:46 | |
K1Ž | Altman Marcella | 2004 | ZS | USA United States PWRC | 102 so | 19.06.18 15:33:03 | |
K1Ž | Kriesinger Lara | 2005 | ZS | GER Germany KSV Bad Kreuznach | 102 so | 26.06.18 14:49:47 | |
K1Ž | Dieškova Ema | 2005 | ZS | SVK Slovakia ŽKV | 102 so | 12.07.18 07:08:24 | |
K1Ž | Kaliská Ester | 2005 | ZS | SVK Slovakia Kanoe Tatra Klub | 102 so | 20.07.18 12:52:07 | |
K1Ž | Jan Stupica Neža | 2004 | ZS | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZM | CZE Czech republic KK Opava | 102 so | 26.06.18 22:16:45 | |
K1Ž | Altman Isabella | 2007 | ZM | USA United States Potomac Whitewater Racing Center | 102 so | 18.07.18 08:50:53 | |
K1Ž | Bitenc Gaja | 2006 | ZM | SLO Slovenia KKK Tacen | 102 so | 24.07.18 07:59:55 | |
celkem K1W: 38 | |||||||
počty zahraničních závodníků C1M: 34 C1Ž: 13 K1M: 101 K1Ž: 38 celkem : 186 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
SK vodní slalom České Budějovice: 5C1M: 3 K1M: 2 celkem : 5