• 61  19.05.2018 sobota, Slalom v Sušici, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 62  20.05.2018 neděle, Slalom v Sušici, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
19.05.2018 - 20.05.2018, Klub vodních sportů Sušice z.s.
on-line přihlašování od 12.04.2018 00:00:00 do 16.05.2018 18:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKvapil Martin1976V2+TJ Slavia K. Vary035009  61 so
 62 ne
16.05.18 11:38:15
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  61 so
 62 ne
05.05.18 08:44:27
C1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  61 so
 62 ne
07.05.18 17:20:31
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1MHojda Ladislav1973V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066002  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1MPivoňka Zdeněk1982V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066006  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1MWendl Miloslav1978V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066011  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1MPohanka Vít2000DS2Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  61 so
 62 ne
14.05.18 06:32:10
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  61 so
 62 ne
14.05.18 12:07:33
C1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
C1MHák Jiří1952V2Loko Trutnov060002  61 so
 62 ne
15.05.18 18:32:39
C1MNováček Michal1977V2TJ SK Hubertus KV034025  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  61 so
 62 ne
15.05.18 23:08:48
C1MHabich Bohumil19912VS Tábor030003  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MHabich Karel19942VS Tábor030031  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MHabich Tomáš19972VS Tábor030061  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MKeller Miloslav1962V2VS Tábor030009  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MKrofta Dominik19932VS Tábor030047  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MKrofta Zdeněk1959V2VS Tábor030045  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MKubeš Vladimír1961V2VS Tábor030011  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MPešta Jan1981V2Lužnice Tábor078014  61 so
 62 ne
16.05.18 07:29:41
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MKuna Alois1960V2SK VS Č. Budějovice023059  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MStanovský Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023042  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MWeber Oldřich19872SK VS Č. Budějovice023133  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MChod David1982V2VS Blovice033014  61 so
 62 ne
jen so16.05.18 16:37:44
C1MKubát Jiří1959V3+Kanoistický klub Klatovy z.s.036007  61 so
 62 ne
12.05.18 22:11:34
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1MWendl Samuel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  61 so
 62 ne
13.05.18 22:23:57
C1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  61 so
 62 ne
15.05.18 00:13:02
C1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  61 so
 62 ne
15.05.18 00:13:02
C1MMalý Filip2002DM3+Otava Strakonice027031  61 so
 62 ne
15.05.18 12:57:31
C1MMíl Pavel1967V3+Loko Trutnov060038  61 so
 62 ne
15.05.18 18:32:39
C1MMíl Jakub2003DM3+Loko Trutnov060051  61 so
 62 ne
15.05.18 18:32:39
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
C1MSmetánka Radek1976V3+TJ SK Hubertus KV034022  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
C1MKeš Miroslav1967V3+SK Domeček Soběslav026020  61 so
 62 ne
15.05.18 21:35:25
C1MVálek Michal1974V3+VS Tábor030022  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MČekal Josef1970V3+TJ Ohře Klášterec048003  61 so
 62 ne
16.05.18 16:35:53
C1MNěmec Aleš1976V3TJ DNT VS Kadaň047015  61 so
 62 ne
11.05.18 11:28:03
C1MTáborský Jan2003DM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  61 so
 62 ne
14.05.18 11:53:25
C1MTurner Karel2004ZS3Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
C1MČervenka Jaroslav1964V3TJ SK Hubertus KV034003  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
C1MŠvejd Jakub2001DS3Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  61 so
 62 ne
15.05.18 20:52:16
C1MVálek Michal2006ZM3VS Tábor030025  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MKrejčí Antonín1955V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014039  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
C1MKolman Filip1973V3SK Žižkov008022  61 so
 62 ne
16.05.18 10:56:59
C1MPoula Jan1955V3TJ Slavia K. Vary035012  61 so
 62 ne
16.05.18 11:38:15
C1MPrüher Vojtěch2006ZM3SK VS Č. Budějovice023071  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1MMilyan Dušan1973VTJ Loko Žatec052014  61 so
 62 ne
JEN SO15.05.18 21:22:30
C1MČapek Vojtěch2002DMVS Tábor030069  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  61 so
 62 ne
16.05.18 11:38:15
C1MNovosad Jonáš2006ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024049  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
celkem C1M: 60    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽVrbová Alexandra2000DS1Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  61 so
 62 ne
16.05.18 11:38:15
C1ŽHojdová Eliška2005ZS3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C1ŽMílová Terezie19983+Loko Trutnov060037  61 so
 62 ne
15.05.18 18:32:39
C1ŽPospíšilová Jitka19893+VS Tábor030019  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023017  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C1ŽSamková Olga2005ZS3SK Třebechovice061039  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
C1ŽŠindelářová Tereza2004ZS3VS Tábor030046  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C1ŽZelenková Barbora2001DSLoko Trutnov060058  61 so
 62 ne
15.05.18 18:32:39
celkem C1Ž: 9    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MPohanka Vít
Cubr Filip
2000
2000
DS1Kanoistický klub Klatovy z.s.
TJ ČSAD Plzeň
036019
038008
 61 so
 62 ne
14.05.18 06:32:10
C2MHáša Michal
Martin Václav
1981
1971
V2TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
076013
001027
 61 so
 62 ne
07.05.18 17:24:53
C2MHartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066020
 61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C2MNedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
V2TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
053011
060002
 61 so
 62 ne
14.05.18 11:53:25
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V2KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 61 so
 62 ne
14.05.18 12:29:33
C2MPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
V2Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
042019
017007
 61 so
 62 ne
15.05.18 20:52:16
C2MBouzek Filip
Wendl Miloslav
1992
1978
2Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
042024
066011
 61 so
 62 ne
15.05.18 20:52:16
C2MHabich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
2VS Tábor
VS Tábor
030003
030031
 61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C2MVálek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
V2VS Tábor
VS Tábor
030022
030011
 61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C2MHanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
DM3SK Třebechovice
SK Třebechovice
061041
061025
 61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
C2MUhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
V3TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
076007
076004
 61 so
 62 ne
13.05.18 11:10:55
C2MKrejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
V3TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
065026
014039
 61 so
 62 ne
14.05.18 20:44:09
C2MMulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
V3TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
034020
034017
 61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
C2MŠvejd Jakub
Turner Karel
2001
2004
DS3Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
042008
042017
 61 so
 62 ne
15.05.18 20:52:16
C2MBureš Jan
Potužák Jan
1978
1988
3Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
042062
042032
 61 so
 62 ne
15.05.18 20:52:16
C2MGaluška Zdeněk
Švejd Jan
2004
2004
ZS3Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
042035
042022
 61 so
 62 ne
15.05.18 20:52:16
C2MPechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009149
009136
 61 so
 62 ne
15.05.18 21:35:05
C2MKuna Alois
Paraniak Jan
1960
1951
V3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023059
023076
 61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C2MPípal Zbyněk
Komárek Jakub
2003
2005
DM3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023041
023037
 61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C2MŠedivý Jan
Putzer Hynek
2003
2003
DM3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023134
023099
 61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C2MZvolánek Jan
Zvolánek Filip
1995
1999
3SK VS Č. Budějovice
TJ Jiskra Bechyně
023040
076014
 61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C2MCísařovský Petr
Kykal Ivan
1977
1965
VKlub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
091010
091011
 61 so
 62 ne
13.05.18 20:18:46
celkem C2M: 24    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽVrbová Alexandra
Galušková Antonie
2000
2001
DS2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
066009
042031
 61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C2ŽStrasserová Bára
Nováková Karolína
2001
2002
DS3TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
052011
052036
 61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
C2ŽSedláková Magdalena
Kolářová Markéta
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009099
009023
 61 so
 62 ne
15.05.18 22:28:26
celkem C2Ž: 3    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XTáborský Jan
Hojdová Eliška
2003
2005
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066027
066007
 61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C2XHartl Jakub
Hojdová Markéta
2004
2007
ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066017
 61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C2XKuneš Daniel
Švehlová Kateřina
2003
2005
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066020
023017
 61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
C2XHochheim Kristýna
Habich Bohumil
1991
1991
2Bohemians Praha
VS Tábor
001033
030003
 61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
C2XPolesná Jitka
Wendl Miloslav
1990
1978
2TJ Loko Plzeň
Vodácký oddíl Horšovský Týn
039058
066011
 61 so
 62 ne
15.05.18 20:15:57
C2XPospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2VS Tábor
VS Tábor
030019
030009
 61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C2XBoček Zdeněk
Bočková Bára
1975
2003
V2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023006
023068
 61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
C2XKliščová Barbora
Mára Michal
2002
2003
DM3SK Třebechovice
VS Tábor
061042
030056
 61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
C2XEnrigue Rendó
Kolářová Markéta
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009003
009023
 61 so
 62 ne
15.05.18 22:28:26
C2XRiantová Marie
Novák Václav
2006
2005
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030068
030071
 61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C2XŠindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030046
030025
 61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
C2XKlišč Zdeněk
Márová Zuzana
1999
2001
SK Třebechovice
VS Tábor
061017
030037
 61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
C2XHorák David
Sedláková Magdalena
1976
2005
VKlub Larse Heletága
Univerzitní sportovní klub Praha
091008
009099
 61 so
 62 ne
15.05.18 22:16:10
celkem C2X: 14    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MZima Tomáš2000DS1Klub Kanoistika Roudnice n.L.049042  61 so
 62 ne
15.05.18 18:47:27
K1MPohanka Vít2000DS2+Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  61 so
 62 ne
14.05.18 06:32:10
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  61 so
 62 ne
03.05.18 17:57:55
K1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  61 so
 62 ne
07.05.18 17:20:31
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  61 so
 62 ne
11.05.18 11:28:03
K1MJančar Filip1976V2Kotva Bráník077018  61 so
 62 ne
12.05.18 17:14:33
K1MKlišč Zdeněk19992SK Třebechovice061017  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1MPavlík Jiří1964V2SK Třebechovice061021  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1MCubr Filip2000DS2TJ ČSAD Plzeň038008  61 so
 62 ne
14.05.18 10:53:15
K1MČepička Ladislav2003DM2TJ ČSAD Plzeň038014  61 so
 62 ne
14.05.18 10:53:15
K1MVozka Aleš19892Klub vodních sportů Sušice z.s.042029  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
K1MPotužák Jan19882Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
K1MGaluška Vladislav1965V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042016  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
K1MMartin Václav1971V2Bohemians Praha001027  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1MBouzek Filip19922Klub vodních sportů Sušice z.s.042024  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1MMalý Filip2002DM2Otava Strakonice027031  61 so
 62 ne
15.05.18 12:57:31
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  61 so
 62 ne
15.05.18 15:10:59
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  61 so
 62 ne
15.05.18 15:10:59
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  61 so
 62 ne
15.05.18 15:10:59
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  61 so
 62 ne
15.05.18 18:32:39
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1MNeuwirth Josef1961V2TJ SK Hubertus KV034021  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1MKubát Zdeněk19912Kanoistický klub Klatovy z.s.036024  61 so
 62 ne
15.05.18 20:05:24
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1MMilyan David2001DS2TJ Loko Žatec052003  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1MNesnídal Radek2000DS2TJ Loko Žatec052027  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1MHorák David1976V2Klub Larse Heletága091008  61 so
 62 ne
15.05.18 22:16:10
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  61 so
 62 ne
16.05.18 08:29:03
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MKyrián Luděk1978V2SK VS Č. Budějovice023063  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MŠedivý Jan2003DM2SK VS Č. Budějovice023134  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MŠimák Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023050  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MZvolánek Jan19952SK VS Č. Budějovice023040  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MKoudelka Tomáš1964V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MBláha Petr2000DS2TJ Loko Plzeň039077  61 so
 62 ne
16.05.18 15:54:45
K1MKorbelář David19992TJ Loko Plzeň039006  61 so
 62 ne
16.05.18 15:54:45
K1MChod Václav1961V2VS Blovice033001  61 so
 62 ne
16.05.18 16:37:44
K1MZvolánek Filip19993+TJ Jiskra Bechyně076014  61 so
 62 ne
10.05.18 08:34:50
K1MUhlík František1975V3+TJ Jiskra Bechyně076007  61 so
 62 ne
10.05.18 08:34:50
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1MKraus Václav1961V3+TJ ČSAD Plzeň038004  61 so
 62 ne
14.05.18 10:53:15
K1MNedvídek František1944V3+TJ Dvůr Králové053011  61 so
 62 ne
14.05.18 11:53:25
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  61 so
 62 ne
14.05.18 12:29:33
K1MKrejčí Hynek1978V3+TJ Permon Roztoky065026  61 so
 62 ne
14.05.18 20:44:09
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  61 so
 62 ne
14.05.18 21:24:12
K1MDodal Jan1953V3+Bohemians Praha001008  61 so
 62 ne
14.05.18 21:40:08
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  61 so
 62 ne
14.05.18 21:41:19
K1MAdamec Jakub19843+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043024  61 so
 62 ne
14.05.18 22:34:04
K1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  61 so
 62 ne
15.05.18 00:13:02
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  61 so
 62 ne
15.05.18 00:13:02
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  61 so
 62 ne
15.05.18 09:37:53
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1MVondra Václav1957V3+Otava Strakonice027020  61 so
 62 ne
15.05.18 12:57:31
K1MAdášek Alois2002DM3+SK VS Karbo Benátky010111  61 so
 62 ne
15.05.18 15:10:59
K1MLepík Vlastimil1950V3+TJ SK Hubertus KV034018  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1MStrasser Marek2004ZS3+TJ Loko Žatec052025  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1MPollert Antonín2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009022  61 so
 62 ne
15.05.18 23:08:48
K1MČapek Vojtěch2002DM3+VS Tábor030069  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MNovák Václav2005ZS3+VS Tábor030071  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MRiant Martin1977V3+VS Tábor030065  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MŽatecký Jiří1969V3+TJ Permon Roztoky065008  61 so
 62 ne
16.05.18 07:16:48
K1MNovák Jindřich1964V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014021  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1MChochola Ondřej2004ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1MKubát Jiří19883+TJ Slavia K. Vary035024  61 so
 62 ne
16.05.18 11:38:15
K1MChalupský Petr2002DM3+SK VS Č. Budějovice023090  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MPrüher Jakub1968V3+SK VS Č. Budějovice023088  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MStanovský Tomáš1972V3+SK VS Č. Budějovice023052  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MPalouda Tomáš1969V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024021  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MPártl Mirek1954V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024018  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MForejtová Andrea19883+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024007  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MKoudelka Samson2002DM3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024011  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MKoudelka Tomáš2000DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024036  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MPollert Jan2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009129  61 so
 62 ne
16.05.18 17:49:42
K1MHadraba Martin2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009074  61 so
 62 ne
10.05.18 11:26:01
K1MKutek Michal2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009073  61 so
 62 ne
10.05.18 11:45:58
K1MKárník Tadeáš2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009029  61 so
 62 ne
10.05.18 11:57:27
K1MEnrigue Rendó2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009003  61 so
 62 ne
10.05.18 19:01:59
K1MBabouček Antonín2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009069  61 so
 62 ne
10.05.18 22:27:17
K1MBudák David2003DM3TJ DNT VS Kadaň047010  61 so
 62 ne
11.05.18 11:28:03
K1MBurger Jáchym2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009050  61 so
 62 ne
11.05.18 22:39:06
K1MJahna Ondřej2005ZS3SK Třebechovice061007  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1MKrbec Ondřej2004ZS3Vodácký oddíl Horšovský Týn066023  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1MCísařovský Adam2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009076  61 so
 62 ne
13.05.18 20:58:26
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  61 so
 62 ne
13.05.18 22:23:57
K1MVeverka Čeněk2007ZM3TJ Loko Plzeň039014  61 so
 62 ne
14.05.18 21:24:12
K1MSaip Ondřej2006ZM3Bohemians Praha001073  61 so
 62 ne
14.05.18 21:40:08
K1MMartin Václav2002DM3Bohemians Praha001074  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MPelikán Václav2005ZS3Bohemians Praha001111  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MHamák Lukáš19853Klub vodních sportů Sušice z.s.042009  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1MSopek Milan2004ZS3Klub vodních sportů Sušice z.s.042010  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1MBureš Jan1978V3Klub vodních sportů Sušice z.s.042062  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1MŠkop Jáchym2005ZS3Otava Strakonice027017  61 so
 62 ne
15.05.18 12:57:31
K1MŠkop Jan2007ZM3Otava Strakonice027016  61 so
 62 ne
15.05.18 12:57:31
K1MMilyan Daniel2006ZM3TJ Loko Žatec052022  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1MPetříček Adam2007ZM3TJ Loko Žatec052026  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1MMíka Hynek2006ZM3SK Domeček Soběslav026001  61 so
 62 ne
15.05.18 21:35:25
K1MSladovník Jakub2006ZM3SK Domeček Soběslav026002  61 so
 62 ne
15.05.18 21:35:25
K1MCísařovský Petr1977V3Klub Larse Heletága091010  61 so
 62 ne
15.05.18 22:16:10
K1MZvolský Kristián2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009161  61 so
 62 ne
15.05.18 23:08:48
K1MMára Michal2003DM3VS Tábor030056  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MNovák Matěj2004ZS3VS Tábor030039  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MVelenovský Jiří1978V3VS Tábor030072  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MVolf Matěj2003DM3VS Tábor030064  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MSedlařík Adam2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1MŠustr Vojtěch2006ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1MEgert Tomáš2004ZS3KK Rakovník017003  61 so
 62 ne
16.05.18 09:59:34
K1MHanuš Jakub2007ZM3KK Rakovník017046  61 so
 62 ne
16.05.18 09:59:34
K1MDruska Vojta2006ZM3SK VS Č. Budějovice023021  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MHotový Václav2006ZM3SK VS Č. Budějovice023057  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MKolář Jakub2006ZM3SK VS Č. Budějovice023058  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MPalouda Mikoláš2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MNovosad Jonáš2006ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024049  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MHartl Jakub2004ZS3Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  61 so
 62 ne
16.05.18 17:37:57
K1MPetřík Marek2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009088  61 so
 62 ne
07.05.18 12:04:32
K1MPazourek Pavel2011PZTJ Jiskra Bechyně076015  61 so
 62 ne
07.05.18 17:20:31
K1MUhlík Jan2008PZTJ Jiskra Bechyně076028  61 so
 62 ne
07.05.18 17:20:31
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  61 so
 62 ne
10.05.18 12:06:27
K1MPlas Tobiáš2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009093  61 so
 62 ne
10.05.18 12:07:44
K1MVraný Matěj2006ZMUniverzitní sportovní klub Praha009087  61 so
 62 ne
10.05.18 12:44:28
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  61 so
 62 ne
11.05.18 14:31:26
K1MSamek Petr2008PZSK Třebechovice061004  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  61 so
 62 ne
13.05.18 19:42:42
K1MKliment Tomáš2008PZVodácký oddíl Horšovský Týn066012  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1MKvasnička Matěj2008PZVodácký oddíl Horšovský Týn066026  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1MVejvančický Pavel2009PZVodácký oddíl Horšovský Týn066019  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1MTáborský Vojtěch2010PZVodácký oddíl Horšovský Týn066028  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1MBrejcha Jan1982VTJ DNT VS Kadaň047020  61 so
 62 ne
14.05.18 08:09:20
K1MBrejcha Jaroslav2002DMTJ DNT VS Kadaň047021  61 so
 62 ne
14.05.18 08:09:20
K1MKrál Matěj2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009047  61 so
 62 ne
14.05.18 13:27:43
K1MHanzel Jáchym2008PZTJ Loko Plzeň039039  61 so
 62 ne
14.05.18 21:24:12
K1MSklenář Jindřich2002DMTJ Loko Plzeň039016  61 so
 62 ne
14.05.18 21:24:12
K1MCardoselli Lukas2010PZBohemians Praha001125  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MKolman Vít2010PZBohemians Praha001127  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MMartin Jakub2009PZBohemians Praha001107  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MPelikán Martin2009PZBohemians Praha001131  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MProcházka Jiří2006ZMBohemians Praha001126  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MSýkora Ondřej2010PZBohemians Praha001108  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MSeidl Marek2010PZBohemians Praha001122  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MPluta Adam2008PZBohemians Praha001109  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1MHonzík Jáchym2009PZOtava Strakonice027052  61 so
 62 ne
15.05.18 12:57:31
K1MKremla Jakub2006ZMSK Domeček Soběslav026008  61 so
 62 ne
15.05.18 21:35:25
K1MKočička Patrik2007ZMVS Tábor030075  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MKopeček Jakub2011PZVS Tábor030012  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MRiant Antonín2010PZVS Tábor030040  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MVálek Michal1974VVS Tábor030022  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MVelenovský Vojta2008PZVS Tábor030074  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1MWestfal Mattias2004ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  61 so
 62 ne
16.05.18 11:38:15
K1MDolejš Petr1974VTJ Slavia K. Vary035007  61 so
 62 ne
16.05.18 11:38:15
K1MBombic Erik2005ZSSK VS Č. Budějovice023079  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MPlocek Matyáš Jan2008PZSK VS Č. Budějovice023064  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1MŠafařík Pavel2008PZSK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MŠafaříková Alena2006ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024098  61 so
 62 ne
16.05.18 14:28:39
K1MJandík Jan2004ZSVS Blovice033002  61 so
 62 ne
16.05.18 16:37:44
K1MSalák Petr2004ZSVS Blovice033004  61 so
 62 ne
16.05.18 16:37:44
celkem K1M: 185    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽGalušková Karolína1995MTUniverzitní sportovní klub Praha009137  61 so
 62 ne
14.05.18 19:21:51
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
K1ŽNesnídalová Lucie2002DM1TJ Loko Žatec052020  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1ŽVrbová Alexandra2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2+TJ Slavia K. Vary035004  61 so
 62 ne
16.05.18 11:38:15
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  61 so
 62 ne
13.05.18 20:34:21
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  61 so
 62 ne
14.05.18 14:46:42
K1ŽGalušková Anna1970V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042003  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  61 so
 62 ne
15.05.18 08:12:50
K1ŽBenešová Marie1961V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042012  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  61 so
 62 ne
15.05.18 15:10:59
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  61 so
 62 ne
15.05.18 15:10:59
K1ŽTůmová Veronika2006ZM2TJ SK Hubertus KV034027  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1ŽStrasserová Bára2001DS2TJ Loko Žatec052011  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1ŽNováková Karolína2002DM2TJ Loko Žatec052036  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1ŽLagnerová Jana1959V2SK Domeček Soběslav026010  61 so
 62 ne
15.05.18 21:35:25
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1ŽŠindelářová Tereza2004ZS2VS Tábor030046  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽZýková Barbora19902TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014038  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽKrejčová Kristýna19912TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014040  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009099  61 so
 62 ne
10.05.18 13:48:26
K1ŽČerná Lucie1977V3+TJ DNT VS Kadaň047013  61 so
 62 ne
11.05.18 11:28:03
K1ŽPajmová Jana19843+TJ DNT VS Kadaň047003  61 so
 62 ne
11.05.18 11:28:03
K1ŽKliščová Barbora2002DM3+SK Třebechovice061042  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1ŽKubátová Anna1960V3+Kanoistický klub Klatovy z.s.036009  61 so
 62 ne
12.05.18 22:11:34
K1ŽBrotánková Petra2001DS3+TJ Loko Plzeň039015  61 so
 62 ne
14.05.18 21:24:12
K1ŽMádrová Amálie2003DM3+TJ Loko Plzeň039027  61 so
 62 ne
14.05.18 21:24:12
K1ŽPolesná Jitka19903+TJ Loko Plzeň039058  61 so
 62 ne
14.05.18 21:24:12
K1ŽŠampalíková Klára2004ZS3+TJ Loko Plzeň039029  61 so
 62 ne
14.05.18 21:24:12
K1ŽPechlátová Nikola2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  61 so
 62 ne
15.05.18 11:12:22
K1ŽZelenková Barbora2001DS3+Loko Trutnov060058  61 so
 62 ne
15.05.18 18:32:39
K1ŽLepíková Markéta1979V3+TJ SK Hubertus KV034007  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1ŽKolářová Markéta2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009023  61 so
 62 ne
15.05.18 22:28:26
K1ŽMárová Zuzana2001DS3+VS Tábor030037  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
K1ŽMulačová Marta19863Raft klub Trója097012  61 so
 62 ne
10.05.18 23:44:50
K1ŽBurgerová Ester2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009179  61 so
 62 ne
11.05.18 22:39:06
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZS3SK Třebechovice061035  61 so
 62 ne
12.05.18 17:51:05
K1ŽHoráková Ela2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009109  61 so
 62 ne
Prihlasit sobotu i nedeli13.05.18 16:14:37
K1ŽPšeničková Jana19983KK Rakovník017023  61 so
 62 ne
15.05.18 00:13:02
K1ŽHochheim Kristýna19913Bohemians Praha001033  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1ŽMilotová Dora2007ZM3Bohemians Praha001120  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1ŽPřibylová Karolina1978V3TJ SK Hubertus KV034016  61 so
 62 ne
15.05.18 13:05:23
K1ŽDaneková Jana2002DM3TJ SK Hubertus KV034014  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1ŽTurčinová Anna2002DM3TJ SK Hubertus KV034013  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1ŽRiantová Marie2006ZM3VS Tábor030068  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1ŽŽatecká Taťána2007ZM3TJ Permon Roztoky065014  61 so
 62 ne
16.05.18 07:16:48
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽKudějová Kristýna19883TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014053  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽJirasová Klára2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009041  61 so
 62 ne
14.05.18 12:07:33
K1ŽCardoselli Stella2009PZBohemians Praha001080  61 so
 62 ne
15.05.18 10:29:52
K1ŽVeselá Jitka1991Kanoistický klub Klatovy z.s.036022  61 so
 62 ne
15.05.18 16:33:55
K1ŽLepíková Barbora2008PZTJ SK Hubertus KV034008  61 so
 62 ne
15.05.18 18:57:10
K1ŽPetriková Barbora2008PZTJ Loko Žatec052046  61 so
 62 ne
15.05.18 21:22:30
K1ŽMilyanová Andrea1987TJ Loko Žatec052081  61 so
 62 ne
JEN SO15.05.18 21:22:30
K1ŽNováková Marcela1974VVS Tábor030070  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1ŽRiantová Anežka2008PZVS Tábor030067  61 so
 62 ne
16.05.18 06:58:08
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014018  61 so
 62 ne
16.05.18 08:49:38
K1ŽKohoutová Lenka1974VKK Rakovník017057  61 so
 62 ne
16.05.18 09:59:34
K1ŽŠimáková Anna2008PZSK VS Č. Budějovice023065  61 so
 62 ne
16.05.18 12:09:18
celkem K1Ž: 72    
počty C1M: 60   C1Ž: 9   C2M: 24   C2Ž: 3   C2X: 14   K1M: 185   K1Ž: 72     celkem: 367