- 61 19.05.2018 sobota, Slalom v Sušici, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 62 20.05.2018 neděle, Slalom v Sušici, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
19.05.2018 - 20.05.2018, Klub vodních sportů Sušice z.s.
on-line přihlašování od 12.04.2018 00:00:00 do 16.05.2018 18:00:59
Kanoistický klub Klatovy z.s. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Pohanka Vít | 2000 | DS | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 61 so 62 ne | 14.05.18 06:32:10 | |
C1M | Kubát Jiří | 1959 | V | 3+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036007 | 61 so 62 ne | 12.05.18 22:11:34 | |
C2M | Pohanka Vít Cubr Filip | 2000 2000 | DS | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. TJ ČSAD Plzeň | 036019 038008 | 61 so 62 ne | 14.05.18 06:32:10 | |
K1M | Pohanka Vít | 2000 | DS | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 61 so 62 ne | 14.05.18 06:32:10 | |
K1M | Kubát Zdeněk | 1991 | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036024 | 61 so 62 ne | 15.05.18 20:05:24 | ||
K1Ž | Kubátová Anna | 1960 | V | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036009 | 61 so 62 ne | 12.05.18 22:11:34 | ||
K1Ž | Veselá Jitka | 1991 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036022 | 61 so 62 ne | 15.05.18 16:33:55 | |||
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 2 K1Ž: 2 | |||||||||
KK Rakovník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3+ | KK Rakovník | 017026 | 61 so 62 ne | 15.05.18 00:13:02 | |
C1M | Pšenička Václav | 2001 | DS | 3 | KK Rakovník | 017022 | 61 so 62 ne | 15.05.18 00:13:02 | |
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 2 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 61 so 62 ne | 14.05.18 12:29:33 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 61 so 62 ne | 14.05.18 12:29:33 | |
K1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3+ | KK Rakovník | 017026 | 61 so 62 ne | 15.05.18 00:13:02 | |
K1M | Pšenička Václav | 2001 | DS | 3+ | KK Rakovník | 017022 | 61 so 62 ne | 15.05.18 00:13:02 | |
K1M | Egert Tomáš | 2004 | ZS | 3+ | KK Rakovník | 017003 | 61 so 62 ne | 16.05.18 09:59:34 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 61 so 62 ne | 16.05.18 09:59:34 | |
K1Ž | Pšeničková Jana | 1998 | 3+ | KK Rakovník | 017023 | 61 so 62 ne | 15.05.18 00:13:02 | ||
K1Ž | Kohoutová Lenka | 1974 | V | 3 | Kotva Bráník | 077016 | 61 so 62 ne | 16.05.18 09:59:34 | |
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 5 K1Ž: 2 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Zima Tomáš | 2000 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009172 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:47:27 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 61 so 62 ne | 15.05.18 09:37:53 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
Klub Larse Heletága | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Císařovský Petr Kykal Ivan | 1977 1965 | V | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090010 090021 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:18:46 | ||
C2X | Horák David Sedláková Magdalena | 1976 2005 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL Univerzitní sportovní klub Praha | 090008 009099 | 61 so 62 ne | 15.05.18 22:16:10 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 61 so 62 ne | 15.05.18 22:16:10 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 61 so 62 ne | 15.05.18 22:16:10 | |
celkem C2M: 1 C2X: 1 K1M: 2 | |||||||||
Klub vodních sportů Sušice z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | |
C1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 61 so 62 ne | 15.05.18 20:52:16 | |
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | ||
C2M | Pechlát Hynek Holý Jiří | 1971 1957 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. KK Rakovník | 042019 017007 | 61 so 62 ne | 15.05.18 20:52:16 | |
C2M | Bouzek Filip Wendl Miloslav | 1992 1978 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. Vodácký oddíl Horšovský Týn | 042024 066011 | 61 so 62 ne | 15.05.18 20:52:16 | ||
C2M | Švejd Jakub Turner Karel | 2001 2004 | DS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. SK Vodní slalom České Budějovice | 042008 023096 | 61 so 62 ne | 15.05.18 20:52:16 | |
C2M | Bureš Jan Potužák Jan | 1978 1988 | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 042032 | 61 so 62 ne | 15.05.18 20:52:16 | ||
C2M | Galuška Zdeněk Švejd Jan | 2004 2004 | ZS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 042022 | 61 so 62 ne | 15.05.18 20:52:16 | |
K1M | Vozka Aleš | 1989 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042029 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | ||
K1M | Turner Karel | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | |
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | ||
K1M | Galuška Vladislav | 1965 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042016 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | |
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | |
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | ||
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | |
K1M | Sopek Milan | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042010 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | |
K1M | Hamák Lukáš | 1985 | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042009 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | ||
K1M | Bureš Jan | 1978 | V | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | |
K1Ž | Galušková Antonie | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009185 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | |
K1Ž | Galušková Anna | 1970 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042003 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 61 so 62 ne | 15.05.18 08:12:50 | |
K1Ž | Benešová Marie | 1961 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042012 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | |
K1Ž | Pechlátová Nikola | 2004 | ZS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 61 so 62 ne | 15.05.18 11:12:22 | |
celkem C1M: 3 C2M: 5 K1M: 13 K1Ž: 5 | |||||||||
Kotva Bráník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Jančar Filip | 1976 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009118 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:14:33 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:32:39 | |
C1M | Hák Jiří | 1952 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:32:39 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | V | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:32:39 | |
C1Ž | Mílová Terezie | 1998 | 3+ | Loko Trutnov | 060037 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:32:39 | ||
C1Ž | Zelenková Barbora | 2001 | DS | Loko Trutnov | 060058 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:32:39 | ||
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:32:39 | |
K1Ž | Zelenková Barbora | 2001 | DS | 3+ | Loko Trutnov | 060058 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:32:39 | |
celkem C1M: 3 C1Ž: 2 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
Otava Strakonice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Malý Filip | 2002 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027031 | 61 so 62 ne | 15.05.18 12:57:31 | |
K1M | Malý Filip | 2002 | DM | 2 | Otava Strakonice | 027031 | 61 so 62 ne | 15.05.18 12:57:31 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 61 so 62 ne | 15.05.18 12:57:31 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | V | 3+ | Otava Strakonice | 027020 | 61 so 62 ne | 15.05.18 12:57:31 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027016 | 61 so 62 ne | 15.05.18 12:57:31 | |
K1M | Honzík Jáchym | 2009 | PZ | Otava Strakonice | 027052 | 61 so 62 ne | 15.05.18 12:57:31 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 5 | |||||||||
Raft klub Troja | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Mulačová Marta | 1986 | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 097012 | 61 so 62 ne | 10.05.18 23:44:50 | ||
celkem K1Ž: 1 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | V | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026020 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:35:25 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZM | 3+ | TJ Bohemians Praha | 026001 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:35:25 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:35:25 | |
K1M | Kremla Jakub | 2006 | ZM | SK Domeček Soběslav | 026008 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:35:25 | ||
K1Ž | Lagnerová Jana | 1959 | V | 2 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:35:25 | |
celkem C1M: 1 K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Adamec Jakub | 1984 | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 61 so 62 ne | 14.05.18 22:34:04 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Třebechovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
C2M | Hanuš Jiří Marek Matyáš | 2002 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061041 061025 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
C2X | Kliščová Barbora Mára Michal | 2002 2003 | DM | 3 | SK Třebechovice VS Tábor | 061042 030056 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
C2X | Klišč Zdeněk Márová Zuzana | 1999 2001 | 3 | SK Třebechovice VS Tábor | 061017 030037 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | ||
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 2 | SK Třebechovice | 061014 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | ||
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061041 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
K1M | Klišč Zdeněk | 1999 | 3+ | SK Třebechovice | 061017 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | ||
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
K1M | Jahna Ondřej | 2005 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061007 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | PZ | SK Třebechovice | 061004 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | ||
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
K1Ž | Kliščová Barbora | 2002 | DM | 3+ | SK Třebechovice | 061042 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
K1Ž | Haviárová Zuzana | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057170 | 61 so 62 ne | 12.05.18 17:51:05 | |
celkem C1Ž: 1 C2M: 1 C2X: 2 K1M: 8 K1Ž: 3 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | ||
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Palouda Tomáš | 1969 | V | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024021 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | V | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Forejtová Andrea | 1988 | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024007 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | ||
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Koudelka Samson | 2002 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 2000 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024036 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | ||
K1M | Šafaříková Alena | 2006 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 61 so 62 ne | 16.05.18 14:28:39 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 12 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C1M | Prüher Jakub | 1968 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C1M | Stanovský Vojtěch | 2002 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023042 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C1M | Weber Oldřich | 1987 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | ||
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C1M | Šedivý Jan | 2003 | DM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023134 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C2M | Prüher Vojtěch Šedivý Vít | 2006 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023135 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C2M | Pípal Zbyněk Komárek Jakub | 2003 2005 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL SK Vodní slalom České Budějovice | 023041 023037 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C2M | Šedivý Jan Putzer Hynek | 2003 2003 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Kaplice, z.s | 023134 025003 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
C2M | Zvolánek Jan Zvolánek Filip | 1995 1999 | 3 | TJ Jiskra Bechyně TJ Jiskra Bechyně | 076010 076014 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | ||
C2M | Kuna Alois Paraniak Jan | 1960 1951 | V | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 023076 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | ||
C2X | Boček Zdeněk Bočková Bára | 1975 2003 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 023068 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Kyrián Luděk | 1978 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023063 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Rezek Tomáš | 2001 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023162 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Stanovský Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023048 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Šedivý Jan | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023134 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Šedivý Vít | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Zvolánek Jan | 1995 | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076010 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | ||
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Prüher Jakub | 1968 | V | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Stanovský Tomáš | 1972 | V | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023052 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Bombic Erik | 2005 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023079 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Kolář Jakub | 2006 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023058 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1M | Chalupský Petr | 2002 | DM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023090 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | ||
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | ||
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1Ž | Bočková Bára | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023068 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1Ž | Bočková Kateřina | 2007 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023007 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | |
K1Ž | Šimáková Anna | 2008 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 61 so 62 ne | 16.05.18 12:09:18 | ||
celkem C1M: 9 C1Ž: 1 C2M: 5 C2X: 1 K1M: 23 K1Ž: 5 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 61 so 62 ne | 15.05.18 15:10:59 | |
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 61 so 62 ne | 15.05.18 15:10:59 | |
K1M | Juda Mikuláš | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010109 | 61 so 62 ne | 15.05.18 15:10:59 | |
K1M | Adášek Alois | 2002 | DM | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010111 | 61 so 62 ne | 15.05.18 15:10:59 | |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 61 so 62 ne | 15.05.18 15:10:59 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 61 so 62 ne | 15.05.18 15:10:59 | |
celkem K1M: 4 K1Ž: 2 | |||||||||
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 61 so 62 ne | 16.05.18 10:56:59 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Bokrová Kristýna Habich Lukáš | 1991 1991 | 2 | TJ Bohemians Praha VS Tábor | 001033 030003 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001008 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:40:08 | |
K1M | Saip Ondřej | 2006 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001073 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:40:08 | |
K1M | Martin Václav | 2002 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001074 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | |
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001107 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1M | Procházka Jiří | 2006 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001126 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001108 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1M | Pluta Adam | 2008 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001109 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1Ž | Bokrová Kristýna | 1991 | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001033 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | |
K1Ž | Cardoselli Stella | 2009 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001080 | 61 so 62 ne | 15.05.18 10:29:52 | ||
celkem C2X: 1 K1M: 13 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ ČSAD Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Cubr Filip | 2000 | DS | 2+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 61 so 62 ne | 14.05.18 10:53:15 | |
K1M | Čepička Ladislav | 2003 | DM | 2 | TJ ČSAD Plzeň | 038014 | 61 so 62 ne | 14.05.18 10:53:15 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | V | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 61 so 62 ne | 14.05.18 10:53:15 | |
celkem K1M: 3 | |||||||||
TJ DNT VS Kadaň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Němec Aleš | 1976 | V | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 61 so 62 ne | 11.05.18 11:28:03 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 61 so 62 ne | 11.05.18 11:28:03 | |
K1M | Budák David | 2003 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047010 | 61 so 62 ne | 11.05.18 11:28:03 | |
K1M | Brejcha Jan | 1982 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047020 | 61 so 62 ne | 14.05.18 08:09:20 | ||
K1M | Brejcha Jaroslav | 2002 | DM | TJ DNT VS Kadaň | 047021 | 61 so 62 ne | 14.05.18 08:09:20 | ||
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 61 so 62 ne | 11.05.18 11:28:03 | |
K1Ž | Pajmová Jana | 1984 | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047003 | 61 so 62 ne | 11.05.18 11:28:03 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 4 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Dvůr Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 61 so 62 ne | 14.05.18 11:53:25 | |
C2M | Nedvídek František Hák Jiří | 1944 1952 | V | 2 | TJ Dvůr Králové Loko Trutnov | 053011 060002 | 61 so 62 ne | 14.05.18 11:53:25 | |
K1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 61 so 62 ne | 14.05.18 11:53:25 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 61 so 62 ne | 07.05.18 17:20:31 | |
C2M | Háša Michal Martin Václav | 1981 1971 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně TJ Bohemians Praha | 076013 001027 | 61 so 62 ne | 07.05.18 17:24:53 | |
C2M | Uhlík František Pazourek Pavel | 1975 1976 | V | 3 | TJ Jiskra Bechyně TJ Jiskra Bechyně | 076007 076004 | 61 so 62 ne | 13.05.18 11:10:55 | |
K1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 61 so 62 ne | 07.05.18 17:20:31 | |
K1M | Zvolánek Filip | 1999 | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076014 | 61 so 62 ne | 10.05.18 08:34:50 | ||
K1M | Uhlík František | 1975 | V | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076007 | 61 so 62 ne | 10.05.18 08:34:50 | |
K1M | Pazourek Pavel | 2011 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076015 | 61 so 62 ne | 07.05.18 17:20:31 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 61 so 62 ne | 07.05.18 17:20:31 | ||
celkem C1M: 1 C2M: 2 K1M: 5 | |||||||||
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | ||
C1M | Krejčí Antonín | 1955 | V | 3 | TJ Roztoky | 065002 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1M | Novák Jindřich | 1964 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014021 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1M | Westfal Mattias | 2004 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1M | Šustr Vojtěch | 2006 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Zýková Barbora | 1990 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014038 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | ||
K1Ž | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | ||
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Kudějová Kristýna | 1988 | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014053 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | ||
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | |
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:49:38 | ||
celkem C1M: 2 K1M: 8 K1Ž: 12 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Habichová Polesná Jitka Wendl Miloslav | 1990 1978 | 2 | TJ Loko Plzeň Vodácký oddíl Horšovský Týn | 039058 066011 | 61 so 62 ne | 15.05.18 20:15:57 | ||
K1M | Bláha Petr | 2000 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039077 | 61 so 62 ne | 16.05.18 15:54:45 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:24:12 | |
K1M | Korbelář David | 1999 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039006 | 61 so 62 ne | 16.05.18 15:54:45 | ||
K1M | Veverka Čeněk | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039014 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:24:12 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | PZ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:24:12 | ||
K1M | Sklenář Jindřich | 2002 | DM | TJ Loko Plzeň | 039016 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:24:12 | ||
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:24:12 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039015 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:24:12 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039027 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:24:12 | |
K1Ž | Habichová Polesná Jitka | 1990 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039058 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:24:12 | ||
celkem C2X: 1 K1M: 6 K1Ž: 4 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Milyan Dušan | 1973 | V | TJ Loko Žatec | 052014 | 61 so 62 ne | JEN SO | 15.05.18 21:22:30 | |
C2Ž | Strasserová Barbora Nováková Karolína | 2001 2002 | DS | 3 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052011 052036 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052012 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1M | Milyan David | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052003 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 61 so 62 ne | 16.05.18 08:29:03 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052025 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1M | Nesnídal Radek | 2000 | DS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052027 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1Ž | Nesnídalová Lucie | 2002 | DM | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1Ž | Strasserová Barbora | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052011 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1Ž | Nováková Karolína | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052036 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | PZ | TJ Loko Žatec | 052046 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:22:30 | ||
K1Ž | Milyanová Andrea | 1987 | TJ Loko Žatec | 052081 | 61 so 62 ne | JEN SO | 15.05.18 21:22:30 | ||
celkem C1M: 1 C2Ž: 1 K1M: 8 K1Ž: 5 | |||||||||
TJ Lužnice Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Pešta Jan | 1981 | V | 2 | TJ Lužnice Tábor | 078014 | 61 so 62 ne | 16.05.18 07:29:41 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Ohře Klášterec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Čekal Josef | 1970 | V | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048003 | 61 so 62 ne | 16.05.18 16:35:53 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ Roztoky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Krejčí Hynek Krejčí Antonín | 1978 1955 | V | 3 | TJ Roztoky TJ Roztoky | 065026 065002 | 61 so 62 ne | 14.05.18 20:44:09 | |
K1M | Krejčí Hynek | 1978 | V | 3+ | TJ Roztoky | 065026 | 61 so 62 ne | 14.05.18 20:44:09 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 61 so 62 ne | 16.05.18 07:16:48 | |
K1Ž | Žatecká Taťána | 2007 | ZM | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 61 so 62 ne | 16.05.18 07:16:48 | |
celkem C2M: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Nováček Michal | 1977 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034025 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
C1M | Mulač Oldřich | 1961 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034020 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
C1M | Smetánka Radek | 1976 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034022 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
C1M | Červenka Jaroslav | 1964 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034003 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
C2M | Mulač Oldřich Lepík Filip | 1961 1976 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV TJ SK Hubertus KV | 034020 034017 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1M | Lepík Vlastimil | 1950 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034018 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1M | Neuwirth Josef | 1961 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034021 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZM | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1Ž | Přibylová Karolína | 1978 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034016 | 61 so 62 ne | 15.05.18 13:05:23 | |
K1Ž | Lepíková Markéta | 1979 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034007 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1Ž | Turčinová Anna | 2002 | DM | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034013 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | |
K1Ž | Lepíková Barbora | 2008 | PZ | TJ SK Hubertus KV | 034008 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | ||
K1Ž | Daneková Jana | 2002 | DM | TJ SK Hubertus KV | 034014 | 61 so 62 ne | 15.05.18 18:57:10 | ||
celkem C1M: 4 C2M: 1 K1M: 5 K1Ž: 6 | |||||||||
TJ Slavia K. Vary | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 61 so 62 ne | 16.05.18 11:38:15 | |
C1M | Poula Jan | 1955 | V | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035012 | 61 so 62 ne | 16.05.18 11:38:15 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 61 so 62 ne | 16.05.18 11:38:15 | ||
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 61 so 62 ne | 16.05.18 11:38:15 | |
K1M | Kubát Jiří | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035024 | 61 so 62 ne | 16.05.18 11:38:15 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 61 so 62 ne | 16.05.18 11:38:15 | ||
K1M | Dolejš Petr | 1974 | V | TJ Slavia K. Vary | 035007 | 61 so 62 ne | 16.05.18 11:38:15 | ||
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 61 so 62 ne | 16.05.18 11:38:15 | |
celkem C1M: 3 C1Ž: 1 K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Turnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Miller Jan | 1968 | V | 2 | TJ Turnov | 062010 | 61 so 62 ne | 05.05.18 08:44:27 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 61 so 62 ne | 14.05.18 12:07:33 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 61 so 62 ne | 15.05.18 23:08:48 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 61 so 62 ne | 13.05.18 22:23:57 | |
C2M | Pechač Jonáš Pollert Jáchym | 2004 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 009136 | 61 so 62 ne | 15.05.18 21:35:05 | |
C2Ž | Sedláková Magdalena Kolářová Markéta | 2005 2005 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha Wild Water Canoe Club FROL | 009099 090033 | 61 so 62 ne | 15.05.18 22:28:26 | ||
C2X | Rendón Enrique Kolářová Markéta | 2005 2005 | ZS | TJ Bohemians Praha Wild Water Canoe Club FROL | 001023 090033 | 61 so 62 ne | 15.05.18 22:28:26 | ||
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 61 so 62 ne | 03.05.18 17:57:55 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 61 so 62 ne | 10.05.18 11:26:01 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 61 so 62 ne | 10.05.18 11:57:27 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001023 | 61 so 62 ne | 10.05.18 19:01:59 | |
K1M | Babouček Antonín | 2007 | ZM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090039 | 61 so 62 ne | 10.05.18 22:27:17 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 61 so 62 ne | 11.05.18 22:39:06 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 61 so 62 ne | 14.05.18 21:41:19 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 61 so 62 ne | 15.05.18 23:08:48 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 61 so 62 ne | 15.05.18 23:08:48 | |
K1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 61 so 62 ne | 16.05.18 17:49:42 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 61 so 62 ne | 10.05.18 11:45:58 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 61 so 62 ne | 10.05.18 12:44:28 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:58:26 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 61 so 62 ne | 13.05.18 22:23:57 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 61 so 62 ne | 07.05.18 12:04:32 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 61 so 62 ne | 10.05.18 12:06:27 | ||
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 61 so 62 ne | 10.05.18 12:07:44 | ||
K1M | Langer Filip | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 61 so 62 ne | 11.05.18 14:31:26 | ||
K1M | Horák David | 2009 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 090025 | 61 so 62 ne | 13.05.18 19:42:42 | ||
K1M | Král Matěj | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 61 so 62 ne | 14.05.18 13:27:43 | ||
K1Ž | Galušková Karolína | 1995 | 1 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 009137 | 61 so 62 ne | 14.05.18 19:21:51 | ||
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 61 so 62 ne | 10.05.18 13:48:26 | |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 61 so 62 ne | 14.05.18 14:46:42 | |
K1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 61 so 62 ne | 15.05.18 22:28:26 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 61 so 62 ne | 11.05.18 22:39:06 | |
K1Ž | Horáková Ela | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090009 | 61 so 62 ne | Prihlasit sobotu i nedeli | 13.05.18 16:14:37 |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 61 so 62 ne | 14.05.18 12:07:33 | ||
celkem C1M: 3 C2M: 1 C2Ž: 1 C2X: 1 K1M: 20 K1Ž: 7 | |||||||||
Vodácký oddíl Horšovský Týn | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C1M | Hojda Ladislav | 1973 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066002 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C1M | Wendl Miloslav | 1978 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066011 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C1M | Pivoňka Zdeněk | 1982 | V | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066006 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | ||
C1Ž | Vrbová Alexandra | 2000 | DS | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066009 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C2M | Hartl Jakub Kuneš Daniel | 2004 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066020 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C2Ž | Vrbová Alexandra Galušková Antonie | 2000 2001 | DS | Vodácký oddíl Horšovský Týn Univerzitní sportovní klub Praha | 066009 009185 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | ||
C2X | Táborský Jan Hojdová Eliška | 2003 2005 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 066007 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C2X | Wendl Samuel Tesařová Hana | 2003 2004 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn SK Vodní slalom České Budějovice | 066018 023085 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C2X | Hartl Jakub Hojdová Markéta | 2004 2007 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066017 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
C2X | Kuneš Daniel Švehlová Kateřina | 2003 2005 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn SK Vodní slalom České Budějovice | 066020 023017 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
K1M | Krbec Ondřej | 2004 | ZS | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066023 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
K1M | Hartl Jakub | 2004 | ZS | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 61 so 62 ne | 16.05.18 17:37:57 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | ||
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | ||
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | ||
K1Ž | Vrbová Alexandra | 2000 | DS | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066009 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 61 so 62 ne | 13.05.18 20:34:21 | |
celkem C1M: 7 C1Ž: 2 C2M: 1 C2Ž: 1 C2X: 4 K1M: 7 K1Ž: 3 | |||||||||
VS Blovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Chod David | 1982 | V | 2 | VS Blovice | 033014 | 61 so 62 ne | jen so | 16.05.18 16:37:44 |
K1M | Chod Václav | 1961 | V | 2 | VS Blovice | 033001 | 61 so 62 ne | 16.05.18 16:37:44 | |
K1M | Salák Petr | 2004 | ZS | 3 | VS Blovice | 033004 | 61 so 62 ne | 16.05.18 16:37:44 | |
K1M | Jandík Jan | 2004 | ZS | VS Blovice | 033002 | 61 so 62 ne | 16.05.18 16:37:44 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 3 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 2 | VS Tábor | 030061 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
C1M | Keller Miloslav | 1962 | V | 2 | VS Tábor | 030009 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C1M | Habich Karel | 1994 | 3+ | VS Tábor | 030031 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
C1M | Krofta Dominik | 1993 | 3+ | VS Tábor | 030047 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3+ | VS Tábor | 030045 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C1M | Čapek Vojtěch | 2002 | DM | 3 | VS Tábor | 030069 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030046 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C2M | Habich Lukáš Habich Karel | 1991 1994 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030003 030031 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
C2M | Krofta Dominik Krofta Zdeněk | 1993 1959 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030047 030045 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C2X | Pospíšilová Jitka Keller Miloslav | 1989 1962 | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030019 030009 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
C2X | Riantová Marie Novák Václav | 2006 2005 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030068 030071 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
C2X | Šindelářová Tereza Válek Michal | 2004 2006 | ZS | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030046 030025 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Čapek Vojtěch | 2002 | DM | 3+ | VS Tábor | 030069 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Novák Matěj | 2004 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030039 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030024 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030025 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Volf Matěj | 2003 | DM | 3+ | VS Tábor | 030064 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Kočička Patrik | 2007 | ZM | 3 | VS Tábor | 030075 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Mára Michal | 2003 | DM | 3 | VS Tábor | 030056 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1M | Kopeček Jakub | 2011 | PZ | VS Tábor | 030012 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
K1M | Riant Martin | 1977 | V | VS Tábor | 030065 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
K1M | Válek Michal | 1974 | V | VS Tábor | 030022 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | PZ | VS Tábor | 030074 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030046 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1Ž | Márová Zuzana | 2001 | DS | 3+ | VS Tábor | 030037 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030068 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1Ž | Nováková Marcela | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030070 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | PZ | VS Tábor | 030067 | 61 so 62 ne | 16.05.18 06:58:08 | ||
celkem C1M: 10 C1Ž: 2 C2M: 3 C2X: 3 K1M: 15 K1Ž: 6 | |||||||||
počty C1M: 60 C1Ž: 9 C2M: 24 C2Ž: 3 C2X: 14 K1M: 185 K1Ž: 72 celkem: 367 |