• Úvod
  • Závody
  • Slalom a sjezd

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termínová listina a výsledky závodů ČSKDV, rok 2022    

Nejbližší akce

Sjezdy v Brně + Krajský přebor JM a Přebor města Brno Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
1 sjSjezd v Brně + Krajský přebor JM19.03.2022
2 sjSjezd v Brně + Přebor města Brna19.03.2022

Kalendář akcí a výsledky

závoddatumvýsledkystav
Sjezdy v Brně + Krajský přebor JM a Přebor města Brno Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
1 sjSjezd v Brně + Krajský přebor JM19.03.2022   
2 sjSjezd v Brně + Přebor města Brna19.03.2022   
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
    rozpis
3 sjSjezd na Sázavě26.03.2022   
4 sjSjezd na Sázavě26.03.2022   
5 sjSjezd na Sázavě27.03.2022   
6 sjSjezd na Sázavě27.03.2022   
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis
7 sjSjezd v Hanušovicích26.03.2022   
8 sjSjezd v Hanušovicích26.03.2022   
9 sjSjezd v Hanušovicích27.03.2022   
10 sjSjezd v Hanušovicích27.03.2022   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
11 sjSjezd na Chrudimce31.03.2022   
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis
12 sjJarní sjezd na Lužnici02.04.2022   
13 sjJarní sjezd na Lužnici02.04.2022   
14 sjJarní sjezd na Lužnici03.04.2022   
15 sjJarní sjezd na Lužnici03.04.2022   
Slalomy v Dolních Studénkách Vodní sporty Desná
    rozpis
16 slSlalom v Dolních Studénkách02.04.2022   
17 slSlalom v Dolních Studénkách02.04.2022   
18 slSlalom v Dolních Studénkách03.04.2022   
19 slSlalom v Dolních Studénkách03.04.2022   
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    rozpis
20 slStružnická peřej02.04.2022   
21 slStružnická peřej03.04.2022   
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + MČR U23 + MČR družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
    rozpis
22 sj1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile09.04.2022   
23 sjMČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile09.04.2022   
24 sj2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile10.04.2022   
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis
25 slJarní slalom dolní trať České Vrbné09.04.2022   
26 slJarní slalom horní trať České Vrbné09.04.2022   
27 slJarní slalom dolní trať České Vrbné10.04.2022   
28 slJarní slalom horní trať České Vrbné10.04.2022   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
29 sjSjezd na Chrudimce14.04.2022   
Slalomy a sprint v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    rozpis
32 slSlalom v Zábřehu16.04.2022   
33 spSprint v Zábřehu16.04.2022   
34 slSlalom v Zábřehu17.04.2022   
Trutnovské slalomy + 1. Český pohár veteránů Loko Trutnov
    rozpis
30 slTrutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů16.04.2022   
31 slTrutnovský slalom17.04.2022   
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici TJ Bohemians Praha
    rozpis
35 sj3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici23.04.2022   
36 sj4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici24.04.2022   
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
37 slPodřipský slalom23.04.2022   
38 slPodřipský slalom24.04.2022   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
39 sjSjezd na Chrudimce28.04.2022   
5. a 6. Český pohár ve sprintu a klasickém sjezdu + MČR v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis
40 sp5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně30.04.2022   
41 sj6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně01.05.2022   
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
    rozpis
42 sl1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě30.04.2022   
43 sl2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě01.05.2022   
Krumlovský sprint + KP JČ + Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
44 spKrumlovský sprint + KP JČ06.05.2022   
45 sjKrumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ07.05.2022   
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závody Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
    rozpis
46 sl1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod07.05.2022   
47 sl2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod08.05.2022   
Slalomy v Českém Krumlově SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
48 slSlalom o pracku krumlovského medvěda07.05.2022   
49 slKrumlovský slalom08.05.2022   
Slalom v Olomouci + KP OL SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis
50 slSlalom v Olomouci + KP OL11.05.2022   
3. a 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody ve slalomu a CSLX Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
51 sl3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod14.05.2022   
52 sl4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod15.05.2022   
53 cxNominační závod v CSLX - senioři, U23 a junioři v Troji15.05.2022   
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    rozpis
54 slSlalom v Ostravě14.05.2022   
55 slSlalom v Ostravě15.05.2022   
Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
    rozpis
56 slSlalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů14.05.2022   
57 slSlalom na Paraplíčku15.05.2022   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
58 sjSjezd na Chrudimce19.05.2022   
7. a 8. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu + MČR dorostu družstev + MČR dospělých v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
59 sp7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L.21.05.2022   
60 spMČR dorostu družstev ve sprintu v Roudnici n.L.21.05.2022   
61 sp8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L.22.05.2022   
Slalomy v Sušici + 3. Český pohár veteránů Klub vodních sportů Sušice z.s.
    rozpis
62 slSlalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů21.05.2022   
63 slSlalom v Sušici22.05.2022   
1. a 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis
64 sl1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném28.05.2022   
65 sl2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném29.05.2022   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
66 sjSjezd na Chrudimce02.06.2022   
3. a 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
67 sl3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech04.06.2022   
68 sl4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech05.06.2022   
ICF Světový pohár Praha Troja Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
69 slSvětový pohár Praha Troja11.06.2022-12.06.2022   
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    rozpis
70 slSlalom v Dolních Kounicích11.06.2022   
71 slSlalom v Dolních Kounicích12.06.2022   
Krumlovský slalom SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
72 slKrumlovský slalom14.06.2022   
Vysokomýtské slalomy a sjezd SKK Vysoké Mýto
    rozpis
73 slVysokomýtský slalom18.06.2022   
74 sjVysokomýtský sjezd18.06.2022   
75 slVysokomýtský slalom19.06.2022   
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis
76 slSlalom v Kroměříži18.06.2022   
77 slSlalom v Kroměříži19.06.2022   
XXXVII. ročník Křivoklátských slalomů KK Rakovník
    rozpis
145 slXXXVII. ročník Křivoklátského slalomu18.06.2022   
146 slXXXVII. ročník Křivoklátského slalomu19.06.2022   
Krumlovský sjezd SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
78 sjKrumlovský sjezd21.06.2022   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
79 sjSjezd na Chrudimce23.06.2022   
MČR dorostu + MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejné závody na Moravě TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis
80 sjMČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě25.06.2022   
81 sjMČR družstev dorostu v klasickém sjezdu na Moravě25.06.2022   
82 sjMČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě26.06.2022   
83 sjMČR družstev žáků v klasickém sjezdu na Moravě26.06.2022   
Letní Olympiáda dětí a mládeže ve slalomu a sprintu v Olomouci SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis
84 slLetní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci28.06.2022   
85 spLetní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci29.06.2022   
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou SK Veselí nad Moravou
    rozpis
86 sl3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou02.07.2022   
87 sl4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou03.07.2022   
Slalomy ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů Otava Strakonice
    rozpis
88 slSlalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů02.07.2022   
89 slSlalom ve Strakonicích03.07.2022   
Slalomy v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků TJ DNT VS Kadaň
    rozpis
90 slSlalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků09.07.2022   
91 slSlalom v Kadani + Český pohár předžáků10.07.2022   
Slalomy na voleji TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
92 slSlalom na voleji16.07.2022   
93 slSlalom na voleji17.07.2022   
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis
94 sjSjezd v Třebechovicích23.07.2022   
95 spSprint v Třebechovicích23.07.2022   
96 sjSjezd v Třebechovicích24.07.2022   
97 spSprint v Třebechovicích24.07.2022   
ICF World Ranking Race Praha Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
100 slICF World Ranking Race Praha30.07.2022-31.07.2022   
Letní slalomy v Opavě KK Opava
    rozpis
98 slLetní slalom v Opavě30.07.2022   
99 slLetní slalom v Opavě31.07.2022   
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis
101 slSlalom pod Borskou přehradou30.07.2022   
102 slSlalom pod Borskou přehradou31.07.2022   
Slalomy v Benátkách + 6. Český pohár veteránů SK VS Benátky nad Jizerou
    rozpis
103 slSlalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů06.08.2022   
104 slSlalom O cenu Tyrolitu07.08.2022   
Mistrovství Evropy juniorů a U23 v Českých Budějovicích SK VS Č. Budějovice
    rozpis
105 slMistrovství Evropy juniorů a U23 v Českých Budějovicích13.08.2022-14.08.2022   
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělí + MČR U23 + MČR družstva SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis
106 slMČR družstev ve slalomu na Lipně19.08.2022   
107 sl5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých20.08.2022   
108 sl6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U2321.08.2022   
9. a 10. Český pohár v klasickém sjezdu a sprintu na Lipně SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
109 sj9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně20.08.2022   
110 sp10. Český pohár ve sprintu na Lipně21.08.2022   
MČR žáků ve slalomu a sprintu v Brandýse n.L. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
    rozpis
111 slMČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.27.08.2022   
112 slMČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.27.08.2022   
113 spMČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.28.08.2022   
114 spMČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.28.08.2022   
11. a 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 + MČR družstev + 4. a 5. ČPž ve sjezdu a sprintu TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
115 sp11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +MČR veteránů03.09.2022   
116 sj4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném03.09.2022   
117 spMČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném03.09.2022   
118 sp5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném04.09.2022   
119 sp12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +MČR U2304.09.2022   
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
120 slMemoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech03.09.2022   
121 slMemoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech04.09.2022   
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
147 sjVýchodočeský vodácký maraton03.09.2022   
MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + MČR CSXL dospělých a dorostu TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
122 slMČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech10.09.2022   
123 slMČR družstev dorostu ve slalomu ve Veltrusech10.09.2022   
124 cxMČR CSXL dospělých ve Veltrusech11.09.2022   
125 cxMČR CSXL dorostu ve Veltrusech11.09.2022   
5. a 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
126 sl5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L.17.09.2022   
127 sl6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L.18.09.2022   
Slalomy v Táboře + KP JČ VS Tábor
    rozpis
128 slSlalom v Táboře + KP JČ17.09.2022   
129 slSlalom v Táboře18.09.2022   
Krumlovský sjezd SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
130 sjKrumlovský sjezd20.09.2022   
Hanácké slalomy SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis
131 slHanácký slalom24.09.2022   
132 slHanácký slalom25.09.2022   
Třebechovické slalomy SK Třebechovice
    rozpis
133 slTřebechovický slalom24.09.2022   
134 slTřebechovický slalom25.09.2022   
Bobr Cup TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis
135 sjBobr Cup01.10.2022   
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
    rozpis
136 slKlatovský slalom ve Strakonicích01.10.2022   
137 slKlatovský slalom ve Strakonicích02.10.2022   
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
138 sjKrumlovský maraton08.10.2022   
Sjezdy na rozloučenou v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
139 sjSjezd na rozloučenou v Brně15.10.2022   
140 sjSjezd na rozloučenou v Brně15.10.2022   
141 sjSjezd na rozloučenou v Brně16.10.2022   
142 sjSjezd na rozloučenou v Brně16.10.2022   
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis
143 sjPodzimní sjezd na Lužnici22.10.2022   
144 sjPodzimní sjezd na Lužnici22.10.2022   

Význam zkratek: sl - slalom   sj - sjezd   sp - sprint   cx - CSLX  

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00