• 1
  • 2

Startuje prodej vstupenek na Světový pohár ve vodním slalomu v Praze - Troji 2019

amalie hilgertovaO víkendu potvrdili juniorští reprezentanti, že ve vodním slalomu patříme k absolutní světové špičce. Se ziskem celkově 18 medailí se Česká republika stala nejúspěšnější reprezentací mládežnického mistrovství světa v Krakově. Už v září budou mít možnost fanoušci vidět čerstvé mistry světa, jako je například Amálie Hilgertová, přímo v Praze – Troji. Startuje prodej vstupenek na Světový pohár ve vodním slalomu a mistrovství světa v extrémním slalom krosu CSLX.

Už začátkem září (6. – 8. 9. 2019) bude umělá trojská slalomová trať opět hostit vrcholnou sportovní akci. Již pošestnácté bude hlavní město České republiky svědkem Světového poháru ve vodním slalomu, který letos ukončí sérii ICF. Sezóna vyvrcholí mistrovstvím světa na konci září v španělském Seu. V Praze poznáme vítěze podniku Světového poháru ve vodním slalomu, ale také nové mistry světa v extrémním slalom kroku CSLX.

Boat cross 4Právě dnes, v pondělí 22. 7. v 10:00 hodin byl zahájen předprodej vstupenek na finále Světového poháru a mistrovství světa v extrémním slalomu 2019 v síti Ticketportal.
Odkaz na vstupenky: https://www.ticketportal.cz/event/2019-ICF-Canoe-Slalom-World-CupPrague

Děti do 150 cm a handicapovaní mají vstup zdarma. V pátek 6. září je vstup volný. Vstupenky v místě stojí 100Kč/den, v předprodeji 90,-Kč/den.

Více o Světovém poháru ve vodním slalomu na oficiálních stránkách www.slalomtroja.cz nebo na sociálních sítích Canoe Slalom Prague a #czechcanoe.

Informace pro návštěvníky: http://www.slalomtroja.cz/cz/navstevnici/informace-pro-navstevniky

troja slalomProgram SP: http://www.slalomtroja.cz/cz/informace-k-zavodu/program-zavodu

Foto: Alena Ceplová

Tagy: press, slalom, Světový pohár


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidLitovelGalasportVGDHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00