Termínová listina ČSK DV 2014 - aktualizovaná konečná verze!
Předsedkyně závodní komise zveřejňuje konečnou verzi termínové listiny 2014, doplněnou o veřejné závody. Aktualizovaná tabulka je nyní dostupná přímo na stránce.
- zde konečná verze termínové listiny 2014 ke stažení ve formátu *.xls.
Termínová listina
27.3. |
W |
1 |
Sjezd na Chrudimce |
Pardub. |
|
29.3. |
W |
2 |
Sjezdy na Svitavě |
KK Brno |
|
5.- 6.4. |
W |
4 |
Sjezdy v Krhanicích |
Tech.Pha |
|
12.- 13.4. |
S |
2 |
Stružnická peřej |
Č.Lípa |
|
W |
4 |
Jarní sjezdy na Lužnici |
Bechyně |
||
W |
4 |
Sjezdy v Hanušovicích |
VS Desná |
||
19.- 20.4. |
S |
2 |
Trutnovské slalomy |
Trutnov |
VZ +MČR vet. |
W |
1 |
Trutnovský sjezd |
Trutnov |
VZ +MČR vet. |
|
S+Wsp. |
4 |
USD Opava slalomy a sprinty |
KK Opava |
2 + 2 |
|
24.4. |
W |
1 |
Sjezd na Chrudimce |
Pardub. |
|
26.- 27.4. |
ČPW |
2 |
Kamenice - klasik |
Boh.Pha |
1.a 2.ČP,MČR U23 |
S |
2 |
Slalomy na Kamenici |
Jablonec |
||
3.- 4.5. |
ČPW |
3 |
Čeňkova Pila |
Loko Plz |
MČR družstev |
S |
4 |
Jarní slalomy v Č. Vrbném |
SKVS ČB |
||
10.- 11.5. |
ČPS |
2 |
USD Troja |
USK Pha |
1.a 2.ČP nomin. |
S |
2 |
Slalomy v Táboře |
VS Tábor |
||
S+Wsp. |
4 |
Slalomy a sprinty v Kroměříži |
Kroměříž |
2 + 2 |
|
14.5. |
S+Wsp. |
2 |
Slalom a sprint v Olomouci |
Olomouc |
KP 1 + 1 |
17.- 18.5 |
ČPS |
2 |
USD Trnávka |
S.Žižkov |
3.a 4.ČP nomin. |
22.5. |
W |
1 |
Sjezd na Chrudimce |
Pardub. |
|
24.- 25.5. |
ČPW |
2 |
USD Veltrusy |
Boh.Pha |
5.a 6.ČP |
S |
2 |
Sušické slalomy |
Sušice |
||
S+Wsp. |
4 |
Slalomy a sprinty v Zábřehu |
Zábřeh |
2 + 2 |
|
31.5.- 1.6. |
NKZ |
2 |
USD České Vrbné |
SKVS ČB |
1.a 2. NKZ |
7.- 8.6. |
W |
3 |
Český Krumlov - klasik |
Č.Kruml. |
VZ + MČRd + druž. |
S |
2 |
Křivoklátské slalomy |
Rakovník |
||
14.- 15.6 |
NKZ |
2 |
USD Veltrusy |
Kralupy |
3.a 4. NKZ |
S |
2 |
Slalomy v Ostravě |
Tzunami |
||
19.6. |
W |
1 |
Sjezd na Chrudimce |
Pardub. |
|
20.- 22.6. |
S |
SP USD Praha Troja |
|||
28.- 29.6. |
S |
2 |
Slalomy ve Veselí n.M. |
SK Veselí |
1.a 2. ČPž |
W |
2 |
Sprinty ve Veselí n.M. |
SK Veselí |
1.a 2. ČPž |
|
28.- 29.6. |
S |
2 |
Slalomy ve Strakonicích |
Ot.Strak |
|
W |
2 |
Sjezdy ve Strakonicích |
Soběslav |
||
5. - 6.7. |
S+Wsp. |
4 |
Slalomy a sprinty v D.Kounicích |
VSDK |
2 + 2 |
S |
2 |
Slalomy v Kadani |
Kadaň |
||
S+W |
3 |
Vysokomýtské slalomy a sjezd |
Vys.Mýto |
2 + 1 |
|
12.- 13.7. |
ČPS |
2 |
USD České Vrbné |
SKVS ČB |
|
W |
4 |
Sjezdy a sprinty ve Dv. Králové |
Dv.Král. |
2 + 2 |
|
19.- 20.7. |
S |
2 |
Slalomy v Brně |
KK Brno |
|
S |
2 |
Slalomy na Paraplíčku |
Žel.Brod |
||
26.- 27.7. |
S |
2 |
Letní slalomy v Č. Vrbném |
SKVS ČB |
|
W |
4 |
Sj. a sp. v Třebechovicích |
Třebech. |
2 + 2 |
|
2.- 3.8. |
S |
2 |
WAVE 2014 |
SKVS ČB |
|
S |
2 |
Slalomy pod Borskou přehradou |
Loko Plz |
||
9.- 10.8. |
S |
2 |
Slalomy v Brandýse |
KK Brand+Dukla B., 3.a 4. ČPž |
|
W |
3 |
MČR žáků ve sjezdu |
KK Brand+Dukla B., 3.a 4. ČPž |
||
16.- 17.8. |
S |
2 |
Slalomy v Šumperku |
VS Desná |
|
S |
2 |
O štít města Benátek |
Benátky |
||
23.- 24.8 |
ČPW |
3 |
Č.Vrbné MČR druž.+ vet.+U23 |
Pardub. |
7.a 8.ČP |
S |
2 |
Memoriál J.Froňka |
Kralupy |
||
30.- 31.8. |
ČPS |
3 |
Lipno+MČR+U23+družstva |
SKVS ČB |
7.a 8.ČP |
ČPW |
2 |
Lipno+MČR dlouhý+sprint |
Litovel |
9.a 10.ČP |
|
6.- 7.9. |
S |
2 |
Slalom |
Žel.Brod |
MČRž + družstva |
W |
2 |
Sprint |
Žel.Brod |
MČRž + družstva |
|
13.- 14.9. |
S |
2 |
Slalom |
Rakovník |
MČRd + družstva |
W |
2 |
Sprint |
Rakovník |
MČRd + družstva |
|
20.-21.9. |
NKZ |
2 |
USD Trnávka |
S.Žižkov |
5.a 6.NKZ |
27.- 28.9. |
S |
2 |
Slalomy v Třebechovicích |
Třebech. |
|
S |
2 |
Hanácké slalomy |
Olomouc |
||
W |
1 |
Prahou přes tři jezy |
Junák |
||
4.- 5.10. |
BOBR CUP |
Litovel |
|||
S |
2 |
Slalomy ve Strakonicích |
Klatovy |
||
11.-12.10. |
W |
1 |
Krumlovský maraton |
Č.Kruml |
|
18.10. |
W |
2 |
Podzimní sjezdy na Lužnici |
Bechyně |