Výběrové řízení - ČSK DV 2020

Informace k vypsanému výběrovému řízení na posty trenérů reprezentačních družstev pro sekci kanoistiky na divokých vodách na období 2021 - 2024.

Světový poháru slalomářů po dlouhé době bez medaile: kanoista Heger pátý, kanoistka Satková šestá

Letošní první světový pohár ve slovinském Tacenu je pro české slalomáře a slalomářky po dlouhé době bohužel bez medaile. Kanoistka Gabriela Satková skončila po velké chybě na trati a jedné 2vteřinové penalizaci 6. Kanoista Vojtěch Heger 5. a český favorit Lukáš Rohan po několika chybách a 50vteřinové penalizaci 10.

Žádná česká loď se v Extreme Slalomu nepodívala do finále

Po roce se ve slovinském Tacenu jel závod v Extreme Slalomu. Do závodu nastoupili také 3 čeští závodníci – Kateřina Dušková, Jakub Krejčí a Martin Rudorfer. Do finálové čtyřky se ale bohužel žádný z nich nepodíval. Dušková byla diskvalifikována a oba kajakáři vypadli v semifinále.

Mladý kajakář Jakub Krejčí skončil 6. na světovém poháru ve vodním slalomu

Kajakář Jakub Krejčí bral skvělé 6. místo na světovém poháru ve vodním slalomu v Tacenu (SLO). Jako jediný z českých závodníků a závodnic se dnes probojoval do finálových bojů o medaile. Mezi kajakáři zvítězil Isak Ohrstrom ze Švédska, favorit Peter Kauzer skončil 2. Ženám dnes kralovala Romane Prigent z Francie.

Začíná opožděná světová sezóna vodních slalomářů: 1. světový pohár proběhne o víkendu v Tacenu

Vodní slalomáři a slalomářky budou 16.–18. 10. bojovat o letošní první medaile světového poháru, který se uskuteční ve slovinském Tacenu. Netradičně „až“ na podzim tak začíná jejich světová sezóna 2020. Protože se někteří čeští závodníci rozhodli dát přednost regeneraci, na startu se objeví omlazený český tým, který bude především sbírat zkušenosti.