Informace k MČR dorostu ve sjezdu 2021

Závodní komise oznamuje, že MČR dorostu v klasickém sjezdu + MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejné závody, které se budou konat 26.-27.6. nebudou z důvodu stavebních úprav na jezu Templ v Litovli.  Nový místo konání je na řece Otavě ve Strakonicích. Start závodu bude v Katovicích, cíl závodu ve Strakonicích pod jezem ( přes slalomovou trať a potom do cíle okolo ostrova pod jez ). Délka závodu cca 15min pro žáky ( dle aktuálního vodního stavu ). Trať cca WW II – III dle vodního stavu. Program závodu bude včas uveden v rozpisech na results.cz.

Hana Kneblová

předsedkyně závodní komise

Vodní slalomáři otestovali formu v dějišti mistrovství Evropy

Český tým ve vodním slalomu se 10. a 11. dubna představil na mezinárodních závodech v italské Ivrei. Do dějiště letošního mistrovství Evropy odcestovala kompletní reprezentace s výjimkou Jiřího Prskavce. Mezi singlířkami dominovaly Tereza Fišerová, Tereza Kneblová a Gabriela Satková, kajakář Vít Přindiš přidal stříbro a kajakářka Veronika Vojtová bronz. 

Dva měsíce do startu Světového poháru ve vodním slalomu

Už jen dva měsíce zbývají do plánovaného startu letošní série Světového poháru ICF ve vodním slalomu. Ten bude zahájen 11. června 2021 v Praze-Troji. Po zářijovém evropském šampionátu se na umělou slalomovou trať v Troji vrací velká mezinárodní akce, a to opět za přísných proti epidemiologických opatření, zato v předolympijské náladě.

Informace ke zrušení závodů ČSK DV 2021 - aktualizace 7.4.2021

Vzhledem k tomu, že Vláda prodloužila nouzový stav do 11.4.2021 jsou zrušeny následující závody. Do doby než  coronavirová situace dovolí pořádání závodů,  bude v souladu s rozhodnutím výkonného výboru rušeno konání celostátních závodů uvedených v termínové listině 3 týdny před termínem konání,  veřejné závody budou rušeny týden před  termínem konání.


Partneři ČSK sekce divoká voda

AirMarineAlpinePRO

 

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00