Kanoe.cz

Kalendář závodů ČSKDV, rok 2020

závoddatumvýsledkystav
 
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
1Sjezd na Svitavě - přebor Brno21.03.2020   
2Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje 21.03.2020   
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis rozpis
7Sjezd v Hanušovicích 128.03.2020   
8Sjezd v Hanušovicích 228.03.2020   
9Sjezd v Hanušovicích 329.03.2020   
10Sjezd v Hanušovicích 429.03.2020   
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
3Sjezd na Sázavě28.03.2020   
4Sjezd na Sázavě28.03.2020   
5Sjezd na Sázavě29.03.2020   
6Sjezd na Sázavě29.03.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
11Sjezd na Chrudimce02.04.2020   
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
16Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať04.04.2020   
17Jarní slalomy v Českém Vrbném horní trať04.04.2020   
18Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať05.04.2020   
19Jarní slalom v Českém Vrbném horní trať05.04.2020   
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    rozpis rozpis
1441. ročník Stružnická peřej04.04.2020   
1541. ročník Stružnická peřej05.04.2020   
1. a 2. Český pohár ve sprintu a klasickém sjezdu UP Olomouc
    rozpis rozpis
121. Český pohár ve sprintu v Hanušovicích04.04.2020   
132. Český pohár v klasickém sjezdu v Hanušovicích05.04.2020   
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
23Podřipský slalom11.04.2020   
24Podřipský slalom12.04.2020   
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu +MČR + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
203. Český pohár v klasickém sjezdu+ MČR U23 + veteránů na Čeňkově Pile11.04.2020   
21MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile11.04.2020   
224. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Čeňkově Pile12.04.2020   
1. a 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závody SK Žižkov
    rozpis rozpis
251. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod18.04.2020   
262. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod19.04.2020   
Trutnovské slalomy + MČR veteránů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
    rozpis rozpis
29Trutnovský slalom + MČR veteránů + 1. Český pohár veteránů18.04.2020   
30Trutnovský slalom19.04.2020   
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    rozpis rozpis
27Slalom v Zábřehu18.04.2020   
28Slalom v Zábřehu19.04.2020   
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis
31Jarní sjezd na Lužnici18.04.2020   
32Jarní sjezd na Lužnici18.04.2020   
33Jarní sjezd na Lužnici19.04.2020   
34Jarní sjezd na Lužnici19.04.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
35Sjezd na Chrudimce23.04.2020   
3. a 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Troji + MČR + nominační závody Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
383. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod 25.04.2020   
394. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod26.04.2020   
Spálovské slalomy Delfín Jablonec
    rozpis rozpis
36Spálovský slalom na Kamenici25.04.2020   
37Spálovský slalom na Kamenici26.04.2020   
Trénink Kamenice TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
0Trénink na Kamenici25.04.2020-26.04.2020   
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
    rozpis rozpis
401. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě02.05.2020   
412. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě03.05.2020   
Sprint v Českém Krumlově SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
42Sprint v Českém Krumlově05.05.2020   
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis rozpis
43Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje06.05.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
44Sjezd na Chrudimce07.05.2020   
51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje VS Tábor
    rozpis rozpis
4551. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje09.05.2020   
4651. ročník Slalomu o štít města Tábora 10.05.2020   
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    rozpis rozpis
51Slalom v Ostravě09.05.2020   
52Slalom v Ostravě10.05.2020   
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
    rozpis rozpis
47Sjezd ve Dvoře Králové09.05.2020   
48Sprint ve Dvoře Králové09.05.2020   
49Sjezd ve Dvoře Králové10.05.2020   
50Sprint ve Dvoře Králové10.05.2020   
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis rozpis
53Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje13.05.2020   
5. a 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
565. Český pohár ve sprintu v Roudnici16.05.2020   
576. Český pohár ve sprintu v Roudnici17.05.2020   
Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů TJ Klub kanoistiky Železný Brod
    rozpis rozpis
54Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů16.05.2020   
55Slalom na Paraplíčku17.05.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
58Sjezd na Chrudimce21.05.2020   
1. a 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
611. Národní kontrolní závod ve Veltrusech23.05.2020   
622. Národní kontrolní závod ve Veltrusech24.05.2020   
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
63Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje23.05.2020   
Sušické slalomy Klub vodních sportů Sušice z.s.
    rozpis rozpis
66Sušický slalom30.05.2020   
67Sušický slalom31.05.2020   
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis rozpis
64Slalom v Kroměříži30.05.2020   
65Slalom v Kroměříži31.05.2020   
Sjezd na Vltavě SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
68Sjezd na Vltavě02.06.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
69Sjezd na Chrudimce04.06.2020   
3. a 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
703. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném06.06.2020   
714. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném07.06.2020   
Křivoklátské slalomy KK Rakovník
    rozpis rozpis
72Křivoklátský slalom13.06.2020   
73Křivoklátský slalom14.06.2020   
MČR dorostu a žáků ve sjezdu na Moravě + 1. a 2. ČPž + veřejný sjezd TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis rozpis
74MČR dorostu ve sjezdu na Moravě + 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd13.06.2020   
75MČR družstev dorostu ve sjezdu na Moravě13.06.2020   
76MČR družstev žáků ve sjezdu na Moravě14.06.2020   
77MČR žáků ve sjezdu na Moravě + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd14.06.2020   
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách SK VS Karbo Benátky
    rozpis rozpis
783. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách20.06.2020   
794. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách21.06.2020   
Akademické MČR ve slalomu a sprintu v Olomouci UP Olomouc
    rozpis rozpis
81Akademické MČR ve slalomu v Olomouci25.06.2020   
82Akademické MČR ve sprintu v Olomouci25.06.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
80Sjezd na Chrudimce25.06.2020   
Vysokomýtské slalomy SKK Vysoké Mýto
    rozpis rozpis
88Vysokomýtský slalom27.06.2020   
89Vysokomýtský slalom28.06.2020   
Slalomy ve Strakonicích + 3. Český pohár veteránů Otava Strakonice
    rozpis rozpis
86Slalom ve Strakonicích + 3. Český pohár veteránů27.06.2020   
87Slalom ve Strakonicích28.06.2020   
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    rozpis rozpis
84Slalom v Dolních Kounicích27.06.2020   
85Slalom v Dolních Kounicích28.06.2020   
Vysokomýtský sjezd SKK Vysoké Mýto
    rozpis rozpis
83Vysokomýtský sjezd27.06.2020   
Slalomy v Kadani TJ DNT VS Kadaň
    rozpis rozpis
90Slalom v Kadani04.07.2020   
91Slalom v Kadani05.07.2020   
Slalomy ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
    rozpis rozpis
92Slalom ve Veselí n.M.04.07.2020   
93Slalom ve Veselí n.M.05.07.2020   
Slalomy na voleji + 4. Český pohár veteránů TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
94Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů11.07.2020   
95Slalom na voleji12.07.2020   
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
96Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů18.07.2020   
97Letní slalom - Pohár Lídy Polesné19.07.2020   
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
98Sjezd v Třebechovicích25.07.2020   
99Sprint v Třebechovicích25.07.2020   
100Sjezd v Třebechovicích26.07.2020   
101Sprint v Třebechovicích26.07.2020   
ICF World Ranking Race Praha 2020 Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
104ICF World Ranking Race Praha 202001.08.2020-02.08.2020   
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
102Slalom pod Borskou přehradou01.08.2020   
103Slalom pod Borskou přehradou02.08.2020   
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
105Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka08.08.2020   
106Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka09.08.2020   
7. a 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + MČR družstev + 3. a 4. Český pohár žáků ve sjezdu TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
1073. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném08.08.2020   
1087. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů08.08.2020   
109MČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném08.08.2020   
1104. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném09.08.2020   
1118. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U2309.08.2020   
Slalomy O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů SK VS Karbo Benátky
    rozpis rozpis
114Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů15.08.2020   
115Slalom O štít města Benátek 16.08.2020   
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
116ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.15.08.2020-16.08.2020   
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
112Slalom v Brně15.08.2020   
113Slalom v Brně16.08.2020   
Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu na Křivoklátu KK Rakovník
    rozpis rozpis
117Mistrovství ČR žáků ve slalomu družstev na Křivoklátu22.08.2020   
118Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu22.08.2020   
119Mistrovství ČR žáků ve sprintu družstev na Křivoklátu23.08.2020   
120Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu23.08.2020   
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 + MČR družstev SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
121Mistrovství ČR družstev ve slalomu na Lipně28.08.2020   
1225. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U2329.08.2020   
1236. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně30.08.2020   
9. a 10. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR sprint SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
1249. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR 29.08.2020   
12510. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně30.08.2020   
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
126Východočeský vodácký maraton05.09.2020   
5. a 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
1275. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.05.09.2020   
1286. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.06.09.2020   
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
129Mistrovství ČR dorostu družstev ve slalomu ve Veltrusech12.09.2020   
130Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech12.09.2020   
131Mistrovství ČR dorostu družstev ve sprintu ve Veltrusech13.09.2020   
132Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech13.09.2020   
Světový pohár ve slalomu v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
1332020 ICF Světový pohár ve vodním slalomu v Praze-Troji19.09.2020-20.09.2020   
Hanácké slalomy UP Olomouc
    rozpis rozpis
136Hanácký slalom26.09.2020   
137Hanácký slalom27.09.2020   
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
134Slalom v Třebechovicích26.09.2020   
135Slalom v Třebechovicích27.09.2020   
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
    rozpis rozpis
138Klatovský slalom ve Strakonicích03.10.2020   
139Klatovský slalom ve Strakonicích04.10.2020   
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis rozpis
140BOBR CUP03.10.2020   
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
141Krumlovský maraton10.10.2020   
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis
142Podzimní sjezd na Lužnici17.10.2020   
143Podzimní sjezd na Lužnici17.10.2020   
 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů