- 59 21.05.2022 sobota, 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 60 21.05.2022 sobota, MČR dorostu družstev ve sprintu v Roudnici n.L., startovné: mládež 150,- dospělí 0,-
- 61 22.05.2022 neděle, 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
21.05.2022 - 22.05.2022, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 14.04.2022 00:00:00 do 19.05.2022 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Haleš Antonín | 1992 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:20 | ||
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | DS | 1 | VS Tábor | 030044 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 22:06:24 | |
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | ||
C1M | Salaj František | 2004 | DS | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | ||
C1M | Beier Alva | 2005 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:20 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:20 | |
C1M | Rašner Karel | 2004 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 59 so 60 so 61 ne | 18.05.22 09:59:11 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | DS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | |
C1M | Míka Hynek | 2006 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:54:30 | |
C1M | Ondřich Adam | 2004 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
C1M | Skořepa Vojtěch | 1999 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
C1M | Šilar Jakub | 1987 | V | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | DM | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
C1M | Hořínek Jaroslav | 1963 | V | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106009 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
C1M | Stratil Filip | 2006 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
C1M | Jelínek Šimon | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001018 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | ||
C1M | Mornštejn Roman | 1969 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001128 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
C1M | Slezák Adam | 2006 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057132 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:20 | |
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:20 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:20 | |
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 59 so 60 so 61 ne | 18.05.22 19:47:04 | ||
C1M | Míl Jakub | 2003 | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | ||
C1M | Kosík Dan | 2004 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1M | Šutta Jan | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
C1M | Režňák Ladislav | 1966 | V | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103034 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | |
C1M | Kejklíček Tomáš | 1980 | V | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057069 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 07:48:05 | |
C1M | Vosmek Jáchym | 2007 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
C1M | Kotrba Matěj | 2007 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
C1M | Čamek David | 2006 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106084 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
C1M | Trnka Tobiáš | 2007 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
C1M | Vodák Norbert | 2004 | DS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:20 | |
C1M | Ruffer Jakub | 2007 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:20 | |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1M | Zuna Vilém | 2007 | DM | TJ Semily | 059052 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 07:58:00 | ||
C1M | Stolín Antonín | 2008 | ZS | Loko Trutnov | 060059 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | ||
celkem C1M: 48 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | ||
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | ||
C1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | MT | TJ DUKLA Praha | 119053 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
C1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
C1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | DS | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
C1Ž | Bundová Simona | 2004 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
C1Ž | Horová Klára | 1998 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119058 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1Ž | Valíková Radka | 1991 | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057074 | 59 so 60 so 61 ne | 02.05.22 11:43:13 | ||
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | |
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
celkem C1Ž: 17 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Suchánek Daniel Rolenc Ondřej | 1993 1991 | MT | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064021 057071 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | ||
C2M | Salaj František Šmakal Petr | 2004 2003 | MT | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106088 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | ||
C2M | Novák Martin Haleš Antonín | 1991 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 024012 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
C2M | Ondřich Adam Vejnar Samuel | 2004 2005 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 024042 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
C2M | Vaněk Matěj Rašner Karel | 2004 2004 | DS | 1 | VS Tábor TJ Bohemians Praha | 030044 185007 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 22:06:24 | |
C2M | Režňák Ladislav Hořínek Jaroslav | 1966 1963 | V | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno TJ Vodní Sporty Litovel | 103034 106009 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | |
C2M | Mornštejn Roman Šťastný Michal | 1969 1965 | V | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001128 001038 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
C2M | Němec Radek Veselý Ondřej | 2004 2004 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057036 057054 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
C2M | Tomek Lukáš Šrámek Michal | 1987 1982 | V | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha TJ DUKLA Praha | 009061 012068 | 59 so 60 so 61 ne | 18.05.22 08:44:16 | |
C2M | Beier Matouš Beier Alva | 2004 2005 | DS | 1 | Loko Trutnov TJ Syntesia Pardubice | 060047 057157 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | |
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C2M | Krejza Filip Šilar Jakub | 1989 1987 | 2 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064010 064033 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | ||
C2M | Čamek David Stratil Filip | 2006 2006 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106084 106086 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
C2M | Jelínek Šimon Kůdová Hřebcová Helena | 1994 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001018 001049 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | ||
C2M | Chlouba Luboš Jindrák Petr | 1959 1969 | V | 2 | TJ Bohemians Praha Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 001061 007041 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
C2M | Plášil Hynek Šťastný Matěj | 2006 2005 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057086 057075 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
C2M | Šrámek David Slezák Adam | 2007 2006 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057136 057132 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
C2M | Retek Toman Václav Retek Václav Toman | 2007 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 119189 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
C2M | Palouda Mikoláš Kasper Jakub | 2007 2007 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 024056 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
C2M | Šafařík Pavel Šutta Jan | 2008 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 024065 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
C2M | Zrzavý Jakub Virágh Tomáš | 2005 2004 | DS | 3 | SKK Vysoké Mýto SK Třebechovice | 064056 061013 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
C2M | Syrový Filip Bek Matyáš | 2007 2006 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064026 063063 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
C2M | Sedlák Václav Kotrba Matěj | 2007 2007 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064058 064036 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
C2M | Kosík Dan Malý Vojtěch | 2004 2006 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 119191 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
celkem C2M: 24 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | MT | TJ Bohemians Praha | 103036 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | ||
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | ||
K1M | Šindelář Jan | 2002 | MT | TJ Loko Plzeň | 039050 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | ||
K1M | Míka Hynek | 2006 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:54:30 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 59 so 60 so 61 ne | 10.05.22 09:48:10 | ||
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | ||
K1M | Lacina Jakub | 2003 | 1 | TJ Semily | 059021 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 07:58:00 | ||
K1M | Mrůzek Kamil | 1977 | V | 1 | TJ Semily | 059017 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 07:58:00 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | ||
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001112 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | ||
K1M | Brokeš Marek | 2003 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 59 so 60 so 61 ne | 18.05.22 09:59:11 | ||
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 59 so 60 so 61 ne | 10.05.22 09:48:10 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 59 so 60 so 61 ne | 10.05.22 09:48:10 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 59 so 60 so 61 ne | 10.05.22 12:55:13 | |
K1M | Dvořák Lukáš | 2000 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024080 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
K1M | Vejnar Samuel | 2005 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
K1M | Vránek Jan | 2004 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 12:17:44 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 21:15:09 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 21:15:09 | ||
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 011070 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 21:15:09 | |
K1M | Vybíral Viktor | 2007 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103049 | 59 so 60 so 61 ne | 3xK1m DM | 16.05.22 09:41:28 |
K1M | Bergmannová Sandra | 2008 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 59 so 60 so 61 ne | 3xk1m Dm | 16.05.22 09:41:28 |
K1M | Pleštil Šimon | 2007 | DM | 2 | TJ Semily | 059025 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 07:58:00 | |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | DM | 2 | TJ Semily | 059026 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 07:58:00 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | DM | 2 | TJ Semily | 059024 | 59 so 60 so 61 ne | 59026 Slavík Daniel a 59025 Pleštil Šimon | 17.05.22 07:58:00 |
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | DS | 2 | TJ Semily | 059049 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 07:58:00 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | 2 | TJ Semily | 059012 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 07:58:00 | ||
K1M | Sedlák Václav | 2007 | DM | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064058 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
K1M | Syrový Filip | 2007 | DM | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
K1M | Krejza Filip | 1989 | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | ||
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
K1M | Kot Michal | 2006 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001139 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
K1M | Martin Jakub | 2009 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
K1M | Trefný Jiří | 1982 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001046 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
K1M | Smolka Ondřej | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001037 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | ||
K1M | Bek Matyáš | 2006 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:13:52 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
K1M | Šrámek David | 2007 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057136 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | 2 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:21:43 | ||
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | 2 | Vodní sporty Desná | 128014 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 14:50:01 | ||
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Konečný Daniel | 1997 | 3 | VK Kroměříž | 112001 | 59 so 60 so 61 ne | 10.05.22 12:55:13 | ||
K1M | Kasper Jakub | 2007 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | DS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 21:15:09 | |
K1M | Šamánek Filip | 2010 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 59 so 60 so 61 ne | 3xK1 m DM | 16.05.22 09:41:28 |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | DS | 3 | SK Třebechovice | 061013 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 00:15:10 | |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
K1M | Berka Štěpán | 2002 | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106069 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | ||
K1M | Čamek Petr | 2009 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106085 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
K1M | Trnka Tobiáš | 2007 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 18:08:49 | |
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001010 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
K1M | Trefný Vojtěch | 2007 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001134 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
K1M | Konvalinka Ondřej | 2007 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057028 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
K1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
K1M | Pajtina Tomáš | 2008 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057104 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:19:21 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | 3 | Vodní sporty Desná | 128008 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 14:50:01 | ||
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 14:50:01 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1M | Zieris Matyáš | 1995 | TJ Bohemians Praha | 001103 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |||
K1M | Marek Lukáš | 1980 | V | TJ Dvůr Králové | 053001 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | ||
K1M | Bolehovský Oto | 2011 | ZM | Loko Trutnov | 060070 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | ||
K1M | Kasatskyi Denys | 2007 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119026 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
K1M | Malovanyi Bogdan | 2005 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119008 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
celkem K1M: 87 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | MT | VS Tábor | 030043 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 22:06:24 | ||
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | ||
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:54:30 | ||
K1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | ||
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | DS | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 09:03:04 | |
K1Ž | Bayerová Barbora | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001124 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | ||
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | DS | 1 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 21:55:24 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | 1 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | ||
K1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
K1Ž | Retková Anna | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Dušková Kateřina | 1998 | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009070 | 59 so 60 so 61 ne | 06.05.22 12:31:16 | ||
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
K1Ž | Kučerová Veronika | 1999 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024093 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | ||
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 59 so 60 so 61 ne | 16.05.22 09:41:28 | |
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 59 so 60 so 61 ne | 17.05.22 19:32:11 | |
K1Ž | Sládková Linda | 2004 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039009 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 07:35:06 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | DS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 14:50:01 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Valíková Radka | 1991 | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057074 | 59 so 60 so 61 ne | 02.05.22 11:43:13 | ||
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 59 so 60 so 61 ne | 15.05.22 11:08:41 | |
K1Ž | Tykalová Jana | 1968 | V | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048072 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 18:56:53 | |
K1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060063 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | |
K1Ž | Viková Anna | 2008 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060091 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 20:31:14 | |
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | DS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |
K1Ž | Lisovska Mariia | 2005 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119009 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
K1Ž | Lychko Anna | 2001 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119015 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | |||
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 59 so 60 so 61 ne | 19.05.22 21:58:50 | ||
celkem K1Ž: 39 | |||||||||
počty C1M: 48 C1Ž: 17 C2M: 24 K1M: 87 K1Ž: 39 celkem: 215 |
Zahraniční závodníci
Kategorie C1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Lüken Paul Lukas | 2003 | GER Germany Oberalster VfW Hamburg | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:18:32 | ||
celkem C1M: 1 | |||||||
Kategorie C2M | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Brüggemann Joscha Lüken Paul Lukas | 2001 2003 | GER Germany Oberalster VfW Hamburg | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:18:32 | ||
celkem C2M: 1 | |||||||
Kategorie K1M | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Brüggemann Joscha | 2001 | GER Germany Oberalster VfW Hamburg | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:18:32 | ||
K1M | Hartstein Finn | 1995 | GER Germany Oberalster VfW Hamburg | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:18:32 | ||
K1M | Zimmer Tobias | 2000 | GER Germany Oberalster VfW Hamburg | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:18:32 | ||
celkem K1M: 3 | |||||||
Kategorie K1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Feine Constanze | 1999 | GER Germany Oberalster VfW Hamburg | 59 so 60 so 61 ne | 09.05.22 20:18:32 | ||
celkem K1W: 1 | |||||||
počty zahraničních závodníků C1M: 1 C2M: 1 K1M: 3 K1Ž: 1 celkem : 6 |