- 126 04.09.2021 sobota, 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném, startovné: mládež 100,- dospělí 0,-
- 129 05.09.2021 neděle, 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu, startovné: mládež 100,- dospělí 0,-
04.09.2021 - 05.09.2021, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 09.06.2021 00:00:00 do 01.09.2021 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:09:21 | |
K1M | Dorničák Maxim | 2007 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103029 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:09:21 | |
K1M | Šamánek Filip | 2010 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:09:21 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:09:21 | |
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:09:21 | ||
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:09:21 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZS | Loko Trutnov | 060063 | 126 so 129 ne | 01.09.21 11:58:16 | ||
K1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060063 | 126 so 129 ne | 01.09.21 11:58:16 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 126 so 129 ne | 01.09.21 11:58:16 | |
K1Ž | Viková Anna | 2008 | ZS | 3 | Loko Trutnov | 060091 | 126 so 129 ne | 01.09.21 11:58:16 | |
celkem C1Ž: 1 K1Ž: 3 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 126 so 129 ne | 30.08.21 07:55:15 | |
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 126 so 129 ne | 30.08.21 07:55:15 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šutta Jan | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 126 so 129 ne | 31.08.21 21:46:07 | |
C1M | Niedl Robin | 2008 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024053 | 126 so 129 ne | 31.08.21 21:46:07 | ||
C2M | Palouda Mikoláš Šafařík Pavel | 2007 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 024037 | 126 so 129 ne | 31.08.21 21:46:07 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 126 so 129 ne | 31.08.21 21:46:07 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 126 so 129 ne | 31.08.21 21:46:07 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 126 so 129 ne | 31.08.21 21:46:07 | |
K1M | Šutta Jan | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 126 so 129 ne | 31.08.21 21:46:07 | |
K1M | Niedl Robin | 2008 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024053 | 126 so 129 ne | 31.08.21 21:46:07 | ||
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 5 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | |
C1M | Kotrba Matěj | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | |
C1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | ||
C2M | Kvapil Ondřej Kotrba Matěj | 2007 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064040 064036 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | |
C2M | Syrový Filip Sedlák Václav | 2007 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064026 064058 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | |
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | |
K1M | Sedlák Václav | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064058 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | |
K1M | Voříšek Václav | 2008 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064041 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | ||
K1M | Jetmar Ondřej | 2010 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064006 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | ||
K1Ž | Holubová Nela | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064015 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | |
K1Ž | Jasanská Anna | 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064046 | 126 so 129 ne | 31.08.21 08:27:05 | ||
celkem C1M: 3 C2M: 2 K1M: 5 K1Ž: 2 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
C1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
C2M | Retek Toman Václav Retek Václav Toman | 2007 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 119189 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
K1M | Doseděl Eliáš | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119255 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
K1M | Kafka Martin | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
K1M | Král Samuel | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
K1M | Steklý Pavel | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119231 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
K1M | Valenta Josef | 2010 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
K1Ž | Najmanová Kateřina | 1984 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119099 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 126 so 129 ne | 01.09.21 20:11:08 | ||
celkem C1M: 7 C1Ž: 6 C2M: 1 K1M: 11 K1Ž: 7 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Trnka Tobiáš | 2007 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 126 so 129 ne | 01.09.21 12:49:46 | |
K1M | Trnka Tobiáš | 2007 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 126 so 129 ne | 01.09.21 12:49:46 | |
K1M | Čamek Petr | 2009 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106085 | 126 so 129 ne | 01.09.21 12:49:46 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 2 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | |
C1M | Hladík Šimon | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | ||
C1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | |
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | |
K1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | |
K1M | Pelikán Martin | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | |
K1M | Pluta Adam | 2008 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001109 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | |
K1M | Hladík Šimon | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | ||
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001094 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | ||
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001108 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | ||
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001010 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | ZM | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | ||
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | |
K1Ž | Fiedlerová Nela | 2007 | ZS | Wild Water Canoe Club FROL | 001039 | 126 so 129 ne | 01.09.21 14:50:10 | ||
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 K1M: 9 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Uhlík Jan Tomeček Adam | 2008 2008 | ZS | TJ Jiskra Bechyně SK Veselí nad Moravou | 076028 133015 | 126 so 129 ne | 29.08.21 06:59:21 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZS | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 126 so 129 ne | 29.08.21 06:59:21 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZM | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 126 so 129 ne | 29.08.21 06:59:21 | |
celkem C2M: 1 K1M: 2 | |||||||||
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 126 so 129 ne | 31.08.21 14:07:33 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZS | TJ Loko Plzeň | 039039 | 126 so 129 ne | 01.09.21 19:24:32 | ||
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 126 so 129 ne | 01.09.21 19:24:32 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 126 so 129 ne | 01.09.21 19:24:32 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 126 so 129 ne | 01.09.21 19:24:32 | |
celkem C1M: 1 K1M: 3 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Zuna Vilém | 2007 | ZS | TJ Semily | 059052 | 126 so 129 ne | 30.08.21 10:17:01 | ||
K1M | Pleštil Šimon | 2007 | ZS | 2 | TJ Semily | 059025 | 126 so 129 ne | 30.08.21 10:17:01 | |
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | ZM | 3 | TJ Semily | 059051 | 126 so 129 ne | 30.08.21 10:17:01 | |
celkem C1M: 1 K1M: 2 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Ruffer Jakub | 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 126 so 129 ne | 31.08.21 13:23:10 | |
C2M | Šrámek David Ruffer Jakub | 2007 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057136 057099 | 126 so 129 ne | 31.08.21 13:23:10 | |
K1M | Konvalinka Ondřej | 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057028 | 126 so 129 ne | 31.08.21 13:23:10 | |
K1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 126 so 129 ne | 31.08.21 13:23:10 | |
K1M | Šrámek David | 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057136 | 126 so 129 ne | 31.08.21 13:23:10 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 3 | |||||||||
VK Kroměříž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Koplíková Adéla | 2009 | ZM | VK Kroměříž | 112054 | 126 so 129 ne | 27.08.21 08:24:09 | ||
K1Ž | Koplíková Eliška | 2009 | ZM | VK Kroměříž | 112055 | 126 so 129 ne | 27.08.21 08:24:09 | ||
celkem K1Ž: 2 | |||||||||
Vodní sporty Desná | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 126 so 129 ne | 01.09.21 22:29:09 | |
K1Ž | Jurajdová Veronika | 2007 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 126 so 129 ne | 01.09.21 22:29:09 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128006 | 126 so 129 ne | 01.09.21 22:29:09 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
počty C1M: 18 C1Ž: 9 C2M: 6 K1M: 50 K1Ž: 19 celkem: 102 |