- 107 31.07.2021 sobota, Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků, startovné: mládež 100,- dospělí 100,-
- 108 01.08.2021 neděle, Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků, startovné: mládež 100,- dospělí 100,-
31.07.2021 - 01.08.2021, TJ Loko Plzeň
on-line přihlašování od 01.07.2021 00:00:00 do 23.07.2021 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Miller Jan | 1997 | 2 | TJ Turnov | 062001 | 107 so 108 ne | 03.07.21 16:29:13 | ||
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | ||
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 3+ | VS Tábor | 030061 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
C1M | Habich Karel | 1994 | 3 | VS Tábor | 030031 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
C1M | Miller Jan | 1968 | V | 2 | TJ Turnov | 062010 | 107 so 108 ne | 03.07.21 16:29:13 | |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | V | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 107 so 108 ne | 22.07.21 21:45:40 | |
C1M | Vorel Zdeněk | 1974 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057044 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:50:58 | |
C1M | Tatíček Miroslav | 1985 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057049 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
C1M | Vácha Viktor | 1985 | V | 3+ | KK Rakovník | 017056 | 107 so 108 ne | 01.07.21 09:15:09 | |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | 3+ | C&K Rožátov | 088003 | 107 so 108 ne | 06.07.21 06:08:08 | |
C1M | Bolehovský Jiří | 1974 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060026 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | |
C1M | Hák Jiří | 1952 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | |
C1M | Wendl Miloslav | 1978 | V | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066011 | 107 so 108 ne | 23.07.21 17:00:18 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | |
C1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3 | KK Rakovník | 017058 | 107 so 108 ne | 01.07.21 09:15:09 | |
C1M | David Ondřej | 1984 | V | 3 | KVS Hradec Králové | 045009 | 107 so 108 ne | Jen sobota | 02.07.21 19:25:37 |
C1M | Němec Aleš | 1976 | V | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 107 so 108 ne | 11.07.21 18:49:04 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | V | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | |
C1M | Krejčí Antonín | 1955 | V | 3 | TJ Roztoky | 065002 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | |
C1M | Blahník Miroslav | 1980 | V | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035014 | 107 so 108 ne | 23.07.21 08:29:18 | |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:59:41 | |
C1M | Machuta Zdeněk | 1964 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 107 so 108 ne | 26.07.21 16:01:55 | |
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3 | VS Tábor | 030045 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | |
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030022 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | |
C1M | Mulač Oldřich | 1961 | V | TJ SK Hubertus KV | 034020 | 107 so 108 ne | 23.07.21 09:50:17 | ||
C1M | Pivoňka Zdeněk | 1982 | V | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066006 | 107 so 108 ne | 23.07.21 17:00:18 | ||
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | DS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 107 so 108 ne | 05.07.21 10:06:19 | |
C1M | Slezák Adam | 2006 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057132 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
C1M | Kolman Vojtěch | 2007 | ZS | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008844 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:59:41 | ||
C1M | Kolman Vít | 2010 | ZM | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:59:41 | ||
C1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | ||
C1M | Doležal Vít | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
celkem C1M: 35 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Mílová Terezie | 1998 | 3 | Loko Trutnov | 060037 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | ||
C1Ž | Smetanová Anna | 2002 | VS Tábor | 030048 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:32:14 | |||
C1Ž | Bundová Simona | 2004 | DS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
C1Ž | Hoření Hedvika | 2008 | ZS | TJ DNT VS Kadaň | 047008 | 107 so 108 ne | 11.07.21 18:49:04 | ||
celkem C1Ž: 4 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Habich Lukáš Habich Karel | 1991 1994 | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030003 030031 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
C2M | Záruba Martin Vorel Zdeněk | 1974 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové TJ Syntesia Pardubice | 053026 057044 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:57:01 | |
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 3 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 107 so 108 ne | 01.07.21 09:15:09 | |
C2M | Fohl Ondřej Hron Robin | 1979 1979 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014028 014023 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | |
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | |
C2M | Kolman Filip Kolman Vít | 1973 2010 | V | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 008127 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:59:41 | ||
C2M | Doležal Štěpán Doležal Vít | 2015 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014099 014063 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
celkem C2M: 7 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Hronová Ludmila Machutová Hana | 2011 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 014057 | 107 so 108 ne | 26.07.21 16:01:55 | ||
celkem C2Ž: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Horák David Brožová Petra | 1976 1994 | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090008 090005 | 107 so 108 ne | 10.07.21 18:07:15 | |||
C2X | Fišerová Lenka Prokop Miroslav | 1988 1988 | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039021 039016 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |||
C2X | Záruba Martin Zárubová Michaela | 1974 1986 | V | 2 | TJ Dvůr Králové TJ Dvůr Králové | 053026 053008 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:57:01 | |
C2X | Kohoutová Lenka Vácha Viktor | 1974 1985 | V | 3 | Kotva Bráník KK Rakovník | 077016 017056 | 107 so 108 ne | 01.07.21 20:39:02 | |
C2X | Doležal Tomáš Doležalová Zuzana | 1976 1980 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014061 014060 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | |
C2X | Hron Robin Hronová Hana | 1979 2013 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 014089 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | |
C2X | Merenus Jan Merenusová Barbora | 1983 1984 | V | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043035 043214 | 107 so 108 ne | 22.07.21 15:01:41 | |
C2X | Řejha Jiří Řejhová Veronika | 1981 2012 | V | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014048 014084 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
C2X | Haviárová Zuzana Marek Matyáš | 2005 2003 | DS | 3 | TJ Syntesia Pardubice SK Třebechovice | 057170 061025 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:51:07 | |
celkem C2X: 9 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 2 | SK Třebechovice | 061014 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:51:07 | ||
K1M | Šindelář Jan | 2002 | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | ||
K1M | Martin Václav | 2002 | 3 | TJ Bohemians Praha | 001074 | 107 so 108 ne | 26.07.21 22:22:21 | ||
K1M | Kubát Zdeněk | 1991 | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036024 | 107 so 108 ne | 27.07.21 21:29:21 | ||
K1M | Prokop Miroslav | 1988 | TJ Loko Plzeň | 039016 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |||
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 107 so 108 ne | 11.07.21 18:49:04 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | |
K1M | Machuta Zdeněk | 1964 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | |
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 107 so 108 ne | 23.07.21 09:50:17 | |
K1M | Záruba Martin | 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053026 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:57:01 | |
K1M | Řejha Jiří | 1981 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014048 | 107 so 108 ne | 26.07.21 16:01:55 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |
K1M | Poduška Patrik | 1976 | V | 3+ | Sokol Trója | 086006 | 107 so 108 ne | 09.07.21 15:17:47 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 107 so 108 ne | 10.07.21 18:07:15 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 107 so 108 ne | 21.07.21 20:29:03 | |
K1M | Taišl Filip | 1976 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042020 | 107 so 108 ne | 21.07.21 22:40:35 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 107 so 108 ne | 22.07.21 13:35:57 | |
K1M | Vyhnánek Jiří | 1974 | V | 3+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007034 | 107 so 108 ne | 22.07.21 20:31:12 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 107 so 108 ne | 23.07.21 09:50:17 | |
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:51:07 | |
K1M | Vácha Viktor | 1985 | V | 3 | KK Rakovník | 017056 | 107 so 108 ne | 01.07.21 09:15:09 | |
K1M | Hoření Petr | 1975 | V | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047025 | 107 so 108 ne | 11.07.21 18:49:04 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | V | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 107 so 108 ne | 15.07.21 16:21:42 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001008 | 107 so 108 ne | 15.07.21 17:00:07 | |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | V | 3 | SK Štětí | 050016 | 107 so 108 ne | 19.07.21 21:01:45 | |
K1M | Fohl Ondřej | 1979 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014028 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | |
K1M | Adamec Jakub | 1984 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 107 so 108 ne | 22.07.21 15:01:41 | |
K1M | Táborský Pavel | 1972 | V | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066004 | 107 so 108 ne | 22.07.21 19:27:09 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | V | 3 | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 107 so 108 ne | 23.07.21 08:05:46 | |
K1M | Blahník Miroslav | 1980 | V | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035014 | 107 so 108 ne | 23.07.21 08:29:18 | |
K1M | Heger Miroslav | 1955 | V | 3 | KK Rakovník | 017038 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:28:30 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | V | 3 | Otava Strakonice | 027020 | 107 so 108 ne | 23.07.21 21:35:06 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3 | VS Tábor | 030072 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | |
K1M | Weissar Petr | 1970 | V | 3 | TJ Loko Plzeň | 039026 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |
K1M | Voves Ladislav | 1957 | V | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014055 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1M | Vybulka Jan | 1969 | V | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014007 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:51:07 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 107 so 108 ne | 23.07.21 21:21:05 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | DS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | DM | 2 | Otava Strakonice | 027017 | 107 so 108 ne | 23.07.21 21:35:06 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | DM | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001111 | 107 so 108 ne | 22.07.21 22:45:03 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | DM | 3+ | SK Třebechovice | 061016 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:51:07 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027002 | 107 so 108 ne | 23.07.21 21:35:06 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2005 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 107 so 108 ne | 05.07.21 10:06:19 | |
K1M | Cihlář Filip | 2006 | DM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066014 | 107 so 108 ne | 22.07.21 19:27:09 | |
K1M | Hanuš Tomáš | 2005 | DM | 3 | SK Třebechovice | 061011 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:51:07 | |
K1M | Slezák Adam | 2006 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057132 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
K1M | Tesař Petr | 2006 | DM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039042 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027016 | 107 so 108 ne | 23.07.21 21:35:06 | |
K1M | Voják Jakub | 2008 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027024 | 107 so 108 ne | 23.07.21 21:35:06 | |
K1M | Konvalinka Ondřej | 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057028 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
K1M | Šrámek David | 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057136 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
K1M | Portych Matyáš | 2008 | ZS | Loko Trutnov | 060099 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | ||
K1M | Lamač Kristián | 2007 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024048 | 107 so 108 ne | 22.07.21 13:35:57 | ||
K1M | Kocum Šimon | 2008 | ZS | Otava Strakonice | 027004 | 107 so 108 ne | 23.07.21 21:35:06 | ||
K1M | Cmunt Ondřej | 2008 | ZS | TJ Loko Plzeň | 039004 | 107 so 108 ne | 27.07.21 21:39:33 | ||
K1M | Košina Jakub | 2008 | ZS | Loko Trutnov | 060102 | 107 so 108 ne | 27.07.21 21:44:42 | ||
K1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:18:14 | |
K1M | Novák Dalibor | 2009 | ZM | 3 | VS Tábor | 030042 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | |
K1M | Myška Matěj | 2009 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 107 so 108 ne | 22.07.21 13:35:57 | ||
K1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:07:34 | ||
K1M | Skalický Tomáš | 2010 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009051 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:07:34 | ||
K1M | Hoření Hynek | 2011 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 107 so 108 ne | 11.07.21 18:49:04 | ||
K1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | ||
K1M | Portych Ondřej | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060100 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | ||
K1M | Adamec Jáchym | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014043 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1M | Doležal Vít | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1M | Vybulka Matěj | 2012 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014018 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1M | Doležal Štěpán | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014099 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1M | Sedláček Štěpán | 2011 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 107 so 108 ne | 22.07.21 13:35:57 | ||
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 107 so 108 ne | 22.07.21 13:35:57 | ||
K1M | Merenus Jan | 2012 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 107 so 108 ne | 22.07.21 15:01:41 | ||
K1M | Vejvančický Petr | 2013 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 107 so 108 ne | 22.07.21 19:27:09 | ||
K1M | Beck Hynek | 2012 | PZ | TJ Loko Žatec | 052033 | 107 so 108 ne | 22.07.21 21:49:37 | ||
K1M | Drnec Tobiáš | 2013 | PZ | TJ Loko Žatec | 052038 | 107 so 108 ne | 22.07.21 21:49:37 | ||
K1M | Milyan Štěpán | 2012 | PZ | TJ Loko Žatec | 052031 | 107 so 108 ne | 22.07.21 21:49:37 | ||
K1M | Vorel Filip | 2013 | PZ | TJ Syntesia Pardubice | 057141 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:50:58 | ||
K1M | Poduška Mikuláš | 2012 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009132 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:07:34 | ||
K1M | Urban František | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009144 | 107 so 108 ne | 23.07.21 22:07:34 | ||
K1M | Kolman Jakub | 2013 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008804 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:59:41 | ||
K1M | Riant Josef | 2013 | PZ | VS Tábor | 030056 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
K1M | Strnad Vojtěch | 2011 | PZ | VS Tábor | 030038 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
K1M | Velenovský Jonáš | 2011 | PZ | VS Tábor | 030073 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
K1M | Horák Jakub | 2011 | PZ | VS Tábor | 030076 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
K1M | Komiš Jan | 2011 | PZ | TJ Loko Plzeň | 039011 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | ||
celkem K1M: 87 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1Ž | Sedláčková Iveta | 1992 | 3 | Loko Trutnov | 060098 | 107 so 108 ne | 21.07.21 13:17:47 | ||
K1Ž | Bokrová Kristýna | 1991 | 3 | TJ Bohemians Praha | 001033 | 107 so 108 ne | 26.07.21 22:22:21 | ||
K1Ž | Smetanová Anna | 2002 | 3 | VS Tábor | 030048 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:32:14 | ||
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | 3 | TJ Loko Plzeň | 039015 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | ||
K1Ž | Doležalová Julia | 1991 | TJ Loko Plzeň | 039008 | 107 so 108 ne | 27.07.21 21:39:33 | |||
K1Ž | Fišerová Lenka | 1988 | TJ Loko Plzeň | 039021 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |||
K1Ž | Veselá Linda | 1980 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007035 | 107 so 108 ne | 22.07.21 20:31:12 | |
K1Ž | Zárubová Michaela | 1986 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053008 | 107 so 108 ne | 26.07.21 15:57:01 | |
K1Ž | Doležalová Zuzana | 1980 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014060 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | |
K1Ž | Kohoutová Lenka | 1974 | V | 3 | Kotva Bráník | 077016 | 107 so 108 ne | 01.07.21 20:13:41 | |
K1Ž | Mulačová Marta | 1986 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 097012 | 107 so 108 ne | 17.07.21 17:31:07 | |
K1Ž | Přibylová Karolína | 1978 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034016 | 107 so 108 ne | 23.07.21 09:50:17 | |
K1Ž | Vorlová Darina | 1984 | V | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057053 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:50:58 | |
K1Ž | Šnábl Čiháková Šárka | 1983 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047011 | 107 so 108 ne | 11.07.21 18:49:04 | ||
K1Ž | Sládková Linda | 2004 | DS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039009 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |
K1Ž | Panzerová Kateřina | 2003 | DS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039020 | 107 so 108 ne | 28.07.21 21:04:41 | |
K1Ž | Piskáčková Lada | 2004 | DS | SK Štětí | 050002 | 107 so 108 ne | 19.07.21 21:01:45 | ||
K1Ž | Haviárová Zuzana | 2005 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057170 | 107 so 108 ne | 23.07.21 18:51:07 | |
K1Ž | Levová Viktorie | 2006 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060092 | 107 so 108 ne | 27.07.21 21:44:42 | |
K1Ž | Horáková Ela | 2006 | DM | Wild Water Canoe Club FROL | 090009 | 107 so 108 ne | 10.07.21 18:07:15 | ||
K1Ž | Hoření Hedvika | 2008 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047008 | 107 so 108 ne | 11.07.21 18:49:04 | |
K1Ž | Žatecká Taťána | 2007 | ZS | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 107 so 108 ne | 15.07.21 16:21:42 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 107 so 108 ne | 23.07.21 21:35:06 | |
K1Ž | Koplíková Eliška | 2009 | ZM | 3 | VK Kroměříž | 112055 | 107 so 108 ne | 16.07.21 14:27:19 | |
K1Ž | Koplíková Adéla | 2009 | ZM | VK Kroměříž | 112054 | 107 so 108 ne | 16.07.21 14:27:19 | ||
K1Ž | Havlínová Eliška | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014071 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1Ž | Hronová Hana | 2013 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014089 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1Ž | Machutová Hana | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1Ž | Řejhová Veronika | 2012 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014084 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1Ž | Vybulková Julie | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1Ž | Zapletalová Viktorie | 2013 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014080 | 107 so 108 ne | 22.07.21 09:18:35 | ||
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 107 so 108 ne | 22.07.21 13:35:57 | ||
K1Ž | Válková Tereza | 2012 | PZ | VS Tábor | 030054 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
K1Ž | Maťhová Valerie | 2014 | PZ | VS Tábor | 030077 | 107 so 108 ne | 28.07.21 20:41:41 | ||
celkem K1Ž: 36 | |||||||||
počty C1M: 35 C1Ž: 4 C2M: 7 C2Ž: 1 C2X: 9 K1M: 87 K1Ž: 36 celkem: 179 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
SK vodní slalom České Budějovice: 6C1M: 2 K1M: 4 celkem : 6