• 56  06.06.2020 sobota, 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 57  07.06.2020 neděle, 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
06.06.2020 - 07.06.2020, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 01.04.2020 00:00:00 do 03.06.2020 11:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKutín Filip2007ZSUP Olomouc119218  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
C1MMaděrka Tobiáš2009ZMUP Olomouc119214  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
C1MNovák Tobiáš2008ZMUP Olomouc119182  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
C1MŠtýbnar Matěj2009ZMUP Olomouc119209  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
celkem C1M: 4    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  56 so
 57 ne
26.05.20 21:12:53
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM3UP Olomouc119208  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
C1ŽVrbová Marie2007ZS3UP Olomouc119198  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
C1ŽStloukalová Aneta2007ZS3UP Olomouc119196  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
C1ŽChromá Nicol2004DMUP Olomouc119224  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
C1ŽMarousková Tereza2009ZMUP Olomouc119177  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
C1ŽMalá Magdaléna2007ZSUP Olomouc119192  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
celkem C1Ž: 7    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MLacina Jakub2003DS1TJ Semily059021  56 so
 57 ne
25.05.20 08:50:40
K1MŠindelář Jan2002DS1TJ Loko Plzeň039050  56 so
 57 ne
26.05.20 10:06:50
K1MMrůzek Kamil1977V1DUKLA Brandýs012007  56 so
 57 ne
26.05.20 21:12:53
K1MVodrážka Matěj2004DM2TJ Semily059049  56 so
 57 ne
25.05.20 08:50:40
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  56 so
 57 ne
26.05.20 10:06:50
K1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  56 so
 57 ne
26.05.20 10:06:50
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  56 so
 57 ne
26.05.20 10:06:50
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  56 so
 57 ne
26.05.20 20:42:39
K1MKutín Filip2007ZS3UP Olomouc119218  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1MMaděrka Tobiáš2009ZMUP Olomouc119214  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1MŠtýbnar Matěj2009ZMUP Olomouc119209  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
celkem K1M: 12    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  56 so
 57 ne
26.05.20 21:12:53
K1ŽKolihová Hana2003DS1SK Domeček Soběslav026018  56 so
 57 ne
26.05.20 20:42:39
K1ŽŠampalíková Klára2004DM2TJ Loko Plzeň039029  56 so
 57 ne
26.05.20 10:06:50
K1ŽMádrová Amálie2003DS2TJ Loko Plzeň039027  56 so
 57 ne
26.05.20 10:06:50
K1ŽBočánková Jana2003DS2SK Domeček Soběslav026019  56 so
 57 ne
26.05.20 20:42:39
K1ŽChromá Nicol2004DM3UP Olomouc119224  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3UP Olomouc119208  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1ŽMalá Magdaléna2007ZS3UP Olomouc119192  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1ŽStloukalová Aneta2007ZS3UP Olomouc119196  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1ŽVrbová Marie2007ZS3UP Olomouc119198  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1ŽJílková Pavla2007ZSUP Olomouc119227  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
K1ŽMarousková Tereza2009ZMUP Olomouc119177  56 so
 57 ne
27.05.20 07:30:06
celkem K1Ž: 12    
počty C1M: 4   C1Ž: 7   K1M: 12   K1Ž: 12     celkem: 35

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

VK Kroměříž: 1
K1M: 1     celkem : 1

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 4   C1Ž: 7   K1M: 13   K1Ž: 12     celkem : 36