• 128  15.09.2019 neděle, Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
14.09.2019 - 15.09.2019, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 08.08.2019 00:00:00 do 11.09.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBeier Matouš2004DM1Loko Trutnov060047  128 ne
07.09.19 18:21:41
C1MKlíma Vojtěch2002DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  128 ne
09.09.19 21:08:13
C1MJanů Filip2002DS1UP Olomouc119159  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1MUrban Daniel2001DS2TJ Šumperk z.s.129021  128 ne
28.08.19 16:32:14
C1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  128 ne
29.08.19 12:31:48
C1MUlitzka Oliver2002DS2KK Opava121003  128 ne
04.09.19 21:29:27
C1MGeprt David2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116098  128 ne
10.09.19 18:29:17
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  128 ne
10.09.19 18:29:17
C1MSalaj František2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116095  128 ne
10.09.19 18:29:17
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  128 ne
10.09.19 18:29:17
C1MVodák Norbert2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116097  128 ne
10.09.19 18:29:18
C1MFencl Jáchym2003DM2TJ Syntesia Pardubice057087  128 ne
11.09.19 12:33:42
C1MPlášil Hynek2006ZS2TJ Syntesia Pardubice057086  128 ne
11.09.19 12:33:42
C1MŠťastný Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057075  128 ne
11.09.19 12:33:42
C1MVeselý Ondřej2004DM2TJ Syntesia Pardubice057054  128 ne
11.09.19 12:33:42
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1MUrban Michal2004DM3TJ Šumperk z.s.129024  128 ne
28.08.19 16:32:14
C1MBeier Alva2005ZS3Loko Trutnov060054  128 ne
07.09.19 18:21:41
C1MMíl Jakub2003DM3Loko Trutnov060051  128 ne
07.09.19 18:21:41
C1MVitoul Tomáš2003DM3TJ Vodní Sporty Litovel116107  128 ne
10.09.19 18:29:17
C1MKosík Dan2004DM3UP Olomouc119173  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1MNovák Matyáš2005ZS3UP Olomouc119076  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1MStřílka Richard2006ZS3UP Olomouc119180  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1MVaněk Matěj2004DMVS Tábor030044  128 ne
11.09.19 07:20:11
celkem C1M: 26    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  128 ne
09.09.19 21:08:13
C1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  128 ne
10.09.19 07:24:35
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS1UP Olomouc119068  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  128 ne
06.09.19 06:04:31
C1ŽNovosadová Kristina2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  128 ne
09.09.19 21:08:13
C1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  128 ne
10.09.19 07:24:35
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1ŽBundová Simona2004DM3TJ Syntesia Pardubice057008  128 ne
11.09.19 12:33:42
C1ŽStřílková Jana2004DM3UP Olomouc119181  128 ne
11.09.19 22:01:56
C1ŽKloboučková Ivana2003DMKK Opava121009  128 ne
04.09.19 21:29:27
celkem C1Ž: 14    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MSmilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132005
132004
 128 ne
09.09.19 20:13:45
C2MRašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
DM2KK Postřelmov
VS Tábor
185007
030044
 128 ne
29.08.19 12:31:48
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
DM2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 128 ne
07.09.19 18:21:41
C2MSalaj František
Šmakal Petr
2004
2003
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116088
 128 ne
10.09.19 18:29:18
C2MPapula Jan
Geprt David
2005
2005
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116094
116098
 128 ne
10.09.19 18:29:18
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
DM2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 128 ne
11.09.19 12:33:42
C2MHradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119142
119094
 128 ne
11.09.19 22:01:56
C2MPlášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057075
 128 ne
11.09.19 12:33:42
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 128 ne
11.09.19 22:01:56
C2MUrban Daniel
Procházka Josef
2001
2002
DSTJ Šumperk z.s.
DUKLA Brandýs
129021
012046
 128 ne
09.09.19 17:58:34
celkem C2M: 10    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽPlášilová Anežka
Bundová Simona
2002
2004
DS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057064
057008
 128 ne
11.09.19 12:33:42
C2ŽHansgutová Monika
Střílková Jana
2005
2004
DMUP Olomouc
UP Olomouc
119207
119181
 128 ne
11.09.19 22:01:56
C2ŽDopitová Daniela
Retková Marie
2002
2003
DSUP Olomouc
UP Olomouc
119216
119215
 128 ne
11.09.19 22:01:56
celkem C2Ž: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  128 ne
06.09.19 06:04:31
K1MKirchner David2002DS1TJ Bohemians Praha001114  128 ne
09.09.19 22:36:23
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  128 ne
10.09.19 07:24:35
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  128 ne
28.08.19 16:32:14
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  128 ne
28.08.19 16:32:14
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  128 ne
02.09.19 09:57:47
K1MHynek Pavel2003DM2TJ Semily059012  128 ne
02.09.19 09:57:47
K1MVodrážka Matěj2004DM2TJ Semily059049  128 ne
02.09.19 09:57:47
K1MMrázek Jakub2004DM2KK Opava121103  128 ne
04.09.19 21:29:27
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  128 ne
05.09.19 14:37:01
K1MVránek Jan2004DM2VS Blovice033009  128 ne
07.09.19 16:55:59
K1MViragh Tomáš2004DM2SK Týniště nad Orlicí063062  128 ne
09.09.19 07:20:53
K1MKökörčin Matěj2003DM2Vodní sporty Desná128008  128 ne
09.09.19 10:03:47
K1MRutar Martin2003DM2Vodní sporty Desná128014  128 ne
09.09.19 10:03:47
K1MOlšák Matyáš2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  128 ne
09.09.19 21:08:13
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  128 ne
09.09.19 21:08:13
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  128 ne
09.09.19 22:36:23
K1MNovák Filip2002DS2TJ Bohemians Praha001030  128 ne
09.09.19 22:36:23
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  128 ne
10.09.19 07:24:35
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  128 ne
10.09.19 19:02:36
K1MŠindelář Jan2002DS2TJ Loko Plzeň039050  128 ne
10.09.19 19:02:36
K1MJiřík Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057025  128 ne
11.09.19 12:33:42
K1MNěmec Radek2004DM2TJ Syntesia Pardubice057036  128 ne
11.09.19 12:33:42
K1MSkalický Aleš2002DS2TJ Syntesia Pardubice057092  128 ne
11.09.19 12:33:42
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MHala Jiří2002DS2UP Olomouc119143  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MProcházka Vojtěch2002DS2UP Olomouc119124  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MZeman Šimon2004DM3SK Veselí nad Moravou133127  128 ne
06.09.19 06:04:31
K1MDoležal Filip2004DM3SK Veselí nad Moravou133023  128 ne
06.09.19 06:04:31
K1MPavelka Marek2004DM3Vodní sporty Desná128013  128 ne
09.09.19 10:03:47
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  128 ne
10.09.19 07:24:35
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  128 ne
10.09.19 07:24:35
K1MBerka Štěpán2002DS3TJ Vodní Sporty Litovel116069  128 ne
10.09.19 18:29:18
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  128 ne
11.09.19 10:55:00
K1MHric Ondřej2004DM3UP Olomouc119092  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MJaroš Michael2006ZS3UP Olomouc119171  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MUrban Jaroslav2004DM3UP Olomouc119205  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MRouča Samuel2002DSTJ Šumperk z.s.129002  128 ne
28.08.19 16:32:14
K1MJeřábek Tomáš2004DMKK Brandýs nad Labem011073  128 ne
08.09.19 20:44:31
K1MKovařík Vít2003DMKK Brandýs nad Labem011072  128 ne
08.09.19 20:44:31
K1MTaraba Matyáš2004DMKK Brandýs nad Labem011070  128 ne
08.09.19 20:44:31
K1MUrban Michal2004DMTJ Šumperk z.s.129024  128 ne
09.09.19 17:58:34
K1MVenc Štěpán2004DMDUKLA Brandýs012066  128 ne
11.09.19 07:23:24
K1MKratochvíl Lukáš2005ZSUP Olomouc119045  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1MKratochvíl Martin2003DMUP Olomouc119139  128 ne
11.09.19 22:01:56
celkem K1M: 53    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  128 ne
05.09.19 14:37:01
K1ŽKošíková Denisa2002DS1SK Veselí nad Moravou133047  128 ne
06.09.19 06:04:31
K1ŽDvořáková Dominika2002DS1TJ Bohemians Praha001115  128 ne
09.09.19 22:36:23
K1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  128 ne
10.09.19 07:24:35
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  128 ne
11.09.19 07:20:11
K1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2KK Opava121009  128 ne
04.09.19 21:29:27
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  128 ne
05.09.19 14:37:01
K1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  128 ne
05.09.19 16:44:13
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  128 ne
09.09.19 21:08:13
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  128 ne
09.09.19 21:08:13
K1ŽNovosadová Kristina2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  128 ne
09.09.19 21:08:13
K1ŽSatková Gabriela2001DS2Kanoe Klub Spoj Brno103016  128 ne
10.09.19 07:24:35
K1ŽŠampalíková Klára2004DM2TJ Loko Plzeň039029  128 ne
10.09.19 19:02:36
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  128 ne
10.09.19 19:02:36
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  128 ne
11.09.19 10:55:00
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽMrázková Klára2006ZS3KK Opava121035  128 ne
04.09.19 21:29:27
K1ŽStřechová Ela2005ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  128 ne
05.09.19 16:44:13
K1ŽVojtěchová Barbora2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  128 ne
05.09.19 16:44:13
K1ŽKuskevych Anastasia2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108014  128 ne
05.09.19 16:44:13
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS3Vodní sporty Desná128015  128 ne
09.09.19 10:03:47
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  128 ne
10.09.19 07:24:35
K1ŽPlášilová Anežka2002DS3TJ Syntesia Pardubice057064  128 ne
11.09.19 12:33:42
K1ŽDopitová Daniela2002DS3UP Olomouc119216  128 ne
11.09.19 22:01:56
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  128 ne
11.09.19 22:01:56
celkem K1Ž: 32    
počty C1M: 26   C1Ž: 14   C2M: 10   C2Ž: 3   K1M: 53   K1Ž: 32     celkem: 138