• 120  31.08.2019 sobota, Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L., startovné: mládež 200,-   dospělí 0,-
31.08.2019 - 01.09.2019, KK Brandýs nad Labem
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 27.08.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  120 so
Drábek Matyáš, Indruch Tomáš22.08.19 08:17:38
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  120 so
25.08.19 07:57:05
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  120 so
26.08.19 10:23:49
C1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  120 so
30.08.19 08:16:50
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  120 so
30.08.19 13:27:03
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  120 so
26.08.19 10:23:49
C1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  120 so
26.08.19 10:23:49
C1MHluchý Vilém2006ZS3KK Brandýs nad Labem011045  120 so
27.08.19 11:10:54
celkem C1M: 8    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  120 so
26.08.19 10:23:49
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM2UP Olomouc119208  120 so
26.08.19 10:23:49
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  120 so
30.08.19 13:27:03
C1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  120 so
27.08.19 11:10:54
celkem C1Ž: 4    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MDrábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
ZS2KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
045022
061039
 120 so
Indruch M.+ Motlová, Indruch T.+ Štěpánková J.22.08.19 08:17:38
C2MRetek Toman
Retek Václav
2007
2007
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119188
119189
 120 so
26.08.19 10:23:49
celkem C2M: 2    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XPrüher Vojtěch
Švehlová Rozárie
2006
2008
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023015
 120 so
27.08.19 21:22:58
C2XJiras Filip
Pavelková Markéta
2005
2005
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Karbo Benátky
009130
010107
 120 so
30.08.19 13:27:03
C2XNekolná Žofie
Štercl Dominik
2006
2005
ZS3KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011034
012083
 120 so
27.08.19 11:10:54
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MTomeček Adam2008ZM2SK Veselí nad Moravou133015  120 so
19.08.19 09:29:51
K1MSobotka Adam2005ZS2Kanoe Klub Spoj Brno103001  120 so
26.08.19 09:02:46
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  120 so
26.08.19 10:23:49
K1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  120 so
26.08.19 10:23:49
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  120 so
26.08.19 10:23:49
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  120 so
27.08.19 07:25:37
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  120 so
27.08.19 11:10:54
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  120 so
27.08.19 12:08:11
K1MBohatý Oto2007ZM2SK Třebechovice061038  120 so
27.08.19 13:45:01
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  120 so
další dohlásím na místě27.08.19 13:48:49
K1MSemerád Jakub2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  120 so
27.08.19 20:39:50
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  120 so
Novotný David, Švehlová Kateřina27.08.19 21:22:58
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  120 so
27.08.19 22:05:12
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  120 so
30.08.19 08:16:50
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  120 so
30.08.19 13:27:03
K1MKárník Tadeáš2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009029  120 so
30.08.19 13:27:03
K1MKovář Filip2006ZS3+KK Opava121017  120 so
20.08.19 11:17:31
K1MAntl Tomáš2008ZM3+KK Opava121001  120 so
20.08.19 11:17:31
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  120 so
27.08.19 11:10:54
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  120 so
27.08.19 11:10:54
K1MBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  120 so
Švehlová Rozárie, Prüher Vojtěch27.08.19 21:22:58
K1MSvoboda Šimon2008ZM3+SK VS Karbo Benátky010112  120 so
30.08.19 13:11:53
K1MPlas Tobiáš2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  120 so
30.08.19 13:27:03
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  120 so
další dohlásím na místě27.08.19 13:48:49
K1MŠafařík Pavel2008ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  120 so
27.08.19 16:13:02
celkem K1M: 25    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  120 so
26.08.19 10:23:49
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  120 so
26.08.19 10:23:49
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  120 so
26.08.19 10:23:49
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  120 so
27.08.19 20:39:50
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  120 so
30.08.19 13:27:03
K1ŽJelínková Sára2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009012  120 so
30.08.19 13:27:03
K1ŽMotlová Andrea2006ZS3+KVS Hradec Králové045016  120 so
Štěpánková Stella a Julie22.08.19 08:17:38
K1ŽPavelková Eva2008ZM3+Vodní sporty Desná128017  120 so
26.08.19 19:20:12
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  120 so
27.08.19 11:10:54
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  120 so
další dohlásím na místě27.08.19 13:48:49
celkem K1Ž: 10    
počty C1M: 8   C1Ž: 4   C2M: 2   C2X: 3   K1M: 25   K1Ž: 10     celkem: 52