- 112 17.08.2019 sobota, Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném , startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
17.08.2019 - 18.08.2019, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 22.03.2019 00:00:00 do 14.08.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 112 so | 14.08.19 20:18:19 | ||
C1M | Haleš Antonín | 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 | 112 so | 11.08.19 15:12:49 | ||
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 112 so | 11.08.19 15:12:49 | ||
C1M | Kristek Václav | 1996 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119213 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | ||
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 112 so | 13.08.19 21:16:04 | ||
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 112 so | 14.08.19 11:41:24 | ||
C1M | Hořínek Jaroslav | 1963 | V | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106009 | 112 so | 13.08.19 21:16:04 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 112 so | 13.08.19 21:16:04 | |
C1M | Fencl Jáchym | 2003 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057087 | 112 so | 14.08.19 20:18:19 | |
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 112 so | 14.08.19 20:18:19 | ||
celkem C1M: 10 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 112 so | 09.08.19 08:37:55 | ||
C1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 112 so | 11.08.19 15:12:49 | ||
C1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | |
C1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | |
celkem C1Ž: 4 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Novák Martin Haleš Antonín | 1991 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 024012 | 112 so | 11.08.19 15:12:49 | ||
C2M | Šťastný Michal Mornštejn Roman | 1965 1969 | V | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001038 001128 | 112 so | 13.08.19 12:30:01 | |
C2M | Krejza Filip Šilar Jakub | 1989 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064010 064033 | 112 so | 14.08.19 11:41:24 | ||
C2M | Hradec Matěj Rudorfer Martin | 2003 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119142 119094 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | |
C2M | Salaj František Šmakal Petr | 2004 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106088 | 112 so | 13.08.19 21:16:04 | |
C2M | Vorel Zdeněk Kejklíček Tomáš | 1974 1980 | V | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057044 057069 | 112 so | 14.08.19 20:18:19 | ||
celkem C2M: 6 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 112 so | 09.08.19 08:37:55 | ||
K1M | Hric Filip | 1993 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119140 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | ||
K1M | Slepica Karel | 1988 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119071 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | ||
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 112 so | 13.08.19 12:30:01 | ||
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 112 so | 10.08.19 09:48:07 | |
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | |
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 112 so | 13.08.19 12:30:01 | ||
K1M | Krejza Filip | 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 112 so | 14.08.19 11:41:24 | ||
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 112 so | 05.08.19 10:43:56 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 112 so | 11.08.19 15:12:49 | |
K1M | Kratochvíl Petr | 1971 | V | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119040 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 112 so | Složení hlídky : Panzer Aleš 039023, Šindelář Pavel 039055, Šindelář Jan 039050 | 14.08.19 07:37:30 |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 112 so | 14.08.19 20:18:19 | ||
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 112 so | 14.08.19 20:18:19 | |
celkem K1M: 14 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 112 so | 11.08.19 15:12:49 | ||
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 112 so | 13.08.19 21:16:04 | ||
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 112 so | 09.08.19 08:37:55 | ||
K1Ž | Hricová Klára | 1999 | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119090 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | ||
K1Ž | Bayerová Barbora | 1998 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001124 | 112 so | 13.08.19 12:30:01 | ||
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 112 so | 11.08.19 15:12:49 | |
K1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 112 so | 11.08.19 16:12:17 | |
K1Ž | Bundová Simona | 2004 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 112 so | 14.08.19 20:18:19 | |
celkem K1Ž: 8 | |||||||||
počty C1M: 10 C1Ž: 4 C2M: 6 K1M: 14 K1Ž: 8 celkem: 42 |