- 54 11.05.2019 sobota, Slalom v Ostravě , startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 55 12.05.2019 neděle, Slalom v Ostravě , startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
11.05.2019 - 12.05.2019, VK Tzunami Ostrava
on-line přihlašování od 04.04.2019 00:00:00 do 07.05.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Schreiber Zbyněk | 1963 | V | 2 | Vodní sporty Desná | 128030 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
C1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | |
C1M | Salaj František | 2004 | DM | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | |
C1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 3 | Vodní sporty Desná | 128008 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
C1M | Vitoul Tomáš | 2003 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106107 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | |
C1M | Vodák Norbert | 2004 | DM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | ||
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | |
C1M | Štolfa Filip | 2006 | ZS | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
C1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | ||
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:34 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | ZM | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
C1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | KK Opava | 121061 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
C1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | KK Opava | 121033 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
C1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | KK Opava | 121031 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | ||
C1M | Fabian František | 2009 | PZ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
C1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
C1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | ||
celkem C1M: 28 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 54 so 55 ne | 06.05.19 20:27:55 | |
C1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
C1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121006 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
C1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 54 so 55 ne | 06.05.19 20:27:55 | |
C1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128015 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
C1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 3+ | TJ DUKLA Praha | 120005 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 54 so 55 ne | 06.05.19 18:41:51 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | ||
celkem C1Ž: 17 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Kupka Petr Boháč Robert | 1981 1989 | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118053 118051 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
C2M | Mráka Jan Gabrlík Jakub | 2004 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 119152 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C2M | Šotek Adam Urban Jaroslav | 2005 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 119205 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:48 | |
C2M | Kovář Filip Trač Matyáš | 2006 2004 | DM | 3 | KK Opava KK Opava | 121017 121050 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
C2M | Štolfa Filip Kápka Kryštof | 2006 2007 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118029 118027 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
C2M | Antl Tomáš Stropek Tobiáš | 2008 2007 | ZM | KK Opava KK Opava | 121001 121007 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
C2M | Baar Patrik Šefčík Václav | 2007 2008 | ZM | KK Opava KK Opava | 121015 121033 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
celkem C2M: 7 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Rutarová Kateřina Jurajdová Veronika | 2005 2007 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná Vodní sporty Desná | 128015 128007 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
C2Ž | Pavelková Eva Jurajdová Simona | 2008 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná Vodní sporty Desná | 128017 128006 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
celkem C2Ž: 2 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Vavrla Dušan Kudělásková Monika | 1969 2003 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118001 118014 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
C2X | Dopitová Daniela Syslo Jiří | 2002 2003 | DS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119216 119217 | 54 so 55 ne | střídání lodi | 07.05.19 20:31:48 | |
C2X | Hansgutová Monika Štýbnar Vojtěch | 2005 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119197 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
C2X | Šlachtová Tereza Kupka Lukáš | 2006 2007 | ZS | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118012 118026 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
C2X | Kočířová Valentýna Novák Tobiáš | 2008 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 119182 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
C2X | Vrbová Marie Kutín Filip | 2007 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 119218 | 54 so 55 ne | střídání lodi | 07.05.19 20:31:49 |
C2X | Kratochvílová Adéla Retek Václav Toman | 2007 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 119189 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
celkem C2X: 7 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 54 so 55 ne | 06.05.19 18:41:51 | ||
K1M | Vavrla Adam | 2000 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
K1M | Boháč Robert | 1989 | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118051 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
K1M | Tomeček Petr | 1978 | V | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133031 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | |
K1M | Rousek Martin | 1965 | V | 2 | KK Opava | 121024 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
K1M | Doležal Tomáš | 2002 | DS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133022 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | |
K1M | Berka Štěpán | 2002 | DS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106069 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | ||
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 54 so 55 ne | 06.05.19 18:41:51 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128014 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
K1M | Pavelka Marek | 2004 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128013 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 54 so 55 ne | 06.05.19 18:41:51 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | |
K1M | Trač Matyáš | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121050 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1M | Syslo Jiří | 2003 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119217 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Vodička Vojtěch | 2004 | DM | VK Tzunami Ostrava | 118006 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Bláha Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118021 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 54 so 55 ne | 06.05.19 18:41:51 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Štolfa Filip | 2006 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 3 | KK Opava | 121017 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Čamek David | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106084 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | |
K1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Kápka Kryštof | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118027 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
K1M | Osička Tadeáš | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108015 | 54 so 55 ne | 06.05.19 20:27:55 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121001 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121044 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1M | Vyskočil Viktor | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108039 | 54 so 55 ne | 06.05.19 20:27:55 | ||
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | ||
K1M | Černý Vojtěch | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133030 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:34 | ||
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | KK Opava | 121061 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZM | KK Opava | 121015 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
K1M | Jakubík Štěpán | 2008 | ZM | KK Opava | 121038 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | KK Opava | 121033 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
K1M | Kápka Lukáš | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118028 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
K1M | Šlachta Jan | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118020 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
K1M | Veselý Vojtěch | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118007 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
K1M | Fabian František | 2009 | PZ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
K1M | Tomeček David | 2011 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133020 | 54 so 55 ne | 07.05.19 09:53:35 | ||
K1M | Kovář Michal | 2009 | PZ | KK Opava | 121022 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
K1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | ||
K1M | Čamek Petr | 2009 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106085 | 54 so 55 ne | 07.05.19 21:16:15 | ||
celkem K1M: 66 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Horová Klára | 1998 | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119058 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | ||
K1Ž | Rousková Kateřina | 1973 | V | 2 | KK Opava | 121034 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1Ž | Najmanová Kateřina | 1984 | V | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119099 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Dopitová Daniela | 2002 | DS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119216 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
K1Ž | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 54 so 55 ne | 06.05.19 20:27:55 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3+ | KK Opava | 121006 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Vojtěchová Barbora | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 54 so 55 ne | 06.05.19 20:27:55 | ||
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 54 so 55 ne | 06.05.19 20:27:55 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Srpová Lada | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
K1Ž | Šlachtová Tereza | 2006 | ZS | VK Tzunami Ostrava | 118012 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 54 so 55 ne | 06.05.19 18:41:51 | |
K1Ž | Jurajdová Veronika | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128006 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
K1Ž | Pavelková Eva | 2008 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128017 | 54 so 55 ne | 06.05.19 22:35:39 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | |
K1Ž | Michajlovičová Sára | 2009 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 54 so 55 ne | 05.05.19 21:01:02 | ||
K1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | PZ | KK Opava | 121014 | 54 so 55 ne | 07.05.19 10:23:05 | ||
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 54 so 55 ne | 07.05.19 20:31:49 | ||
celkem K1Ž: 31 | |||||||||
počty C1M: 28 C1Ž: 17 C2M: 7 C2Ž: 2 C2X: 7 K1M: 66 K1Ž: 31 celkem: 158 |