- 51 11.05.2019 sobota, Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
11.05.2019 - 11.05.2019, SK Vltava Č. Krumlov z.s.
on-line přihlašování od 18.04.2019 00:00:00 do 07.05.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
celkem C1M: 5 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
celkem C1Ž: 2 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Plachtová Alexandra Walter Jakub | 1998 1998 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. TJ Šumperk z.s. | 024030 129045 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C2X | Paloudová Karolína Švadlena Václav | 2000 1985 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 024032 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C2X | Novosad Lukáš Novosadová Michaela | 1976 2000 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. TJ Vodní Sporty Litovel | 024001 106080 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |||
C2X | Kleinová Štěpánka Klein Pavel | 2005 1976 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. RK Týn, z.s. | 024059 093027 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C2X | Mádrová Amálie Šindelář Jan | 2003 2002 | DS | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039027 039050 | 51 so | 06.05.19 13:45:31 | ||
C2X | Kratochvílová Tereza Ondřich Václav | 2003 2001 | DS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 024072 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C2X | Olšák Matyáš Bočánková Jana | 2001 2003 | DS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Domeček Soběslav | 024067 026019 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C2X | Novosadová Kristina Vejnar Samuel | 2004 2005 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 024042 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
C2X | Šampalíková Klára Vránek Jan | 2004 2004 | DM | TJ Bohemians Praha TJ Loko Plzeň | 039029 033009 | 51 so | 06.05.19 13:45:31 | ||
C2X | Furiš Eduard Kolihová Hana | 2004 2003 | DM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Domeček Soběslav | 024071 026018 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
C2X | Šafaříková Alena Palouda Mikoláš | 2006 2007 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 024004 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
celkem C2X: 11 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Pazourek Jan | 1973 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076003 | 51 so | 29.04.19 14:01:15 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 51 so | 06.05.19 13:45:31 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 51 so | 06.05.19 13:45:31 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 51 so | 06.05.19 13:45:31 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 51 so | 06.05.19 10:53:50 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 51 so | 06.05.19 11:59:04 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 2 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 51 so | 06.05.19 11:59:04 | |
K1M | Kremla Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Domeček Soběslav | 026008 | 51 so | 06.05.19 11:59:04 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 51 so | 06.05.19 13:45:31 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
K1M | Míka Vilém | 2010 | PZ | SK Domeček Soběslav | 026006 | 51 so | 06.05.19 11:59:04 | ||
celkem K1M: 15 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 51 so | 06.05.19 11:59:04 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 51 so | 06.05.19 11:59:04 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 51 so | 06.05.19 13:45:31 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 51 so | 06.05.19 13:45:31 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 51 so | 08.05.19 14:36:50 | ||
celkem K1Ž: 8 | |||||||||
počty C1M: 5 C1Ž: 2 C2X: 11 K1M: 15 K1Ž: 8 celkem: 41 |