- 38 27.04.2019 sobota, 40. ročník Stružnická peřej, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 39 28.04.2019 neděle, 40. ročník Stružnická peřej, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
27.04.2019 - 28.04.2019, SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
on-line přihlašování od 01.04.2019 23:00:00 do 24.04.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Mrůzek Vojtěch | 1998 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012057 | 38 so 39 ne | 24.04.19 13:04:09 | ||
C1M | Kopička Ondřej | 1989 | Delfín Jablonec | 046108 | 38 so 39 ne | 24.04.19 07:30:03 | |||
C1M | Míka Viktor | 1977 | V | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:17:15 | |
C1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012032 | 38 so 39 ne | 24.04.19 07:27:51 | |
C1M | Šrámek Michal | 1982 | V | TJ DUKLA Praha | 012068 | 38 so 39 ne | 24.04.19 13:04:09 | ||
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 38 so 39 ne | 23.04.19 20:04:35 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 38 so 39 ne | 20.04.19 11:26:52 | |
celkem C1M: 7 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 38 so 39 ne | 24.04.19 15:04:28 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 38 so 39 ne | 24.04.19 17:56:19 | |
celkem C1Ž: 2 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Pechač Jonáš Pollert Jáchym | 2004 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 009136 | 38 so 39 ne | 23.04.19 20:04:35 | |
celkem C2M: 1 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Šulc Karel | 2000 | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011017 | 38 so 39 ne | 24.04.19 16:47:28 | ||
K1M | Bašus Ondřej | 1987 | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008038 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:17:15 | ||
K1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:17:15 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:47:08 | |
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 38 so 39 ne | 24.04.19 07:27:51 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 38 so 39 ne | 24.04.19 07:31:54 | |
K1M | Hek Jan | 1979 | V | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049013 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:42 | |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052012 | 38 so 39 ne | 24.04.19 22:03:18 | |
K1M | Kořínek Martin | 1977 | V | 3+ | Delfín Jablonec | 046006 | 38 so 39 ne | 24.04.19 10:02:03 | |
K1M | Šrámek Michal | 1982 | V | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012068 | 38 so 39 ne | 24.04.19 13:04:09 | |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | V | 3 | SK Štětí | 050016 | 38 so 39 ne | 24.04.19 07:31:41 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 38 so 39 ne | 24.04.19 10:02:03 | |
K1M | Šorel Martin | 2001 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012018 | 38 so 39 ne | 24.04.19 13:04:09 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 38 so 39 ne | 24.04.19 13:04:09 | |
K1M | Milyan David | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052003 | 38 so 39 ne | 24.04.19 22:03:18 | |
K1M | Ondruš Mikuláš | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009127 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:37:12 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:41 | |
K1M | Budák David | 2003 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047010 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:47:08 | |
K1M | Manas Adam | 2004 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047012 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:47:08 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:23:54 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | DM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052025 | 38 so 39 ne | 24.04.19 22:03:18 | |
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | DM | 3 | Delfín Jablonec | 046049 | 38 so 39 ne | 24.04.19 10:02:03 | |
K1M | Zoubek Adam | 2004 | DM | 3 | Delfín Jablonec | 046096 | 38 so 39 ne | 24.04.19 10:02:03 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 38 so 39 ne | 20.04.19 11:26:52 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:37:12 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1M | Benda Jan | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049006 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:41 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:41 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 38 so 39 ne | 24.04.19 22:03:18 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:41 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 38 so 39 ne | 23.04.19 22:32:19 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 38 so 39 ne | 24.04.19 12:10:54 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 38 so 39 ne | 24.04.19 22:03:18 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | ||
K1M | Bareš Hugo | 2008 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 38 so 39 ne | 24.04.19 19:13:30 | ||
K1M | Dovala Jakub | 2007 | ZM | TJ Loko Žatec | 052043 | 38 so 39 ne | 24.04.19 22:03:18 | ||
K1M | Horák David | 2009 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 090025 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | ||
K1M | Langer Filip | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | ||
K1M | Semerád Vít | 2010 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:41 | ||
celkem K1M: 46 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 38 so 39 ne | 23.04.19 19:47:08 | |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1Ž | Kohoutová Lenka | 1974 | V | 3 | Kotva Bráník | 077016 | 38 so 39 ne | 24.04.19 12:10:54 | |
K1Ž | Strasserová Barbora | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052011 | 38 so 39 ne | 24.04.19 22:03:18 | |
K1Ž | Nováková Karolína | 2002 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052036 | 38 so 39 ne | 24.04.19 22:03:18 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 38 so 39 ne | 24.04.19 15:09:07 | |
K1Ž | Pollertová Ema | 2003 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 38 so 39 ne | 20.04.19 11:26:52 | |
K1Ž | Kristl Anouk | 2003 | DM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009015 | 38 so 39 ne | 20.04.19 11:26:52 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:42 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2005 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049009 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:42 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 38 so 39 ne | 24.04.19 17:56:19 | |
K1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 38 so 39 ne | 20.04.19 11:26:52 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:42 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:41 | |
K1Ž | Podušková Klára | 2008 | ZM | Sokol Trója | 086008 | 38 so 39 ne | 23.04.19 21:41:48 | ||
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 38 so 39 ne | 24.04.19 09:11:42 | ||
celkem K1Ž: 17 | |||||||||
počty C1M: 7 C1Ž: 2 C2M: 1 K1M: 46 K1Ž: 17 celkem: 73 |