• 138  09.09.2018 neděle, Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
08.09.2018 - 09.09.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 02.08.2018 00:00:00 do 03.09.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBeier Matouš2004ZS1Loko Trutnov060047  138 ne
03.09.18 11:43:39
C1MJanů Filip2002DM1UP Olomouc119159  138 ne
03.09.18 21:11:21
C1MNachtigal Richard2000DS2TJ Valašské Meziříčí132022  138 ne
01.09.18 17:46:49
C1MFencl Jáchym2003DM2TJ Syntesia Pardubice057087  138 ne
03.09.18 19:32:17
C1MVejnar Samuel2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  138 ne
03.09.18 19:49:28
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  138 ne
03.09.18 20:02:25
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  138 ne
03.09.18 20:02:25
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  138 ne
03.09.18 21:11:21
C1MHeger Vojtěch2000DSDUKLA Brandýs012019  138 ne
12053,1207204.09.18 21:49:36
celkem C1M: 9    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  138 ne
03.09.18 19:05:04
C1ŽKneblová Klára2005ZS1UP Olomouc119064  138 ne
03.09.18 21:11:21
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  138 ne
03.09.18 21:11:21
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  138 ne
03.09.18 21:11:21
celkem C1Ž: 4    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MHendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132020
132022
 138 ne
01.09.18 17:46:49
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 138 ne
03.09.18 11:43:39
C2MSalaj František
Papula Jan
2004
2005
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116094
 138 ne
03.09.18 20:02:25
C2MHradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119142
119094
 138 ne
03.09.18 21:11:21
C2MPlášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057075
 138 ne
03.09.18 19:32:17
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 138 ne
03.09.18 21:11:21
C2MOlšák Matyáš
Novosadová Kristina
2001
2004
DSSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024067
024024
 138 ne
03.09.18 19:49:28
celkem C2M: 7    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKoblížek Daniel2000DS1Loko Trutnov060040  138 ne
03.09.18 11:43:39
K1MMatějíček Vojtěch2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103036  138 ne
KK Brno Ds03.09.18 19:05:04
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  138 ne
03.09.18 20:46:54
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  138 ne
28.08.18 15:37:04
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  138 ne
03.09.18 04:52:36
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  138 ne
03.09.18 13:24:37
K1MSkalický Aleš2002DM2TJ Syntesia Pardubice057092  138 ne
03.09.18 19:32:17
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  138 ne
03.09.18 19:49:27
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  138 ne
03.09.18 21:11:21
K1MGabrlík Tomáš2000DS2UP Olomouc119116  138 ne
03.09.18 21:11:21
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  138 ne
03.09.18 21:11:21
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  138 ne
03.09.18 21:11:21
K1MRouča Samuel2002DMTJ Šumperk z.s.129002  138 ne
03.09.18 18:36:42
K1MHeger Vojtěch2000DSDUKLA Brandýs012019  138 ne
04.09.18 21:49:36
celkem K1M: 14    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDimovová Barbora2000DSMTTJ Vodní Sporty Litovel116082  138 ne
03.09.18 20:02:25
K1ŽDziadková Zuzana2002DM1Kanoe Klub Spoj Brno103009  138 ne
03.09.18 19:05:04
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  138 ne
03.09.18 19:49:27
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  138 ne
03.09.18 21:11:21
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  138 ne
03.09.18 21:11:21
K1ŽKneblová Klára2005ZS2UP Olomouc119064  138 ne
03.09.18 21:11:21
celkem K1Ž: 6    
počty C1M: 9   C1Ž: 4   C2M: 7   K1M: 14   K1Ž: 6     celkem: 40