• 136  08.09.2018 sobota, Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu ve Veltrusech, startovné: mládež 200,-   dospělí 0,-
08.09.2018 - 09.09.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 02.08.2018 00:00:00 do 03.09.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MNovotný Petr2000DS1UP Olomouc119097  136 so
03.09.18 20:51:47
C1MHeger Vojtěch2000DS1DUKLA Brandýs012019  136 so
03.09.18 22:37:19
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  136 so
28.08.18 18:30:56
C1MLhota Kryštof2002DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  136 so
03.09.18 17:14:05
C1MKratochvíl Martin2003DM2+UP Olomouc119139  136 so
03.09.18 20:51:47
C1MWendl Denis2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  136 so
03.09.18 21:16:33
C1MUlitzka Oliver2002DM2KK Opava121003  136 so
01.09.18 08:23:32
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  136 so
03.09.18 11:35:12
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  136 so
03.09.18 17:14:05
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  136 so
03.09.18 20:51:47
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  136 so
03.09.18 21:16:33
C1MŠťastný Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057075  136 so
03.09.18 19:22:31
celkem C1M: 12    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Tereza2003DMMTUP Olomouc119053  136 so
03.09.18 20:51:47
C1ŽKrálová Adéla2001DS1Univerzitní sportovní klub Praha009103  136 so
03.09.18 17:14:05
C1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  136 so
03.09.18 19:10:02
C1ŽKneblová Klára2005ZS1UP Olomouc119064  136 so
03.09.18 20:51:47
C1ŽCapalini Nicola2002DM2+DUKLA Brandýs012052  136 so
03.09.18 22:37:19
celkem C1Ž: 5    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 136 so
03.09.18 21:16:33
C2MPlášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057075
 136 so
03.09.18 19:22:31
celkem C2M: 2    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MBárta Jan2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009184  136 so
27.08.18 10:16:06
K1MKrejčí Jakub2002DM1DUKLA Brandýs012054  136 so
03.09.18 22:37:19
K1MRouča Samuel2002DM2+TJ Šumperk z.s.129002  136 so
28.08.18 18:30:56
K1MMrázek Jakub2004ZS2+KK Opava121103  136 so
01.09.18 08:23:32
K1MŠpalek Matěj2000DS2+SK VS Karbo Benátky010099  136 so
03.09.18 13:56:15
K1MTichý Štěpán2000DS2+UP Olomouc119200  136 so
03.09.18 20:51:47
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  136 so
23.08.18 23:08:10
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  136 so
28.08.18 15:40:37
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  136 so
28.08.18 18:30:56
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  136 so
03.09.18 11:35:12
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  136 so
03.09.18 13:09:23
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  136 so
03.09.18 13:09:23
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  136 so
03.09.18 13:09:23
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  136 so
03.09.18 13:56:15
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  136 so
03.09.18 17:14:05
K1MMatějíček Vojtěch2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103036  136 so
03.09.18 19:10:02
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  136 so
03.09.18 19:49:27
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  136 so
03.09.18 20:28:33
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  136 so
03.09.18 20:28:33
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  136 so
03.09.18 20:40:14
K1MMilyan David2001DS2TJ Loko Žatec052003  136 so
03.09.18 20:43:22
K1MGabrlík Tomáš2000DS2UP Olomouc119116  136 so
03.09.18 20:51:47
K1MMráka Jan2004ZS2UP Olomouc119154  136 so
03.09.18 20:51:47
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  136 so
03.09.18 20:51:47
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  136 so
03.09.18 22:37:19
K1MHeger Vojtěch2000DS2DUKLA Brandýs012019  136 so
03.09.18 22:37:19
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  136 so
42031,4201704.09.18 08:43:25
K1MRutar Martin2003DM3+Vodní sporty Desná128014  136 so
03.09.18 18:12:58
K1MNěmec Radek2004ZS3+TJ Syntesia Pardubice057036  136 so
03.09.18 19:22:31
K1MOlšák Matyáš2001DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  136 so
03.09.18 19:35:29
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS3+UP Olomouc119045  136 so
03.09.18 20:51:47
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  136 so
42006,4203504.09.18 08:43:25
celkem K1M: 32    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  136 so
03.09.18 19:10:02
K1ŽBeková Kateřina2002DM1DUKLA Brandýs012038  136 so
03.09.18 22:37:19
K1ŽDušková Michala2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009105  136 so
27.08.18 10:16:06
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DM2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  136 so
03.09.18 20:40:14
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  136 so
03.09.18 20:51:47
K1ŽKneblová Tereza2003DM2+UP Olomouc119053  136 so
03.09.18 20:51:47
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  136 so
29.08.18 21:00:26
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  136 so
03.09.18 18:00:11
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  136 so
03.09.18 20:51:47
K1ŽMinárová Natálie2001DS2VK Tzunami Ostrava118016  136 so
03.09.18 20:55:43
K1ŽPaloudová Karolína2000DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  136 so
03.09.18 19:35:29
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  136 so
03.09.18 20:51:47
celkem K1Ž: 12    
počty C1M: 12   C1Ž: 5   C2M: 2   K1M: 32   K1Ž: 12     celkem: 63