• 130  01.09.2018 sobota, Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,-   dospělí 0,-
01.09.2018 - 02.09.2018, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 26.07.2018 00:00:00 do 29.08.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  130 so
16.08.18 19:04:51
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  130 so
27.08.18 22:07:09
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  130 so
28.08.18 10:37:33
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  130 so
29.08.18 12:35:20
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  130 so
29.08.18 15:10:58
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  130 so
29.08.18 22:41:55
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  130 so
28.08.18 10:37:33
C1MDrábek Matyáš2005ZS3+KVS Hradec Králové045022  130 so
29.08.18 20:44:04
C1MMalý Vojtěch2006ZM3+UP Olomouc119191  130 so
29.08.18 22:41:55
C1MŠťastný Matěj2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057075  130 so
27.08.18 18:52:05
C1MVejnar Samuel2005ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  130 so
29.08.18 13:02:26
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  130 so
29.08.18 20:16:50
C1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  130 so
29.08.18 22:41:55
celkem C1M: 13    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  130 so
29.08.18 22:41:55
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  130 so
28.08.18 10:37:33
C1ŽJanů Veronika2005ZS3+UP Olomouc119137  130 so
29.08.18 22:41:55
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  130 so
29.08.18 22:41:55
celkem C1Ž: 4    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 130 so
29.08.18 12:35:20
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 130 so
29.08.18 22:41:55
C2MVeselý Ondřej
Jiřík Matěj
2004
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057054
057025
 130 so
27.08.18 18:52:05
C2MJiras Filip2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009130  130 so
28.08.18 10:37:33
celkem C2M: 4    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XPrüher Vojtěch
Bočková Kateřina
2006
2007
ZM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023007
 130 so
29.08.18 12:35:20
C2XSoučková Lucie
Drábek Matyáš
2004
2005
ZS3KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045024
045022
 130 so
29.08.18 20:44:04
C2XHansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 130 so
29.08.18 22:41:55
C2XKleinová Štěpánka
Furiš Eduard
2005
2004
ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024059
024071
 130 so
29.08.18 13:02:26
celkem C2X: 4    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  130 so
16.08.18 19:04:51
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  130 so
23.08.18 14:20:49
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  130 so
27.08.18 07:28:58
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  130 so
27.08.18 19:08:23
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  130 so
28.08.18 10:37:33
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  130 so
28.08.18 10:37:33
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  130 so
28.08.18 21:41:04
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  130 so
28.08.18 21:41:18
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  130 so
29.08.18 08:29:53
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  130 so
29.08.18 09:52:27
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  130 so
29.08.18 12:35:20
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  130 so
29.08.18 20:16:50
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  130 so
14077,1407829.08.18 20:50:43
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  130 so
29.08.18 22:41:55
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  130 so
29.08.18 22:41:55
K1MMrázková Klára2006ZM3+KK Opava121035  130 so
23.08.18 14:20:49
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  130 so
Veverka Čeněk 039014, Šampalíková Klára 03902927.08.18 11:12:55
K1MStolín Adam2005ZS3+Loko Trutnov060046  130 so
27.08.18 22:07:09
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  130 so
28.08.18 08:12:30
K1MPollert Antonín2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009022  130 so
28.08.18 10:37:33
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  130 so
28.08.18 21:41:18
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  130 so
29.08.18 08:29:53
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  130 so
29.08.18 09:52:27
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  130 so
29.08.18 12:35:20
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  130 so
29.08.18 20:16:50
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  130 so
29.08.18 20:16:50
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  130 so
29.08.18 20:16:50
K1MIndruch Matěj2006ZM3+KVS Hradec Králové045012  130 so
29.08.18 20:44:04
K1MKosík Dan2004ZS3+UP Olomouc119173  130 so
29.08.18 22:41:55
K1MRetek Václav2007ZM3+UP Olomouc119189  130 so
29.08.18 22:41:55
K1MMilyan Daniel2006ZM3TJ Loko Žatec052022  130 so
21.08.18 13:36:46
K1MKovář Filip2006ZM3KK Opava121017  130 so
23.08.18 14:20:49
K1MŠtolfa Filip2006ZM3VK Tzunami Ostrava118029  130 so
26.08.18 19:45:52
K1MNěmec Radek2004ZS3TJ Syntesia Pardubice057036  130 so
27.08.18 18:52:05
K1MZeman Šimon2004ZS3SK Veselí nad Moravou133127  130 so
27.08.18 20:34:28
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  130 so
29.08.18 08:16:09
K1MDruska Vojta2006ZM3SK VS Č. Budějovice023021  130 so
29.08.18 12:35:20
K1MPokorný Ctibor2005ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024044  130 so
29.08.18 13:02:26
K1MPalouda Mikoláš2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  130 so
29.08.18 13:02:26
K1MBandas Matěj2006ZM3KK Brandýs nad Labem011069  130 so
29.08.18 20:16:50
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  130 so
14064, 1407529.08.18 20:50:43
K1MWestfal Mattias2004ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  130 so
14073,1407629.08.18 20:50:43
K1MSvoboda Ondřej2006ZM3UP Olomouc119190  130 so
29.08.18 22:41:55
celkem K1M: 43    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  130 so
29.08.18 22:41:55
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  130 so
28.08.18 10:37:33
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  130 so
28.08.18 10:37:33
K1ŽSoučková Lucie2004ZS2KVS Hradec Králové045024  130 so
29.08.18 20:44:04
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  130 so
14010,1407629.08.18 20:50:43
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  130 so
29.08.18 22:41:55
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS3+Vodní sporty Desná128015  130 so
29.08.18 21:16:53
K1ŽStřechová Ela2005ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  130 so
29.08.18 21:46:57
K1ŽDobešová Eva2004ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  130 so
29.08.18 21:46:57
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  130 so
14081,1408229.08.18 20:50:43
K1ŽVojtěchová Barbora2004ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  130 so
29.08.18 21:46:57
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3UP Olomouc119192  130 so
29.08.18 22:41:55
celkem K1Ž: 12    
počty C1M: 13   C1Ž: 4   C2M: 4   C2X: 4   K1M: 43   K1Ž: 12     celkem: 80