- 122 22.08.2018 středa, ECA CUP JUNIORŮ a mezinárodní závod ve sprintu v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 123 23.08.2018 čtvrtek, ECA CUP JUNIOR ve sprintu v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
22.08.2018 - 23.08.2018, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 19.07.2018 00:00:00 do 17.08.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Beier Matouš | 2004 | ZS | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 122 st 123 čt | 15.08.18 21:01:41 | |
C1M | Šmoldas Michal | 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:19 | ||
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:19 | |
C1M | Vodák Norbert | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:19 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:19 | |
C1M | Salaj František | 2004 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:19 | |
celkem C1M: 6 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Koblížek Daniel Švagr Rostislav | 2000 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice SK Týniště nad Orlicí | 057140 063009 | 122 st 123 čt | 15.08.18 21:01:41 | |
C2M | Šmakal Petr Šmoldas Michal | 2003 1998 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 106061 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:20 | ||
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 122 st 123 čt | 15.08.18 21:01:41 | |
C2M | Salaj František Papula Jan | 2004 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106094 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:20 | |
celkem C2M: 4 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Marek Aleš | 1978 | V | 1 | Loko Trutnov | 060030 | 122 st 123 čt | 15.08.18 21:01:41 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 122 st 123 čt | 15.08.18 21:01:41 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 122 st 123 čt | 15.08.18 21:01:41 | |
celkem K1M: 3 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | DS | MT | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:19 | |
K1Ž | Dimovová Viktorie | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106081 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:19 | |
K1Ž | Novosadová Michaela | 2000 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106080 | 122 st 123 čt | 17.08.18 11:13:19 | |
celkem K1Ž: 3 | |||||||||
počty C1M: 6 C2M: 4 K1M: 3 K1Ž: 3 celkem: 16 |