• 96  21.07.2018 sobota, Pardubické slalomy na voleji, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 97  22.07.2018 neděle, Pardubické slalomy na voleji, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
21.07.2018 - 22.07.2018, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 14.06.2018 00:00:00 do 19.07.2018 12:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  96 so
 97 ne
17.07.18 23:25:34
C1MŠťastný Jan1970V2TJ Syntesia Pardubice057047  96 so
 97 ne
18.07.18 11:47:23
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  96 so
 97 ne
30.06.18 21:05:31
C1MBrtek Tomáš1981V3+KK Beroun013001  96 so
 97 ne
09.07.18 11:21:18
C1MVeselý Ondřej2004ZS3+TJ Syntesia Pardubice057054  96 so
 97 ne
17.07.18 21:10:09
C1MŠťastný Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057075  96 so
 97 ne
18.07.18 20:49:37
C1MKejklíček Tomáš1980VTJ Syntesia Pardubice057069  96 so
 97 ne
17.07.18 22:43:29
celkem C1M: 7    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽVorlová Darina19843TJ Syntesia Pardubice057053  96 so
 97 ne
17.07.18 23:25:34
C1ŽBundová Simona2004ZS3TJ Syntesia Pardubice057008  96 so
 97 ne
18.07.18 20:49:37
C1ŽBrtková Viktorie2010PZKK Beroun013007  96 so
 97 ne
09.07.18 11:21:18
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MMarek Matyáš
Hanuš Jiří
2003
2002
DM2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061025
061041
 96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
C2MVorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
057044
053026
 96 so
 97 ne
17.07.18 23:25:34
C2MŠťastný Matěj
Veselý Ondřej
2005
2004
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057075
057054
 96 so
 97 ne
18.07.18 20:49:37
C2MSkalický Aleš
Jiřík Matěj
2002
2005
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057092
057025
 96 so
 97 ne
18.07.18 20:49:37
celkem C2M: 4    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XOutrata Jindřich
Konvalinková Irena
1970
1977
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057033
057042
 96 so
 97 ne
30.06.18 21:05:31
C2XMarek Matyáš
Kliščová Barbora
2003
2002
DM2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061025
061042
 96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
C2XVorel Zdeněk
Vorlová Darina
1974
1984
2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057044
057053
 96 so
 97 ne
17.07.18 23:25:34
C2XŠťastný Jan
Šťastná Marta
1970
1973
V3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057047
057056
 96 so
 97 ne
18.07.18 11:47:23
C2XBundová Simona
Jiřík Matěj
2004
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057008
057025
 96 so
 97 ne
18.07.18 20:49:37
C2XVeselá Veronika
Veselý Ondřej
2002
2004
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057091
057054
 96 so
 97 ne
18.07.18 20:49:37
C2XBrtek Tomáš
Brtková Viktorie
1981
2010
VKK Beroun
KK Beroun
013001
013007
 96 so
 97 ne
09.07.18 11:21:18
celkem C2X: 7    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  96 so
 97 ne
30.06.18 21:05:31
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1MMěchura Jiří1954V2SK Třebechovice061019  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  96 so
 97 ne
17.07.18 12:35:18
K1MSuchánek Daniel19932SKK Vysoké Mýto064021  96 so
 97 ne
18.07.18 19:03:08
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1MJánský Pavel1975V3+TJ Dvůr Králové053013  96 so
 97 ne
17.07.18 12:35:18
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  96 so
 97 ne
17.07.18 21:10:09
K1MKřišťan Martin1964V3+SK Týniště nad Orlicí063020  96 so
 97 ne
17.07.18 21:24:46
K1MViragh Tomáš2004ZS3+SK Týniště nad Orlicí063062  96 so
 97 ne
17.07.18 21:24:46
K1MSkalický Aleš2002DM3+TJ Syntesia Pardubice057092  96 so
 97 ne
18.07.18 20:49:37
K1MMarek Pavel1972V3SK Třebechovice061037  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1MBek Matyáš2006ZM3SK Týniště nad Orlicí063063  96 so
 97 ne
17.07.18 21:24:46
K1MBeránek Tomáš2006ZM3SK Týniště nad Orlicí063061  96 so
 97 ne
17.07.18 21:24:46
K1MKonvalinka Šťepán2009PZTJ Syntesia Pardubice057027  96 so
 97 ne
30.06.18 21:05:31
K1MKonvalinka Ondřej2007ZMTJ Syntesia Pardubice057028  96 so
 97 ne
30.06.18 21:05:31
K1MMarek Jan2007ZMSK Třebechovice061031  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1MKulhánek Adam2009PZTJ Syntesia Pardubice057102  96 so
 97 ne
17.07.18 21:10:09
K1MJetmar Ondřej2010PZSKK Vysoké Mýto064006  96 so
 97 ne
18.07.18 19:03:08
K1MSyrový Filip2007ZMSKK Vysoké Mýto064026  96 so
 97 ne
18.07.18 19:03:08
K1MŠťastný Matěj2005ZSTJ Syntesia Pardubice057075  96 so
 97 ne
18.07.18 20:49:37
celkem K1M: 23    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽZárubová Michaela19862TJ Dvůr Králové053008  96 so
 97 ne
17.07.18 12:35:18
K1ŽKliščová Barbora2002DM3+SK Třebechovice061042  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1ŽBundová Simona2004ZS3+TJ Syntesia Pardubice057008  96 so
 97 ne
17.07.18 21:10:09
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3+SKK Vysoké Mýto064055  96 so
 97 ne
18.07.18 19:03:08
K1ŽKonvalinková Irena1977V3TJ Syntesia Pardubice057042  96 so
 97 ne
30.06.18 21:05:31
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZS3SK Třebechovice061035  96 so
 97 ne
12.07.18 17:06:32
K1ŽJanská Tereza2002DM3TJ Dvůr Králové053007  96 so
 97 ne
17.07.18 12:35:18
K1ŽVeselá Veronika2002DM3TJ Syntesia Pardubice057091  96 so
 97 ne
17.07.18 21:10:09
K1ŽVorlová Darina19843TJ Syntesia Pardubice057053  96 so
 97 ne
17.07.18 23:25:34
celkem K1Ž: 9    
počty C1M: 7   C1Ž: 3   C2M: 4   C2X: 7   K1M: 23   K1Ž: 9     celkem: 53