• 75  09.06.2018 sobota, 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 76  10.06.2018 neděle, 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
09.06.2018 - 10.06.2018, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 03.05.2018 00:00:00 do 07.06.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MJáně Michal1986MTDUKLA Brandýs012039  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C1MBusta Jan19891Univerzitní sportovní klub Praha009001  75 so
 76 ne
22.05.18 13:17:57
C1MLhota Matyáš19991Univerzitní sportovní klub Praha009081  75 so
 76 ne
22.05.18 13:17:57
C1MPříhoda Matouš19981Univerzitní sportovní klub Praha009082  75 so
 76 ne
22.05.18 13:17:57
C1MVětrovský Jan19971Univerzitní sportovní klub Praha009038  75 so
 76 ne
22.05.18 13:17:57
C1MKarásek Petr19861Univerzitní sportovní klub Praha009018  75 so
 76 ne
01.06.18 15:35:42
C1MHeger Tomáš19981DUKLA Brandýs012014  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:46
C1MHeger Vojtěch2000DS1DUKLA Brandýs012019  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:46
C1MLerch Adam19981DUKLA Brandýs012031  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C1MKuna Václav19981SK VS Č. Budějovice023151  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
C1MNovotný Petr2000DS1UP Olomouc119097  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:57
C1MHrobský Milan1983V2+Raft klub Trója097014  75 so
 76 ne
13.05.18 18:26:26
C1MBuchtel Martin1982V2+TJ SK Hubertus KV034033  75 so
 76 ne
22.05.18 12:20:19
C1MKaminský Jan19992+Univerzitní sportovní klub Praha009017  75 so
 76 ne
22.05.18 13:17:57
C1MLhota Kryštof2002DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  75 so
 76 ne
22.05.18 13:17:57
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
C1MKvapil Martin1976V2+TJ Slavia K. Vary035009  75 so
 76 ne
31.05.18 08:51:10
C1MFusek Radomír19902+TJ Valašské Meziříčí132040  75 so
 76 ne
04.06.18 09:59:43
C1MBohatý Karel2001DS2+DUKLA Brandýs012053  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:46
C1MFoukal Pavel19872+DUKLA Brandýs012044  75 so
 76 ne
mohl bych prosím jet jako dohláška na konci kategorie? Kvůli svým svěřencům kteří jedou na začátku + kvůli komentování , které je zajímavé hlavně na začátku kategorie04.06.18 20:05:46
C1MLerch Eduard2002DM2+DUKLA Brandýs012072  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C1MRašek Michal1977V2+DUKLA Brandýs012030  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C1MWendl Denis2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
C1MPexa Jakub19942+Univerzitní sportovní klub Praha009037  75 so
 76 ne
05.06.18 17:31:11
C1MPešek Michal19922+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014029  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
C1MNovotný Jan19982+UP Olomouc119105  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:57
C1MKučera Tomáš1970V2Raft klub Trója097021  75 so
 76 ne
13.05.18 18:26:26
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
C1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  75 so
 76 ne
28.05.18 20:04:17
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  75 so
 76 ne
31.05.18 11:18:25
C1MCuc Michal1977V2Technika Praha007007  75 so
 76 ne
31.05.18 13:15:08
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  75 so
 76 ne
01.06.18 13:47:05
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  75 so
 76 ne
03.06.18 22:09:17
C1MKrál Adam2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009114  75 so
 76 ne
04.06.18 10:10:14
C1MKoláček Petr2001DS2DUKLA Brandýs012070  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  75 so
 76 ne
05.06.18 12:44:45
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  75 so
 76 ne
05.06.18 14:29:34
C1MMalý Vojtěch19862Univerzitní sportovní klub Praha009098  75 so
 76 ne
05.06.18 17:31:11
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
C1MStanovský Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023042  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
C1MFiala Jakub2001DS2UP Olomouc119018  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:57
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:57
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:57
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:57
C1MJanoušek Viktor2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009125  75 so
 76 ne
06.06.18 21:38:56
C1MLeskovjan Martin19862Technika Praha007016  75 so
 76 ne
07.06.18 09:37:11
C1MUlitzka Oliver2002DM2KK Opava121003  75 so
 76 ne
07.06.18 10:50:21
C1MDrábek Matyáš2005ZS3+KVS Hradec Králové045022  75 so
 76 ne
30.05.18 11:33:45
C1MMíl Jakub2003DM3+Loko Trutnov060051  75 so
 76 ne
01.06.18 13:47:05
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  75 so
 76 ne
04.06.18 20:20:18
C1MPříhoda Lukáš2001DS3+Univerzitní sportovní klub Praha009084  75 so
 76 ne
04.06.18 20:44:42
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
C1MRašner Karel2004ZS3+KK Postřelmov185007  75 so
 76 ne
06.06.18 13:59:04
C1MJáně Jakub1990DUKLA Brandýs012023  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
celkem C1M: 59    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽFišerová Tereza1998MTDUKLA Brandýs012067  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C1ŽNěmcová Marie2000DS1Kanoe Klub Spoj Brno103024  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
C1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
C1ŽŘíhová Eva2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009078  75 so
 76 ne
03.06.18 22:09:17
C1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C1ŽVrbová Alexandra2000DS1Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
C1ŽDziadková Zuzana2002DM2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
C1ŽKošíková Denisa2002DM2+SK Veselí nad Moravou133047  75 so
 76 ne
02.06.18 19:42:59
C1ŽKrálová Adéla2001DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009103  75 so
 76 ne
04.06.18 10:10:14
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009120  75 so
 76 ne
04.06.18 12:46:13
C1ŽDvořáková Dominika2002DM2+Bohemians Praha001115  75 so
 76 ne
05.06.18 17:26:03
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
C1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  75 so
 76 ne
07.06.18 10:50:21
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  75 so
 76 ne
16.05.18 20:04:24
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  75 so
 76 ne
22.05.18 13:31:50
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  75 so
 76 ne
31.05.18 12:03:13
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:57
C1ŽVaňková Klára2001DS3+VS Tábor030043  75 so
 76 ne
28.05.18 20:04:17
C1ŽCapalini Nicola2002DM3+DUKLA Brandýs012052  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C1ŽHojdová Eliška2005ZS3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
C1ŽJanů Veronika2005ZS3+UP Olomouc119137  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
C1ŽRetková Anna2005ZS3+UP Olomouc119005  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
celkem C1Ž: 24    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MPohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
DS1Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
036019
066016
 75 so
 76 ne
14.05.18 06:37:39
C2MSuchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012049
012009
 75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C2MVolák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
1TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
048068
048081
 75 so
 76 ne
07.06.18 17:00:19
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 75 so
 76 ne
01.06.18 13:47:05
C2MŠrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
2DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
012068
043047
 75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C2MHartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066020
 75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
C2MPospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023039
023133
 75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
celkem C2M: 8    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XJáně Jakub
Fišerová Tereza
1990
1998
MTDUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012023
012067
 75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
C2XBeranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009112
009117
 75 so
 76 ne
20.05.18 18:13:14
C2XPospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
2VS Tábor
SK VS Č. Budějovice
030019
023006
 75 so
 76 ne
28.05.18 20:04:17
C2XDoležalová Lucie
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119157
119094
 75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
C2XKneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119053
119139
 75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
C2XBohatý Karel
Karlíková Barbora
2001
2002
DS3DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012053
012069
 75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
celkem C2X: 7    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MBuchtel Martin1982V1TJ SK Hubertus KV034033  75 so
 76 ne
22.05.18 12:20:19
K1MBárta Jan2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009184  75 so
 76 ne
02.06.18 11:01:56
K1MPetřík Matouš19971Univerzitní sportovní klub Praha009030  75 so
 76 ne
02.06.18 11:01:56
K1MŽížala Josef19991Univerzitní sportovní klub Praha009085  75 so
 76 ne
04.06.18 19:49:31
K1MHilgert Luboš19861DUKLA Brandýs012001  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MKrejčí Jakub2002DM1DUKLA Brandýs012054  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MKubričan Lukáš19841DUKLA Brandýs012028  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MVašina Jiří19941Univerzitní sportovní klub Praha009183  75 so
 76 ne
04.06.18 22:47:11
K1MMatějka Michael19971Univerzitní sportovní klub Praha009077  75 so
 76 ne
05.06.18 16:19:24
K1MBílý Petr1981V1Univerzitní sportovní klub Praha009006  75 so
 76 ne
05.06.18 21:35:04
K1MZima Tomáš2000DS1Klub Kanoistika Roudnice n.L.049042  75 so
 76 ne
06.06.18 19:38:36
K1MMrázek Jan19981KK Opava121030  75 so
 76 ne
07.06.18 10:50:21
K1MPohanka Vít2000DS2+Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  75 so
 76 ne
14.05.18 06:37:39
K1MChmátal Petr19902+Univerzitní sportovní klub Praha009165  75 so
 76 ne
21.05.18 09:45:48
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  75 so
 76 ne
30.05.18 21:39:09
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  75 so
 76 ne
30.05.18 21:39:09
K1MŠpalek Matěj2000DS2+SK VS Karbo Benátky010099  75 so
 76 ne
30.05.18 21:39:09
K1MZeman Vojtěch2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009102  75 so
 76 ne
02.06.18 11:01:56
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  75 so
 76 ne
02.06.18 19:42:59
K1MBinčík Petr19942+DUKLA Brandýs012059  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MMaslaňák Tomáš19902+DUKLA Brandýs012002  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MKořínek Vilém19992+Univerzitní sportovní klub Praha009064  75 so
 76 ne
05.06.18 02:01:34
K1MZapletal Vojtěch19982+Bohemians Praha001112  75 so
 76 ne
05.06.18 17:26:03
K1MZajíc Ondřej19902+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049047  75 so
 76 ne
06.06.18 19:38:36
K1MDupal Jiří19912+UP Olomouc119147  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MŽák Jiří19862+KK Opava121040  75 so
 76 ne
07.06.18 10:50:21
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  75 so
 76 ne
17.05.18 13:04:57
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  75 so
 76 ne
17.05.18 13:04:57
K1MWeisl Martin2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009104  75 so
 76 ne
18.05.18 15:27:26
K1MRaška Jan19952Univerzitní sportovní klub Praha009026  75 so
 76 ne
21.05.18 09:45:47
K1MRaška Tomáš2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009080  75 so
 76 ne
21.05.18 09:45:48
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  75 so
 76 ne
21.05.18 18:42:35
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  75 so
 76 ne
21.05.18 19:56:03
K1MFrencl Josef2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009134  75 so
 76 ne
21.05.18 20:21:03
K1MVejvoda Vojtěch19992KK Rakovník017042  75 so
 76 ne
22.05.18 12:44:23
K1MRouča Samuel2002DM2TJ Šumperk z.s.129002  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
K1MVácha Ondřej2001DS2TJ Šumperk z.s.129010  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
K1MCubr Filip2000DS2TJ ČSAD Plzeň038008  75 so
 76 ne
27.05.18 21:06:28
K1MHoral Vojtěch2002DM2Delfín Jablonec046079  75 so
 76 ne
27.05.18 21:57:12
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  75 so
 76 ne
28.05.18 19:52:07
K1MMalý Filip2002DM2Otava Strakonice027031  75 so
 76 ne
28.05.18 19:52:07
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  75 so
 76 ne
28.05.18 20:04:17
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  75 so
 76 ne
28.05.18 20:04:17
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  75 so
 76 ne
28.05.18 21:12:34
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  75 so
 76 ne
28.05.18 21:12:34
K1MSouček Marek19992KVS Hradec Králové045017  75 so
 76 ne
30.05.18 11:33:45
K1MBednárek Jan1983V2Vodní sporty Zábřeh135001  75 so
 76 ne
30.05.18 11:44:26
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  75 so
 76 ne
30.05.18 11:44:26
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  75 so
 76 ne
30.05.18 15:26:22
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  75 so
 76 ne
30.05.18 15:26:22
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  75 so
 76 ne
30.05.18 15:26:22
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  75 so
 76 ne
30.05.18 15:26:22
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  75 so
 76 ne
30.05.18 21:39:09
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  75 so
 76 ne
30.05.18 21:39:09
K1MVeverka Lukáš2002DM2SK VS Karbo Benátky010008  75 so
 76 ne
30.05.18 21:39:09
K1MPotužák Jan19882Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  75 so
 76 ne
31.05.18 09:45:10
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  75 so
 76 ne
01.06.18 13:47:05
K1MŠanda Petr2000DS2BS Vlašim019022  75 so
 76 ne
01.06.18 16:38:47
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
K1MMatějíček Vojtěch2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103036  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  75 so
 76 ne
02.06.18 13:47:52
K1MŠvehla Zdeněk1976V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024023  75 so
 76 ne
04.06.18 06:29:19
K1MJančar Filip1976V2Kotva Bráník077018  75 so
 76 ne
04.06.18 07:54:11
K1MStehno Petr2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009154  75 so
 76 ne
04.06.18 10:36:39
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MMrůzek David1976V2DUKLA Brandýs012010  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MProcházka Josef2002DM2DUKLA Brandýs012046  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MŠorel Martin2001DS2DUKLA Brandýs012018  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  75 so
 76 ne
04.06.18 20:20:18
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  75 so
 76 ne
04.06.18 20:20:18
K1MKruťa Kryštof2000DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  75 so
 76 ne
04.06.18 20:20:18
K1MKulhánek Jan1978V2Delfín Jablonec046012  75 so
 76 ne
04.06.18 20:45:09
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  75 so
 76 ne
04.06.18 20:45:09
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
K1MJakl Vincent2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009009  75 so
 76 ne
04.06.18 23:21:49
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  75 so
 76 ne
05.06.18 17:26:03
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  75 so
 76 ne
05.06.18 17:26:03
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  75 so
 76 ne
05.06.18 17:26:03
K1MPetříček Vojtěch19942TJ Loko Žatec052072  75 so
 76 ne
05.06.18 20:40:15
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1MŠimák Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023050  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  75 so
 76 ne
06.06.18 09:13:42
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  75 so
 76 ne
06.06.18 09:13:42
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  75 so
 76 ne
06.06.18 19:38:36
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  75 so
 76 ne
06.06.18 19:38:36
K1MBouzek Filip19922Klub vodních sportů Sušice z.s.042024  75 so
 76 ne
06.06.18 19:49:10
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MTichý Štěpán2000DS2UP Olomouc119200  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  75 so
 76 ne
07.06.18 10:50:21
K1MVavrla Adam2000DS2KK Opava121063  75 so
 76 ne
07.06.18 10:50:21
K1MVácha Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129037  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
K1MBrokeš Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129038  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  75 so
 76 ne
30.05.18 15:26:22
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  75 so
 76 ne
01.06.18 13:47:05
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
K1MKökörčin Matěj2003DM3+Vodní sporty Desná128008  75 so
 76 ne
03.06.18 06:18:34
K1MRutar Martin2003DM3+Vodní sporty Desná128014  75 so
 76 ne
03.06.18 06:18:34
K1MStrnad Ondřej2004ZS3+Vodní sporty Desná128016  75 so
 76 ne
03.06.18 06:18:34
K1MRubín Daniel1975V3+DUKLA Brandýs012032  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1MUrbánek Matyáš2002DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009118  75 so
 76 ne
05.06.18 19:32:06
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  75 so
 76 ne
06.06.18 09:13:42
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  75 so
 76 ne
06.06.18 09:13:42
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  75 so
 76 ne
06.06.18 09:13:42
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  75 so
 76 ne
06.06.18 09:13:42
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  75 so
 76 ne
06.06.18 19:38:36
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  75 so
 76 ne
06.06.18 19:38:36
K1MStřílka Richard2006ZM3+UP Olomouc119180  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MŠotek Adam2005ZS3+UP Olomouc119118  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS3+UP Olomouc119197  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1MUrban Jaroslav2004ZS3+UP Olomouc119205  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
celkem K1M: 131    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDušková Kateřina19981Univerzitní sportovní klub Praha009070  75 so
 76 ne
30.05.18 14:39:37
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  75 so
 76 ne
30.05.18 15:26:22
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
K1ŽŘíhová Eva2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009078  75 so
 76 ne
03.06.18 22:09:17
K1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1ŽNesnídalová Lucie2002DM1TJ Loko Žatec052020  75 so
 76 ne
05.06.18 20:40:15
K1ŽDušková Michala2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009105  75 so
 76 ne
16.05.18 10:06:50
K1ŽBeranová Hana2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009112  75 so
 76 ne
20.05.18 18:13:14
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  75 so
 76 ne
28.05.18 20:04:17
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2+TJ Slavia K. Vary035004  75 so
 76 ne
31.05.18 08:51:10
K1ŽNěmcová Marie2000DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103024  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
K1ŽBeková Kateřina2002DM2+DUKLA Brandýs012038  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1ŽKarlíková Barbora2002DM2+DUKLA Brandýs012069  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1ŽVrbová Alexandra2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
K1ŽDvořáková Dominika2002DM2+Bohemians Praha001115  75 so
 76 ne
05.06.18 17:26:03
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DM2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
K1ŽZimová Marie19922+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049030  75 so
 76 ne
06.06.18 19:38:36
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽKneblová Tereza2003DM2+UP Olomouc119053  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  75 so
 76 ne
07.06.18 10:50:21
K1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  75 so
 76 ne
16.05.18 20:04:24
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  75 so
 76 ne
17.05.18 10:37:48
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  75 so
 76 ne
17.05.18 10:37:48
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  75 so
 76 ne
28.05.18 20:04:17
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  75 so
 76 ne
28.05.18 21:12:34
K1ŽSoučková Lucie2004ZS2KVS Hradec Králové045024  75 so
 76 ne
30.05.18 11:33:45
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  75 so
 76 ne
30.05.18 11:33:45
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  75 so
 76 ne
30.05.18 11:33:45
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  75 so
 76 ne
30.05.18 15:26:22
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  75 so
 76 ne
30.05.18 19:07:03
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  75 so
 76 ne
30.05.18 21:39:09
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  75 so
 76 ne
31.05.18 12:03:13
K1ŽDziadková Zuzana2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103009  75 so
 76 ne
02.06.18 02:45:59
K1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  75 so
 76 ne
02.06.18 19:42:59
K1ŽKrálová Adéla2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009103  75 so
 76 ne
04.06.18 10:10:14
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  75 so
 76 ne
04.06.18 12:46:13
K1ŽCapalini Nicola2002DM2DUKLA Brandýs012052  75 so
 76 ne
04.06.18 20:05:47
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  75 so
 76 ne
04.06.18 22:28:59
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  75 so
 76 ne
05.06.18 22:50:22
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  75 so
 76 ne
06.06.18 11:07:15
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽHricová Adéla19992UP Olomouc119158  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽMinárová Natálie2001DS2VK Tzunami Ostrava118016  75 so
 76 ne
06.06.18 20:48:58
K1ŽKudělásková Monika2003DM2VK Tzunami Ostrava118014  75 so
 76 ne
06.06.18 20:48:58
K1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  75 so
 76 ne
27.05.18 13:37:18
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS3+Vodní sporty Desná128015  75 so
 76 ne
03.06.18 06:18:34
K1ŽHansgutová Monika2005ZS3+UP Olomouc119207  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽRetková Marie2003DM3+UP Olomouc119215  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽStřílková Jana2004ZS3+UP Olomouc119181  75 so
 76 ne
06.06.18 20:27:58
K1ŽMrázková Klára2006ZM3+KK Opava121035  75 so
 76 ne
07.06.18 10:50:21
celkem K1Ž: 57    
počty C1M: 59   C1Ž: 24   C2M: 8   C2X: 7   K1M: 131   K1Ž: 57     celkem: 286