• 64  26.05.2018 sobota, 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 65  27.05.2018 neděle, 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
26.05.2018 - 27.05.2018, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 19.04.2018 00:00:00 do 22.05.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MChaloupka Václav1998MTUniverzitní sportovní klub Praha009147  64 so
 65 ne
22.05.18 13:16:04
C1MJáně Michal1986MTDUKLA Brandýs012039  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MKarásek Petr19861Univerzitní sportovní klub Praha009018  64 so
 65 ne
21.05.18 07:56:30
C1MLhota Matyáš19991Univerzitní sportovní klub Praha009081  64 so
 65 ne
POUZE NEDĚLE.22.05.18 13:16:04
C1MPříhoda Matouš19981Univerzitní sportovní klub Praha009082  64 so
 65 ne
22.05.18 13:16:04
C1MVětrovský Jan19971Univerzitní sportovní klub Praha009038  64 so
 65 ne
22.05.18 13:16:04
C1MHeger Tomáš19981DUKLA Brandýs012014  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MHeger Vojtěch2000DS1DUKLA Brandýs012019  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MLerch Adam19981DUKLA Brandýs012031  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MNovotný Petr2000DS1UP Olomouc119097  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1MHrobský Milan1983V2+Raft klub Trója097014  64 so
 65 ne
13.05.18 18:25:35
C1MFusek Radomír19902+TJ Valašské Meziříčí132040  64 so
 65 ne
21.05.18 09:09:19
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
C1MWendl Denis2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:02
C1MPexa Jakub19942+Univerzitní sportovní klub Praha009037  64 so
 65 ne
21.05.18 23:12:26
C1MKaminský Jan19992+Univerzitní sportovní klub Praha009017  64 so
 65 ne
22.05.18 13:16:04
C1MLhota Kryštof2002DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  64 so
 65 ne
22.05.18 13:16:04
C1MBohatý Karel2001DS2+DUKLA Brandýs012053  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MFoukal Pavel19872+DUKLA Brandýs012044  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MLerch Eduard2002DM2+DUKLA Brandýs012072  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MRašek Michal1977V2+DUKLA Brandýs012030  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MKučera Tomáš1970V2Raft klub Trója097021  64 so
 65 ne
13.05.18 18:25:35
C1MBeier Matouš2004ZS2Loko Trutnov060047  64 so
 65 ne
15.05.18 18:39:13
C1MKrál Adam2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009114  64 so
 65 ne
16.05.18 19:13:33
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  64 so
 65 ne
16.05.18 22:08:07
C1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  64 so
 65 ne
18.05.18 23:00:47
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  64 so
 65 ne
20.05.18 21:48:20
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  64 so
 65 ne
20.05.18 22:38:28
C1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:01
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  64 so
 65 ne
21.05.18 23:12:47
C1MLeskovjan Martin19862Technika Praha007016  64 so
 65 ne
22.05.18 14:33:55
C1MŠťastný Jan1970V2TJ Syntesia Pardubice057047  64 so
 65 ne
22.05.18 16:08:29
C1MJanoušek Viktor2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009125  64 so
 65 ne
22.05.18 20:50:23
C1MMalý Vojtěch19862Univerzitní sportovní klub Praha009098  64 so
 65 ne
23.05.18 07:22:52
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
C1MStanovský Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023042  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
C1MKoláček Petr2001DS2DUKLA Brandýs012070  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1MFiala Jakub2001DS2UP Olomouc119018  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1MJanů Filip2002DM2UP Olomouc119159  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1MMíl Jakub2003DM3+Loko Trutnov060051  64 so
 65 ne
15.05.18 18:39:13
C1MDrábek Matyáš2005ZS3+KVS Hradec Králové045022  64 so
 65 ne
18.05.18 10:56:13
C1MRašner Karel2004ZS3+KK Postřelmov185007  64 so
 65 ne
18.05.18 16:04:25
C1MJiras Filip2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009130  64 so
 65 ne
19.05.18 21:09:55
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  64 so
 65 ne
21.05.18 17:32:39
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:01
C1MWendl Samuel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:02
C1MCuc Michal1977V3+Technika Praha007007  64 so
 65 ne
22.05.18 19:24:55
C1MPříhoda Lukáš2001DS3+Univerzitní sportovní klub Praha009084  64 so
 65 ne
22.05.18 19:38:18
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
C1MUlitzka Oliver2002DM3+KK Opava121003  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
C1MPollert Jáchym2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009136  64 so
 65 ne
22.05.18 16:29:51
celkem C1M: 56    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽJančová Monika1992MTDUKLA Brandýs012047  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1ŽŘíhová Eva2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009078  64 so
 65 ne
20.05.18 21:48:20
C1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
C1ŽVrbová Alexandra2000DS1Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:02
C1ŽMatulková Jana19961DUKLA Brandýs012064  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1ŽKrálová Adéla2001DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009103  64 so
 65 ne
16.05.18 19:13:33
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009120  64 so
 65 ne
17.05.18 12:34:08
C1ŽKošíková Denisa2002DM2+SK Veselí nad Moravou133047  64 so
 65 ne
18.05.18 07:33:56
C1ŽDziadková Zuzana2002DM2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
C1ŽDvořáková Dominika2002DM2+Bohemians Praha001115  64 so
 65 ne
21.05.18 21:03:39
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS2+UP Olomouc119068  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  64 so
 65 ne
16.05.18 19:51:46
C1ŽMinárová Aneta2001DS2VK Tzunami Ostrava118015  64 so
 65 ne
16.05.18 21:47:19
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  64 so
 65 ne
23.05.18 09:07:22
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1ŽMorenová Adriana2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009096  64 so
 65 ne
14.05.18 19:35:25
C1ŽVaňková Klára2001DS3+VS Tábor030043  64 so
 65 ne
18.05.18 23:00:47
C1ŽCapalini Nicola2002DM3+DUKLA Brandýs012052  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C1ŽJanů Veronika2005ZS3+UP Olomouc119137  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C1ŽRetková Anna2005ZS3+UP Olomouc119005  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
celkem C1Ž: 24    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MPohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
DS1Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
036019
066016
 64 so
 65 ne
14.05.18 06:35:09
C2MKočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
1TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
048081
048068
 64 so
 65 ne
22.05.18 16:55:22
C2MSuchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012009
012049
 64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 64 so
 65 ne
15.05.18 18:39:13
C2MKuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066020
066024
 64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:02
C2MJanoušek Viktor
Stehno Petr
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009125
009154
 64 so
 65 ne
22.05.18 20:43:37
C2MŠrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
2DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
012068
043047
 64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C2MŠupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014025
014027
 64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
celkem C2M: 8    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:02
C2XPospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
2VS Tábor
SK VS Č. Budějovice
030019
023006
 64 so
 65 ne
18.05.18 23:00:47
C2XBeranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009112
009117
 64 so
 65 ne
20.05.18 18:07:57
C2XKneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119053
119139
 64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C2XRudorfer Martin
Doležalová Lucie
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119094
119157
 64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
C2XBohatý Karel
Karlíková Barbora
2001
2002
DS3DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012053
012069
 64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
C2XNovák Matyáš
Janů Veronika
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119076
119137
 64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
celkem C2X: 7    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MBárta Jan2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009184  64 so
 65 ne
15.05.18 09:04:32
K1MCvikl Ondřej19921Univerzitní sportovní klub Praha009044  64 so
 65 ne
18.05.18 10:54:04
K1MPetřík Matouš19971Univerzitní sportovní klub Praha009030  64 so
 65 ne
21.05.18 14:07:53
K1MVašina Jiří19941Univerzitní sportovní klub Praha009183  64 so
 65 ne
22.05.18 06:16:25
K1MBílý Petr1981V1Univerzitní sportovní klub Praha009006  64 so
 65 ne
22.05.18 22:11:44
K1MHilgert Luboš19861DUKLA Brandýs012001  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MKrejčí Jakub2002DM1DUKLA Brandýs012054  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MKubričan Lukáš19841DUKLA Brandýs012028  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MZima Tomáš2000DS1Klub Kanoistika Roudnice n.L.049042  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1MMrázek Jan19981KK Opava121030  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
K1MPohanka Vít2000DS2+Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  64 so
 65 ne
14.05.18 06:35:09
K1MChmátal Petr19902+Univerzitní sportovní klub Praha009165  64 so
 65 ne
14.05.18 12:15:37
K1MZeman Vojtěch2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009102  64 so
 65 ne
15.05.18 09:04:32
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  64 so
 65 ne
18.05.18 07:33:56
K1MKořínek Vilém19992+Univerzitní sportovní klub Praha009064  64 so
 65 ne
21.05.18 12:05:03
K1MZapletal Mikuláš2000DS2+Bohemians Praha001113  64 so
 65 ne
21.05.18 21:03:39
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MŠpalek Matěj2000DS2+SK VS Karbo Benátky010099  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MBinčík Petr19942+DUKLA Brandýs012059  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MMaslaňák Tomáš19902+DUKLA Brandýs012002  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MZajíc Ondřej19902+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049047  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1MŽák Jiří19862+KK Opava121040  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
K1MHorák David1976V2Klub Larse Heletága091008  64 so
 65 ne
06.05.18 20:08:45
K1MHoral Vojtěch2002DM2Delfín Jablonec046079  64 so
 65 ne
14.05.18 15:57:10
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  64 so
 65 ne
16.05.18 06:15:37
K1MRaška Jan19952Univerzitní sportovní klub Praha009026  64 so
 65 ne
16.05.18 08:50:33
K1MRaška Tomáš2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009080  64 so
 65 ne
16.05.18 08:50:33
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  64 so
 65 ne
16.05.18 23:38:30
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  64 so
 65 ne
17.05.18 12:58:28
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  64 so
 65 ne
17.05.18 12:58:28
K1MŠvehla Zdeněk1976V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024023  64 so
 65 ne
17.05.18 19:35:19
K1MIvánek Roman2002DM2SK Veselí nad Moravou133063  64 so
 65 ne
18.05.18 07:33:56
K1MWeisl Martin2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009104  64 so
 65 ne
18.05.18 15:23:17
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  64 so
 65 ne
18.05.18 23:00:47
K1MCubr Filip2000DS2TJ ČSAD Plzeň038008  64 so
 65 ne
20.05.18 16:28:26
K1MČepička Ladislav2003DM2TJ ČSAD Plzeň038014  64 so
 65 ne
20.05.18 16:28:26
K1MŠanda Petr2000DS2BS Vlašim019022  64 so
 65 ne
21.05.18 05:57:47
K1MBednárek Jan1983V2Vodní sporty Zábřeh135001  64 so
 65 ne
21.05.18 08:29:23
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  64 so
 65 ne
21.05.18 08:29:23
K1MVejvoda Vojtěch19992KK Rakovník017042  64 so
 65 ne
21.05.18 08:53:50
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  64 so
 65 ne
21.05.18 12:10:16
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  64 so
 65 ne
21.05.18 12:10:16
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  64 so
 65 ne
21.05.18 12:10:16
K1MJakl Vincent2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009009  64 so
 65 ne
21.05.18 12:47:09
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  64 so
 65 ne
21.05.18 17:32:39
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  64 so
 65 ne
21.05.18 17:32:39
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  64 so
 65 ne
21.05.18 18:40:08
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  64 so
 65 ne
21.05.18 19:49:30
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
K1MRouča Samuel2002DM2TJ Šumperk z.s.129002  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
K1MVácha Ondřej2001DS2TJ Šumperk z.s.129010  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
K1MFrencl Josef2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009134  64 so
 65 ne
21.05.18 20:17:31
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
K1MMatějíček Vojtěch2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103036  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
K1MBergmann Ondřej2000DS2Kanoe Klub Spoj Brno103026  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  64 so
 65 ne
21.05.18 21:03:39
K1MUrban Michal2004ZS2TJ Šumperk z.s.129024  64 so
 65 ne
21.05.18 21:54:05
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MVeverka Lukáš2002DM2SK VS Karbo Benátky010008  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  64 so
 65 ne
21.05.18 22:55:36
K1MŠulc Karel2000DS2KK Brandýs nad Labem011017  64 so
 65 ne
22.05.18 07:50:10
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  64 so
 65 ne
22.05.18 07:50:10
K1MBláha Petr2000DS2TJ Loko Plzeň039077  64 so
 65 ne
22.05.18 08:50:05
K1MKorbelář David19992TJ Loko Plzeň039006  64 so
 65 ne
22.05.18 08:50:05
K1MKulhánek Jan1978V2Delfín Jablonec046012  64 so
 65 ne
22.05.18 13:53:22
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  64 so
 65 ne
22.05.18 13:53:22
K1MMalý Filip2002DM2Otava Strakonice027031  64 so
 65 ne
22.05.18 20:00:22
K1MStehno Petr2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009154  64 so
 65 ne
22.05.18 20:27:13
K1MPetříček Vojtěch19942TJ Loko Žatec052072  64 so
 65 ne
22.05.18 21:38:59
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MProcházka Josef2002DM2DUKLA Brandýs012046  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MŠorel Martin2001DS2DUKLA Brandýs012018  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MŠtercl Vít19992DUKLA Brandýs012056  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MKlement Maxim2001DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049019  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1MMrázek Jakub2004ZS2KK Opava121103  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
K1MVavrla Adam2000DS2KK Opava121063  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
K1MGabrlík Jakub2004ZS2UP Olomouc119152  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:05
K1MHala Jiří2002DM2UP Olomouc119143  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MMráka Jan2004ZS2UP Olomouc119154  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MTichý Štěpán2000DS2UP Olomouc119200  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1MŠupolík Luboš19922TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014025  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1MVoves Ladislav19852TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014003  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1MMíl Jakub2003DM3+Loko Trutnov060051  64 so
 65 ne
15.05.18 18:39:13
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  64 so
 65 ne
15.05.18 18:39:13
K1MStolín Adam2005ZS3+Loko Trutnov060046  64 so
 65 ne
15.05.18 18:39:13
K1MSuk Jakub2002DM3+Loko Trutnov060053  64 so
 65 ne
15.05.18 18:39:13
K1MHanuš Jiří2002DM3+SK Třebechovice061041  64 so
 65 ne
16.05.18 23:38:30
K1MUrbánek Matyáš2002DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009118  64 so
 65 ne
17.05.18 17:08:33
K1MKopeček Michal2007ZM3+VS Tábor030034  64 so
 65 ne
18.05.18 23:00:47
K1MJinek Hugo2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009146  64 so
 65 ne
20.05.18 20:48:58
K1MKruťa Kryštof2000DS3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  64 so
 65 ne
21.05.18 17:32:39
K1MHeřmanský Jan2005ZS3+TJ Šumperk z.s.129039  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
K1MBrokeš Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129038  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
K1MVácha Marek2003DM3+TJ Šumperk z.s.129037  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
K1MKökörčin Matěj2003DM3+Vodní sporty Desná128008  64 so
 65 ne
21.05.18 20:36:48
K1MRutar Martin2003DM3+Vodní sporty Desná128014  64 so
 65 ne
21.05.18 20:36:48
K1MStrnad Ondřej2004ZS3+Vodní sporty Desná128016  64 so
 65 ne
21.05.18 20:36:48
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  64 so
 65 ne
21.05.18 20:48:01
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
K1MCardoselli Tomáš2005ZS3+Bohemians Praha001106  64 so
 65 ne
21.05.18 21:03:39
K1MNovák Filip2002DM3+Bohemians Praha001030  64 so
 65 ne
21.05.18 21:03:39
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  64 so
 65 ne
21.05.18 22:07:25
K1MAdášek Alois2002DM3+SK VS Karbo Benátky010111  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MJuda Štěpán2004ZS3+SK VS Karbo Benátky010108  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  64 so
 65 ne
22.05.18 07:50:10
K1MHluchý Vilém2006ZM3+KK Brandýs nad Labem011045  64 so
 65 ne
22.05.18 07:50:10
K1MŠvejd Jáchym2007ZM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  64 so
 65 ne
22.05.18 15:24:49
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  64 so
 65 ne
22.05.18 15:24:49
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MPutzer Hynek2003DM3+SK VS Č. Budějovice023099  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1MMrůzek David1976V3+DUKLA Brandýs012010  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MRubín Daniel1975V3+DUKLA Brandýs012032  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1MMarek Kryštof2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1MHric Ondřej2004ZS3+UP Olomouc119092  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MStřílka Richard2006ZM3+UP Olomouc119180  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MŠtybnar Vojtěch2005ZS3+UP Olomouc119197  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1MBrambora Ondřej2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
celkem K1M: 143    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽGalušková Karolína1995MTUniverzitní sportovní klub Praha009137  64 so
 65 ne
21.05.18 22:48:06
K1ŽŘíhová Eva2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009078  64 so
 65 ne
20.05.18 21:48:20
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  64 so
 65 ne
21.05.18 12:10:16
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
K1ŽNesnídalová Lucie2002DM1TJ Loko Žatec052020  64 so
 65 ne
22.05.18 21:38:59
K1ŽHilgertová Štěpánka1968V1DUKLA Brandýs012008  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1ŽValíková Barbora19941DUKLA Brandýs012063  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1ŽDušková Michala2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009105  64 so
 65 ne
15.05.18 09:04:32
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  64 so
 65 ne
18.05.18 23:00:47
K1ŽBeranová Hana2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009112  64 so
 65 ne
20.05.18 18:07:57
K1ŽDvořáková Dominika2002DM2+Bohemians Praha001115  64 so
 65 ne
21.05.18 21:03:39
K1ŽVrbová Alexandra2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:02
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2+TJ Slavia K. Vary035004  64 so
 65 ne
22.05.18 12:35:29
K1ŽBeková Kateřina2002DM2+DUKLA Brandýs012038  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1ŽKarlíková Barbora2002DM2+DUKLA Brandýs012069  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1ŽMatulková Jana19962+DUKLA Brandýs012064  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1ŽZimová Marie19922+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049030  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽKneblová Klára2005ZS2+UP Olomouc119064  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽKneblová Tereza2003DM2+UP Olomouc119053  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DM2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  64 so
 65 ne
16.05.18 19:51:46
K1ŽMinárová Natálie2001DS2VK Tzunami Ostrava118016  64 so
 65 ne
16.05.18 21:47:19
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  64 so
 65 ne
16.05.18 23:38:30
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  64 so
 65 ne
17.05.18 10:33:50
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  64 so
 65 ne
17.05.18 10:33:50
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  64 so
 65 ne
17.05.18 12:34:08
K1ŽKošíková Denisa2002DM2SK Veselí nad Moravou133047  64 so
 65 ne
18.05.18 07:33:56
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  64 so
 65 ne
18.05.18 10:56:13
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  64 so
 65 ne
18.05.18 10:56:13
K1ŽSoučková Lucie2004ZS2KVS Hradec Králové045024  64 so
 65 ne
18.05.18 10:56:13
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  64 so
 65 ne
18.05.18 23:00:47
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  64 so
 65 ne
21.05.18 12:10:16
K1ŽDziadková Zuzana2002DM2Kanoe Klub Spoj Brno103009  64 so
 65 ne
21.05.18 20:56:02
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  64 so
 65 ne
21.05.18 21:52:02
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  64 so
 65 ne
21.05.18 22:20:12
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  64 so
 65 ne
23.05.18 08:41:20
K1ŽCapalini Nicola2002DM2DUKLA Brandýs012052  64 so
 65 ne
23.05.18 11:17:54
K1ŽMrázková Mária19962KK Opava121037  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽHricová Adéla19992UP Olomouc119158  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1ŽMorenová Adriana2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009096  64 so
 65 ne
14.05.18 19:37:09
K1ŽKudělásková Monika2003DM3+VK Tzunami Ostrava118014  64 so
 65 ne
16.05.18 21:47:19
K1ŽKremrová Adéla2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  64 so
 65 ne
21.05.18 18:23:17
K1ŽDaňková Anna2004ZS3+TJ Šumperk z.s.129007  64 so
 65 ne
21.05.18 20:04:56
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS3+Vodní sporty Desná128015  64 so
 65 ne
21.05.18 20:36:48
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  64 so
 65 ne
23.05.18 09:07:22
K1ŽHeková Natálie2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  64 so
 65 ne
23.05.18 13:27:16
K1ŽHrušková Klára2001DS3+KK Opava121026  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
K1ŽMrázková Klára2006ZM3+KK Opava121035  64 so
 65 ne
24.05.18 07:17:44
K1ŽHansgutová Monika2005ZS3+UP Olomouc119207  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽNajmanová Kateřina19843+UP Olomouc119099  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽRetková Marie2003DM3+UP Olomouc119215  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽStřílková Jana2004ZS3+UP Olomouc119181  64 so
 65 ne
24.05.18 08:01:06
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  64 so
 65 ne
24.05.18 21:54:51
celkem K1Ž: 65    
počty C1M: 56   C1Ž: 24   C2M: 8   C2X: 7   K1M: 143   K1Ž: 65     celkem: 303

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 1
K1M: 1     celkem : 1

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 56   C1Ž: 24   C2M: 8   C2X: 7   K1M: 144   K1Ž: 65     celkem : 304