• 12  07.04.2018 sobota, Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 13  07.04.2018 sobota, Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 14  08.04.2018 neděle, Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 15  08.04.2018 neděle, Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
07.04.2018 - 08.04.2018, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 10.03.2018 12:30:00 do 03.04.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MGebas Vítězslav19841Univerzitní sportovní klub Praha009032  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1MŘíha Martin19921Univerzitní sportovní klub Praha009152  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1MBuchtel Martin1982V2+TJ SK Hubertus KV034033  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 10:20:08
C1MWendl Denis2000DS2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:59:21
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
21.03.18 09:16:31
C1MChod David1982V2VS Blovice033014  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 20:54:08
C1MSvítil Vladan1974V2KK Postřelmov185006  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 12:51:07
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:52:26
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:59:21
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:59:21
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:38
C1MStanovský Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023042  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:38
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:38
C1MWeber Oldřich19872SK VS Č. Budějovice023133  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:38
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1MKrál Adam2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009114  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1MPohanka Vít2000DS2Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
jen HO04.04.18 21:36:51
C1MRašner Karel2004ZS3+KK Postřelmov185007  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 12:51:07
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:38
C1MPříhoda Lukáš2001DS3+Univerzitní sportovní klub Praha009084  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1MTurner Karel2004ZS3Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
C1MSaidl František2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009153  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
celkem C1M: 24    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽHavlíčková Kateřina1985MTUniverzitní sportovní klub Praha009031  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1ŽŘíhová Eva2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009078  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1ŽKrálová Adéla2001DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009103  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
C1ŽHojdová Eliška2005ZS3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:59:21
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023017  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
Jen horní04.04.18 21:33:38
celkem C1Ž: 6    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MSuchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012009
012049
 12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
29.03.18 15:02:38
C2MWendl Denis
Pohanka Vít
2000
2000
DS1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
066016
036019
 12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:59:21
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
C2MPípal Zbyněk
Komárek Jakub
2003
2005
DM3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023041
023037
 12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
so a ne jen horní trať04.04.18 21:33:38
C2MŠedivý Jan
Putzer Hynek
2003
2003
DM3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023134
023099
 12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
jen horní trať04.04.18 21:33:39
celkem C2M: 5    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:59:21
C2XBeranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009112
009117
 12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
celkem C2X: 2    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKrejčí Jakub2002DM1DUKLA Brandýs012054  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
29.03.18 15:02:38
K1MBuchtel Martin1982V1TJ SK Hubertus KV034033  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 10:20:08
K1MBárta Jan2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009184  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MMatějka Michael19971Univerzitní sportovní klub Praha009077  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MVašina Jiří19941Univerzitní sportovní klub Praha009183  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MŽížala Josef19991Univerzitní sportovní klub Praha009085  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MŠpalek Matěj2000DS2+SK VS Karbo Benátky010099  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 11:10:18
K1MZeman Vojtěch2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009102  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MPohanka Vít2000DS2+Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:36:51
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
26.03.18 12:01:40
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
26.03.18 12:01:40
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
29.03.18 12:32:24
K1MGaluška Vladislav1965V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042016  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
K1MCubr Filip2000DS2TJ ČSAD Plzeň038008  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 19:38:13
K1MČepička Ladislav2003DM2TJ ČSAD Plzeň038014  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 19:38:13
K1MVeverka Lukáš2002DM2SK VS Karbo Benátky010008  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 11:10:18
K1MStránský Daniel2002DM2SK VS Karbo Benátky010103  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 11:10:18
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 11:10:18
K1MChod Václav1961V2VS Blovice033001  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
Jen HO02.04.18 20:54:08
K1MHoral Vojtěch2002DM2Delfín Jablonec046079  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 21:20:50
K1MJančar Filip1976V2Kotva Bráník077018  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 08:21:07
K1MKubát Zdeněk19912Kanoistický klub Klatovy z.s.036024  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 09:24:26
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 12:01:26
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
SODO+NEDO :-)03.04.18 14:58:20
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 14:58:20
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 14:58:20
K1MŠvehla Zdeněk1976V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024023  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 19:31:29
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 20:36:42
K1MBláha Petr2000DS2TJ Loko Plzeň039077  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 20:36:42
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 23:06:43
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
so a ne jen horní trať04.04.18 21:33:39
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MFrencl Josef2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009134  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MWeisl Martin2002DM2Univerzitní sportovní klub Praha009104  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MKotrba Tomáš1977V3+Lužnice Tábor078003  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
31.03.18 19:52:08
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
K1MKraus Václav1961V3+TJ ČSAD Plzeň038004  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 19:38:13
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
Jen HORNÍ03.04.18 20:36:42
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 23:06:43
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MToncar Martin1975V3+SK VS Č. Budějovice023113  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MSaidl František2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009153  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MUrbánek Matyáš2002DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009118  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1MČapek Vojtěch2002DM3+VS Tábor030069  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
jen SO horní trať04.04.18 21:38:02
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
jen SO horní trať04.04.18 21:38:02
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
jen SO horní trať04.04.18 21:38:02
K1MŠkop Jáchym2005ZS3Otava Strakonice027017  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 12:01:26
K1MŠkop Jan2007ZM3Otava Strakonice027016  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 12:01:26
K1MHauck Marek2007ZM3KVS Hradec Králové045019  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:52:26
K1MStrejc Václav2005ZS3SK VS Č. Budějovice023044  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1MBabouček Antonín2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009069  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
celkem K1M: 63    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽGalušková Karolína1995MTUniverzitní sportovní klub Praha009137  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
K1ŽDušková Kateřina19981Univerzitní sportovní klub Praha009070  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1ŽŘíhová Eva2000DS1Univerzitní sportovní klub Praha009078  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1ŽVojtová Veronika19901Univerzitní sportovní klub Praha009013  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
26.03.18 12:01:40
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DM2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 14:58:20
K1ŽBeranová Hana2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009112  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1ŽDušková Michala2000DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009105  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
01.04.18 17:41:46
K1ŽKofroňová Zuzana2002DM2SK VS Karbo Benátky010009  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
02.04.18 11:10:18
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 14:58:20
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 14:58:20
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:52:26
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:52:26
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:59:21
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 21:59:21
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:35:28
K1ŽŠindelářová Tereza2004ZS2VS Tábor030046  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
jen SO horní trať04.04.18 21:38:02
K1ŽBrotánková Petra2001DS3+TJ Loko Plzeň039015  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
Jen HORNÍ03.04.18 20:36:42
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
04.04.18 21:33:39
K1ŽPokorná Iva19853+SK VS Č. Budějovice023084  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
pouze horní trať, so ne04.04.18 21:33:39
K1ŽMárová Zuzana2001DS3+VS Tábor030037  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
jen SO horní trať04.04.18 21:38:02
K1ŽŠvehlová Rozárie2008PZSK VS Č. Budějovice023015  12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
Jen so horní04.04.18 21:33:39
celkem K1Ž: 27    
počty C1M: 24   C1Ž: 6   C2M: 5   C2X: 2   K1M: 63   K1Ž: 27     celkem: 127

Zahraniční závodníci

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MZifcak Stefan
1977
VCZE Czech republic
Pinkston Panthers
 12 so
 13 so
 14 ne
 15 ne
03.04.18 12:07:27
celkem K1M: 1    
počty zahraničních závodníků K1M: 1     celkem : 1
Celkové součty: C1M: 24   C1Ž: 6   C2M: 5   C2X: 2   K1M: 64   K1Ž: 27     celkem : 128

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 1
C1M: 1     celkem : 1

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 25   C1Ž: 6   C2M: 5   C2X: 2   K1M: 64   K1Ž: 27     celkem : 129