- 109 08.08.2020 Saturday, MČR družstev + ECA CUP teams ve sprintu v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
08.08.2020 - 09.08.2020, TJ Syntesia Pardubice
on-line entries from 01.03.2020 00:00:00 till 05.08.2020 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Haleš Antonín | 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 | 109 Sat | 04.08.20 14:51:18 | ||
C1M | Skořepa Vojtěch | 1999 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 | 109 Sat | 04.08.20 14:51:18 | ||
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 109 Sat | 05.08.20 16:06:29 | ||
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 109 Sat | 02.08.20 19:59:06 | |
C1M | Hořínek Jaroslav | 1963 | V | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106009 | 109 Sat | 04.08.20 14:30:01 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
C1M | Salaj František | 2004 | DM | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 109 Sat | 04.08.20 14:30:01 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | DM | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 109 Sat | 04.08.20 19:25:16 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 109 Sat | 02.08.20 19:59:06 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 109 Sat | 02.08.20 19:59:06 | |
C1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 109 Sat | 04.08.20 14:30:01 | |
total C1M: 11 | |||||||||
Kategorie C1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 109 Sat | 04.08.20 14:51:18 | ||
C1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 109 Sat | 04.08.20 17:36:49 | |
C1W | Kneblová Tereza | 2003 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
C1W | Retková Anna | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
total C1W: 4 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Šťastný Jan Rolenc Ondřej | 1970 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057047 057071 | 109 Sat | 02.08.20 19:59:06 | ||
C2M | Hendrych Tomáš Nachtigal RIchard | 2000 2000 | 1 | TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí | 132020 132022 | 109 Sat | 31.07.20 22:19:27 | ||
C2M | Novák Martin Haleš Antonín | 1991 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 024012 | 109 Sat | 04.08.20 14:51:18 | ||
C2M | Šilar Jakub Krejza Filip | 1987 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064033 064010 | 109 Sat | 05.08.20 16:06:29 | ||
C2M | Hudeček Vojtěch Šotola Karel | 1993 1997 | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106023 106049 | 109 Sat | 04.08.20 14:30:01 | ||
C2M | Šťastný Michal Chlouba Luboš | 1965 1959 | V | 1 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001038 001061 | 109 Sat | 05.08.20 20:04:53 | |
C2M | Hradec Matěj Rudorfer Martin | 2003 2003 | DS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119142 119094 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
total C2M: 7 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Satke Adam | 1994 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103041 | 109 Sat | 04.08.20 17:36:49 | ||
K1M | Slepica Karel | 1988 | MT | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119071 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | ||
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 109 Sat | 03.08.20 10:04:15 | ||
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 109 Sat | 04.08.20 17:36:49 | ||
K1M | Krejza Filip | 1989 | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 109 Sat | 05.08.20 16:06:29 | ||
K1M | Smolka Ondřej | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001037 | 109 Sat | 05.08.20 20:04:53 | ||
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 109 Sat | 05.08.20 12:26:08 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DS | 1 | TJ Semily | 059021 | 109 Sat | 31.07.20 09:20:10 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 109 Sat | 05.08.20 20:04:53 | |
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 109 Sat | 02.08.20 19:59:06 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 109 Sat | 04.08.20 14:51:18 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
K1M | Trnka Tobiáš | 2007 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 109 Sat | 04.08.20 14:30:01 | |
total K1M: 15 | |||||||||
Kategorie K1W | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 109 Sat | 04.08.20 14:51:18 | ||
K1W | Dimovová Barbora | 2000 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 109 Sat | 04.08.20 14:30:01 | ||
K1W | Němcová Marie | 2000 | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 109 Sat | 04.08.20 17:36:49 | ||
K1W | Kneblová Tereza | 2003 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
K1W | Mádrová Amálie | 2003 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 109 Sat | 05.08.20 12:26:08 | |
K1W | Retková Anna | 2005 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
K1W | Hansgutová Monika | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
K1W | Janů Veronika | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 109 Sat | 05.08.20 22:55:43 | |
K1W | Žďárská Laura | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 109 Sat | 02.08.20 19:59:06 | |
total K1W: 9 | |||||||||
C1M: 11 C1W: 4 C2M: 7 K1M: 15 K1W: 9 total: 46 |