- 79 22.06.2019 Saturday, MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd, startovné: mládež 150,- dospělí 50,-
- 81 23.06.2019 Sunday, MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod, startovné: mládež 150,- dospělí 50,-
22.06.2019 - 23.06.2019, TJ Bohemians Praha
on-line entries from 13.05.2019 00:00:00 till 19.06.2019 17:00:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
C1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
C1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | ||
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
K1W | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
K1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
K1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 14:01:19 | |
total C1W: 3 K1M: 5 K1W: 3 | |||||||||
KK Postřelmov | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Rašner Karel | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 79 Sat 81 Sun | 17.06.19 13:20:22 | |
C2M | Rašner Karel Vaněk Matěj | 2004 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha VS Tábor | 185007 030044 | 79 Sat 81 Sun | 17.06.19 13:20:22 | |
total C1M: 1 C2M: 1 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Beier Matouš | 2004 | DM | 1 | Loko Trutnov | 060047 | 79 Sat 81 Sun | 16.06.19 10:19:09 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060051 | 79 Sat 81 Sun | 16.06.19 10:19:09 | |
C2M | Beier Alva Beier Matouš | 2005 2004 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060047 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 20:49:11 | |
C2M | Florián Jindřich Míl Jakub | 2006 2003 | DM | Loko Trutnov Loko Trutnov | 060072 060051 | 79 Sat 81 Sun | Loď pojede pouze v neděli ve složení 060072 Florian Jindřich a 060054 Beier Alva, bohužel nebylo možné tuto posádku takto zadat | 18.06.19 20:49:11 | |
K1M | Florián Jindřich | 2006 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060072 | 79 Sat 81 Sun | 16.06.19 10:19:09 | |
K1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 79 Sat 81 Sun | 16.06.19 10:19:09 | |
K1M | Stehlík Alexander | 2002 | DS | 3 | Loko Trutnov | 060065 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 20:49:11 | |
K1M | Florián Heřman | 2003 | DM | Loko Trutnov | 060073 | 79 Sat 81 Sun | 16.06.19 10:19:09 | ||
total C1M: 2 C2M: 2 K1M: 4 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 79 Sat 81 Sun | sobota jen ČPž (MČR ne!) | 17.06.19 20:52:32 |
C1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 79 Sat 81 Sun | sobota jen ČPž | 17.06.19 20:52:32 |
C2W | Bočánková Jana Kolihová Hana | 2003 2003 | DM | SK Domeček Soběslav SK Domeček Soběslav | 026019 026018 | 79 Sat 81 Sun | neděle jen ČPj | 17.06.19 20:52:32 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 79 Sat 81 Sun | sobota jen ČPž | 17.06.19 20:52:32 |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 2 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 79 Sat 81 Sun | sobota jen ČPž | 17.06.19 20:52:32 |
K1M | Kremla Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Domeček Soběslav | 026008 | 79 Sat 81 Sun | sobota jen ČPž | 17.06.19 20:52:32 |
K1W | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 79 Sat 81 Sun | neděle jen ČPj | 17.06.19 20:52:32 |
K1W | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 79 Sat 81 Sun | neděle jen ČPj | 17.06.19 20:52:32 |
total C1M: 2 C2W: 1 K1M: 3 K1W: 2 | |||||||||
SK Týniště nad Orlicí | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C2M | Bek Matyáš Beránek Tomáš | 2006 2006 | ZS | TJ Syntesia Pardubice SK Třebechovice | 063063 061016 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:26:25 | ||
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061013 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:26:25 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:26:25 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZS | SK Třebechovice | 061016 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:26:25 | ||
K1M | Švagr Robin | 2004 | DM | SK Týniště nad Orlicí | 063001 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:26:25 | ||
total C2M: 1 K1M: 4 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:52:03 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:52:03 | |
K1M | Doležal Tomáš | 2002 | DS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133022 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:52:03 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:52:03 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:52:03 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:52:03 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:52:03 | |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:52:03 | ||
total K1M: 8 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 79 Sat 81 Sun | v sobotu MČR-d | 18.06.19 22:40:12 |
C1M | Mareš Jakub | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024055 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
C1W | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
C1W | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
C2M | Vejnar Samuel Novotný Petr | 2005 2006 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 024066 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
C2M | Kasper Jakub Palouda Mikoláš | 2007 2007 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 024004 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | ||
C2W | Kleinová Štěpánka Šafaříková Alena | 2005 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 024098 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | ||
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
K1M | Grossmann Zdeněk | 1939 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024005 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | ||
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | ||
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | ||
K1W | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
K1W | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | |
K1W | Šafaříková Alena | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:40:12 | ||
total C1M: 3 C1W: 2 C2M: 2 C2W: 1 K1M: 8 K1W: 3 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:43 | |
C1W | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:43 |
C2M | Kvapil Ondřej Vosmek Jáchym | 2007 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064040 064039 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:43 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:43 |
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:43 |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:43 | |
K1M | Kotrba Matěj | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:44 | |
K1M | Voříšek Václav | 2008 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064041 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:44 | |
K1W | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 79 Sat 81 Sun | 1. a 2. ČPž, MČR ž | 18.06.19 23:24:44 |
total C1M: 1 C1W: 1 C2M: 1 K1M: 5 K1W: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Janů Filip | 2002 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C1W | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1W | Divíšková Petra | 2001 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1W | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1W | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1W | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1W | Střílková Jana | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1W | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C1W | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C1W | Retková Marie | 2003 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C1W | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C1W | Chromá Nicol | 2004 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C2M | Janů Filip Klíma Vojtěch | 2002 2002 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 119159 024033 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C2M | Hradec Matěj Rudorfer Martin | 2003 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky TJ DUKLA Praha | 119142 119094 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C2M | Střílka Richard Svoboda Ondřej | 2006 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 119190 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
C2M | Štýbnar Vojtěch Šotek Adam | 2005 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 119118 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
C2W | Hansgutová Monika Novosadová Eliška | 2005 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119206 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Syslo Jiří | 2003 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119217 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | TJ DUKLA Praha | 119139 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
K1W | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 1 | TJ DUKLA Praha | 119053 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Dopitová Daniela | 2002 | DS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119216 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | |
K1W | Chromá Nicol | 2004 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
K1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
K1W | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
K1W | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 22:53:53 | ||
total C1M: 10 C1W: 12 C2M: 5 C2W: 1 K1M: 20 K1W: 16 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
C1M | Salaj František | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
C1M | Vodák Norbert | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
C1M | Vitoul Tomáš | 2003 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106107 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
C1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | ||
C2M | Salaj František Šmakal Petr | 2004 2003 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106088 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
C2M | Stratil Filip Papula Jan | 2006 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 106094 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
K1M | Berka Štěpán | 2002 | DS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106069 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | |
K1M | Čamek David | 2006 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106084 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | ||
K1M | Protivánek Jan | 2005 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106113 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 18:55:06 | ||
total C1M: 7 C2M: 2 K1M: 3 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Jelínek Šimon | 1994 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001018 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | ||
C2M | Cardoselli Tomas Pelikán Václav | 2005 2005 | ZS | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001106 001111 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | ||
K1M | Kirchner David | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001008 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | |
K1M | Přibyla Šimon | 2004 | DM | TJ Bohemians Praha | 001138 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | ||
K1M | Kot Michal | 2006 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001139 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | ||
K1M | Pluta Adam | 2008 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001109 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | ||
K1M | Trefný Vojtěch | 2007 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001134 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | ||
K1W | Dvořáková Dominika | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | |
K1W | Milotová Dora | 2007 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001120 | 79 Sat 81 Sun | 20.06.19 16:54:47 | ||
total C1M: 1 C2M: 1 K1M: 9 K1W: 2 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Háša Michal | 1981 | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 79 Sat 81 Sun | 13.06.19 20:48:59 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 79 Sat 81 Sun | 11.06.19 20:28:21 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 79 Sat 81 Sun | 13.06.19 20:48:59 | |||
total K1M: 3 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Grossmann Petr | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039047 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:00:00 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:00:00 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:00:00 | |
K1M | Grossmann Lukáš | 2008 | ZM | TJ Loko Plzeň | 039038 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:00:00 | ||
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | TJ Loko Plzeň | 039039 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:00:00 | ||
K1W | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:00:00 | |
K1W | Šampalíková Klára | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:00:00 | |
K1W | Sládková Linda | 2004 | DM | TJ Loko Plzeň | 039009 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:00:00 | ||
total K1M: 5 K1W: 3 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 79 Sat 81 Sun | 19.06.19 21:03:06 | |
total K1M: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059012 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | |
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | DM | 2 | TJ Semily | 059049 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059024 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | |
K1M | Řehák Jiří | 2003 | DM | 3 | TJ Semily | 059044 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059026 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | |
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | PZ | TJ Semily | 059051 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | ||
K1M | Zuna Vilém | 2007 | ZM | TJ Semily | 059052 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | ||
K1M | Pleštil Šimon | 2007 | ZM | TJ Semily | 059025 | 79 Sat 81 Sun | 10.06.19 08:53:57 | ||
total K1M: 9 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012088 | 79 Sat 81 Sun | 14.06.19 18:48:21 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | DM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 79 Sat 81 Sun | 14.06.19 18:48:21 | |
K1M | Walter David | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 79 Sat 81 Sun | 14.06.19 18:48:21 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 79 Sat 81 Sun | 14.06.19 18:48:21 | |
total C1M: 2 K1M: 2 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C1M | Fencl Jáchym | 2003 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057087 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C1W | Bundová Simona | 2004 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C2M | Němec Radek Jiřík Matěj | 2004 2005 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057036 057025 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C2M | Fencl Jáchym Šťastný Matěj | 2003 2005 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057087 057075 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C2M | Plášil Hynek Černík Jan | 2006 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057086 057100 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C2M | Pajtina Tomáš Ruffer Jakub | 2008 2007 | ZM | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057104 057099 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | ||
C2W | Plášilová Anežka Bundová Simona | 2002 2004 | DS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057064 057008 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C2W | Žďárská Laura Zedníčková Michaela Anna | 2006 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice SKK Vysoké Mýto | 057062 064055 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
C2W | Šandová Anežka Sadílková Lucie | 2003 2002 | DS | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057105 057040 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | ||
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
K1M | Skalický Aleš | 2002 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057092 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
K1M | Bareš Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057066 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
K1M | Pajtina Tomáš | 2008 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057104 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | ||
K1M | Ruffer Jakub | 2007 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | ||
K1M | Černík Jan | 2005 | ZS | TJ Syntesia Pardubice | 057100 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | ||
K1W | Žďárská Laura | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
K1W | Plášilová Anežka | 2002 | DS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057064 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
K1W | Šandová Anežka | 2003 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057105 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 21:23:24 | |
total C1M: 3 C1W: 1 C2M: 4 C2W: 3 K1M: 7 K1W: 3 | |||||||||
TJ Turnov | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Hlobil Josef | 2001 | DS | 3 | TJ Turnov | 062003 | 79 Sat 81 Sun | 14.06.19 13:50:41 | |
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 79 Sat 81 Sun | 14.06.19 13:50:41 | |
total K1M: 2 | |||||||||
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:26:40 | |
C1W | Střechová Ela | 2005 | ZS | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:26:40 | ||
K1M | Vyskočil Viktor | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108039 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:26:40 | ||
K1W | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:26:40 | |
K1W | Vojtěchová Barbora | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:26:40 | ||
K1W | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:26:40 | |
K1W | Kuskevych Anastasia | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:26:40 | ||
K1W | Havlíčková Nela | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 22:26:40 | |||
total C1W: 2 K1M: 1 K1W: 5 | |||||||||
Vodní sporty Desná | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 79 Sat 81 Sun | 11.06.19 19:14:03 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128014 | 79 Sat 81 Sun | 11.06.19 19:14:03 | |
K1W | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128015 | 79 Sat 81 Sun | 11.06.19 19:14:03 | |
total K1M: 2 K1W: 1 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1W | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 79 Sat 81 Sun | 18.06.19 11:49:22 | |
total K1W: 1 | |||||||||
C1M: 32 C1W: 21 C2M: 19 C2W: 6 K1M: 101 K1W: 40 total: 219 |