- 110 17.08.2019 Saturday, 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens, startovné: mládež 0,- dospělí 0,-
- 113 18.08.2019 Sunday, 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens, startovné: mládež 0,- dospělí 0,-
17.08.2019 - 18.08.2019, TJ Syntesia Pardubice
on-line entries from 22.03.2019 00:00:00 till 14.08.2019 23:59:59
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 110 Sat 113 Sun | 09.08.19 08:34:18 | |
C1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 110 Sat 113 Sun | 09.08.19 08:34:18 | ||
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 110 Sat 113 Sun | 09.08.19 08:34:18 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 110 Sat 113 Sun | 09.08.19 08:34:18 | |
K1W | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 110 Sat 113 Sun | 09.08.19 08:34:18 | |
K1W | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 110 Sat 113 Sun | 09.08.19 08:34:18 | |
total C1W: 2 K1M: 2 K1W: 2 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 110 Sat 113 Sun | 12.08.19 23:26:01 | |
C2M | Florián Jindřich Beier Alva | 2006 2005 | ZS | 2 | Loko Trutnov TJ Syntesia Pardubice | 060072 057157 | 110 Sat 113 Sun | 12.08.19 23:26:01 | |
K1M | Florián Jindřich | 2006 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060072 | 110 Sat 113 Sun | 12.08.19 23:26:01 | |
total C1M: 1 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
SK Domeček Soběslav | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 110 Sat 113 Sun | 08.08.19 21:06:18 | |
C1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 110 Sat 113 Sun | 08.08.19 21:06:18 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 110 Sat 113 Sun | 08.08.19 21:06:18 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 2 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 110 Sat 113 Sun | 08.08.19 21:06:18 | |
total C1M: 2 K1M: 2 | |||||||||
SK Týniště nad Orlicí | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 22:19:06 | ||
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 22:19:06 | |
total C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 08:24:00 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 08:24:00 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 08:24:00 | ||
K1M | Minařík Šimon | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133033 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 08:24:00 | ||
total K1M: 4 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 110 Sat 113 Sun | 11.08.19 14:59:54 | |
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 110 Sat 113 Sun | 11.08.19 14:59:54 | |
K1M | Novosad Jonáš | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024049 | 110 Sat 113 Sun | 11.08.19 14:59:54 | ||
K1M | Fencl Mikoláš Aleš | 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024074 | 110 Sat 113 Sun | 11.08.19 21:01:03 | ||
K1W | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 110 Sat 113 Sun | 11.08.19 14:59:54 | |
total C1M: 1 K1M: 3 K1W: 1 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Pischek Jan Gabin | 2006 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023003 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 08:01:28 | ||
K1M | Pischek Jan Gabin | 2006 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023003 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 08:01:28 | ||
total C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | |
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | |
C1W | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | |
C2M | Kotrba Matěj Sedlák Jakub | 2007 2005 | ZS | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064036 064057 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | ||
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | |
K1M | Sedlák Jakub | 2005 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064057 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | ||
K1M | Sedlák Václav | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064058 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | ||
K1M | Kotrba Matěj | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | ||
K1M | Voříšek Václav | 2008 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064041 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | ||
K1W | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 11:12:55 | |
total C1M: 2 C1W: 1 C2M: 1 K1M: 7 K1W: 1 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
C1W | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C1W | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C1W | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C1W | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C1W | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
C1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
C1W | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
C2M | Svoboda Ondřej Malý Vojtěch | 2006 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 119191 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
C2M | Štýbnar Vojtěch Šotek Adam | 2005 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 119118 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
C2W | Hansgutová Monika Novosadová Eliška | 2005 2005 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119206 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
K1W | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | |
K1W | Malá Magdalena | 2007 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 07:17:13 | ||
total C1M: 6 C1W: 8 C2M: 2 C2W: 1 K1M: 11 K1W: 10 | |||||||||
TJ Vodní Sporty Litovel | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 21:23:59 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 21:23:59 | |
C1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 21:23:59 | |
C2M | Stratil Filip Papula Jan | 2006 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 106094 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 21:23:59 | |
K1M | Protivánek Jan | 2005 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106113 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 21:23:59 | ||
K1M | Trnka Tobiáš | 2007 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 21:23:59 | ||
total C1M: 3 C2M: 1 K1M: 2 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 12:27:05 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 12:27:05 | |
K1W | Milotová Dora | 2007 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001120 | 110 Sat 113 Sun | 13.08.19 12:27:05 | ||
total K1M: 2 K1W: 1 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 07:30:59 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | TJ Loko Plzeň | 039039 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 07:30:59 | ||
total K1M: 2 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059024 | 110 Sat 113 Sun | 09.08.19 08:43:42 | |
K1M | Pleštil Šimon | 2007 | ZM | TJ Semily | 059025 | 110 Sat 113 Sun | 09.08.19 08:43:42 | ||
total K1M: 2 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | |
C2M | Černík Jan Plášil Hynek | 2005 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057100 057086 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | |
C2M | Jiřík Matěj Šťastný Matěj | 2005 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057025 057075 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | |
C2M | Pajtina Tomáš Ruffer Jakub | 2008 2007 | ZM | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057104 057099 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | ||
C2W | Žďárská Laura Zedníčková Michaela Anna | 2006 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice SKK Vysoké Mýto | 057062 064055 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | |
K1M | Bareš Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057066 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | |
K1M | Pajtina Tomáš | 2008 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057104 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | ||
K1M | Ruffer Jakub | 2007 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | ||
K1W | Žďárská Laura | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 20:38:30 | |
total C1M: 2 C2M: 3 C2W: 1 K1M: 4 K1W: 1 | |||||||||
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | |||||||||
boat c. | name | born | ac | vt | team | reg.nr. | partic. | notes | written |
C1W | Střechová Ela | 2005 | ZS | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 18:25:24 | ||
K1M | Vyskočil Viktor | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108039 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 18:25:24 | ||
K1W | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 18:25:24 | |
K1W | Havlíčková Nela | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 110 Sat 113 Sun | 14.08.19 18:25:24 | |||
total C1W: 1 K1M: 1 K1W: 2 | |||||||||
C1M: 19 C1W: 12 C2M: 8 C2W: 2 K1M: 45 K1W: 18 total: 104 |